• Новинка
Mosleader SMB 750PCS P6SMB160 P6SMB170 P6SMB180 P6SMB160A P6SMB160CA P6SMB170A P6SMB170CA P6SMB180A P6SMB180CA DO214AA

Mosleader SMB 750PCS P6SMB160 P6SMB170 P6SMB180 P6SMB160A P6SMB160CA P6SMB170A P6SMB170CA P6SMB180A P6SMB180CA DO214AA

резултат:
BGN 62.40

Брой продукти
Налично


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !

Подробности

Цвят:
P6SMB160A, P6SMB160CA, P6SMB170A, P6SMB170CA, P6SMB180A, P6SMB180CA
търговска марка:
МОСЛИДЕР
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Съвместим:
Игрова Конзола

Избор на купувачи

Нови преносими LED Dual USB Charging Dock Station Stand Charger+8шт Enhanced Thumbstick Caps, за PS4 PS4 Slim PS4 Pro Controller

14.38 -3 % BGN 14.00

Карактеристики : Ви овозможува да безбедно чување и да се наплаќаат до две PS4 контролори истовремено.Моќ преку USB порт или од PS4 или персонален КОМПЈУТЕР.Двајца контролори може да се полни истовремено.Поврзување на кабел, исто така, ќе овозможи полнење додека уште се користиЦелосна наполнетост на две контролори истовремено во рок од 4 часа.Спецификации : Влезен Напон : DC 5 V 1000 MAИзлезен Напон : DC 5 V 5001000 MAВреме на полнење : 24 часаИ 8 компјутери enhanced капи

led подсветката screen46BF1C 74. 46T04. 007 46T04-001 T460HW04 1бр=60led 523 мм

48.00 -6 % BGN 45.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

10PCSPCS 10 бр./лот MT7201C MT7201 7201C 7201 SOT89-5 нов оригинал

BGN 2.40

10 PCSPCS 10pcs / многу MT7201 C MT7201 7201 C 7201 SOT895 нови оригинални1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

ViGRAND 2018 нов 1бр Нунчак контролер на конзолата, Nintendo Wii

BGN 5.58

Vi GRAND 2018 нови 1pcs Nunchuck Контролер За Nintendo Wii КонзолаContoured за совршено да се вклопи на играчот страна, Nunchuck контролер се гради врз едноставноста на Далечински контролер и оди екстра чекор за да се задоволат потребите на гејмерите.100% Сосема нов.Компатибилен за Wii конзола.Се користи во комбинација за Wii Remote controller.Поврзете да Wii Remote controller во својата експанзија на портаБоја : Бела,сина,црвена,црна,розоваКабел должина : 100cmДимензија : 110*38*42mmТежина : 70gПакет димензија : 238*112*46mmПакет тежина : 100gПакетот Вклучува1* Nunchuck Контролер за Nintendo WiiНЕ се вклучуваат поле или мало пакување (Објект ќе бидат безбедно спакувани во балон плик)

1бр специални промоции 1100-метрова междуселищни безжични модули NRF24L01+PA+LNA 1100 метра (с антена)

BGN 2.93

NRF24 L01 P + PA + LNA Поделба јас за ултрадолги пренос на податоци специјално развиени за високомоќ и висока чувствителност безжичен модул 2.4 G ISM бенд NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул за работа во лиценцабесплатно, може да биде точкадоточка на апликации може да биде составен од главна мрежаNRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул core Норвешка НОРДИСКИТЕ компанија 's најнов високаперформанси на безжичниподатоцитепренос чип NRF24 L01 + професионален дизајн со Секретарот за зголемување на високомоќ, ПА и LNA чип, RF вклучите бендpass филтер составен целосно професионална двонасочна радио фреквенции засилувач голема мера се прошири, што ефективна комуникација на далечина.Поделбата многу оптимизација на појавување на дебагирање, во RF дел, така што на емисијата ефикасноста на највисоко хармонично минимум,така што NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул на RF интерференција на надворешни уреди за да се задоволат минимум, а не да се јават пречки од други уреди , во голема мера се спомневисока стабилност на работата.NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул за интеграција е исклучително високо, големината на само 41mm * 15.5 мм, лесно се вградениво секој тесниот простор производи, клиенти, едноставно додадете MCU преку SPI порта контрола NRF24 L01 P + PA + LNAбезжичен модул за да се заврши супер голем дострел безжичен пренос на податоци систем дизајн, целосно не треба да сегрижете се за RF дел на R & D , slash R & D трошење и да се скрати развојот циклус

Метален корпус тип 1500 W 18 волта 83 ампера AC / DC импулсен източник на захранване 1500w 18v 83a AC / DC превключващ промишлен трансформатор

