• Новинка
Безплатна доставка DAHUA Сигурност IP Камера ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ 8MP WDR IR Eyeball Network Camera with POE IP67 IK10 без лого IPC-HDW5831R-ZE

Безплатна доставка DAHUA Сигурност IP Камера ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ 8MP WDR IR Eyeball Network Camera with POE IP67 IK10 без лого IPC-HDW5831R-ZE

резултат:
BGN 360.00

Брой продукти
Налично


Вниманието :
Ве молиме прочитајте подолу вниманието внимателно пред да се потврди цел со цел да се избегнат било какви непријатности за вас. Ви благодариме!
1. За DAHUA Бренд : Ние сме професионални DAHUA производи препродавач кој нуди 100% оригинални производи произведени од страна DAHUA. DAHUA има ОЕМ верзија(без dahua лого) и брендирани верзија(со dahua лого). Само разликите се OEM верзија е без лого и со неутрален пакување(кафеава кутија). Квалитетот на производот е иста со истите параметри. Ве молиме не го побарате од нас како можеме да бидете сигурни дека ОЕМ верзија се вистински производи. Ако се сомневате, ве молиме не поставувајте цел; За брендирани верзија, ние само го прифати одобрението за промет на големо надвор . Ако треба, ве молиме контактирајте со нас;
2. За Систем Јазик : производите што се продаваат се изворната англиска верзија стандардно;
3. За Производство Time : Ние имаме акции за некои популарни модели и нашите инвентар се менува секој ден. За модели во парк, ние ќе брод надвор на вториот работен ден откако ќе го поставите цел; за модели кои се надвор од акциите, производство ќе трае околу 10-20days или дури и подолго време нормално. Ве молиме потврдете го со нашата служба за корисници пред да го поставите цел ако ви треба добра итно;
4. За Плаќање : Покрај плаќање на , ние, исто така, прифаќа paypal, T/T и Western Union. Ако плаќаат надвор , ние може да ви понуди поевтини цени. Ве молиме потврдете го со нас, ако може да се справи со нас надвор ;
5. За Испорака Метод : Нормално ние ги користиме на курирската служба DHL за повеќето земји од стандардните, но ние исто така да користите други превозот методи како UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS, пост воздух mail, E-пакет итн. Ние ќе го избере соодветна испорака метод според испорака адреса или можете да ни кажете кои превозот метод ќе ви бидат потребни кога ќе го поставите цел. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш систем не е полнење на точно превозот цена, кога вашата цел е до повеќе од 1pcs(за модели ние не нудиме бесплатен превозот), па затоа ве молиме потврдете го со нас пред да плаќаат ако имате сомнеж;
6. За Производот, Гаранција : Ние нудиме 2-годишна гаранција период(од денот ќе го примите цел) за сите производи ние продаваме. Превозот цена на враќање за одржување ќе биде на товар на купувачот;
7. За По-продажбата на Услугата : ве Молиме контактирајте со нас кога имате било какви технички прашања, наместо да се јавите со било Dahua агент или Dahua компанија. Имаме професионален технички тим да ви помогне;
8. За купувачи кои сакаат да им понуди на кревет повратни информации неразумно или барање што се продаваат лажни производи, ние ќе се направи жалба до и, исто така, ги стави во црната листа.
За било какви прашања,можете исто така да стигнат до нас од страна на :
Skype : ancotech_cctv;
E-mail : info(at)ancotech.cn
Ви благодариме за вниманието!!
Карактеристики : > 1/2.5" 8 Megapixel прогресивно скенирање STARVIS™ CMOS
> H. 265&H. 264 dual-крак кодирање
> [email protected] K(3840 x 2160),25/[email protected] M(2304×1296)
> Ден/Ноќ(МЦП), 3 DNR, AWB, AGC, BLC
> Повеќе мрежа за мониторинг : Веб прегледувач, CMS(ДСС/ПШС) & DMSS
> 2.7 mm ~12mm моторните леќа
> Вграден Микрофон
> Макс. IR-Led диоди Должина 50m
> Micro SD мемориска картичка, IP67, Рое Спецификации :
Камерата
Сензор На Слика
1/2.5" 8 Megapixel прогресивно скенирање CMOS
Ефективни Пиксели
3840(H)x2160(V)
RAM/ROM
512 MB/32 MB
Скенирање Систем
Прогресивните
Електронски Shutter Speed
Auto/Manual, 1/3~1/100000s
Минимална Осветлување
0.05 Лукс/Ф1.4 (Боја,1/3s,30 IRE)
0.2 Лукс/Ф1.4 (Боја,1/30 години,30 IRE)
0 Lux/Ф1.

