• Новинка
Нов 17,3-инчов eDP 30Pins LED Screen Display LP173WF4 Плюс HDMI LCD Controller Board САМ Kit

Нов 17,3-инчов eDP 30Pins LED Screen Display LP173WF4 Плюс HDMI LCD Controller Board САМ Kit

резултат:
BGN 289.58
BGN 275.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Нови 17.3 инчен e DP 30 Pins LED Екранот LP173 WF4 Плус HDMI LCD Контролер Одбор DIY Комплет
Состојба : Нова
Општа Спецификација на LP173 WF4 TFT LCD Панел : Пакетот вклучува :
1*R60 C Контролер одбор за полнење 1*17.3 инчен LP173 WF4 Panel
Ве молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е ист број на моделот пред да нарачате. Ако имате други слични LCD панели, ве молиме известете детални LCD модел бр. за проверка на компатибилност, ви благодариме!
Погоден за напојување треба да се 12 V, 4А -. Можете да добиете овде во нашата продавница :
За Превозот :
Ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ние само брод според превозот адреса. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас однапред во времето.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне) ве Молиме контактирајте за пониски DHL цена.
Политика На Враќање
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Ако објектот е оштетен или не може да се користи поради квалитетот проблем, тогаш можете да разменувате за нов или да се вратат во рок од 7 дена по добивање ouritem. Превозот и ракувањето со обвиненија не може да биде вратена. Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќање на производот. Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме не одговори хумор негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Контактирајте со нас
Најголемиот дел цел е прифатливо, ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел.
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме.
Нашите принципи за водење бизнис се : Клиент-центрични; Добар Квалитет; Брзо-одговор;
Инстант-акција; Професионални-техника; и Насмеани услуга

Подробности

Номер На Модела:
lp173wf4
търговска марка:
НЮ ДЖЪРСИ ДОКОСВАНЕ
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Състояние:
НОВО
Входен Сигнал:
vga, hdmi,
Разделителна способност:
1920x1080
Размер На Екрана:
17,3 инча
Интерфейс на лентата:
eDP (2 ленти)
осветление:
WLED

Избор на купувачи

Метален корпус тип 1500 W 18 волта 83 ампера AC / DC импулсен източник на захранване 1500w 18v 83a AC / DC превключващ промишлен трансформатор

623.98 -5 % BGN 593.00

Метал случај тип 1500 вати 18 volt 83 amp AC / DC префрлување напојување 1500w 18v 83a AC / DC префрлување индустриски трансформатор.Карактеристики : AC Влез : 110 / 220 V±15% DC Излез : 18 V 83 A Моќност : 1500 W Школка Материјал : Метал случај / Алуминиум случај Безбедност на Усогласеност : CE Висока ценаефикасен, сигурност со стандардите за индустријата Изграденаво текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита Работна Температура : 0~40 C Температура на Чување : 20~60 C Амбиентниот Влажност : 0~95% НеКондензацијаПакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Final Fantasy III 16 битова голяма сива детска карта за NTSC Game Player Drop Shipping

BGN 12.78

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

G86-631-A2 G86-630-A2 G86-603-A2 G86-621-A2 G86-625-A2 G86-635-A2 Шаблон Шаблон

BGN 2.08

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас...

Универсална настолна поставка Playstand за Nintendo Nintend Switch NS Game Console Holder регулируем ъгъл на сгъване основен скоба

9.42 -4 % BGN 9.00

Карактеристики се Игра Додека се Полни во Аглеста Мирување : Ова стојат ви овозможува да го приклучиш во cable и да го користите уредот на трибината...

TP2271 LCD такса контролер поддръжка на DVI, VGA LCD панел 17 инча, 1280X1024 LM170E03-TLHC M170ETN01. 0 CLAA170EA10 M170EG01 VH

BGN 49.58

Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел : CLAA170 EA10LM170 E03TLH3LM170 E03TLJ6M170 EG01 ВФQD17 EL07 Rev 01HT170 E02100LM170 E03TLHBLM170 E03TLJ7M170 EG01 VHM170 EG01 ПЕТLM170 E02TLA2LM170 E03TLJ1LTM170 ET01M170 ETN01.0LM170 E03TLHCLM170 E03TLH1LM170 E03TLJ5M170 E8L01MT170 EN01 V...

нов 5 бр. / лот за Due 2012 R3 ARM версия на началната такса за управление + USB кабел чисто нов

100.54 -5 % BGN 96.00

Нови функции : • прва РАКА 32битна господар контрола • двоен пат USB преземете, Мајчин USB порт може да се симулира Поради како USB уред на Техничките параметри : процесор AT91 SAM3 X8 EA • работен напон 3.3 V • влезен напон 712 V • влезен напон (граница) 620 V • 54 дигитални I / O порти (12 PWM излези) • аналогни внесување pin 12 • аналоген излез pin 2 (дигитален режим на конверзија) Актуелните излезна струја на I / O портот на ред мајка 130m A • на 3.3 V моќ pin обезбедува 800 мр тековната 5 V моќ pin може да се комбинираат со 800 мр тековната • внатрешна флеш капацитет 512 KB • SRAM96 KB (две банки : 64 KB и 32 KB) Часовник фреквенција 84 MHz​

ViGRAND 2018 нов 1бр Нунчак контролер на конзолата, Nintendo Wii

BGN 5.58

Vi GRAND 2018 нови 1pcs Nunchuck Контролер За Nintendo Wii КонзолаContoured за совршено да се вклопи на играчот страна, Nunchuck контролер се гради врз едноставноста на Далечински контролер и оди екстра чекор за да се задоволат потребите на гејмерите.100% Сосема нов.Компатибилен за Wii конзола.Се користи во комбинација за Wii Remote controller.Поврзете да Wii Remote controller во својата експанзија на портаБоја : Бела,сина,црвена,црна,розоваКабел должина : 100cmДимензија : 110*38*42mmТежина : 70gПакет димензија : 238*112*46mmПакет тежина : 100gПакетот Вклучува1* Nunchuck Контролер за Nintendo WiiНЕ се вклучуваат поле или мало пакување (Објект ќе бидат безбедно спакувани во балон плик)

Безплатна Доставка! 1-канален модул 12V с оптико-един релейным дистанционно управление

BGN 47.97

..бесплатен превозот 1канал 12 V реле модул со opto цврста состојба реле одбор за контрола... ..Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку емејл...

KYVG PS4 Игри Racing Steering Wheel Holder, Car Steering Wheel Driving Gaming Handle with 2 Caps for Sony Playstation 4 PS4

9.28 -3 % BGN 9.00

PS4 Џојстик Игри Трки Воланот на Држачот со 2 Thumbstick Зафат Капи за Sony Playstation 4 PS4 КонтролерСпецијално дизајнирани за PS4 игра за подобрување на дербито искуствоНаправи на ЕВА, компактна,лесна тежина и издржлив, лесен за држење во ракаДоаѓа со монтажни покрие за да се заштити назад на PS4 контролерНајдобри прилог за игри љубовнициКомпатибилен со : Sony Playstation 4 PS41* Игри Трки Управувачот за PS4 Контролер2*Thumbstick Зафат Капа за PS4 КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Joypad се појави во Слика Не Е Вклучуваат

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.