• Новинка
10PCSPCS 10 бр./лот MT7201C MT7201 7201C 7201 SOT89-5 нов оригинал

10PCSPCS 10 бр./лот MT7201C MT7201 7201C 7201 SOT89-5 нов оригинал

резултат:
BGN 2.40

Брой продукти
Налично

10 PCSPCS 10pcs/многу MT7201 C MT7201 7201 C 7201 SOT89-5 нови оригинални
1.FEEBACK :
Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.
Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.
2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата. Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст. Ние брод во светот.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА 'S :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка. Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл. Испорака проценки се во работни дена и не се вклучени викенди и празници.

Подробности

Модел На MicroSoft:
Kinect
търговска марка:
Микрофлора
Номер На Модела:
MT7201C
Съвместим Марка/Модел:
Microsoft
is_customized:
YES
Съвместим:
Портативен Плейър, Игрова Конзола, Kinect, PlayStation Move
Модел На MicroSoft:
Kinect

Избор на купувачи

Mosleader SMB 750PCS P6SMB9. 1 P6SMB10 P6SMB11 P6SMB9.1A P6SMB9. 1CA P6SMB10A P6SMB10CA P6SMB11A P6SMB11CA DO214AA

BGN 62.40

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

KYVG PS4 Игри Racing Steering Wheel Holder, Car Steering Wheel Driving Gaming Handle with 2 Caps for Sony Playstation 4 PS4

9.28 -3 % BGN 9.00

PS4 Џојстик Игри Трки Воланот на Држачот со 2 Thumbstick Зафат Капи за Sony Playstation 4 PS4 КонтролерСпецијално дизајнирани за PS4 игра за подобрување на дербито искуствоНаправи на ЕВА, компактна,лесна тежина и издржлив, лесен за држење во ракаДоаѓа со монтажни покрие за да се заштити назад на PS4 контролерНајдобри прилог за игри љубовнициКомпатибилен со : Sony Playstation 4 PS41* Игри Трки Управувачот за PS4 Контролер2*Thumbstick Зафат Капа за PS4 КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Joypad се појави во Слика Не Е Вклучуваат

led подсветката screenTHTF LE-40TL1600 T400D3-HA24-L01 1бр=50led 454мм

73.84 -7 % BGN 69.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Рок - н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч на 10 бр. / много!

120.00 -5 % BGN 114.00

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

1бр специални промоции 1100-метрова междуселищни безжични модули NRF24L01+PA+LNA 1100 метра (с антена)

BGN 2.93

NRF24 L01 P + PA + LNA Поделба јас за ултрадолги пренос на податоци специјално развиени за високомоќ и висока чувствителност безжичен модул 2.4 G ISM бенд NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул за работа во лиценцабесплатно, може да биде точкадоточка на апликации може да биде составен од главна мрежаNRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул core Норвешка НОРДИСКИТЕ компанија 's најнов високаперформанси на безжичниподатоцитепренос чип NRF24 L01 + професионален дизајн со Секретарот за зголемување на високомоќ, ПА и LNA чип, RF вклучите бендpass филтер составен целосно професионална двонасочна радио фреквенции засилувач голема мера се прошири, што ефективна комуникација на далечина.Поделбата многу оптимизација на појавување на дебагирање, во RF дел, така што на емисијата ефикасноста на највисоко хармонично минимум,така што NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул на RF интерференција на надворешни уреди за да се задоволат минимум, а не да се јават пречки од други уреди , во голема мера се спомневисока стабилност на работата.NRF24 L01 P + PA + LNA безжичен модул за интеграција е исклучително високо, големината на само 41mm * 15.5 мм, лесно се вградениво секој тесниот простор производи, клиенти, едноставно додадете MCU преку SPI порта контрола NRF24 L01 P + PA + LNAбезжичен модул за да се заврши супер голем дострел безжичен пренос на податоци систем дизајн, целосно не треба да сегрижете се за RF дел на R & D , slash R & D трошење и да се скрати развојот циклус

Инфрачервен безжичен модул WIFI IR Sound Voice инфрачервен модул за предаване ICSK054A САМ Kit Suite Electronic Production

BGN 3.07

Опис На Производот : Користење на основните принципи на Црвениот гласини звук комплет е на звук предизвикан со инфрацрвен (ласерски) вибрации, и потоа кликнете на инфраред вибрации сигнал е примена на примачот коло инфрацрвен приемник диоди, и сигнал е demodulated да се постигне звук намалување...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.