• Новинка
Търговия на едро подови фалшива / Фалшив проследяване с 30 освещающими светодиодите (черен) ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Surveillance

Търговия на едро подови фалшива / Фалшив проследяване с 30 освещающими светодиодите (черен) ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Surveillance

резултат:
BGN 77.62

Брой продукти
Налично

Секоја камера вклучува безбедност налепница
Може да се користи и во затворени простории и на отворено.Реална изглед и дизајн
Ги вклучува сите монтажа хардвер. Хардвер е прилагодлив
30 Лажни Инфра Црвени Ноќ Визија Led диоди, кои остануваат светат во темнина само. Ве молиме бидете информирани дека на црвено светло ќе биде на само во текот на ноќта или во рамките на слабо светло.
Камерата се потребни 2 АА батерии кои не се вклучени.
Боја : Црна
Се инсталира лесно и брзо да се на ѕид користење вклучени завртки. На трепкачко светло LED го прави овој атарот на камерата изгледа како оперативен актуелната безбедносна камера.
Производ Функција :
Тешки
Оваа камера е исклучително издржлив и нема да рѓа. тоа е изработен од пластика. Домувањето е водоотпорна и вклучува rain shield да се заштити уште повеќе против влага.
Надворешна Употреба
Оваа камера е дизајниран да се користи на отворено. Тоа е исто безбедносна камера домување ќе се види на повеќе бензински пумпи, погодност продавници, трговски центри и трговски центри.
Прифатлива Заштита
Атарот камери се докажани за да ги одврати криминал на дел од трошоците на вистински камери.
Вистинска Безбедносна Камера Домување
Секој кој го гледа тоа ќе веруваат областа се следи.
Лесно Да Се Инсталира
Инсталира во минути со вклучен хардвер.
Се Прилагодува На Речиси Секој Агол
Оваа единица може да се прилагоди нагоре или надолу и лево кон десно. Ова ќе ви даде способност да се качи тоа речиси насекаде.
Монтажа Заградата Се Вклучени
Доаѓа во комплет со монтажа заградата значи дека е подготвен да се инсталира веднаш штом ќе ја добијат.
Повеќе Faux Инфрацрвени Лампи
Дава изглед дека камерата може да се види во текот на ноќта.
Faux Видео Кабел
Дава изглед на камерата е поврзан снимка уред.
Пакет Содржина : 1 x симулација на камерата и заградата налепница додатоци
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е

Подробности

търговска марка:
Льовен
Тип:
Аналогов Фотоапарат
висока разделителна способност:
Няма
Поддържани Операционни Системи:
No
Мрежов Интерфейс:
Няма
Стил:
Друго
Съобщение:
Друго
Обектива (мм):
Друго

Избор на купувачи

5V2A AC DC to Mini Adapter източник на непрекъсваемо захранване UPS осигурява аварийно Резервно захранване на камери за видеонаблюдение с вградена батерия

36.48 -23 % BGN 28.00

Производ Концепт и Примена : Адаптер и мини ups 2 во 1 е антипренапони онлајн моќ DC трансформатор = AC да DC мини ПРОЗОРЦИ Адаптер (Трансформатор).тоа е DC ПРОЗОРЦИ Адаптер дизајниран да овозможи итни моќ бекап на сите видови на DC моќност опрема како што се рутери, модеми, settop box, VOIP телефонски системи, систем за надзор, алармен систем и за многу критична телекомуникациска опрема...

2017 IP68 HD720 2Mete 8LED wifi inspection camera полуфинал rigid кабел endoscope за IOS, Mac, windows Endoscope Camera wifi Endoscope

BGN 47.84

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .нови 2017 IP68 HD720 2 Meter 8 LED полу цврста кабел endoscope за IOS,Mac,windows Endoscope Камера wifi Endoscope wifi инспекција камераЛеќа Дијаметар : 8.0 MM Резолуција 640*480,1280*720,1600*1200 Сензор Големина : 1 / 5 инчен Рамка Цена : 30fps Видите Агол : 70 degree Focal растојание : 410 CM...

5 пакета 1080P Аудио VGA to HDMI HD HDTV Video Converter Box адаптер за КОМПЮТЪР, лаптоп, DVD

BGN 39.81

Боја : БелаHD Video ConverterДимензии : 6cm x 5.4 cm x 2cm (Dxšxv)Аудио Кабел Должина : 1.3 mUSB Кабел Должина : 80смПакет се вклучени : 1 x HD Video ConverterAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Производителите 4G MDVR продават директни 4-канален автомобилни dvr-remote GPS positioning WiFi network on-board monitoring host

238.40 -5 % BGN 226.00

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Поддржува 4 канал AHD960 P камерата; 4 канал AHD720 P камерата; 4 канал стандард јасно камера;3...