Подробности

Сигналната Система:
PAL, NTSC
Поддържани Мобилни Системи:
iOS, Android
Формат За Компресиране На Видео:
H. 264, 265 H.
Поддържани Операционни Системи:
Windows Vista,Windows 10,Windows 7,Windows 98,Windows 8,Mac os,Windows XP
Консумирана Мощност(W):
ТЕХНОЛОГИЯ:
Инфрачервен
Стил:
Куполна Камера
Съхранение:
128г
is_customized:
No
Инсталация:
Таван
Сензор:
CMOS
Монтиране На Стена:
Таван
висока разделителна способност:
8.0 мегапиксела
търговска марка:
ancotech
Аудио изход:
1CH BNC
Мрежов Интерфейс:
RJ-45 10/100 Mb Ethernet слот
Номер На Модела:
IPC-HDW5831R-ZE
IR Distance(m):
50m
Източник На Захранване(В):
DC12V, PoE (802.3 af)(тип 0)
Съобщение:
IP / проводна мрежа
източник на захранване:
С по
Тип:
ip камера
специални характеристики:
Водоустойчив / Атмосферостойкий
Размери (Д х Ш х д) (mm):
122мм*104.9 мм
Цвят:
Бял
Обектива (мм):
2.7 mm ~12mm
Защита От Проникване Вътре:
IP67
източник на захранване:
исключенный
Език:
Английски
Логото на DAHUA:
без

Избор на купувачи

WhitePlastic Расквартировывая поддельную камера червен цвят камери, Led сляпо IR води охранителна камера ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ камера на купола

BGN 29.25

wyприклучокstartЖешка Стока$17.61 $18.54$10.44 $10.99$15.34 $16.15$3.70 $3.89$15.32 $16.13$17.01 $17.91$17.37 $18.28$9.31 $9.8wyприклучоккрајWhite Plastic Домување Лажни Камера Црвени LED Атарот Безбедносна Камера Ir Led Купола Камера за видео надзор Надзор КамераРеални бараат атарот камера за видео надзор, ИСТА ГОЛЕМИНА КАКО ВИСТИНСКИ КАМЕРАЗа внатрешна или надворешна употребаОдврати кражба, грабеж, и вандализам од вашиот дом или деловен просторЅидот монтирани заградата и fixingsЛесно и брзо да го инсталирате, нема жици потребниКамерата / купола ротација : 360 L / R ротацијаLED трепка и реални жици, го направите да изгледа да се работи како вистинска безбедносна камераЗаштеда на париЗавртки, ѕид монтирање приклучоци и мало пакет се вклучениНапојува со 2 x AA батерии ( Батерија, НЕ се вклучени )Материјал : ПластикаБоја : БелаНето Тежина : 268 g / 9.45 оз1 x Лажна Купола Безбедносна Камера за видео надзор1x Предупредување Налепница1x ДржачПревозот1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори.3.Ние ги користиме вашите Aliexpress адреса како превозот адреса, ве молиме да ја потврдите адресата пред да плаќаат...

широк динамичен 120dB HDR 1000 TV line mini камера 60fps drone camera 2g 90degree ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ камера night vision 1000 tvl camera POWER 5V

BGN 100.46

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Answer : ___________________________ Note : 1...

