• Новинка
AHWVE H. 265 1080P 2MP IP Camera module Board with IRCUT RJ-45 Кабел indoor NVSIP APP CMS ONVIF H264 Mobile Serveillance

AHWVE H. 265 1080P 2MP IP Camera module Board with IRCUT RJ-45 Кабел indoor NVSIP APP CMS ONVIF H264 Mobile Serveillance

резултат:
BGN 20.14
BGN 18.00 -11 %

Брой продукти
Налично


Пакет Се Вклучени
1 Pc IP Камера Moduel
Забелешка : За напојување не е вклучен. Ако ви е потребна за напојување, ве молиме цел како овој линк :

Подробности

Размер На Сензора:
NVISIP 720P No Кабел, NVISIP 960P NoCable, NVISIP 2MP NO Кабел, Nvisip 720P Кабел, Nvisip 960P Кабел, Nvisip 1080P Кабел, NVISIP 1080P H. 265
Се:
2.8 мм, 3.6 мм, 6мм, 8мм, 12мм, 16мм
Източник На Захранване(В):
12V
Съобщение:
Затворена система / кабелна видеонаблюдение
Обектива (мм):
3,6 мм
източник на захранване:
Нормален
tf карта:
Няма
търговска марка:
AWVSE
Поддържани Мобилни Системи:
iOS, Android
Формат За Компресиране На Видео:
H. 264
Поддържани Операционни Системи:
Windows Vista, Windows 10, Windows 7, Windows 98, Windows 8, Windows XP
висока разделителна способност:
1080P (Full HD)
Инсталация:
Нормален
Тип:
ip камера
Стил:
Мини Камера
Сензор:
CMOS
Съхранение:
Няма
Размери (Д х Ш х д) (mm):
38*38 мм
Размери Дъски:
38*38 мм

Избор на купувачи

На външния корпус на камерата кутии корпуса на фотоапарата куршуми с вентилатор и нагревател

BGN 142.40

На отворено Поле Камера Домување Куршум Камера Домување со Вентилатор и ГрејачУпотреба : Широко се користи во областа на финансиите, политиката, правото, патишта, училишта и други следење прилики...

5MP Aptina MI5100 Color CMOS Sensor MJPEG / YUY2 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ M12 2.8-12mm мегапикселов варифокальный обектив mini USB camera module

101.73 -5 % BGN 97.00

5 MP Aptina MI5100 Боја CMOS Сензор MJPEG / YUY2 видео надзор М12 2.812mm мегапикселна varifocal зум објектив мини USB модулот на камератаПакетот вклучува : 1) 1 PC 5mp usb модулот на камерата со 2.812mm varifocal леќа2) 1 PC 1m usb кабелСпецификации : Модел ELPUSB500 W05 GФВСензор Aptina MI5100Леќа Големина 1 / 2.5 инчен(4 : 3)Пиксели, Големина 2.2 umслика област 5.7 mm x 4.28 mmMax...

Fuers 1M 7mm Endoscope Camera Waterproof Inspection Borescope Camera Soft Тел USB Endoscope Tube Snake Cam за Android OTG PC

14.40 -17 % BGN 12.00

Fuers 1 M 7mm Endoscope Камера Водоотпорен Инспекција Borescope Камера Мека Жица USB Endoscope Змија Цевка Cam за Android, PC OTG5.5 мм USB Endoscope 2m 5m 7m 10m Кабел Мини Камера Водоотпорен IPX67 Инспекција Borescope PC Змија Видео Камери EndoscopeAnswer : ___________________________ Note : ние сме целосно поддршка dropshipping Бизнис ...

CTVMAN Mini Pinhole Wireless Video ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ IP Camera Сигурност Micro Smallest Wifi Камера за домашно видео наблюдение, уеб камера, Слот за SD-карта

89.44 -32 % BGN 61.00

CTVMAN Мини Pinhole Безжична Видео видео надзор IP Камера Безбедност Микро Најмалите Wifi Cam За Дома Надзор веб Камера и Слот за SD КартичкаМоделот CM6018 HDNL е Wifi home security network камера со full hd 720p резолуција...

1080P 2.0 MP водоустойчив куршум ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ IP камера за наблюдение с функция на P2P Wifi

BGN 142.40

1080 P 2.0 ПРАТЕНИК Водоотпорен Куршум IP CCTV Камери Камера со P2 P Wifi ФункцијаГолемина на : Слика : Wifi функција камерата е со Wifi антена.СпецификацијаПикап Уред 1 / 2.8" CMOS Резолуција 1080 P 2.0 мегапикселна Мин...

PU'Aimetis 5pcs 1.8 mm M7 обектив 1/3 1/2. 7 mini видеонаблюдение обектив за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Security HD MINI camera

74.08 -19 % BGN 60.00

Системи за видео надзор 1.8 мм Леќа M7*0.5 за видео надзор за Безбедност Мини камера Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари!

