• Новинка
2017 IP68 HD720 2Mete 8LED wifi inspection camera полуфинал rigid кабел endoscope за IOS, Mac, windows Endoscope Camera wifi Endoscope

2017 IP68 HD720 2Mete 8LED wifi inspection camera полуфинал rigid кабел endoscope за IOS, Mac, windows Endoscope Camera wifi Endoscope

резултат:
BGN 47.84

Брой продукти
Налично


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
нови 2017 IP68 HD720 2 Meter 8 LED полу цврста кабел endoscope за IOS,Mac,windows Endoscope Камера wifi Endoscope wifi инспекција камера
Леќа Дијаметар : 8.0 MM Резолуција 640*480,1280*720,1600*1200 Сензор Големина : 1/5 инчен Рамка Цена : 30fps Видите Агол : 70 degree Focal растојание : 4-10 CM. Водоотпорен ниво : IP68 Изложеност на Светлина Автоматско Температурата на работа 0 степенот до 70 степен 8.0 MM Лен со 6pcs прилагодливи LED светла водоотпорен; факултативна 2/3.5/5/7/10 M Долг Кабел ( продажба тука е 2М ) Напојување : изграден во батеријата Поддршка на компјутер : ios android windous Слика Формат : MJPEG Видео Формат на AVI
Модел на 3.5 метри :
Камерата Глава :
Comparision :
Wifi генератор :
За occassions :
Додатоци :

Подробности

Номер На Модела:
2M wifi
търговска марка:
Kan.Do

Избор на купувачи

1 * 12V 2A ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Power Adapter DC switch Power Supply Adapter

11.60 -5 % BGN 11.00

Бесплатен превозот gualanteed 100% 1*12 V 2 A DC прекинувач за Напојување Адаптер За видео надзор Камера Карактеристики : Водоотпорен Отворен 12 V 2 A адаптерЗа Безжичен Рутер, АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери.Аудио / Видео Напојување.Влез : 100240 V ~50 / 60 Hz 0.8 НаИзлез : 12 V 2 A DCМоќ Кабел должина : 58 CMАдаптер Кабел должина : 78 CMОд стави адаптер : 5.5 мм x 2.1 mmСостојба : Нови 100% Пакет 1*системи за видео надзор Водоотпорен Напојување PS06 Производ Покажуваат : Wholesales & Мало се двете достапни...

Направи си САМ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Mini Metal Box Camera Housing Cover Case For Indoor Camera sony ccd AHD 1080P IP Камера ПХБ dvr система за видеонаблюдение

BGN 11.02

Ова е домување за камера со одбор големина на 32mmx32mm.Домување е направен од Алуминиум, но тоа не е водоотпорна.Ве молиме обрнете внимание на големината на видео надзор камера домување пред да го купат.Ова е само празна надворешни домување, камера за видео надзор не е вклучена овде.Спецификации : Име на производ : CCD Камера Домување Случај Одговара за : 32x32mm Одбор Материјал : Алуминиум Боја : Црна Дупка со Дијаметар за Сензор : 12mm Пакет се Вклучени : 1x Камера Домување 2x PM2*8 завртка 4x PM2*4 завртка 4x PM2*3 завртка

1080P 2MP безжична външна водоустойчива IP камера поддържа съхранение на карти с памет TF 128G