Hot 8CH AHD DVR 1080P 1080N AHD-N H ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Камера Camera Onvif Network 8 Channel ПР NVR 1080P 4CH Audio Input Multi-language

BGN 131.01

Производот Се ПокажеСтавки вклучени1 X 8 CH AHD 1080 P DVR NVR HVR 5 во 1 Дигитален Видео Рекордер 1 X USB Глувчето за DVR 1 X адаптер за DVR 1 X Софтвер CD за DVR 1 X Далечински Управувач за DVR нема Хард Диск Вклучен!!!!Преглед8 CH AHD 1080 P Хибрид DVR Рекордер Силна Мрежа на Серверот; Со P2 P Облак Функција; поддршка за USB ,Глувчето,копија; Поддршка на Андроид,iphone,ipad,компјутер,cms преглед; Поддршка VGA излез&HDMI излез(1080 P); Рекорд Резолуција : AHD 1080 P (1920*1080); Со H...

9800 Plus 4K H. 265 / H. 264 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Тестер analog+IP+AHD+CVI+TVI+SDI Camera тестер (мултицет, кабелен локатор, TDR, HDMI вход по желание)

473.60 -5 % BGN 450.00

IPC9800 Плус 4 K H 265 / H 264 видео надзор Тестер аналогни+IP+AHD+CVI+TVI+SDI камера тестер (multimeter, кабел локатор,TDR,HDMI влез изборен) Забелешки : Оваа цена е IPC9800 ADHS Плус IPC9800 Плус : за IP камера, аналогни камера тест IPC9800 ADH Плус : за IP камера, аналогни камера, AHD, HDTVI, CVI камера тест + HDMI во IPC9800 ADHS Плус : за IP камера, аналогни камера, AHD, HDTVI, CVI, SDI камера тест+ HDMI во IPC9800 MOVT Плус : за IP камера, аналогни камера, Дигитален Мултиметар, Optical power meter, Визуелна грешка локатор, TDR кабел тест + Видео ниво метар + HDMI воIPC9800 MOVTADHS Плус : за IP камера, аналогни камера, AHD, HDTVI, CVI, SDI тест+ HDMI in, со Кабел трагач, Дигитални Мултиметар, Optical power meter, Визуелна грешка локатор, TDR кабел тест + Видео ниво метар

Завод директни продажби от един милион пиксела на борда на оборудване, 3G, GPS автомобилни dvr 4-канален домакин мониторинг на леки автомобили

182.40 -5 % BGN 173.00

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2 Видео компресија користење h 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P натабла камерата / четири AHD720 P натабла камерата / D1 натабла камера;3...

GZGMET 960P 1.3 M Solar Power Surveillance Camera Wireless Outdoor Solar Power IP Camera 3G/4G SIM support 64GB TF

BGN 702.40

Карактеристики : Соларни системи за видео надзор Камера4 G Соларни системи за видео надзор КамераСоларни 960 P Камера за видео надзорПрактична примена : Семејството Безбедност : Вила, СемејствоВладина регулатива : транспорт, индустрија и трговија, училишта, електрична енергија, вода, гас и други институцииДалечински промоција на екранот : еколошко земјоделство, туристички атракции, сајт, риба езерца, овоштарнициПреглед : GMa39 е нова технологија, која adpot концептот на "Заштеда на Енергија" и "Зелена Енергија", кои стануваат се повеќе и повеќе популарен во многу contries.Овој модел е 1.3 magepixel ip камера со соларни панели и батерии.Батеријата може да wrok за 48 часа во ситуација на сите темни средина; со сончева светлина, соларни панел може да ја полните батеријата и го задржува камера работат постојано ! За ноќно гледање, оваа камера користете ѕвезда лесна класа сензор : во една рака, тоа е заштеда на енергија, во друга страна, пак, тоа им помогне на камерата стигнат до 50 метри ноќ визија.Параметарот : 1...

