• Новинка
Нов 5.5 mm 5 м кабел Водоустойчив ендоскоп с камера модул 6LED OTG USB Android бороскоп инспектиращата камера за КОМПЮТЪР с Windows

Нов 5.5 mm 5 м кабел Водоустойчив ендоскоп с камера модул 6LED OTG USB Android бороскоп инспектиращата камера за КОМПЮТЪР с Windows

резултат:
BGN 20.00

Брой продукти
Налично


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$8.46 $8.9
$8.17 $8.6
$33.24 $34.99
$30.20 $31.79
$10.64 $11.2
$18.81 $19.8
$11.88 $12.5
$28.41 $29.9
wy-приклучок-крај 5.5 мм 5 M Кабел Водоотпорен Endoscope на Модулот на Камерата 6 LED USB OTG Андроид Endoscope Инспекција Подводни Риболов За Windows PC
Ве молиме проверете со вашиот телефон внимателно пред да нарачате. Опис
Овој Андроид Endoscope Камерата е наменета за Android мобилен телефон, тоа може да потрае фото, видео и звук, слики и видео датотеки директно ќе се зачувани во вашиот мобилен телефон. Постои контрола се префрлат во средината на кабелот кој може да се прилагоди на led светла и земете фото рачно. Тоа е IP67 Водоотпорен Камера. Со Микро да USB кабел, Тоа исто така може да работи со Windows компјутери.
Тоа може да се користи за подводна камера, водоотпорен Микро-камери, моторно возило детектор, канализација цевковод детектор, пребарување и спасување, кривични и обичај детектор, археолошки откривање, на PCB откривање, воздухопловна и вселенска индустрија, заштита и трактори индустрии, нафтени дупчења индустрија, градежништво и така натаму.
Answer : ___________________________ Note : Само работи со Android 4.0 и над 4.1,4.2 систем за телефон, Не ја поддржува i OS систем. Вашиот Android телефон треба да има OTG и UVC функција. Како За Samsung Galaxy S4, S5, S6,S6edge, S6edge плус, S7,S7edge; за Note2, Note3, Note4,Note5; за SONY Z2 L50 H; за SONY LT26i; за Nexus 5. (Вашиот паметен телефон мора да биде Вистинска, кои имаат лиценца)
Тука се и некои модели на телефони кои можат да работат со тоа (што Ние тестирани), ве Молиме проверете со вашиот телефон внимателно пред да нарачате. Главната Карактеристика 1.3 М Пиксели Висока Резолуција CMOS Камера Мини Димензии и мала тежина за лесно носење 6 Led Светла, светлината прилагодливи IP67 Водоотпорен Дизајн, Работа со Андроид Мобилен телефон и Windows КОМПЈУТЕР Поддржува снимање на видео, фото преземање на мобилен телефон Спецификација
Кабел должина : 5 M (Ние, исто така, имаат 1/1.5/2/3.5 m, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.)
Камерата главата OD : 5.5 мм
Леќи на камерата : 1.3 М Пиксели CMOS камера, 6leds
Резолуција : Max 640x480 P;
Рамка Цена : 30 FPS
Интерфејс : Micro USB
Ефективна Растојание : 3-10cm
Поддршка видиме модели : Samsun Galaxy S3 (I9300 i9308), S4 (i9500, i9508), S5, S6, Note 2, 3 Напомена, Забелешка 4; for Sony L50 H Z2, for Sony LT26i; for Nexus 5 или Андроид систем со OTG функција. Она што е Во
1 X Мини USB Endoscope
1 X Мала кука
1 X Магнет
1 X Страна чуете
1 X фиксно поставен
1 X CD Возачот
1 X Микро да USB Кабел
1 X Упатство Главната Функција
Тоа може да ви помогне да ги почитуваат некои мали инсекти и растенија, како на пример, мравките и други мала работа.
Поддржува Андроид телефон со OTG и UVC Функција (Андроид 4.0 или над систем ).
Може да се користи на телефонот Андроид и Windows компјутер(оваа точка содржи usb на микро usb женски кабел, можете да го користите да се поврзете со вашиот компјутер).
Таму е исто така на вртење на тркалото се користи за прилагодување на осветленоста на 6 led светло, па може да работи во некоја област без доволно светлина.
Тоа може да се широко се користат за моторно возило детектор, канализација цевковод детектор, PCB откривање итн.
3 samll компоненти (magent, кука, од страна на аудиција) ја направиме покорисна. Превозот
1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори. 3.Ние ги користиме вашите адреса како превозот адреса, ве молиме да ја потврдите адресата пред да плаќаат. Плаќање
1, прифаќаме Зачувам вклучувајќи плаќање со Visa Кредитни картички, Master Card Кредитната Картичка, Western Union и други опции за исплата.