140.80 -19 % BGN 114.00

Карактеристики●H 264 компресија формат,висока 1080 P резолуција;●3.6 мм леќа,ноќен приказ на далечина е 20м;●Поддршка на мобилен телефон позадина аларм притисни;●onvif 2.4 протокол,поддршка на пазарот мејнстрим NVR;●Поддршка мултикрак излез истовремено;●IP66;категоријатиппараметриСистемОнлајн корисникПоддршка 4 сметка пристап во исто времеplug and playP2 P врскаИме на доменПонуда DDNS слободносистемWin98 SE / ME / 2000 / XP,Vista,i Phone i OS 5.0андроид 4 или надконтрола на протоколONVIF 2.4,Универзална договор, подобрување на интероперабилноста на производотПроцесорHi3516 CКолекцијаБаланс на белата бојаАвтоматски прилагодетеBLCАвтоматски прилагодетесе здобијат со контролаАвтоматски прилагодетеSNR≥39d BНајниска осветлување0.8 Лукс / F2.1(шарени),0.3 Лукс / F2.1(црно и бело)леќа / view агол3.6 mm ,80°Ноќта ја видитеДвоен филтер(IRнамалување на)авто префрлување,4pcs 850nmΦ42 Mil инфрацрвена светлина,ноќен приказ растојание 20м.IRДвоен филтер(IRнамалување на)автопрефрлувањеВидеорезолуција1080 P / 720 P / 360 Pкодот го оценуватеVBR динамичен проток,опсег : 128~4096 Kbpsмакс Рамка го оценувате1080 P / 25fps+720 P / 25fps+VGA / 25fpsСликата на вредностаосветленоста、разлика、сатурацијаМрежаRJ45поддршкапротоколTCP / IP,HTTP,TCP,UDP,SMTP,FTP,DHCP,DNS,DDNS,NTP,UPn P,RTSP,P2 P,Wi FiWi Fi 802.11 b / g / nАлармототкривање на алармотДвижење откривањеалармот акцијаiamge Email / FTP upload / телефон стан акцијаСкладирањеstorage modeскладирање,128 G Микро SD картичка,аларм предснимањеконекторMicro SDФизички индекснапонDC12 V / 3А±0.3 VИнсталацијаѕид, плафонПотрошувачка на енергијаНоминална моќност:3.5 W(ИНФРАЦРВЕНАТА светлина отворен)Работна срединатемпературата:10~50℃,влажностЦелокупниот материјалводоотпорен, алуминиум легуратежинаG...

ZOSI 8CH HD 5.0 MP Outdoor/ Indoor Security Camera System with 8 x 5MP 2560*1920 HD ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Камера Pre-Installed 2TB Hard Drive

927.98 -25 % BGN 696.00

8 Канал Полн 5.0 Пратеник DVR СпецификацијаВидео компресија : H 264Кодирај капацитет : 8×5.0 ПратеникВидео влез / излез : 8 CH BNC / 1 CH VGA, 1 CH HDMI, 1 CH BNCАудио влез / излез : 4 CH РКА / 1 CH РКАСнимањето Рамка го Оценувате : PAL : 15fps; NTSC : 15fpsUSB : 2 USB 2.0 HDD : 1SATA порта (поддршка до 6 TB)Full HD 5.0 Mp Камера СпецификацијаСлика Сензор : 1 / 3 Aptina CMOS со МЦП,5.0 ПратеникЕфективни Пиксели : 2560x1920pxЛеќи на камерата : Мегапикселна 3.6 mmБрој на IR Led диоди : 36 компјутери, 5mm Led диодиНоќ Визија : 100ft(30m)FPackage Содржина1x H...

SUCAM Full HD 1080P AHD Security Starlight Camera IP66 Waterproof Home Outdoor Surveillance Аналогови Камери на 10 метра Color Night

76.21 -20 % BGN 61.00

Карактеристики : 2 MP AHD Starlight Безбедносна Камера; 3.6 Леќа Starlight Леќа; Vandalproof Водоотпорен метал Домување; Starlight Камера во боја ден и ноќ визија; Со OSD Мени;Спецификација : Име на производ SUCAM Full HD 1080 P AHD Безбедност Starlight Камера IP66 Водоотпорен Дома Надворешен Надзор Аналогни Камери 10 Метри Боја Ноќ Модел Бр...

Новата куполна IP камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ 3MP / 5-МЕГАПИКСЕЛОВА мрежова камера система с 2 масивни IR осветление за защита на вашия домашен аудио и видео синхронизаци

76.77 -24 % BGN 58.00

Функција : 3.0 / 5.0 ПРАТЕНИК H 265 Интелигентна анализа IP камера 3.0 / 5.0 ПРАТЕНИК HD резолуција,јасно и чисто слики, Autofocal; Поддршка на повеќе интелигентни и анализа; Поддршка 2 D / 3 D намалување на шумот,дигитални широк динамички; Напредни H...

Нов H. 265 HD 1080P IP камера IMX323 инфрачервен нощ 48 POE куршум открит сигурността на мрежата Onvif за видеонаблюдение P2P уеб камера

50.67 -13 % BGN 44.00

100% Реално Чип H 265 HI3516 CV300+Sony IMX3232 MP 19201080 P HD Резолуција,јасно и чисто слики;Поддршка 2 D / 3 D намалување на шумот / email alertНапредни H...

