• Новинка
24шт HD TVI 1080P ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Metal Dome Camera 2.0 MP 2.8-12mm моторизиран обектив екранното меню

24шт HD TVI 1080P ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Metal Dome Camera 2.0 MP 2.8-12mm моторизиран обектив екранното меню

резултат:
BGN 2402.82

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
1. 1/2.8" 2.0 Мегапикселна CMOS Сензор Eyenix773 E+TP2801+IMXSONY 322;
2. 25/30fps 1080 P, HD TVI Видео Стандард
3. Голема брзина, долга далечина во реално време на пренос
4. Ден/Ноќ(МЦП), AWB, AGC, BLC
5. OSD Мени Кабли
6. Метал Случај
Спецификации :
Камерата Решенија Eyenix773 E+TP2801+IMXSONY 322 Image Sensor 1/2.8" 2.0 Мега Пиксели CMOS Резолуција 1920(H) X 1080(V) Скенирање на владата Прогресивно скенирање Рамка го Оценувате ПАЛ : 25fps 1080 P
NTSC : 30fps 1080 P Електронски Shutter ПАЛ : 1/50-тите~1/100,000 s
NTSC : 1/60-тите~1/100,000 s Минимум Осветлување 0.01 Лукс Ф1.2, (0 Lux IR за) OSD Да Day&Night Mode IR-НАМАЛУВАЊЕ на Синхронизација Внатрешни Леќа Леќа 2.8-12mm Тип на Моторните Леќа Општи DNR 3 D IR Led диоди 5 x 42 МО МО Растојание 25 M IR бранова должина 850nm Видео Стандард HD TVI Видео излез BNC Порта
Напојување
DC 12 V Потрошувачка на Енергија 450m A
Заштита Одделение
IP66
Температурата и Влажноста на воздухот
-10°C~+50°C, влажност е помалку од 90% (без кондензација) Големина 120*120*86mm Тежина 1kg
Објектот Вклучува :
1 x HD TVI 1080 P 2.0 ПРАТЕНИК Безбедност Купола Камера (не содржат напојување)

Подробности

Сигналната Система:
PAL, NTSC
is_customized:
Yes
ТЕХНОЛОГИЯ:
Инфрачервен
търговска марка:
EFOSE
Източник На Захранване(В):
12V
Сензор:
CMOS
специални характеристики:
Антивандальная защита
Съобщение:
Затворена система / кабелна видеонаблюдение
Поддържани Операционни Системи:
Windows 7
Тип:
Камера TVI
висока разделителна способност:
1080P (Full HD)
Стил:
Куполна Камера
Номер На Модела:
ЕП-ATB19A24
Обектива (мм):
2.8-12мм

Избор на купувачи

HQCAM 800TVL ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ security Camera CMOS Color mini Motion Детектор PIR STYLE Indoor ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Mini PIR Style камера за видеонаблюдение

33.60 -11 % BGN 30.00

Слика CMOS Сензор 800 TVL Леќа 3.7 mm(2.84.36mm е незадолжително) Видео Системот PAL / NTSC Ефективни Пиксели ПАЛ : 976(H) x582(V); NTSC : 976(H) x494(V) CCIR : 752(H) x 582(v); ОВЖС : 768(H) x 494(V) Резолуција (Хоризонтална) 800 TVL Боја Црна Emitter Бран Должина на ВОДЕНА БЕЗ IR Серија Растојание НЕ IR Моќ НЕ Белиот Баланс Автоматски Врати Светлината Надомест Авто Мин...

Мини сигурност, ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ 2CH DVR реално време на SD 128GB Card Recording Mobile Bus Vehicle Truck Car DVR Рекордер System 2ch Audio with Lock

524.80 -10 % BGN 472.00

Мини Автомобили " 2 CH SD DVR Видео Рекордер Надзор и CCTV Движење MaxМобилниот SD видео рекордер е компактен, полно опремен систем за евидентирање кој го користи SD картичка како уред за складирање...

