• Новинка
5 пакета 1080P Аудио VGA to HDMI HD HDTV Video Converter Box адаптер за КОМПЮТЪР, лаптоп, DVD

5 пакета 1080P Аудио VGA to HDMI HD HDTV Video Converter Box адаптер за КОМПЮТЪР, лаптоп, DVD

резултат:
BGN 39.81

Брой продукти
Налично

Боја : Бела
HD Video Converter
Димензии : 6cm x 5.4 cm x 2cm (Dxšxv)
Аудио Кабел Должина : 1.3 m
USB Кабел Должина : 80см
Пакет се вклучени : 1 x HD Video Converter
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3 см.

Подробности

търговска марка:
ЙОВЕКСА

Избор на купувачи

WhitePlastic Расквартировывая поддельную камера червен цвят камери, Led сляпо IR води охранителна камера ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ камера на купола

BGN 29.25

wyприклучокstartЖешка Стока$17.61 $18.54$10.44 $10.99$15.34 $16.15$3.70 $3.89$15.32 $16.13$17.01 $17.91$17.37 $18.28$9.31 $9.8wyприклучоккрајWhite Plastic Домување Лажни Камера Црвени LED Атарот Безбедносна Камера Ir Led Купола Камера за видео надзор Надзор КамераРеални бараат атарот камера за видео надзор, ИСТА ГОЛЕМИНА КАКО ВИСТИНСКИ КАМЕРАЗа внатрешна или надворешна употребаОдврати кражба, грабеж, и вандализам од вашиот дом или деловен просторЅидот монтирани заградата и fixingsЛесно и брзо да го инсталирате, нема жици потребниКамерата / купола ротација : 360 L / R ротацијаLED трепка и реални жици, го направите да изгледа да се работи како вистинска безбедносна камераЗаштеда на париЗавртки, ѕид монтирање приклучоци и мало пакет се вклучениНапојува со 2 x AA батерии ( Батерија, НЕ се вклучени )Материјал : ПластикаБоја : БелаНето Тежина : 268 g / 9.45 оз1 x Лажна Купола Безбедносна Камера за видео надзор1x Предупредување Налепница1x ДржачПревозот1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори.3.Ние ги користиме вашите Aliexpress адреса како превозот адреса, ве молиме да ја потврдите адресата пред да плаќаат...

Hot 8CH AHD DVR 1080P 1080N AHD-N H ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Камера Camera Onvif Network 8 Channel ПР NVR 1080P 4CH Audio Input Multi-language

BGN 131.01

Производот Се ПокажеСтавки вклучени1 X 8 CH AHD 1080 P DVR NVR HVR 5 во 1 Дигитален Видео Рекордер 1 X USB Глувчето за DVR 1 X адаптер за DVR 1 X Софтвер CD за DVR 1 X Далечински Управувач за DVR нема Хард Диск Вклучен!!!!Преглед8 CH AHD 1080 P Хибрид DVR Рекордер Силна Мрежа на Серверот; Со P2 P Облак Функција; поддршка за USB ,Глувчето,копија; Поддршка на Андроид,iphone,ipad,компјутер,cms преглед; Поддршка VGA излез&HDMI излез(1080 P); Рекорд Резолуција : AHD 1080 P (1920*1080); Со H...

Гривна лаптоп 3.5 TFT LCD ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ за Сигурност Video Camera Тестер Test Monitor вградена литиева батерия 2200mAh PAL/NTSC

BGN 62.38

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин ...

SC3-4 GSM контакти безжичен смарт гнездо превключвател на захранването със сензор за температурата на GSM СИМ-карта телефон/обаждане / SMS дистанционно управление

72.00 -6 % BGN 68.00

започнетекрајотSC3GSM 4 Места Безжична Smart Switch Моќ Приклучок за штекер со сензор на температура на GSM SIM Картичка Телефон / Повик / SMS со Далечински УправувачЉубезно pls забелешка цената вклучува сензор на температура.Опис на производот : Далечински управувач smart контактот со телефонски повик / СМС, или на копчињата на штекерот себе 3 поинаков начин.Повеќе сигурен, стабилен и точни далечинска контрола од страна на GSM SIM картичка од други WIFI smart штекерите (подножјата).4 куќи на еден штекер фитинг, две од нив се универзални места за НАС / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU приклучоциСпецификации : Номинална струја : 10 Номинална фреквенција : 50 HZ60 HZ Номинална Моќност : 2200 W Напон спектар : 110 V240 V ACКарактеристики : Нов и висок квалитет, креативна технологија, Можете да ги контролирате GSM префрлат преку телефонски повик / SMS / притискање на копчиња...

PU'Aimetis 5pcs 1.8 mm M7 обектив 1/3 1/2. 7 mini видеонаблюдение обектив за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Security HD MINI camera

74.08 -19 % BGN 60.00

Системи за видео надзор 1.8 мм Леќа M7*0.5 за видео надзор за Безбедност Мини камера Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари!

Безплатна доставка DAHUA Сигурност IP Камера ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ 8MP WDR IR Eyeball Network Camera with POE IP67 IK10 без лого IPC-HDW5831R-ZE

BGN 360.00

Вниманието : Ве молиме прочитајте подолу вниманието внимателно пред да се потврди цел со цел да се избегнат било какви непријатности за вас...

2017 IP68 HD720 2Mete 8LED wifi inspection camera полуфинал rigid кабел endoscope за IOS, Mac, windows Endoscope Camera wifi Endoscope

BGN 47.84

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .нови 2017 IP68 HD720 2 Meter 8 LED полу цврста кабел endoscope за IOS,Mac,windows Endoscope Камера wifi Endoscope wifi инспекција камераЛеќа Дијаметар : 8.0 MM Резолуција 640*480,1280*720,1600*1200 Сензор Големина : 1 / 5 инчен Рамка Цена : 30fps Видите Агол : 70 degree Focal растојание : 410 CM...

