• Новинка
50ШТ IRLML0030 IRLML0030TRPBF MOSFET N-CH 30V 5.3 A SOT-23-3 НОВО ДОБРО КАЧЕСТВО

50ШТ IRLML0030 IRLML0030TRPBF MOSFET N-CH 30V 5.3 A SOT-23-3 НОВО ДОБРО КАЧЕСТВО

резултат:
BGN 5.60

Брой продукти
Налично

IRLML0030 TRPBF

Подробности

Модел На MicroSoft:
Kinect
търговска марка:
Микрофлора
Съвместим Марка/Модел:
Microsoft
Номер На Модела:
IRLML0030
is_customized:
YES
Съвместим:
Портативен Плейър, Игрова Конзола, Kinect, PlayStation Move
Модел На MicroSoft:
Kinect

Избор на купувачи

Безплатна Доставка! 1-канален модул 12V с оптико-един релейным дистанционно управление

BGN 47.97

..бесплатен превозот 1канал 12 V реле модул со opto цврста состојба реле одбор за контрола... ..Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку емејл...

Аниме Наруто Саске Skin Sticker стикер за конзолата на Microsoft Xbox One S и 2 контролери за Xbox One S Skins Винилови етикети

BGN 14.38

Аниме Наруто Sasuke Кожата Налепница Decal За Microsoft Xbox Една S Конзола и 2 Контролори За Xbox Една S Кожи Налепници Viny lОпис На Производот : 100% Сосема Нов...

G86-631-A2 G86-630-A2 G86-603-A2 G86-621-A2 G86-625-A2 G86-635-A2 Шаблон Шаблон

BGN 2.08

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас...

led подсветка на екрана LED32HS11 LED32C3200N 42 37018940 м2 1бр=42led 362 мм

43.17 -5 % BGN 41.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

10.2 TFT AT102TN03 V9 Dual 30Pin Screen Plus KYV-N2 VGA AV LCD Controller Board kit безплатна доставка

153.58 -5 % BGN 146.00

10.2" TFT AT102 TN03 V9 Двојна 30 Pin Екран Плус KYVN2 VGA AV LCD Контролер Одбор за полнењеФункција : Општа Спецификација за KYVN2 V2 LCD контролер одбор TFT LCD контролер одбор KYVN2 V2 е возачот одбор esp...

Универсална настолна поставка Playstand за Nintendo Nintend Switch NS Game Console Holder регулируем ъгъл на сгъване основен скоба

9.42 -4 % BGN 9.00

Карактеристики се Игра Додека се Полни во Аглеста Мирување : Ова стојат ви овозможува да го приклучиш во cable и да го користите уредот на трибината...

led подсветката screen46BF1C 74. 46T04. 007 46T04-001 T460HW04 1бр=60led 523 мм

48.00 -6 % BGN 45.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Нов компонент на пристигане GM328A вход за транзистор тестер графичен вълнови сигнал LCRRLCPWM съпротивление esr

15.81 -5 % BGN 15.00

Спецификација : Големина : 75 x 7 2 x 20 mm(L x W x H) Tpye : GM328 A Работат на струјата : 9 V напон, стабилна работат на струјата од околу 20m A...

Инфрачервен безжичен модул WIFI IR Sound Voice инфрачервен модул за предаване ICSK054A САМ Kit Suite Electronic Production

BGN 3.07

Опис На Производот : Користење на основните принципи на Црвениот гласини звук комплет е на звук предизвикан со инфрацрвен (ласерски) вибрации, и потоа кликнете на инфраред вибрации сигнал е примена на примачот коло инфрацрвен приемник диоди, и сигнал е demodulated да се постигне звук намалување...

Метален корпус тип 1500 W 18 волта 83 ампера AC / DC импулсен източник на захранване 1500w 18v 83a AC / DC превключващ промишлен трансформатор

623.98 -5 % BGN 593.00

Метал случај тип 1500 вати 18 volt 83 amp AC / DC префрлување напојување 1500w 18v 83a AC / DC префрлување индустриски трансформатор.Карактеристики : AC Влез : 110 / 220 V±15% DC Излез : 18 V 83 A Моќност : 1500 W Школка Материјал : Метал случај / Алуминиум случај Безбедност на Усогласеност : CE Висока ценаефикасен, сигурност со стандардите за индустријата Изграденаво текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита Работна Температура : 0~40 C Температура на Чување : 20~60 C Амбиентниот Влажност : 0~95% НеКондензацијаПакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Aero The Acrobat 2 16-битова голяма сива детска карта за NTSC Game Player Drop Shipping

14.38 -10 % BGN 13.00

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

KYVG PS4 Игри Racing Steering Wheel Holder, Car Steering Wheel Driving Gaming Handle with 2 Caps for Sony Playstation 4 PS4