Подробности

IR Distance(m):
3-10 см
Действие На Сигнала На Алармата:
FTP снимка
ТЕХНОЛОГИЯ:
Булавочное дупка
Сензор:
CMOS
Номер На Модела:
Мини
Поддържани Операционни Системи:
Windows 7, Windows 98, Windows 8, Windows XP
Формат За Компресиране На Видео:
MJPEG
Монтиране На Стена:
страна
Цвят:
Черен
Поддържани Мобилни Системи:
Android
Съобщение:
USB
висока разделителна способност:
720P(HD)
Ъгъл На Видимост (Градуси):
70°
Стил:
Мини Камера
is_customized:
No
Минимално Осветление (Lux):
0,1 Апартамент
Мрежов Интерфейс:
Няма
Размери (Д х Ш х д) (mm):
OD
Марка Сензор:
SONY
Инсталация:
Таван
търговска марка:
ЭЛЕСЕКУР
Тип:
Камера
Консумирана Мощност(W):
1W
Източник На Захранване(В):
5v
Обектива (мм):
5.5 mm
Аудио изход:
Няма
специални характеристики:
Водоустойчив
Дължина на кабела:
5m (197inch)
Ъгъл На Видимост (Градуси):
67degree

Избор на купувачи

HQCAM 800TVL ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ security Camera CMOS Color mini Motion Детектор PIR STYLE Indoor ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Mini PIR Style камера за видеонаблюдение

33.60 -11 % BGN 30.00

Слика CMOS Сензор 800 TVL Леќа 3.7 mm(2.84.36mm е незадолжително) Видео Системот PAL / NTSC Ефективни Пиксели ПАЛ : 976(H) x582(V); NTSC : 976(H) x494(V) CCIR : 752(H) x 582(v); ОВЖС : 768(H) x 494(V) Резолуција (Хоризонтална) 800 TVL Боја Црна Emitter Бран Должина на ВОДЕНА БЕЗ IR Серија Растојание НЕ IR Моќ НЕ Белиот Баланс Автоматски Врати Светлината Надомест Авто Мин...

AHWVSE 4CH POE IP Camera Kit 4 Channel 1080P NVR с 4шт 2MP IP Cam Indoor Безплатна доставка

475.18 -10 % BGN 428.00

ПАКЕТ ИНФОРМАЦИИПакет Се Вклучени : 1* 4 CH 1080 P NVR4* 1080 P IP Камера Затворен со 3.6 мм леќа1* 1 M Мрежен Кабел (Бесплатен Дар)[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаКарактеристики на производот : * Со H...

HD 2mp 2.8-12mm за видеонаблюдение обектив CS Mount ръчно фокусный IR 1/2. 7 1: 1.4 за IP-камери за сигурност

31.92 -15 % BGN 27.00

2 MP HD 2.812 MM Прирачник за Зумирање Фокусна КС CCTV Леќа за Безбедност IP КамераКарактеристики : * Фокусна Должина(mm) : 2.8 mm 12mm* AOV (диплома) : 99 степени 28 степени* Решетка (F) : Ф1.4* Image format 1 / 2.7"* Ангел на гледање 99° ~ 28°* Монтирање : CS* Погоден за камери со или 1 / 3" или 1 / 4" сензор.Пакет Се Вклучени : 1 X 2 MP 2.812mm Ф1.4 видео надзор за Безбедност на камерата Леќи на КамератаГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

2 м кабел 5.5 mm 6 led IP67 водоустойчив Usb ендоскоп Android OTG змия тръби 5 см 480P мини-наблюдение, инспекция камери

11.76 -6 % BGN 11.00

Опис : Најновите Пристигнување Модел за Android паметни телефони, може да се земе видео и звук, и на фотографии и видео датотека директно ќе се зачувани во вашиот Android мобилен телефон, целиот процес на снимање проверите, погодно за набљудување и следење на анализа...