4 порта Power over Ethernet-POE инжектор пасивен източник на захранване 10/100 802.3 LAN af

BGN 90.27

Опис : Оваа 4 порти 100 Рое инјектор исто така наречена Моќ над Ethernet midspans уреди, на 4 порти 100 Рое инјектор вградени Рое е последна функција со која се базира на постоечката мрежна интерфејс и нема потреба да се менува ништо...

500VA / 400W Power Inverter Home Inverter System 85-275VAC Input 110V / 220V/230V/240VAC Pure Sine Wave Output with 12V / 24V Battery

188.80 -15 % BGN 160.00

Белешки : Поради Чиста Батеријата delviery ограничување, Кога ќе го поставите цел, pls истрага дали тоа може да биде испратена до својата дестинација, благодарение однапред Производ Функција : ПРОЦЕСОРОТ Контрола на Технологијата Генератор compatiable Широк опсег на влезен напон Чиста синусен облик Моќ Инвертер Интелигентна Батерија Управување соПримена : Производот Се Покаже : Производ Работата : Спецификација на Состојба : Модел SK12500 SK12600 SK12800 SK121000 SK121200 SK121500 SK122000 Оценет Капацитет(W) 400 W 480 W 640 W 800 W 1000 W 1200 W 1600 W Батеријата Напон 12 V / 24 V AC Влезен Напон 145 V~275 V / 85 V~145 V Фреквенција 45 Hz~65 Hz AC Излезен Напон 110 V±3% / 220 V±3%(на Батеријата на владата) Фрекфенција 50 / 60 Hz±0.5 Излез Waveform Чиста синусен облик Вкупно Хармонично Нарушување(THD) ≤±3% Батеријата Полнете ја Тековната 10 A20 A(Прилагодливи) Дисплеј LCD Времето на Префрлување Enviorment Бучава ≤55d B Температура 0℃~40℃ Влажност 10%~90%(без кондензација) Ефикасност ≥85% Заштита од Надоптоварување Преоптоварување надминува 110%,автоматско исклучување во 30 секунди;Преоптоварување надминува 120%,автоматско исклучување во 2 секунди;Под електрична енергија режим,само одржување на алармот, но не затвори...

1080P 2MP безжична външна водоустойчива IP камера поддържа съхранение на карти с памет TF 128G

140.80 -19 % BGN 114.00

Карактеристики●H 264 компресија формат,висока 1080 P резолуција;●3.6 мм леќа,ноќен приказ на далечина е 20м;●Поддршка на мобилен телефон позадина аларм притисни;●onvif 2.4 протокол,поддршка на пазарот мејнстрим NVR;●Поддршка мултикрак излез истовремено;●IP66;категоријатиппараметриСистемОнлајн корисникПоддршка 4 сметка пристап во исто времеplug and playP2 P врскаИме на доменПонуда DDNS слободносистемWin98 SE / ME / 2000 / XP,Vista,i Phone i OS 5.0андроид 4 или надконтрола на протоколONVIF 2.4,Универзална договор, подобрување на интероперабилноста на производотПроцесорHi3516 CКолекцијаБаланс на белата бојаАвтоматски прилагодетеBLCАвтоматски прилагодетесе здобијат со контролаАвтоматски прилагодетеSNR≥39d BНајниска осветлување0.8 Лукс / F2.1(шарени),0.3 Лукс / F2.1(црно и бело)леќа / view агол3.6 mm ,80°Ноќта ја видитеДвоен филтер(IRнамалување на)авто префрлување,4pcs 850nmΦ42 Mil инфрацрвена светлина,ноќен приказ растојание 20м.IRДвоен филтер(IRнамалување на)автопрефрлувањеВидеорезолуција1080 P / 720 P / 360 Pкодот го оценуватеVBR динамичен проток,опсег : 128~4096 Kbpsмакс Рамка го оценувате1080 P / 25fps+720 P / 25fps+VGA / 25fpsСликата на вредностаосветленоста、разлика、сатурацијаМрежаRJ45поддршкапротоколTCP / IP,HTTP,TCP,UDP,SMTP,FTP,DHCP,DNS,DDNS,NTP,UPn P,RTSP,P2 P,Wi FiWi Fi 802.11 b / g / nАлармототкривање на алармотДвижење откривањеалармот акцијаiamge Email / FTP upload / телефон стан акцијаСкладирањеstorage modeскладирање,128 G Микро SD картичка,аларм предснимањеконекторMicro SDФизички индекснапонDC12 V / 3А±0.3 VИнсталацијаѕид, плафонПотрошувачка на енергијаНоминална моќност:3.5 W(ИНФРАЦРВЕНАТА светлина отворен)Работна срединатемпературата:10~50℃,влажностЦелокупниот материјалводоотпорен, алуминиум легуратежинаG...

1 * 12V 2A ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Power Adapter DC switch Power Supply Adapter

11.60 -5 % BGN 11.00

Бесплатен превозот gualanteed 100% 1*12 V 2 A DC прекинувач за Напојување Адаптер За видео надзор Камера Карактеристики : Водоотпорен Отворен 12 V 2 A адаптерЗа Безжичен Рутер, АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери.Аудио / Видео Напојување.Влез : 100240 V ~50 / 60 Hz 0.8 НаИзлез : 12 V 2 A DCМоќ Кабел должина : 58 CMАдаптер Кабел должина : 78 CMОд стави адаптер : 5.5 мм x 2.1 mmСостојба : Нови 100% Пакет 1*системи за видео надзор Водоотпорен Напојување PS06 Производ Покажуваат : Wholesales & Мало се двете достапни...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.