На външния корпус на камерата кутии корпуса на фотоапарата куршуми с вентилатор и нагревател

BGN 142.40

На отворено Поле Камера Домување Куршум Камера Домување со Вентилатор и ГрејачУпотреба : Широко се користи во областа на финансиите, политиката, правото, патишта, училишта и други следење прилики...

9800 Plus 4K H. 265 / H. 264 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Тестер analog+IP+AHD+CVI+TVI+SDI Camera тестер (мултицет, кабелен локатор, TDR, HDMI вход по желание)

473.60 -5 % BGN 450.00

IPC9800 Плус 4 K H 265 / H 264 видео надзор Тестер аналогни+IP+AHD+CVI+TVI+SDI камера тестер (multimeter, кабел локатор,TDR,HDMI влез изборен) Забелешки : Оваа цена е IPC9800 ADHS Плус IPC9800 Плус : за IP камера, аналогни камера тест IPC9800 ADH Плус : за IP камера, аналогни камера, AHD, HDTVI, CVI камера тест + HDMI во IPC9800 ADHS Плус : за IP камера, аналогни камера, AHD, HDTVI, CVI, SDI камера тест+ HDMI во IPC9800 MOVT Плус : за IP камера, аналогни камера, Дигитален Мултиметар, Optical power meter, Визуелна грешка локатор, TDR кабел тест + Видео ниво метар + HDMI воIPC9800 MOVTADHS Плус : за IP камера, аналогни камера, AHD, HDTVI, CVI, SDI тест+ HDMI in, со Кабел трагач, Дигитални Мултиметар, Optical power meter, Визуелна грешка локатор, TDR кабел тест + Видео ниво метар

Направи си САМ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Mini Metal Box Camera Housing Cover Case For Indoor Camera sony ccd AHD 1080P IP Камера ПХБ dvr система за видеонаблюдение

BGN 11.02

Ова е домување за камера со одбор големина на 32mmx32mm.Домување е направен од Алуминиум, но тоа не е водоотпорна.Ве молиме обрнете внимание на големината на видео надзор камера домување пред да го купат.Ова е само празна надворешни домување, камера за видео надзор не е вклучена овде.Спецификации : Име на производ : CCD Камера Домување Случај Одговара за : 32x32mm Одбор Материјал : Алуминиум Боја : Црна Дупка со Дијаметар за Сензор : 12mm Пакет се Вклучени : 1x Камера Домување 2x PM2*8 завртка 4x PM2*4 завртка 4x PM2*3 завртка

16-port switch PoE с комбинирани порта 2 Gigabit TP/SFP 802.3 af 15.4 W 10 / 100Mbps

BGN 483.58

Опис : За да се исполни барањето на доволно Рое моќ за мрежни апликации со 10 / 100 Mbps жица брзина на пренос, ONV се воведува нов член во IEEE802.3af Рое Fast Ethernet Switch семејството F, на 16Port 10 / 100 Mbps IEEE802.3af Моќ над Ethernet Switch со 250 W Рое буџет...

CTVMAN 360 Camera Сигурност и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Mini Wireless IP Lamp Cameras Fisheye Panoramic Bulb 960P и 1080P 3MP 5MP Network Wifi Ipcam

54.24 -35 % BGN 35.00

CTVMAN 360 Камера Безбедносен видео надзор Мини Безжична IP Светилка Камери Fisheye Панорамски Сијалица 960 P 1080 P 3 MP 5 MP Network Wifi IpcamМоделот CM20 D01 / 02 PE е 360 степени панорамски камера со сите во еден функции се вклучени на безжична конекција,двонасочна аудио разговор, sd картичка, движење откривање со hd fisheye за мулти широк агли...