Новата куполна IP камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ 3MP / 5-МЕГАПИКСЕЛОВА мрежова камера система с 2 масивни IR осветление за защита на вашия домашен аудио и видео синхронизаци

76.77 -24 % BGN 58.00

Функција : 3.0 / 5.0 ПРАТЕНИК H 265 Интелигентна анализа IP камера 3.0 / 5.0 ПРАТЕНИК HD резолуција,јасно и чисто слики, Autofocal; Поддршка на повеќе интелигентни и анализа; Поддршка 2 D / 3 D намалување на шумот,дигитални широк динамички; Напредни H...

SUCAM Full HD 1080P AHD Security Starlight Camera IP66 Waterproof Home Outdoor Surveillance Аналогови Камери на 10 метра Color Night

76.21 -20 % BGN 61.00

Карактеристики : 2 MP AHD Starlight Безбедносна Камера; 3.6 Леќа Starlight Леќа; Vandalproof Водоотпорен метал Домување; Starlight Камера во боја ден и ноќ визија; Со OSD Мени;Спецификација : Име на производ SUCAM Full HD 1080 P AHD Безбедност Starlight Камера IP66 Водоотпорен Дома Надворешен Надзор Аналогни Камери 10 Метри Боја Ноќ Модел Бр...

HIKVISION DS-2CE16F5P-IT5 950tvl аналогов BNC куршум камера инфрачервено 50 м на Ден / Нощ закрит / открит водоустойчив

BGN 83.20

ПрименаЗа патот , магацин , подземен паркинг , бар , цевки и други темно или светло на животната средина.Карактеристики• пиксели висока, 1.37 Мега PICADIS II, слика јасност, детал • осветлување, 0.01 Лукс @ (F1.2, AGC НА), 0 Лукс со IR • поддршка МЦП филтер за автоматско префрлување, автоматски боја на црно функција, ден и ноќ надзор • Поддршка на OSD мени за контрола на кориснички дефинирани прилагодувања • адаптивно дигитални намалување на шумот, 2 DDNR и 3 DDNR да се осигура дека различни средини екран чисти и нежни • Поддршка до 16 пати побавно shutter функционира ефикасно подобрување на слабо светло за квалитет на слика • поддршка smart SMART IR функционира ефикасно спречување на преголема екпозиција прашање блиски инфрацрвени • користење на матрица на самото место, леќа, појавување на сензорот област, значително зголемување на енергија искористување • патентиран универзална прилагодува, лесно да се прилагоди, висока сигурност • да бидеме во согласност со IP66 водоотпорен дизајн, висока сигурност • Поддршка COAXITRON® PelcoC (Coaxitron) функција, компатибилен со стандардот Coaxitron опрема за контролаСпецификации Тип на Сензор : 1 / 3 "1.37 Мега PICADIS II Ефективни пиксели : 1305 (H) × 1049 (вертикална) Сигнал Систем : PAL Минимална осветлување : 0.01 Лукс @ (F1.2, AGC НА), 0 Лукс со IR Shutter Време : 1 / 25 дик 1 / 25,000 дик...

Smartdo Newest Real Plug & Play 4 Channel Wireless NVR Kit 720P HD Outdoor IR Night Vision Сигурност IP Camera WIFI CCTV System

360.13 -20 % BGN 288.00

Smar Најновите Вистински Plug & Play 4 Канал Безжична NVR Комплет 720 P HD Отворено IR Ноќ Визија за Безбедност IP Камера WIFI Систем за видео надзорНа NVR Вграден Безжичен WIFI Рутер Модул;Флексибилни инсталација и преносливост, IPC и NVR поврзани со снабдувањето со електрична енергија може да прикажува слики, не треба посебна рутер, не треба мрежен кабел, не треба комплицирано амбиент .Вистински Plug and Play (репродуцирај); заштеда на време, Зачувување Грижете се, Заштедите повеќе пари.Вградениот безбедносен професионални WIFI модул, сигнал стабилност антимешање способност силен;Автоматска корекција на кодот технологија, сликата мазна и стабилна;Овој Систем Може да компатибилен со Windows компјутери, како и паметни телефони, како на i Phone, Андроид .Со 720 P Безжични IP Камера и 4 CH Wifi NVR, лесно и convient да го користите и инсталиратеПакување Листа : 1 x 4 Канал wirelss 720 P NVR со две антени1 x 12 V Напојување за NVR4 x 1.0 Мегапиксели Водоотпорна отворено WIFI IP Камери4 x 12v 1А адаптер за камери1 x USB Глушец1 x 1m Мрежен Кабел1 x Брза Операција Водич Не се вклучуваат HDD, поддршка 3.5" SATA HDD ,max поддршка 1*4 TB HDD...