Smartdo Newest Real Plug & Play 4 Channel Wireless NVR Kit 720P HD Outdoor IR Night Vision Сигурност IP Camera WIFI CCTV System

360.13 -20 % BGN 288.00

Smar Најновите Вистински Plug & Play 4 Канал Безжична NVR Комплет 720 P HD Отворено IR Ноќ Визија за Безбедност IP Камера WIFI Систем за видео надзорНа NVR Вграден Безжичен WIFI Рутер Модул;Флексибилни инсталација и преносливост, IPC и NVR поврзани со снабдувањето со електрична енергија може да прикажува слики, не треба посебна рутер, не треба мрежен кабел, не треба комплицирано амбиент .Вистински Plug and Play (репродуцирај); заштеда на време, Зачувување Грижете се, Заштедите повеќе пари.Вградениот безбедносен професионални WIFI модул, сигнал стабилност антимешање способност силен;Автоматска корекција на кодот технологија, сликата мазна и стабилна;Овој Систем Може да компатибилен со Windows компјутери, како и паметни телефони, како на i Phone, Андроид .Со 720 P Безжични IP Камера и 4 CH Wifi NVR, лесно и convient да го користите и инсталиратеПакување Листа : 1 x 4 Канал wirelss 720 P NVR со две антени1 x 12 V Напојување за NVR4 x 1.0 Мегапиксели Водоотпорна отворено WIFI IP Камери4 x 12v 1А адаптер за камери1 x USB Глушец1 x 1m Мрежен Кабел1 x Брза Операција Водич Не се вклучуваат HDD, поддршка 3.5" SATA HDD ,max поддршка 1*4 TB HDD...

широк динамичен 120dB HDR 1000 TV line mini камера 60fps drone camera 2g 90degree ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ камера night vision 1000 tvl camera POWER 5V

BGN 100.46

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Answer : ___________________________ Note : 1...

Двойна SD карта с GPS WiFi remote location video recorder 4CH MDV ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Monitor host поддръжка на датски език

169.52 -5 % BGN 161.00

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2 Видео компресија користење h 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P натабла камерата / четири AHD720 P натабла камерата / D1 натабла камера;3...

3,5 8,5 мм TFT записваем бороскоп AV ръчно ендоскоп

222.40 -5 % BGN 211.00

3.5" TFT LCD Монитор со зумирате / одзумирате 6 пати и на осветленоста на екранот 4 ниво; Φ8.5mm Лен со 6pcs прилагодливи LED светла (водоотпорен); Φ6.8мм монтажни флексибилна Цевка со 1 Метар должина (водоотпорен); Камера Resoluton 640*480 пиксели; Фото,Видео,емитување,Складирање со SD картичка(32 GB макс.); Вграден звучник и микро телефонот Слика ротациона 180°за долго притиснете го копчето за Видео копчето; AV надвор,USB интерфејс,ВАШИНГТОН за друг напојување метод; Напојува од страна на АА Батерија 4pcs;

Evolylcam HD 1MP 720P 1.3 MP 960P 2MP 1080P Micro SD/TF Card Безжична IP камера P2P Onvif Wifi Network Outdoor Сигурност и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Cam