HIKVISION DS-2CE16F5P-IT5 950tvl аналогов BNC куршум камера инфрачервено 50 м на Ден / Нощ закрит / открит водоустойчив

BGN 83.20

ПрименаЗа патот , магацин , подземен паркинг , бар , цевки и други темно или светло на животната средина.Карактеристики• пиксели висока, 1.37 Мега PICADIS II, слика јасност, детал • осветлување, 0.01 Лукс @ (F1.2, AGC НА), 0 Лукс со IR • поддршка МЦП филтер за автоматско префрлување, автоматски боја на црно функција, ден и ноќ надзор • Поддршка на OSD мени за контрола на кориснички дефинирани прилагодувања • адаптивно дигитални намалување на шумот, 2 DDNR и 3 DDNR да се осигура дека различни средини екран чисти и нежни • Поддршка до 16 пати побавно shutter функционира ефикасно подобрување на слабо светло за квалитет на слика • поддршка smart SMART IR функционира ефикасно спречување на преголема екпозиција прашање блиски инфрацрвени • користење на матрица на самото место, леќа, појавување на сензорот област, значително зголемување на енергија искористување • патентиран универзална прилагодува, лесно да се прилагоди, висока сигурност • да бидеме во согласност со IP66 водоотпорен дизајн, висока сигурност • Поддршка COAXITRON® PelcoC (Coaxitron) функција, компатибилен со стандардот Coaxitron опрема за контролаСпецификации Тип на Сензор : 1 / 3 "1.37 Мега PICADIS II Ефективни пиксели : 1305 (H) × 1049 (вертикална) Сигнал Систем : PAL Минимална осветлување : 0.01 Лукс @ (F1.2, AGC НА), 0 Лукс со IR Shutter Време : 1 / 25 дик 1 / 25,000 дик...

5V2A AC DC to Mini Adapter източник на непрекъсваемо захранване UPS осигурява аварийно Резервно захранване на камери за видеонаблюдение с вградена батерия

36.48 -23 % BGN 28.00

Производ Концепт и Примена : Адаптер и мини ups 2 во 1 е антипренапони онлајн моќ DC трансформатор = AC да DC мини ПРОЗОРЦИ Адаптер (Трансформатор).тоа е DC ПРОЗОРЦИ Адаптер дизајниран да овозможи итни моќ бекап на сите видови на DC моќност опрема како што се рутери, модеми, settop box, VOIP телефонски системи, систем за надзор, алармен систем и за многу критична телекомуникациска опрема...

Fuers 1M 7mm Endoscope Camera Waterproof Inspection Borescope Camera Soft Тел USB Endoscope Tube Snake Cam за Android OTG PC

14.40 -17 % BGN 12.00

Fuers 1 M 7mm Endoscope Камера Водоотпорен Инспекција Borescope Камера Мека Жица USB Endoscope Змија Цевка Cam за Android, PC OTG5.5 мм USB Endoscope 2m 5m 7m 10m Кабел Мини Камера Водоотпорен IPX67 Инспекција Borescope PC Змија Видео Камери EndoscopeAnswer : ___________________________ Note : ние сме целосно поддршка dropshipping Бизнис ...

5MP Aptina MI5100 Color CMOS Sensor MJPEG / YUY2 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ M12 2.8-12mm мегапикселов варифокальный обектив mini USB camera module

101.73 -5 % BGN 97.00

5 MP Aptina MI5100 Боја CMOS Сензор MJPEG / YUY2 видео надзор М12 2.812mm мегапикселна varifocal зум објектив мини USB модулот на камератаПакетот вклучува : 1) 1 PC 5mp usb модулот на камерата со 2.812mm varifocal леќа2) 1 PC 1m usb кабелСпецификации : Модел ELPUSB500 W05 GФВСензор Aptina MI5100Леќа Големина 1 / 2.5 инчен(4 : 3)Пиксели, Големина 2.2 umслика област 5.7 mm x 4.28 mmMax...