22 IR LED Board 850nm Infrared Illuminator Plate For Куполни ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Security Camera customized angle optional

BGN 18.91

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Кинески Пролетниот Фестивал доаѓа ,тоа е многу, многу важно фестивал за нас .Па ќе имаме две недели одмор од 2018.2.08 да 2018.2.26.Во текот на овие денови,не можевме да брод на производи за да можете и таму ќе биде одложен одговор во Услуга на Клиентите и спор.Кога на одмор крај,ние ќе работат прекувремено,се обидуваме се потрудиме да ви послужи.Среќен Денот на Вљубените и Среќна Нова Година!Идејата за куполата на камерата за видео надзорОбезбедува 22 инфраред Led диоди светилки, 5mmРаботното растојание : 520 МИЛИОНИРаботни valtage : 12 VБранова должина : 850 nmПроекција ангел : optional1530456090 степени (default 90 степени)Моќност : 210m A 2.5 WДимензии : 81*61.9 mmЕдиница Тежина : 20gАпликативната школка :

GENIUSPY 720P Mini Usb камера 1/4 CMOS 1.0 MP 1280*720P Bullet Mini Usb Snake Camera Mini USB Webcam Camera, Android, Linux

BGN 56.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

YobangSecurity 1080P 2.0 M 5x оптично увеличение на слънчевата батерия за наблюдение, ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ камера WIFI открит водоустойчива IP камера, 4G SIM

975.68 -16 % BGN 820.00

започнетекрајот 960 P Соларна Енергија Надзор Камера вградена Батерија Безжичен Wifi Отворено Соларна Енергија IP Камера Поддршка 3 G / 4 G SIM Со 16 GB ТФПреглед : B6 B е нова технологија, која adpot концептот на "Заштеда на Енергија" и "Зелена Енергија", кои стануваат се повеќе и повеќе популарен во многу contries...

17-инчов 1280х1024 HD монитор за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ с метална обвивка и конектор HDMI VGA AV BNC за PC Multimedia & Donitor Display & Microscope

360.00 -13 % BGN 313.00

Производ Specifiction : Големина на екранот : 17inch, 4 : 3Дисплеј : BNC1 / BNC2 / BNCout / PC / HDMI / AUDEO / YPBPRСветла 450cd / м2Контраст : 600 : 1Време на одговор : Агол на гледање : 175degreeНајдобра резолуција : 1280*1024Формат : PAL, NTSCДисплеј во Боја : Црна или Бела факултативнаЗа напојување : 12 VПроизвод Функција : Производот Се Прикаже : Примена : Пакет :

2MP H. 265 H. 264 Dual Stream Black Color DVI USB3. 0 IP HD Video Conference Camera 12X Zoom въртене на 340 градуса за дистанционно срещи

1296.00 -10 % BGN 1166.00

2 MP 265 Х Х 264 Двојна Поток Црна Боја DVI USB3.0 IP HD Видео Конференција Камера 12 X Зум 340 Степен Ротација За Далечински состанок Превозот белешки : 1)Сите бесплатен превозот На производи, Продавачот е должен да бидат одговорни за превозот цена од шенжен кина да дестинација место...

Android ендоскоп HD Glod 2 м кабел IP67 водоустойчив микро Usb OTG PC ендоскопска камера инспекция бороскоп змия тръба камера

BGN 11.60

Андроид Endoscope HD Glod 2 M Кабел IP67 Водоотпорен Микро Usb OTG PC Endoscope Камера Инспекција Borescope Змија Цевка Цевка КамераОпис : Најновите Пристигнување Модел за Android паметни телефони, може да се земе видео и звук, и на фотографии и видео датотека директно ќе се зачувани во вашиот Android мобилен телефон, целиот процес на снимање проверите, погодно за набљудување и следење на анализа...