1/3 CS 5-50mm обектив за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ IR f1. 6 бленда фокусная ръчна бленда за IP Box камери

35.20 -15 % BGN 30.00

1 / 3" Ф1.6 550mm, 2mp Прирачник Ирис РотирачкиФокусна видео надзор КС Објектив за Безбедност на КамераСлика Формат : 1 / 3"Фокус Должина : 550ММБленда : Ф1 : 1.6Планината Тип : Тип КСАгол на Гледање : 76 ° 8.8 °Механички BFL(mm) : 6.53Опис : 550мм Прирачник Ирис Леќа.Дизајниран за 1 / 3" CCD камера и планината се КС тип.Како замена дел за видео надзор камера систем за безбедност.Доаѓа со капа за заштита на леќите добро.Пакет Се Вклучени : 1 X 1 / 3" 2mp 550мм видео надзор IR КС ЛеќаГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

Безплатна доставка 1 Вход 16 Chs VIDEO AUDEO Изход 16 load video audio amp spliter connector RCA AV Сплитер

96.00 -11 % BGN 85.00

116 VA еден во 16 видео и аудио дистрибуција засилувачКатегорија : Дистрибутер на видео и аудио засилувањеИме На Производ : На влезот 16 видео и аудио дистрибуција засилувачТип На Производ : 116 VAПроизвод Карактеристикикористење на високо квалитетни компоненти и напредни коло дизајн технологијаСекоја Независна проширија излези , висок изолација , антимешање способностПогодни за семејства...

[В наличност] Origianl Hikvision H. 265 Камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ DS-2CD2185FWD-IS 8 Megapixesl Купол IP Camera вграден слот за SD-карти и аудио

304.00 -31 % BGN 210.00

[ Во Акции ] Origianl Hikvision H 265 видео надзор Камера ДС2 CD2185 FWDЕ 8 Megapixesl Купола IP Камера Вградена во SD Картичка & АудиоПрочитајте Пред да Купите Објект е оригинален Hikvision Странство 8 MP H...

2017 NEW MINI HD AHD 720P/1.0 MP Night Vision видеонаблюдение security camera for Home Security Surveillance video, cam camera безплатна доставка

BGN 28.78

Слики уред 720 P / 1.0 ПРАТЕНИК Сигнал Системот PAL / NTSC Ефективни Пиксели ПАЛ : 1280 (H) × 720 (V) NTSC : 1280 (H) × 720 (V) Минимум осветлување 0.1 ЛУКС / Ф1.2 Хоризонтална резолуција AHD : 100 милиони пиксели 720 P Леќа 3.6 MM / 1.8 MM Ноќ визија не грее Видео Излез 1.0 Vpp / 75Ω DC12 V Моќ Совети : AHD камерата може да пристапите само AHD DVR

12V 3A 36W Power Supply Driver Converter Strip Light 110V 220V DC универсален регулируем превключване на камера за видео наблюдение/LED/монитор

BGN 4.35

Спецификации : влезен напон : 110 V / 220 V текст фреквенција : 4763 Hz Пониска потрошувачка на Енергија, Пониска Температура, висока ефикасност Краток спој / Текот вчитај / Над напон / Над temp заштита Автообнова по заштита Дизајн со Вграденво EMI Филтер, подобрување на сигнал прецизност Излезна моќност : 12 V 3А Големина : 85mm x58mm x32mmОбјектот Вклучуваат : 1 x DC 12 V 3А Префрлување Напојување Трансформатор Регулирани

3,5-инчов безплатен видео разговор IP камера с домофонна система T1

222.40 -12 % BGN 196.00

Клучни Карактеристики Поддржуваат безжичен аларм 433 MHz RF сензор Слободен видео повик двонасочна спогодба Smart WIFI конекција,мобилен далечински мониторинг Општи Спецификации Видео Резолуција : VGA : 640*480 3.6 mm фиксен објектив IR спектар : 10 M Видео Излез : 3.5 инчен TFT LCD Аудио : Вграден микрофон и звучник Поддршка max 64 G ТФкартичка за снимање Ethernet Интерфејс : 1*RJ45,10 / 100 1*USB 2.0 Wifi : поддршка 802.11 b / g / n P / T : Pan335°,Tilt90° DC 12 VЗа Испорака : 1...