9.28 -3 % BGN 9.00

PS4 Џојстик Игри Трки Воланот на Држачот со 2 Thumbstick Зафат Капи за Sony Playstation 4 PS4 КонтролерСпецијално дизајнирани за PS4 игра за подобрување на дербито искуствоНаправи на ЕВА, компактна,лесна тежина и издржлив, лесен за држење во ракаДоаѓа со монтажни покрие за да се заштити назад на PS4 контролерНајдобри прилог за игри љубовнициКомпатибилен со : Sony Playstation 4 PS41* Игри Трки Управувачот за PS4 Контролер2*Thumbstick Зафат Капа за PS4 КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Joypad се појави во Слика Не Е Вклучуваат

13.56 м ISO14443 RFID Reader/Writer модул UART + външна антена

BGN 33.57

13.56 М ISO14443 RFID Читач / Писател Модул UART + Надворешна Антена Спецификација : На CY14443 A Серија RF читателот модул врз основа на ISO14443 стандард неконтакт читач на картички чип користење 0.6 micron CMOS EEPROM процес да ISO14443 type A протокол поддршка за стандардниот алгоритам за енкрипција...

Нови преносими LED Dual USB Charging Dock Station Stand Charger+8шт Enhanced Thumbstick Caps, за PS4 PS4 Slim PS4 Pro Controller

14.38 -3 % BGN 14.00

Карактеристики : Ви овозможува да безбедно чување и да се наплаќаат до две PS4 контролори истовремено.Моќ преку USB порт или од PS4 или персонален КОМПЈУТЕР.Двајца контролори може да се полни истовремено.Поврзување на кабел, исто така, ќе овозможи полнење додека уште се користиЦелосна наполнетост на две контролори истовремено во рок од 4 часа.Спецификации : Влезен Напон : DC 5 V 1000 MAИзлезен Напон : DC 5 V 5001000 MAВреме на полнење : 24 часаИ 8 компјутери enhanced капи

xunbeifang 50pcs Brand 2.4 GHz Wireless Game Контролер Gamepad Joystick за Android и за ios / PC

1246.37 -7 % BGN 1159.00

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани ПроизводиПроизвод Слика50pcs Сосема нов 2.4 GHz Безжична Игра Контролер Gamepad Џојстик за Android и за ios / PC производот е обвинет,испорака ве молиме изберете epacket,Post NL или Ali Express Стандард за ИспоракаОпис на производот 100% сосема нов Висок квалитет на Телото боја : црна Производ Вовед 1.Овој производ е нова функција на безжична Bluetooth контролер, поддршка за Android / iphone / PC и други платформи за да го користите.ако имате било какви прашања,ни остави порака ...

ViGRAND 2018 нов 1бр Нунчак контролер на конзолата, Nintendo Wii

BGN 5.58

Vi GRAND 2018 нови 1pcs Nunchuck Контролер За Nintendo Wii КонзолаContoured за совршено да се вклопи на играчот страна, Nunchuck контролер се гради врз едноставноста на Далечински контролер и оди екстра чекор за да се задоволат потребите на гејмерите.100% Сосема нов.Компатибилен за Wii конзола.Се користи во комбинација за Wii Remote controller.Поврзете да Wii Remote controller во својата експанзија на портаБоја : Бела,сина,црвена,црна,розоваКабел должина : 100cmДимензија : 110*38*42mmТежина : 70gПакет димензија : 238*112*46mmПакет тежина : 100gПакетот Вклучува1* Nunchuck Контролер за Nintendo WiiНЕ се вклучуваат поле или мало пакување (Објект ќе бидат безбедно спакувани во балон плик)

нов 5 бр. / лот за Due 2012 R3 ARM версия на началната такса за управление + USB кабел чисто нов

100.54 -5 % BGN 96.00

Нови функции : • прва РАКА 32битна господар контрола • двоен пат USB преземете, Мајчин USB порт може да се симулира Поради како USB уред на Техничките параметри : процесор AT91 SAM3 X8 EA • работен напон 3.3 V • влезен напон 712 V • влезен напон (граница) 620 V • 54 дигитални I / O порти (12 PWM излези) • аналогни внесување pin 12 • аналоген излез pin 2 (дигитален режим на конверзија) Актуелните излезна струја на I / O портот на ред мајка 130m A • на 3.3 V моќ pin обезбедува 800 мр тековната 5 V моќ pin може да се комбинираат со 800 мр тековната • внатрешна флеш капацитет 512 KB • SRAM96 KB (две банки : 64 KB и 32 KB) Часовник фреквенција 84 MHz​

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.