623.98 -5 % BGN 593.00

Метал случај тип 1500 вати 18 volt 83 amp AC / DC префрлување напојување 1500w 18v 83a AC / DC префрлување индустриски трансформатор.Карактеристики : AC Влез : 110 / 220 V±15% DC Излез : 18 V 83 A Моќност : 1500 W Школка Материјал : Метал случај / Алуминиум случај Безбедност на Усогласеност : CE Висока ценаефикасен, сигурност со стандардите за индустријата Изграденаво текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита Работна Температура : 0~40 C Температура на Чување : 20~60 C Амбиентниот Влажност : 0~95% НеКондензацијаПакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10.2 TFT AT102TN03 V9 Dual 30Pin Screen Plus KYV-N2 VGA AV LCD Controller Board kit безплатна доставка

153.58 -5 % BGN 146.00

10.2" TFT AT102 TN03 V9 Двојна 30 Pin Екран Плус KYVN2 VGA AV LCD Контролер Одбор за полнењеФункција : Општа Спецификација за KYVN2 V2 LCD контролер одбор TFT LCD контролер одбор KYVN2 V2 е возачот одбор esp...

Рок - н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч на 10 бр. / много!

120.00 -5 % BGN 114.00

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

KYVG PS4 Игри Racing Steering Wheel Holder, Car Steering Wheel Driving Gaming Handle with 2 Caps for Sony Playstation 4 PS4

9.28 -3 % BGN 9.00

PS4 Џојстик Игри Трки Воланот на Држачот со 2 Thumbstick Зафат Капи за Sony Playstation 4 PS4 КонтролерСпецијално дизајнирани за PS4 игра за подобрување на дербито искуствоНаправи на ЕВА, компактна,лесна тежина и издржлив, лесен за држење во ракаДоаѓа со монтажни покрие за да се заштити назад на PS4 контролерНајдобри прилог за игри љубовнициКомпатибилен со : Sony Playstation 4 PS41* Игри Трки Управувачот за PS4 Контролер2*Thumbstick Зафат Капа за PS4 КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Joypad се појави во Слика Не Е Вклучуваат

Mosleader SMB 750PCS P6SMB9. 1 P6SMB10 P6SMB11 P6SMB9.1A P6SMB9. 1CA P6SMB10A P6SMB10CA P6SMB11A P6SMB11CA DO214AA

BGN 62.40

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

xunbeifang 50pcs Brand 2.4 GHz Wireless Game Контролер Gamepad Joystick за Android и за ios / PC

1246.37 -7 % BGN 1159.00

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани ПроизводиПроизвод Слика50pcs Сосема нов 2.4 GHz Безжична Игра Контролер Gamepad Џојстик за Android и за ios / PC производот е обвинет,испорака ве молиме изберете epacket,Post NL или Ali Express Стандард за ИспоракаОпис на производот 100% сосема нов Висок квалитет на Телото боја : црна Производ Вовед 1.Овој производ е нова функција на безжична Bluetooth контролер, поддршка за Android / iphone / PC и други платформи за да го користите.ако имате било какви прашања,ни остави порака ...

Mosleader SOP8 100шт STM9435 Mosfets високо качество

BGN 44.80

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

G86-631-A2 G86-630-A2 G86-603-A2 G86-621-A2 G86-625-A2 G86-635-A2 Шаблон Шаблон

BGN 2.08

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас...

Final Fantasy III 16 битова голяма сива детска карта за NTSC Game Player Drop Shipping

BGN 12.78

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

13.56 м ISO14443 RFID Reader/Writer модул UART + външна антена

BGN 33.57

13.56 М ISO14443 RFID Читач / Писател Модул UART + Надворешна Антена Спецификација : На CY14443 A Серија RF читателот модул врз основа на ISO14443 стандард неконтакт читач на картички чип користење 0.6 micron CMOS EEPROM процес да ISO14443 type A протокол поддршка за стандардниот алгоритам за енкрипција...

Нов компонент на пристигане GM328A вход за транзистор тестер графичен вълнови сигнал LCRRLCPWM съпротивление esr

15.81 -5 % BGN 15.00

Спецификација : Големина : 75 x 7 2 x 20 mm(L x W x H) Tpye : GM328 A Работат на струјата : 9 V напон, стабилна работат на струјата од околу 20m A...

Инфрачервен безжичен модул WIFI IR Sound Voice инфрачервен модул за предаване ICSK054A САМ Kit Suite Electronic Production

BGN 3.07

Опис На Производот : Користење на основните принципи на Црвениот гласини звук комплет е на звук предизвикан со инфрацрвен (ласерски) вибрации, и потоа кликнете на инфраред вибрации сигнал е примена на примачот коло инфрацрвен приемник диоди, и сигнал е demodulated да се постигне звук намалување...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.