2017 NEW MINI HD AHD 720P/1.0 MP Night Vision видеонаблюдение security camera for Home Security Surveillance video, cam camera безплатна доставка

BGN 28.78

Слики уред 720 P / 1.0 ПРАТЕНИК Сигнал Системот PAL / NTSC Ефективни Пиксели ПАЛ : 1280 (H) × 720 (V) NTSC : 1280 (H) × 720 (V) Минимум осветлување 0.1 ЛУКС / Ф1.2 Хоризонтална резолуција AHD : 100 милиони пиксели 720 P Леќа 3.6 MM / 1.8 MM Ноќ визија не грее Видео Излез 1.0 Vpp / 75Ω DC12 V Моќ Совети : AHD камерата може да пристапите само AHD DVR

ZGWANG 1080P IP Камера Wireless Home Security IP Camera Surveillance Camera Wifi Night Vision Камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Baby Monitor 1920*1080

88.24 -20 % BGN 71.00

Главни Карактеристики : HD вистински 2.0 мегапикселна 1080 P(1920*1080) резолуцијаПогледнете истовремено за Далечински 10 на повеќето уредиЛесно да се постави поврзете на WiFi (Wi Fi не се поддржани 5 G)Поддршка АП Mode (No мрежа може да се користи)Јасно двонасочна аудио и разговор назадMotion detection : испратете email порака,снимање на видеоЈасна Визија НоќПан 355 степен, тилт 110 степенПоддршка за SD картичка за снимање (60 дена max)и да игра назад лесно.Испорака1.Нормално, ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 13 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress.2.Ве молиме проверете дали стоката е во добра состојба и да се пријавите пред испорака човек го остава.Ако најдете производот е изгубена или оштетена на начин...

12V 3A 36W Power Supply Driver Converter Strip Light 110V 220V DC универсален регулируем превключване на камера за видео наблюдение/LED/монитор

BGN 4.35

Спецификации : влезен напон : 110 V / 220 V текст фреквенција : 4763 Hz Пониска потрошувачка на Енергија, Пониска Температура, висока ефикасност Краток спој / Текот вчитај / Над напон / Над temp заштита Автообнова по заштита Дизајн со Вграденво EMI Филтер, подобрување на сигнал прецизност Излезна моќност : 12 V 3А Големина : 85mm x58mm x32mmОбјектот Вклучуваат : 1 x DC 12 V 3А Префрлување Напојување Трансформатор Регулирани

PU'Aimetis 3.0 мегапикселова фиксирана бленда 2.8-12mm M12 ръчен фокус увеличение на MTV обектив за 1/3и 1/4 CCD ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ за сигурност камери

17.17 -18 % BGN 14.00

3.0 Мегапикселна Фиксна Ирис 2.812mm М12 Прирачник се Фокусира на Зумирање МТВ Објектив За 1 / 3"&1 / 4"видео надзор за Безбедност CCD Камера Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари!Главни Карактеристики : 1) број на Моделот : M12 PAS2812 IR3 MP 2) Фокусна Должина(mm) : 2.8~12mm 3) Формат(Инчи) : 1 / 2.7" 4) Бленда(D / f') : 1 / 1.4 5) Планината Стандард : М12 6) Хоризонтална Насока : 58120 7) Димензија(mm) : H28.6*45.5 8) Тежина : 34g 9) М К Д(м) : 0.2 10) Зум : Прирачник 11) Фокус : Упатство 12) Ирис : Fixed 13) Назад Фокусна Должина(mm) : 6.39 14) Оперативни Температура : 20~+80degree centigrade 15) Пакет : 1*М12 2.812mm леќа Гаранција : 1...

SUCAM 4CH 8CH 48 W 1080P ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ POE NVR DVR CCTV System Kit XMEYE P2P ONVIF Network Security Video Recorder за POE IP камери

170.43 -20 % BGN 136.00

SUCAM 4 CH 8 CH 48 Вати 1080 P видео надзор РОЕ NVR DVR CCTV Системот за Полнење XMEYE P2 P ONVIF Мрежна Безбедност Видео Рекордер За IP РОЕ Камера​Карактеристики4 / 8 Channel indenpend РОЕ пристаништа; H...