MOOL 50 метра DVR за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ камера за видео кабел захранване кабел RCA BNC черен

BGN 9.81

Добредојдовте На Нашата Продавница Уживајте Во Вашата Шопинг! Plug and Play подготвени; За камера со DC моќност само 50 метри видео / power кабел во црна Ситевоедно видео и моќ кабел BNC Излез тип на видео конектор & 2.1 mm моќност конектори Видео / Power кабел има BNC конектори и вклучува 2 BNC / РКА adapters Plug и Игра подготвени; За камера со DC моќност само50 метри видео / power кабел во црноСитевоедно видео и моќ кабелBNC излез тип на видео конектор & 2.1 mm моќност конекториВидео / Power кабел има BNC конектори и вклучува 2 BNC / РКА адаптериКористење со Затворено Коло Телевизија (CCTV) апликации и безбедносна камера компоненти.Оваа предпрекинат кабел за видео надзор е совршен за пренесување на видео и моќ.Се поедностави процесот на инсталација на надзор системи со користење на еден кабел за да го носат видео и моќ.Продолжување на кабелот на камерата лесно со оваа екстензија за полнење.Не трошете време лемење или crimping заедно свој кабли...

JY-6212-D Outdoor ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Камера Housing алуминиев корпус ABS 304*185*140mm for for Security Video Surveillance Camera DHL Freeship

BGN 120.80

JY6212D Отворено видео надзор Камера Домување Алуминиум ABS Обвивка 304*185*140mm за Безбедност Видео Надзор Камера DHL FreeshipОтворено видео надзор Камера ДомувањеМатеријал : Алуминиумски +ABSБоја : Сива боја белаПроизвод целата димензија : 401*185*140mmТелото димензија : 304*185*140mmНето Тежина : 2.2 kgПакет Бруто Тежина : 3kgКоличина : 1 единица

Нов 2.0 USB DC60 VHS TV DVD Video Capture USB адаптер графична карта аудио AV Video Capture Card Video Capture USB

13.84 -13 % BGN 12.00

wyприклучокstartЖешка Стока$0.94 $0.99$1.89 $1.99$4.35 $4.58$9.49 $9.99$1.27 $1.34$5.28 $5.56$19.98$8.22 $8.65wyприклучоккрајНовиот 2.0 USB DC60 VHS TV DVD Видео Фотографирање Адаптер USB Видео Картичка Аудио AV Видео Фаќање Картичка Видео Фотографирање USB4 GB на хард диск простор за софтвер за видео датотеки зачуваниMicrosoft Direct X 9.0 (Windows 2000 препорачува инсталацијата)Microsoft Media Player 7.1 (Windows 2000 препорачува инсталацијата)Видео телефони, безбедност, надзор видео конференции, карта во донесувањето одлуки,компјутер, камера, анализа за отпечатоци, видео пошта, банка Yan Јин, медицинскиanalysis U диск големина1.Слободен USB2.0 порта2.Windows 2000 / Windows XP / Windows 73.Intel Pentium III над 8004.Меморија : 256 или повеќе5.Најмалку 1024 X768 резолуција на екранот6.600 MB простор на дискот за програмата за инсталација, ние препорачуваме повеќе од1 X Фати Адаптер1 X USB Кабел1 X CD Превозот1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори...

3,5-инчов безжичен видео домофон Pan&Tilt IP камера T2

232.00 -12 % BGN 204.00

Клучни Карактеристики Поддржуваат безжичен аларм 433 MHz RF сензор Слободен видео повик двонасочна спогодба Smart WIFI конекција,мобилен далечински мониторинг Општи Спецификации Видео Резолуција : VGA : 640*480 3.6 mm фиксен објектив IR спектар : 10 M Видео Излез : 3.5 инчен TFT LCD Аудио : Вграден микрофон и звучник Поддршка max 64 G ТФкартичка за снимање Ethernet Интерфејс : 1*RJ45,10 / 100 1*USB 2.0 Wifi : поддршка 802.11 b / g / n P / T : Pan335°,Tilt90° DC 12 VЗа Испорака : 1...