53.98 -20 % BGN 43.00

720 P / 960 P / 1080 P HD Безжични IP Камера со Микро SD картичка слот за Тоа е Micro SD картичка IP Камера без Аудио функционира, но ние прифаќаме прилагодување Поддршка IE, Firefox, Google пребарувачот, iphone, Android паметен телефон, КОМПЈУТЕР, Таблет Поддршка на P2 P, Onvif, Движење Откривање, Ноќ визија, email пораката на алармот, FTP испратите 3.6 мм леќа стандардно на оваа камера.можете да изберете 2.8 mm 6mm 8мм со иста цена Вклучувајќи и софтвер, но не вклучувајќи го адаптер и SDКартичка ,ако сакате ,ве молиме кликнете на сликата подолуПоддршка на топло место conn ection на владата : (W ithout wifi или Мрежен Кабел) 1) се Поврзете камерата за да напојување но не мрежен кабел 2) се Најдат на камерата во wifi режим и да се поврзете на неа ,лозинка е 01234567 3) Отворен СТАН Cam Hi,кликнете на копчето "Add Камера",потоа кликнете на"Барај Камера од LAN" 4) Изберете пребаруваат камера и да се поврзете на неа ,лозинка е admin 5) Кликнете на Поставување копчето и да се поврзете камерата со WIFI Софтвер Вовед : Wifi Поставување : Пребарување : 1) за Внесување на Камерата IPАдреса2) Внесување корисничко Име и Лозинка, корисничко Име:администраторска Лозинка:adminПоддршка IE / Chrome / Firefox(IE11 треба Компатибилност на Владата)P2 P UID : P2 P На PC : 1) Инсталирате Hi P2 P Клиент софтвер 2) Кликнете на Конфигурационата копчето и се најавите,лозинка е празно.(нема лозинка за најава директно) 3) Додадете некоја Област и Текст UID.Назад за Преглед,изберете камера која сте додале,ќе го видите видео клипот на екранот на P2 P На Паметни Мобилни телефони : 1) да Инсталирате АПЛИКАЦИЈА "Cam Hi",поддржуваат Android и Iphone 2) Додадете Камера и Текст UID,на лозинката е "admin" ве Молиме преземете од APP store за iphone ве Молиме да ја инсталирате на СТАН во ЦДто за android телефон Како да се добие IP адреса : Инсталирате софтверот"Search Tool" Во CD Тоа ќе додели IP за камерата автоматски Можете исто така да го ревидира IP рачно,Лесно да пристапите на системот за Безжичен Куршум IP Камера Со Micro SD картичка*1 Антена*1 CD*1 Завртка пакет*1 Напомена : Оваа камера не вклучувајќи адаптер и SD Картичката ,ве молиме контактирајте со нас ,ако сакате тоа.

4.3 инчов TFT монитор подводен 15 м AV ендоскоп риболовна камера

286.40 -12 % BGN 252.00

Модел : Риболов Камера CR1107 HBSDVR Леќа чип : 1 / 3 "color for CCD чип, highdefinition сензор Сигнал Систем : PAL / NTSC Пиксели : 300,000 пиксели, репродукција на боите е на високо ниво, на сцена не е искривена...

На външния корпус на камерата кутии корпуса на фотоапарата куршуми с вентилатор и нагревател

BGN 142.40

На отворено Поле Камера Домување Куршум Камера Домување со Вентилатор и ГрејачУпотреба : Широко се користи во областа на финансиите, политиката, правото, патишта, училишта и други следење прилики...

HQCAM 1080P mini wifi IP камерата е безжична уеб камера 10шт 940 инфрачервено нощно виждане SD карта домашно наблюдение външен микрофон

144.00 -10 % BGN 130.00

Однос ТФКартичка поддршка мини ip камератоа max поддршка 128 G ТФкартичка складирање!ако имате други барање ,добредојдовте во контакт со нас.имаме 2.0 ПРАТЕНИК за клиент задолжително.оваа модели имаат : 1x Камера1x Картичка читателот .(На unselected мемориската картичка пакет не се содржи на читач на картички).1x CD .1x Метал стентови.ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!1...

H. 265 HD 1080P IP камера POE IMX323 Outdoor Network Bullet Сигурност и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ P2P Onvif Night Vision 4 Array на LED Xmeye e-mail аларма

48.51 -13 % BGN 42.00

100% Реално Чип H 265 HI3516 CV300+Sony IMX3232 MP 19201080 P HD Резолуција,јасно и чисто слики;Поддршка 2 D / 3 D намалување на шумот / email alertНапредни H...

4 порта Power over Ethernet-POE инжектор пасивен източник на захранване 10/100 802.3 LAN af

BGN 90.27

Опис : Оваа 4 порти 100 Рое инјектор исто така наречена Моќ над Ethernet midspans уреди, на 4 порти 100 Рое инјектор вградени Рое е последна функција со која се базира на постоечката мрежна интерфејс и нема потреба да се менува ништо...

Гривна лаптоп 3.5 TFT LCD ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ за Сигурност Video Camera Тестер Test Monitor вградена литиева батерия 2200mAh PAL/NTSC

BGN 62.38

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин ...