HQCAM 960P mini IP Camera ONVIF 2.8-12mm ръчно варифокальный обектив P2P Plug and Play с метален група аудио външен микрофон

104.00 -12 % BGN 92.00

Спецификации*Користете многу напредни image sensor*Напредно H 264 видео компресија, постигнување на ultra low bit rate, врвен highdefinition квалитет на слика.Поддршка разни информации надредениот(како што се DDNS итн.)Поддршка duralкракplug and play, со повеќе облак услугаподдршка на различни мобилни долги мониторинг(Iphone, Symbian, Android и сл.)Поддршка на повеќе веб прелистувач(ОДНОСНО,Chrome,Firefox,Safari)Поддршка авто електронски shutter, се прилагодуваат на различните мониторинг на животната срединаИнтернет и СМС поддршка на централната managemet софтверПоддршка HVR врскаМодел1.3 MP мини ip камера со 2.812mm леќаВидео ПроцесорONVIF протоколиПоддршкаТехнологијата За КомпресијаDual Пареа H...

3,5-инчов безжичен видео домофон Pan&Tilt IP камера T2

232.00 -12 % BGN 204.00

Клучни Карактеристики Поддржуваат безжичен аларм 433 MHz RF сензор Слободен видео повик двонасочна спогодба Smart WIFI конекција,мобилен далечински мониторинг Општи Спецификации Видео Резолуција : VGA : 640*480 3.6 mm фиксен објектив IR спектар : 10 M Видео Излез : 3.5 инчен TFT LCD Аудио : Вграден микрофон и звучник Поддршка max 64 G ТФкартичка за снимање Ethernet Интерфејс : 1*RJ45,10 / 100 1*USB 2.0 Wifi : поддршка 802.11 b / g / n P / T : Pan335°,Tilt90° DC 12 VЗа Испорака : 1...

FGHGF Wireless Security IP Camera WIFI Home Surveillance 960P Night Vision ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Камера 1.3 MP P2P Baby Monitor Indoor Webcam

101.20 -53 % BGN 48.00

FGHGF Безбедност на Безжични IP Камера WIFI Дома Надзор 960 P Ноќно видео надзор Камера 1.3 MP P2 P Бебе Монитор Затворен веб КамераФункција : IP Камера : 360 степени Wi Fi панорамски преглед е прикажан и Камерата, широк агол на гледање со 1.44 mm fisheye Леќа, HD 3.0 Мегапикселна квалитет на сликата...

Mesbang 720P P2P 4ch shop office shop безжична система за видеонаблюдение 10 инчов монитор за доставка на DHL, Fedex безплатна доставка

432.00 -10 % BGN 389.00

безжична 4ch 720 P безжични IP камера систем за полнење со 10 инчен монитор.Оваа IP камера колекции не е вклучена 1 TB HDD хард диск уште.1.0 пратеник wifi IP Camera : * Сензор : 1 / 4" Прогресивно Скенирање Сензор * Резолуција : 1280 x720 P * Леќа 3.6 мм * Day&Night : Auto / Color / НА * Куршум водоотпорен4 CH Безжична NVR * Изградена во 10inch LCD екран * Вграден Линукс оперативен СИСТЕМ * Видео влезот : 4*720 P;4*960 P * Репродукција : 4*960 H;4*720 P;4*960 P * Поддршка HDD до 4 TB * Automaticlly се поврзете на WIFi Мрежа камера * VGA , HDMI , USB интерфејс...

3g gps wifi твърд диск mdvr 4ch Mobile DVR Vehicle DVR училищен автобус DVR такси автомобилен DVR CCTV rj-45 MDVR с проследяване на фабрика

224.00 -5 % BGN 213.00

1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез 2 Видео компресија користење h...