Главата на камерата 5.5 mm 450,000 Pixels, за AV Handheld Endoscope

200.00 -5 % BGN 190.00

* Дијаметар на леќа : 5.5 мм * Должина на Shapable цевка : 1 M * 450,000 пиксели * 4 LED светла * Фокусно Растојание : 30мм 80mm * Монтажни змија камера * должината може да биде прилагодена од 1 M да 20М * Водоотпорен IP67За Испорака : 1...

4.3 инчов TFT монитор подводен 15 м AV ендоскоп риболовна камера

286.40 -12 % BGN 252.00

Модел : Риболов Камера CR1107 HBSDVR Леќа чип : 1 / 3 "color for CCD чип, highdefinition сензор Сигнал Систем : PAL / NTSC Пиксели : 300,000 пиксели, репродукција на боите е на високо ниво, на сцена не е искривена...

Направи си САМ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Mini Metal Box Camera Housing Cover Case For Indoor Camera sony ccd AHD 1080P IP Камера ПХБ dvr система за видеонаблюдение

BGN 11.02

Ова е домување за камера со одбор големина на 32mmx32mm.Домување е направен од Алуминиум, но тоа не е водоотпорна.Ве молиме обрнете внимание на големината на видео надзор камера домување пред да го купат.Ова е само празна надворешни домување, камера за видео надзор не е вклучена овде.Спецификации : Име на производ : CCD Камера Домување Случај Одговара за : 32x32mm Одбор Материјал : Алуминиум Боја : Црна Дупка со Дијаметар за Сензор : 12mm Пакет се Вклучени : 1x Камера Домување 2x PM2*8 завртка 4x PM2*4 завртка 4x PM2*3 завртка

Производителите 4G MDVR продават директни 4-канален автомобилни dvr-remote GPS positioning WiFi network on-board monitoring host

238.40 -5 % BGN 226.00

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Поддржува 4 канал AHD960 P камерата; 4 канал AHD720 P камерата; 4 канал стандард јасно камера;3...

Wifi NVR Surveillance Kit Plug и Play P2P 8CH 2.0 MP HD 1080P 20m Night Vision Waterproof Outdoor Wireless ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Комплекти with Recorder

980.86 -35 % BGN 638.00

ДАНОК&Должност Нашите производи се со бесплатен превозот во повеќето земји, и тоа е купувачот има обврска да плаќаат каков било данок или должност, ако е потребно...

Гривна лаптоп 3.5 TFT LCD ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ за Сигурност Video Camera Тестер Test Monitor вградена литиева батерия 2200mAh PAL/NTSC

BGN 62.38

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин ...

500VA / 400W Power Inverter Home Inverter System 85-275VAC Input 110V / 220V/230V/240VAC Pure Sine Wave Output with 12V / 24V Battery

188.80 -15 % BGN 160.00

Белешки : Поради Чиста Батеријата delviery ограничување, Кога ќе го поставите цел, pls истрага дали тоа може да биде испратена до својата дестинација, благодарение однапред Производ Функција : ПРОЦЕСОРОТ Контрола на Технологијата Генератор compatiable Широк опсег на влезен напон Чиста синусен облик Моќ Инвертер Интелигентна Батерија Управување соПримена : Производот Се Покаже : Производ Работата : Спецификација на Состојба : Модел SK12500 SK12600 SK12800 SK121000 SK121200 SK121500 SK122000 Оценет Капацитет(W) 400 W 480 W 640 W 800 W 1000 W 1200 W 1600 W Батеријата Напон 12 V / 24 V AC Влезен Напон 145 V~275 V / 85 V~145 V Фреквенција 45 Hz~65 Hz AC Излезен Напон 110 V±3% / 220 V±3%(на Батеријата на владата) Фрекфенција 50 / 60 Hz±0.5 Излез Waveform Чиста синусен облик Вкупно Хармонично Нарушување(THD) ≤±3% Батеријата Полнете ја Тековната 10 A20 A(Прилагодливи) Дисплеј LCD Времето на Префрлување Enviorment Бучава ≤55d B Температура 0℃~40℃ Влажност 10%~90%(без кондензација) Ефикасност ≥85% Заштита од Надоптоварување Преоптоварување надминува 110%,автоматско исклучување во 30 секунди;Преоптоварување надминува 120%,автоматско исклучување во 2 секунди;Под електрична енергија режим,само одржување на алармот, но не затвори...

5V2A AC DC to Mini Adapter източник на непрекъсваемо захранване UPS осигурява аварийно Резервно захранване на камери за видеонаблюдение с вградена батерия

36.48 -23 % BGN 28.00

Производ Концепт и Примена : Адаптер и мини ups 2 во 1 е антипренапони онлајн моќ DC трансформатор = AC да DC мини ПРОЗОРЦИ Адаптер (Трансформатор).тоа е DC ПРОЗОРЦИ Адаптер дизајниран да овозможи итни моќ бекап на сите видови на DC моќност опрема како што се рутери, модеми, settop box, VOIP телефонски системи, систем за надзор, алармен систем и за многу критична телекомуникациска опрема...