GADINAN Main Board 2MP 1080P AHD-H 8CH AHD DVR САМ Recorder Video Recorder 4 * 1080P (аналогов)+4 * 1080P (IP) ONVIF XVR XMeye ONVIF P2P

81.84 -14 % BGN 70.00

Функција : 1,Поддршка VGA, HDMI full HD излез истовремено; 2,Поддршка ONVIF; пристап на трети страни; 3,Поддршка за веб, CMS, центар платформа за управување софтвер MYEYE, да обезбеди ПАКЕТИ развој; 4,Поддржува повеќе cloud технологија, мрежа пенетрација, аларм информации се наметнува на вашиот телефон и други функции; 5,Поддршка на различни мобилни следење (i Phone, Android); 6,Далечински Пристап, Со DNS (ARSP),лесно да се следи од далечинаСпецификација:СистемГлавниот процесорТехнички одделение вградени микропроцесори ЗДРАВО 3521Оперативен системВграден ЛИНУКС оперативен системСистем ресурсиМултиканал реално време на снимањето synchronously, мултиканал реално време на репродукцијата, мултиканал мултикориснички мрежа операција, USB назад.ИнтерфејсРаботата интерфејс16bit вистинска боја GUI интерфејс за поддршка на глувчето операцијаЕкран1 / 4 / 8 екран (земе аналоген канал, како на пример, за други е база на избраниот канал режим)ВидеоВидео стандардPAL / NTSC(720 P)Слика кодирајХ...

12VCCD HD на SONY car surveillance camera vehicle surveillance dome камера инфрачервено нощно виждане с висока разделителна способност водоустойчив

56.40 -4 % BGN 54.00

Goose јајце Автомобил камера(Водоотпорен)(LSZ ED263 A1)​Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm

Aokwe New arrival 8ch indoor куполни IR 720P IP Real p2p WiFi wireless камера за видеонаблюдение surveillance system

392.00 -21 % BGN 310.00

Aokwe Нови пристигнување 8ch затворен купола IR 720 P IP Вистински p2p Wi Fi безжична камера за видео надзор надзор системКомплет вклучува : 1pcs NVR;4pcs камера;моќ адаптер за NVR и камератаЗавртки за камерата за инсталација.1pcs Глувчето Оперативен систем Вграден ЛИНУКС оперативен систем за Видео влез Видео inout 8ch Мрежа wireless72 Mbps,wired100 Mbps видео излез HDMI излез 1ch VGA 1 CH Видео Кодирај Снимање D1 / 960 H / 720 P Репродукција 4ch Снимање Снимање / Слика прирачник,мерењето,Движење откривање,Аларм за Репродукција Реално време ,Редовни,настан репродукција направете резервна копија Редовни резервни копии HDD 1 SATA до 4 TB Интерфејс Мрежа 1 RJ45 10 M / 100 2 WIFI Антена USB 2 USB 2.0 Мрежа Pprotocol UPn P, SMTPPPPo EDHCP Видео Излез HDMI 1920*1080 VGA 1920*1080 Други Моќ DC 12 V 3А работна температура 10+55 влажност 10%90% Големина 257mm×210mm×45mm Тежина ≤1 Kg Wi Fi IP Куршум камера Сензор 1 / 4" Прогресивно Скенирање Сензор S / N Сооднос > 48 d B Дефиниција 1280 x 720 16 : 9 Висока Defination Лукс Боја : 0.1 Лукс Б / W : 0.01 Лукс Леќа 4mm OSD Датум и Време & Title белиот баланс Автоматски Day & Night Авто / Color / НА 3 DDNR Авто Огледало / Флип за вклучување / Исклучување На Приватност Маска 4 Зона Избор на поток на Два Стриминг во Исто Време : H...

5MP Aptina MI5100 Color CMOS Sensor MJPEG / YUY2 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ M12 2.8-12mm мегапикселов варифокальный обектив mini USB camera module

101.73 -5 % BGN 97.00

5 MP Aptina MI5100 Боја CMOS Сензор MJPEG / YUY2 видео надзор М12 2.812mm мегапикселна varifocal зум објектив мини USB модулот на камератаПакетот вклучува : 1) 1 PC 5mp usb модулот на камерата со 2.812mm varifocal леќа2) 1 PC 1m usb кабелСпецификации : Модел ELPUSB500 W05 GФВСензор Aptina MI5100Леќа Големина 1 / 2.5 инчен(4 : 3)Пиксели, Големина 2.2 umслика област 5.7 mm x 4.28 mmMax...

16-port switch PoE с комбинирани порта 2 Gigabit TP/SFP 802.3 af 15.4 W 10 / 100Mbps

BGN 483.58

Опис : За да се исполни барањето на доволно Рое моќ за мрежни апликации со 10 / 100 Mbps жица брзина на пренос, ONV се воведува нов член во IEEE802.3af Рое Fast Ethernet Switch семејството F, на 16Port 10 / 100 Mbps IEEE802.3af Моќ над Ethernet Switch со 250 W Рое буџет...

На външния корпус на камерата кутии корпуса на фотоапарата куршуми с вентилатор и нагревател

BGN 142.40

На отворено Поле Камера Домување Куршум Камера Домување со Вентилатор и ГрејачУпотреба : Широко се користи во областа на финансиите, политиката, правото, патишта, училишта и други следење прилики...