Прожектор Led най-високата мощност 78W, бяла светлина, видима Led лампа с алуминиев материал & източници на светлина за нощно виждане

BGN 408.00

Функција• ГД состави серија LED Бела светлина осмислени независно од Сцена , креативно состои од 2 дури и 3 ГД серија Бела LED светла за да обезбеди супер долг ги далечина со силна светлина ефект, подолг сервисен живот и слаба светлина пад функција.• Домување усвојува висока термичка спроводливост алуминиум за подобрување на топлина дисперзија на имотот .• Два пати директно ладење топлина мијалник обработка овозможи да се зголеми за ладење коефициент и продолжување на работниот век на производот .• Нормален на...

850NM 740nm 940nm 72W IR осветител, инфрачервена лампа, невидима ИНФРАЧЕРВЕНА светлина с алуминиев материал и източници на светлина за нощно виждане

BGN 423.20

Нашите предностиГД состави серија IR Илуминатор осмислени независно од Сцена , креативно состои од 2 дури и 3 ГД серија IR Illumunators да се осигура супер долг ги далечина со силна светлина ефект, подолг сервисен живот и слаба светлина пад функција.Разни светлина агли се прилагодува со современ изглед и висок квалитет, која совршено се исполнат стандардот на различни леќи на камерата во пазарот.Домување усвојува висока термичка спроводливост алуминиум за подобрување на топлина дисперзија на имотот.Два пати директно ладење топлина мијалник обработка овозможи да се зголеми за ладење коефициент и работниот век на производот.Патент дизајн хексагонална сферични light sensor повеќе точно да одговорите на амбиентална светлина и ја подобрува точноста на автоматско светлина контрола.IP66 водоотпорен и dustproof домување работа во собна температура 40 до 55 години.СертификатОСНОВНА ФУНКЦИЈАЗа да се подобри ефикасноста на слаба светлина камера.на тој начин зголемување на слика ефекти во текот на ноќта.Конвенционалните ноќ следењеФункцијата на видео анализа во текот на ноќтаНамалување на јачина на бучавата и други сликата нарушувањеНамалување на мрежен пропусен опсег барањаЗаштеда на енергија од власт фактор на корекцијаНамалување на опрема ценаПониска цена на инсталирање и инсталации1...

Кабел сплитер PoE 10/100 м поддържа стандартния вход PoE. Моля, дизайн на порта за универсални камери. Функция изолация подкрепа

BGN 7.63

Функција◆Поддршка IEEE802.3af Се компатибилни со Среден Век и на Крајот Век.◆Влезен напон Спектар : 4457 V, Излезна Моќ : 13 W, со над 82% ефикасност.◆Поддршка изолација функција◆Стандардните Напонски Излез : 12 V◆Висок Напон Изолација : 1500 V (Текст Фаза на Производството Фаза);◆Поддршка заштита за Краток Спој, Надструја & Overтемпература наОпис На Производот10 / 100 Рое Splitter Кабелот е со користење на ПРАТЕНИЦИТЕ проект и кои ги исполнуваат стандардот IEEE802.3af...

Горещи продажба на Mini HD Camera ПР 4.0 MP Onvif H. H. 264 265 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ IP Камера 1080P HD Mini Pinhole Lens P2P Home Video Surveillance Камери

71.36 -5 % BGN 68.00

Слика сензор : Прогресивно Скенирање CMOS сензорЛеќи на камерата : 3.7 mm pinhole мегапикселна леќаLed & IR дистанца : Не ДОВЕДЕ, нема ноќ визијаМин...

[В наличност] Origianl Hikvision H. 265 Камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ DS-2CD2185FWD-IS 8 Megapixesl Купол IP Camera вграден слот за SD-карти и аудио

304.00 -31 % BGN 210.00

[ Во Акции ] Origianl Hikvision H 265 видео надзор Камера ДС2 CD2185 FWDЕ 8 Megapixesl Купола IP Камера Вградена во SD Картичка & АудиоПрочитајте Пред да Купите Објект е оригинален Hikvision Странство 8 MP H...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.