3,5 8,5 мм TFT записваем бороскоп AV ръчно ендоскоп

222.40 -5 % BGN 211.00

3.5" TFT LCD Монитор со зумирате / одзумирате 6 пати и на осветленоста на екранот 4 ниво; Φ8.5mm Лен со 6pcs прилагодливи LED светла (водоотпорен); Φ6.8мм монтажни флексибилна Цевка со 1 Метар должина (водоотпорен); Камера Resoluton 640*480 пиксели; Фото,Видео,емитување,Складирање со SD картичка(32 GB макс.); Вграден звучник и микро телефонот Слика ротациона 180°за долго притиснете го копчето за Видео копчето; AV надвор,USB интерфејс,ВАШИНГТОН за друг напојување метод; Напојува од страна на АА Батерија 4pcs;

Завод директни продажби от един милион пиксела на борда на оборудване, 3G, GPS автомобилни dvr 4-канален домакин мониторинг на леки автомобили

182.40 -5 % BGN 173.00

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2 Видео компресија користење h 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P натабла камерата / четири AHD720 P натабла камерата / D1 натабла камера;3...

2017 IP68 HD720 2Mete 8LED wifi inspection camera полуфинал rigid кабел endoscope за IOS, Mac, windows Endoscope Camera wifi Endoscope

BGN 47.84

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .нови 2017 IP68 HD720 2 Meter 8 LED полу цврста кабел endoscope за IOS,Mac,windows Endoscope Камера wifi Endoscope wifi инспекција камераЛеќа Дијаметар : 8.0 MM Резолуција 640*480,1280*720,1600*1200 Сензор Големина : 1 / 5 инчен Рамка Цена : 30fps Видите Агол : 70 degree Focal растојание : 410 CM...

Smartdo Newest Real Plug & Play 4 Channel Wireless NVR Kit 720P HD Outdoor IR Night Vision Сигурност IP Camera WIFI CCTV System

360.13 -20 % BGN 288.00

Smar Најновите Вистински Plug & Play 4 Канал Безжична NVR Комплет 720 P HD Отворено IR Ноќ Визија за Безбедност IP Камера WIFI Систем за видео надзорНа NVR Вграден Безжичен WIFI Рутер Модул;Флексибилни инсталација и преносливост, IPC и NVR поврзани со снабдувањето со електрична енергија може да прикажува слики, не треба посебна рутер, не треба мрежен кабел, не треба комплицирано амбиент .Вистински Plug and Play (репродуцирај); заштеда на време, Зачувување Грижете се, Заштедите повеќе пари.Вградениот безбедносен професионални WIFI модул, сигнал стабилност антимешање способност силен;Автоматска корекција на кодот технологија, сликата мазна и стабилна;Овој Систем Може да компатибилен со Windows компјутери, како и паметни телефони, како на i Phone, Андроид .Со 720 P Безжични IP Камера и 4 CH Wifi NVR, лесно и convient да го користите и инсталиратеПакување Листа : 1 x 4 Канал wirelss 720 P NVR со две антени1 x 12 V Напојување за NVR4 x 1.0 Мегапиксели Водоотпорна отворено WIFI IP Камери4 x 12v 1А адаптер за камери1 x USB Глушец1 x 1m Мрежен Кабел1 x Брза Операција Водич Не се вклучуваат HDD, поддршка 3.5" SATA HDD ,max поддршка 1*4 TB HDD...

SUCAM Full HD 1080P AHD Security Starlight Camera IP66 Waterproof Home Outdoor Surveillance Аналогови Камери на 10 метра Color Night

76.21 -20 % BGN 61.00

Карактеристики : 2 MP AHD Starlight Безбедносна Камера; 3.6 Леќа Starlight Леќа; Vandalproof Водоотпорен метал Домување; Starlight Камера во боја ден и ноќ визија; Со OSD Мени;Спецификација : Име на производ SUCAM Full HD 1080 P AHD Безбедност Starlight Камера IP66 Водоотпорен Дома Надворешен Надзор Аналогни Камери 10 Метри Боја Ноќ Модел Бр...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.