HIKVISION DS-2CE16F5P-IT5 950tvl аналогов BNC куршум камера инфрачервено 50 м на Ден / Нощ закрит / открит водоустойчив

BGN 83.20

ПрименаЗа патот , магацин , подземен паркинг , бар , цевки и други темно или светло на животната средина.Карактеристики• пиксели висока, 1.37 Мега PICADIS II, слика јасност, детал • осветлување, 0.01 Лукс @ (F1.2, AGC НА), 0 Лукс со IR • поддршка МЦП филтер за автоматско префрлување, автоматски боја на црно функција, ден и ноќ надзор • Поддршка на OSD мени за контрола на кориснички дефинирани прилагодувања • адаптивно дигитални намалување на шумот, 2 DDNR и 3 DDNR да се осигура дека различни средини екран чисти и нежни • Поддршка до 16 пати побавно shutter функционира ефикасно подобрување на слабо светло за квалитет на слика • поддршка smart SMART IR функционира ефикасно спречување на преголема екпозиција прашање блиски инфрацрвени • користење на матрица на самото место, леќа, појавување на сензорот област, значително зголемување на енергија искористување • патентиран универзална прилагодува, лесно да се прилагоди, висока сигурност • да бидеме во согласност со IP66 водоотпорен дизајн, висока сигурност • Поддршка COAXITRON® PelcoC (Coaxitron) функција, компатибилен со стандардот Coaxitron опрема за контролаСпецификации Тип на Сензор : 1 / 3 "1.37 Мега PICADIS II Ефективни пиксели : 1305 (H) × 1049 (вертикална) Сигнал Систем : PAL Минимална осветлување : 0.01 Лукс @ (F1.2, AGC НА), 0 Лукс со IR Shutter Време : 1 / 25 дик 1 / 25,000 дик...

SC3-4 GSM контакти безжичен смарт гнездо превключвател на захранването със сензор за температурата на GSM СИМ-карта телефон/обаждане / SMS дистанционно управление

72.00 -6 % BGN 68.00

започнетекрајотSC3GSM 4 Места Безжична Smart Switch Моќ Приклучок за штекер со сензор на температура на GSM SIM Картичка Телефон / Повик / SMS со Далечински УправувачЉубезно pls забелешка цената вклучува сензор на температура.Опис на производот : Далечински управувач smart контактот со телефонски повик / СМС, или на копчињата на штекерот себе 3 поинаков начин.Повеќе сигурен, стабилен и точни далечинска контрола од страна на GSM SIM картичка од други WIFI smart штекерите (подножјата).4 куќи на еден штекер фитинг, две од нив се универзални места за НАС / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU приклучоциСпецификации : Номинална струја : 10 Номинална фреквенција : 50 HZ60 HZ Номинална Моќност : 2200 W Напон спектар : 110 V240 V ACКарактеристики : Нов и висок квалитет, креативна технологија, Можете да ги контролирате GSM префрлат преку телефонски повик / SMS / притискање на копчиња...

Производителите 4G MDVR продават директни 4-канален автомобилни dvr-remote GPS positioning WiFi network on-board monitoring host

238.40 -5 % BGN 226.00

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Поддржува 4 канал AHD960 P камерата; 4 канал AHD720 P камерата; 4 канал стандард јасно камера;3...

9800 Plus 4K H. 265 / H. 264 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Тестер analog+IP+AHD+CVI+TVI+SDI Camera тестер (мултицет, кабелен локатор, TDR, HDMI вход по желание)

473.60 -5 % BGN 450.00

IPC9800 Плус 4 K H 265 / H 264 видео надзор Тестер аналогни+IP+AHD+CVI+TVI+SDI камера тестер (multimeter, кабел локатор,TDR,HDMI влез изборен) Забелешки : Оваа цена е IPC9800 ADHS Плус IPC9800 Плус : за IP камера, аналогни камера тест IPC9800 ADH Плус : за IP камера, аналогни камера, AHD, HDTVI, CVI камера тест + HDMI во IPC9800 ADHS Плус : за IP камера, аналогни камера, AHD, HDTVI, CVI, SDI камера тест+ HDMI во IPC9800 MOVT Плус : за IP камера, аналогни камера, Дигитален Мултиметар, Optical power meter, Визуелна грешка локатор, TDR кабел тест + Видео ниво метар + HDMI воIPC9800 MOVTADHS Плус : за IP камера, аналогни камера, AHD, HDTVI, CVI, SDI тест+ HDMI in, со Кабел трагач, Дигитални Мултиметар, Optical power meter, Визуелна грешка локатор, TDR кабел тест + Видео ниво метар

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.