• Новинка
1 бр. / лот TF карта, U диск, MP3 формат декодер дъска модул усилвател декодиране на аудио плейър нова

1 бр. / лот TF карта, U диск, MP3 формат декодер дъска модул усилвател декодиране на аудио плейър нова

резултат:
BGN 1.52

Брой продукти
Налично


Карактеристики&Придобивки :
l Супериорен квалитет на звукот.Одборот 2 Wmonoamplifier(5 V моќност од 3 W) е directlyconnected на звучникот(препорака 4Ω3 Wspeakers),3.5 мм злато позлатен приклучок за слушалки jackcan се поврзете со слушалки или надворешен аудио.
l Со a Micro USB порта.Преку мобилен телефон на податоци на линија може да се користи на мобилни напојување или USB кабел за полнење на MP3 батеријата,исто така може да го користите 3.7 V lithiumbattery,or USB 5 V напојување.
l Support TF Картичка(мобилен телефон, мемориска картичка) and U diskplay режим.
l Не лемење со говорник терминали за лесно жици.
l модул е дизајниран за да се олесни промената.
Product Overview :
1) Поддршка во MP3 формат, игра се вклучи автоматски.Кога mp3 е игра на црвени LED трепка.
2) Поддршка У диск (тест 32 G), ТФ-Картичка (тест 16 G) режим на play; моќ на стандардниот ТФ-картичка режим, ако ТФ-картичка не постојат автоматски да скокаат на У диск режим,и двата уреди имаат инсталирано,а потоа можете рачно да поставите режим на play.За повеќе детали, ве молиме погледнете го копчето оперативни инструкции.
3) Копчиња може да се прилагоди нагоре и надолу за да го контролирате песните,волуменот нагоре и надолу, паузирате или да се игра, режим на префрлување.За повеќе детали, ве молиме погледнете го копчето оперативни инструкции.
4) Притиснете го копчето menu внесете еден/сите песната режим на play.Стандардниот режим е сите песната на чекање кога дојде на власт.Притискање на Повторете го копчето може да го замени циркулираат режим.
Клучните Оперативни Инструкции :
"Претходен / V" копчето : "Прес" за switchingprevioussong, "долго притиснете" за јачина на звук надолу
"Следната/v++" копчето : "Прес" за switchingnextsong, "долго притиснете" за јачина на звук нагоре.
"P / P / на Владата" копчето : "Прес" за "Play/Pause" Switch, "долго притиснете" за У диск, ТФ-картичка режим.
"Repeat" копчето : "Прес" за "single/сите песната" mode(no долго притискање)
Answer : ___________________________ Note :
1."Долго притиснете" приближното 2 S.
2 .Ако користите У диск режим, препорачливо е 5 V за напојување, а некои У диск не го поддржува 3.7 V напојување.
Производ s Pecifications :
Моќ опсег : 3.7~5.5 V
Производ големина : 45mm*36mm
Исклучителна двојно одбор дизајн, голема површина на бакар, стабилен и сигурен.
Користење на анти-статички торба исклучителна пакување на модул, за да се избегне електростатско штета во транзит. .

Подробности

търговска марка:
тьегули
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Номер На Модела:
TF карта, U диск, MP3 формат декодер дъска модул

Избор на купувачи

led подсветка на екрана LED32HS11 LED32C3200N 42 37018940 м2 1бр=42led 362 мм

43.17 -5 % BGN 41.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Нов 17,3-инчов eDP 30Pins LED Screen Display LP173WF4 Плюс HDMI LCD Controller Board САМ Kit

289.58 -5 % BGN 275.00

Нови 17.3 инчен e DP 30 Pins LED Екранот LP173 WF4 Плус HDMI LCD Контролер Одбор DIY КомплетСостојба : НоваОпшта Спецификација на LP173 WF4 TFT LCD Панел : Пакетот вклучува : 1*R60 C Контролер одбор за полнење 1*17.3 инчен LP173 WF4 PanelВе молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е ист број на моделот пред да нарачате...

Безплатна Доставка! 1-канален модул 12V с оптико-един релейным дистанционно управление

BGN 47.97

..бесплатен превозот 1канал 12 V реле модул со opto цврста состојба реле одбор за контрола... ..Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку емејл...

1бр специални промоции 1100-метрова междуселищни безжични модули NRF24L01+PA+LNA 1100 метра (с антена)

BGN 2.93

NRF24 L01 P + PA + LNA Поделба јас за ултрадолги пренос на податоци специјално развиени за високомоќ и висока чувствителност безжичен модул 2.4 G ISM бенд NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул за работа во лиценцабесплатно, може да биде точкадоточка на апликации може да биде составен од главна мрежаNRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул core Норвешка НОРДИСКИТЕ компанија 's најнов високаперформанси на безжичниподатоцитепренос чип NRF24 L01 + професионален дизајн со Секретарот за зголемување на високомоќ, ПА и LNA чип, RF вклучите бендpass филтер составен целосно професионална двонасочна радио фреквенции засилувач голема мера се прошири, што ефективна комуникација на далечина.Поделбата многу оптимизација на појавување на дебагирање, во RF дел, така што на емисијата ефикасноста на највисоко хармонично минимум,така што NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул на RF интерференција на надворешни уреди за да се задоволат минимум, а не да се јават пречки од други уреди , во голема мера се спомневисока стабилност на работата.NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул за интеграција е исклучително високо, големината на само 41mm * 15.5 мм, лесно се вградениво секој тесниот простор производи, клиенти, едноставно додадете MCU преку SPI порта контрола NRF24 L01 P + PA + LNAбезжичен модул за да се заврши супер голем дострел безжичен пренос на податоци систем дизајн, целосно не треба да сегрижете се за RF дел на R & D , slash R & D трошење и да се скрати развојот циклус

Рок - н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч на 10 бр. / много!

120.00 -5 % BGN 114.00

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

Final Fantasy III 16 битова голяма сива детска карта за NTSC Game Player Drop Shipping

BGN 12.78

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

Нови преносими LED Dual USB Charging Dock Station Stand Charger+8шт Enhanced Thumbstick Caps, за PS4 PS4 Slim PS4 Pro Controller

14.38 -3 % BGN 14.00

Карактеристики : Ви овозможува да безбедно чување и да се наплаќаат до две PS4 контролори истовремено.Моќ преку USB порт или од PS4 или персонален КОМПЈУТЕР.Двајца контролори може да се полни истовремено.Поврзување на кабел, исто така, ќе овозможи полнење додека уште се користиЦелосна наполнетост на две контролори истовремено во рок од 4 часа.Спецификации : Влезен Напон : DC 5 V 1000 MAИзлезен Напон : DC 5 V 5001000 MAВреме на полнење : 24 часаИ 8 компјутери enhanced капи

TP2271 LCD такса контролер поддръжка на DVI, VGA LCD панел 17 инча, 1280X1024 LM170E03-TLHC M170ETN01. 0 CLAA170EA10 M170EG01 VH

BGN 49.58

Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел : CLAA170 EA10LM170 E03TLH3LM170 E03TLJ6M170 EG01 ВФQD17 EL07 Rev 01HT170 E02100LM170 E03TLHBLM170 E03TLJ7M170 EG01 VHM170 EG01 ПЕТLM170 E02TLA2LM170 E03TLJ1LTM170 ET01M170 ETN01.0LM170 E03TLHCLM170 E03TLH1LM170 E03TLJ5M170 E8L01MT170 EN01 V...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.