3,5 8,5 мм TFT записваем бороскоп AV ръчно ендоскоп

222.40 -5 % BGN 211.00

3.5" TFT LCD Монитор со зумирате / одзумирате 6 пати и на осветленоста на екранот 4 ниво; Φ8.5mm Лен со 6pcs прилагодливи LED светла (водоотпорен); Φ6.8мм монтажни флексибилна Цевка со 1 Метар должина (водоотпорен); Камера Resoluton 640*480 пиксели; Фото,Видео,емитување,Складирање со SD картичка(32 GB макс.); Вграден звучник и микро телефонот Слика ротациона 180°за долго притиснете го копчето за Видео копчето; AV надвор,USB интерфејс,ВАШИНГТОН за друг напојување метод; Напојува од страна на АА Батерија 4pcs;

Fuers 1M 7mm Endoscope Camera Waterproof Inspection Borescope Camera Soft Тел USB Endoscope Tube Snake Cam за Android OTG PC

14.40 -17 % BGN 12.00

Fuers 1 M 7mm Endoscope Камера Водоотпорен Инспекција Borescope Камера Мека Жица USB Endoscope Змија Цевка Cam за Android, PC OTG5.5 мм USB Endoscope 2m 5m 7m 10m Кабел Мини Камера Водоотпорен IPX67 Инспекција Borescope PC Змија Видео Камери EndoscopeAnswer : ___________________________ Note : ние сме целосно поддршка dropshipping Бизнис ...

PU'Aimetis 5pcs 1.8 mm M7 обектив 1/3 1/2. 7 mini видеонаблюдение обектив за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Security HD MINI camera

74.08 -19 % BGN 60.00

Системи за видео надзор 1.8 мм Леќа M7*0.5 за видео надзор за Безбедност Мини камера Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари!

CCTV Камера 1200TVL IR Cut Filter Камера 720P Outdoor Waterproof Bullet Security Camera

45.58 -10 % BGN 41.00

Камера за видео надзор 1200 TVL IRНамалување на Филтер за Камерата 720 P Отворено Водоотпорен Куршум Безбедносна КамераIncase нешто што јас можам да ви помогне со , pls се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите servicer, ви посакувам среќен шопинг тука!Спецификација : СпецификацииСензор На СликаБоја 1 / 3" ccd 1200 TVL Вграден IRНамалување наХоризонтална Резолуција1200 TV ЛинииУпотребливи Осветлување0.001 Лукс / F2.0ТВ СистемPAL / NTSCIR Ноќ визијаПоддршкаIR Серија Растојание50 MЛеќа6mm / F2.0 Одбор ЛеќаSync СистемВнатрешнаIR СтатусПод 6 Лукс Со ЦДаIR Моќ НаЦД Авто КонтролаS / N Сооднос?65d B (AGC ИСКЛУЧЕН)Гама Корекција0.45Видео ИзлезКомпозитни Сигнал (1.0 Vpp, 75?)Скенирање СистемПАЛ : 625 Линии, 50 Поле / Сек;NTSC : 525 Линии, 60 Поле / SecЕлектронски Shutter ВремеАвто : PAL 1 / 501 / 100,000 Дик;NTSC 1 / 601 / 100,000 ДикОперација Температура10 ~ +50 RH95% MaxТемпература На Чување20 ~ +60 RH95% MaxБаланс На Белата БојаАвтоИзвор На ЕнергијаDC12 V на 300m AДимензија140 x100(H) mmЛеќи на камерата : 3.612mm Lens Опција,3.6 мм,6mm,8mm,12mm,ве Молиме оставете порака за да ми каже за да изберете која вообичаено е 6 mmWholesales & Мало се двете достапни...

Направи си САМ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Mini Metal Box Camera Housing Cover Case For Indoor Camera sony ccd AHD 1080P IP Камера ПХБ dvr система за видеонаблюдение

BGN 11.02

Ова е домување за камера со одбор големина на 32mmx32mm.Домување е направен од Алуминиум, но тоа не е водоотпорна.Ве молиме обрнете внимание на големината на видео надзор камера домување пред да го купат.Ова е само празна надворешни домување, камера за видео надзор не е вклучена овде.Спецификации : Име на производ : CCD Камера Домување Случај Одговара за : 32x32mm Одбор Материјал : Алуминиум Боја : Црна Дупка со Дијаметар за Сензор : 12mm Пакет се Вклучени : 1x Камера Домување 2x PM2*8 завртка 4x PM2*4 завртка 4x PM2*3 завртка

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.