16-port switch PoE с комбинирани порта 2 Gigabit TP/SFP 802.3 af 15.4 W 10 / 100Mbps

BGN 483.58

Опис : За да се исполни барањето на доволно Рое моќ за мрежни апликации со 10 / 100 Mbps жица брзина на пренос, ONV се воведува нов член во IEEE802.3af Рое Fast Ethernet Switch семејството F, на 16Port 10 / 100 Mbps IEEE802.3af Моќ над Ethernet Switch со 250 W Рое буџет...

4 порта Power over Ethernet-POE инжектор пасивен източник на захранване 10/100 802.3 LAN af

BGN 90.27

Опис : Оваа 4 порти 100 Рое инјектор исто така наречена Моќ над Ethernet midspans уреди, на 4 порти 100 Рое инјектор вградени Рое е последна функција со која се базира на постоечката мрежна интерфејс и нема потреба да се менува ништо...

GZGMET 960P 1.3 M Solar Power Surveillance Camera Wireless Outdoor Solar Power IP Camera 3G/4G SIM support 64GB TF

BGN 702.40

Карактеристики : Соларни системи за видео надзор Камера4 G Соларни системи за видео надзор КамераСоларни 960 P Камера за видео надзорПрактична примена : Семејството Безбедност : Вила, СемејствоВладина регулатива : транспорт, индустрија и трговија, училишта, електрична енергија, вода, гас и други институцииДалечински промоција на екранот : еколошко земјоделство, туристички атракции, сајт, риба езерца, овоштарнициПреглед : GMa39 е нова технологија, која adpot концептот на "Заштеда на Енергија" и "Зелена Енергија", кои стануваат се повеќе и повеќе популарен во многу contries.Овој модел е 1.3 magepixel ip камера со соларни панели и батерии.Батеријата може да wrok за 48 часа во ситуација на сите темни средина; со сончева светлина, соларни панел може да ја полните батеријата и го задржува камера работат постојано ! За ноќно гледање, оваа камера користете ѕвезда лесна класа сензор : во една рака, тоа е заштеда на енергија, во друга страна, пак, тоа им помогне на камерата стигнат до 50 метри ноќ визија.Параметарот : 1...

1 * 12V 2A ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Power Adapter DC switch Power Supply Adapter

11.60 -5 % BGN 11.00

Бесплатен превозот gualanteed 100% 1*12 V 2 A DC прекинувач за Напојување Адаптер За видео надзор Камера Карактеристики : Водоотпорен Отворен 12 V 2 A адаптерЗа Безжичен Рутер, АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери.Аудио / Видео Напојување.Влез : 100240 V ~50 / 60 Hz 0.8 НаИзлез : 12 V 2 A DCМоќ Кабел должина : 58 CMАдаптер Кабел должина : 78 CMОд стави адаптер : 5.5 мм x 2.1 mmСостојба : Нови 100% Пакет 1*системи за видео надзор Водоотпорен Напојување PS06 Производ Покажуваат : Wholesales & Мало се двете достапни...

широк динамичен 120dB HDR 1000 TV line mini камера 60fps drone camera 2g 90degree ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ камера night vision 1000 tvl camera POWER 5V

BGN 100.46

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Answer : ___________________________ Note : 1...

H. 265 HD 1080P IP камера POE IMX323 Outdoor Network Bullet Сигурност и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ P2P Onvif Night Vision 4 Array на LED Xmeye e-mail аларма

48.51 -13 % BGN 42.00

100% Реално Чип H 265 HI3516 CV300+Sony IMX3232 MP 19201080 P HD Резолуција,јасно и чисто слики;Поддршка 2 D / 3 D намалување на шумот / email alertНапредни H...

3,5 8,5 мм TFT записваем бороскоп AV ръчно ендоскоп

222.40 -5 % BGN 211.00

3.5" TFT LCD Монитор со зумирате / одзумирате 6 пати и на осветленоста на екранот 4 ниво; Φ8.5mm Лен со 6pcs прилагодливи LED светла (водоотпорен); Φ6.8мм монтажни флексибилна Цевка со 1 Метар должина (водоотпорен); Камера Resoluton 640*480 пиксели; Фото,Видео,емитување,Складирање со SD картичка(32 GB макс.); Вграден звучник и микро телефонот Слика ротациона 180°за долго притиснете го копчето за Видео копчето; AV надвор,USB интерфејс,ВАШИНГТОН за друг напојување метод; Напојува од страна на АА Батерија 4pcs;

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.