Прожектор Led най-високата мощност 78W, бяла светлина, видима Led лампа с алуминиев материал & източници на светлина за нощно виждане

BGN 408.00

Функција• ГД состави серија LED Бела светлина осмислени независно од Сцена , креативно состои од 2 дури и 3 ГД серија Бела LED светла за да обезбеди супер долг ги далечина со силна светлина ефект, подолг сервисен живот и слаба светлина пад функција.• Домување усвојува висока термичка спроводливост алуминиум за подобрување на топлина дисперзија на имотот .• Два пати директно ладење топлина мијалник обработка овозможи да се зголеми за ладење коефициент и продолжување на работниот век на производот .• Нормален на...

ZGWANG 1080P IP Камера Wireless Home Security IP Camera Surveillance Camera Wifi Night Vision Камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Baby Monitor 1920*1080

88.24 -20 % BGN 71.00

Главни Карактеристики : HD вистински 2.0 мегапикселна 1080 P(1920*1080) резолуцијаПогледнете истовремено за Далечински 10 на повеќето уредиЛесно да се постави поврзете на WiFi (Wi Fi не се поддржани 5 G)Поддршка АП Mode (No мрежа може да се користи)Јасно двонасочна аудио и разговор назадMotion detection : испратете email порака,снимање на видеоЈасна Визија НоќПан 355 степен, тилт 110 степенПоддршка за SD картичка за снимање (60 дена max)и да игра назад лесно.Испорака1.Нормално, ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 13 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress.2.Ве молиме проверете дали стоката е во добра состојба и да се пријавите пред испорака човек го остава.Ако најдете производот е изгубена или оштетена на начин...

ZOSI Security Camera System 4ch Система за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ с 4 1080P ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Camera 2.0 MP Camera Surveillance Kit 4ch DVR 1080P HDMI изход

351.98 -29 % BGN 250.00

Преглед : (1) QR код за скенирање преку мобилен уред употреба на нашите бесплатни ZOSI Приказ на стан (достапна на i OS / Android).Live view и репродукција на вашиот паметен телефон...

Мини сигурност, ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ 2CH DVR реално време на SD 128GB Card Recording Mobile Bus Vehicle Truck Car DVR Рекордер System 2ch Audio with Lock

524.80 -10 % BGN 472.00

Мини Автомобили " 2 CH SD DVR Видео Рекордер Надзор и CCTV Движење MaxМобилниот SD видео рекордер е компактен, полно опремен систем за евидентирање кој го користи SD картичка како уред за складирање...

Mesbang 720P P2P 4ch shop office shop безжична система за видеонаблюдение 10 инчов монитор за доставка на DHL, Fedex безплатна доставка

432.00 -10 % BGN 389.00

безжична 4ch 720 P безжични IP камера систем за полнење со 10 инчен монитор.Оваа IP камера колекции не е вклучена 1 TB HDD хард диск уште.1.0 пратеник wifi IP Camera : * Сензор : 1 / 4" Прогресивно Скенирање Сензор * Резолуција : 1280 x720 P * Леќа 3.6 мм * Day&Night : Auto / Color / НА * Куршум водоотпорен4 CH Безжична NVR * Изградена во 10inch LCD екран * Вграден Линукс оперативен СИСТЕМ * Видео влезот : 4*720 P;4*960 P * Репродукција : 4*960 H;4*720 P;4*960 P * Поддршка HDD до 4 TB * Automaticlly се поврзете на WIFi Мрежа камера * VGA , HDMI , USB интерфејс...

SUCAM 4CH 8CH 48 W 1080P ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ POE NVR DVR CCTV System Kit XMEYE P2P ONVIF Network Security Video Recorder за POE IP камери

170.43 -20 % BGN 136.00

SUCAM 4 CH 8 CH 48 Вати 1080 P видео надзор РОЕ NVR DVR CCTV Системот за Полнење XMEYE P2 P ONVIF Мрежна Безбедност Видео Рекордер За IP РОЕ Камера​Карактеристики4 / 8 Channel indenpend РОЕ пристаништа; H...

850NM 740nm 940nm 72W IR осветител, инфрачервена лампа, невидима ИНФРАЧЕРВЕНА светлина с алуминиев материал и източници на светлина за нощно виждане

BGN 423.20

Нашите предностиГД состави серија IR Илуминатор осмислени независно од Сцена , креативно состои од 2 дури и 3 ГД серија IR Illumunators да се осигура супер долг ги далечина со силна светлина ефект, подолг сервисен живот и слаба светлина пад функција.Разни светлина агли се прилагодува со современ изглед и висок квалитет, која совршено се исполнат стандардот на различни леќи на камерата во пазарот.Домување усвојува висока термичка спроводливост алуминиум за подобрување на топлина дисперзија на имотот.Два пати директно ладење топлина мијалник обработка овозможи да се зголеми за ладење коефициент и работниот век на производот.Патент дизајн хексагонална сферични light sensor повеќе точно да одговорите на амбиентална светлина и ја подобрува точноста на автоматско светлина контрола.IP66 водоотпорен и dustproof домување работа во собна температура 40 до 55 години.СертификатОСНОВНА ФУНКЦИЈАЗа да се подобри ефикасноста на слаба светлина камера.на тој начин зголемување на слика ефекти во текот на ноќта.Конвенционалните ноќ следењеФункцијата на видео анализа во текот на ноќтаНамалување на јачина на бучавата и други сликата нарушувањеНамалување на мрежен пропусен опсег барањаЗаштеда на енергија од власт фактор на корекцијаНамалување на опрема ценаПониска цена на инсталирање и инсталации1...

17-инчов 1280х1024 HD монитор за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ с метална обвивка и конектор HDMI VGA AV BNC за PC Multimedia & Donitor Display & Microscope

360.00 -13 % BGN 313.00

Производ Specifiction : Големина на екранот : 17inch, 4 : 3Дисплеј : BNC1 / BNC2 / BNCout / PC / HDMI / AUDEO / YPBPRСветла 450cd / м2Контраст : 600 : 1Време на одговор : Агол на гледање : 175degreeНајдобра резолуција : 1280*1024Формат : PAL, NTSCДисплеј во Боја : Црна или Бела факултативнаЗа напојување : 12 VПроизвод Функција : Производот Се Прикаже : Примена : Пакет :

3g gps wifi твърд диск mdvr 4ch Mobile DVR Vehicle DVR училищен автобус DVR такси автомобилен DVR CCTV rj-45 MDVR с проследяване на фабрика

224.00 -5 % BGN 213.00

1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез 2 Видео компресија користење h...

Gadinan Аналогов CMOS 800TVL 1000TVL IR-CUT Filter 2.8 мм широкоъгълен обектив за нощно виждане за сигурност закрит dome камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ BNC изход

18.46 -13 % BGN 16.00

Сензор На СликаCMOSХоризонтална Резолуција800 TV Линија / 1000 TV Линија ФакултативнаЛеќа2.8 mmСигнал системPAL / NTSCIR Illuminators6pcs Низа Led диодиwavelengh850 NMНазад Светлина НадоместАвтоСпецијалностIRНАМАЛУВАЊЕ НАГама0.45S / N Сооднос48db (AGCOFF)Скенирање Систем2 : 1 ВнатрешниСинхронизацијата СистемотВнатрешни СинхронизацијаShutter Speed1 / 601 / 15000 (втора)Видео Излез1.0 Vpp, 75 OHMНапојување12 V DC (се Продава одделно)Операција Температура10 C ~ 50 C / 0 F ~ 110 FВодоотпорнаНикојМатеријалПластичниДимензии10*10*9cmТежина0.2Пакет се вклучени : 1×Купола Камера за видео надзорНе вклучувајќи ги снабдувањето со електрична енергијаАко имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!1...

GENIUSPY 720P Mini Usb камера 1/4 CMOS 1.0 MP 1280*720P Bullet Mini Usb Snake Camera Mini USB Webcam Camera, Android, Linux

BGN 56.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.