• Новинка
Mosleader SMB 750PCS P6SMB9. 1 P6SMB10 P6SMB11 P6SMB9.1A P6SMB9. 1CA P6SMB10A P6SMB10CA P6SMB11A P6SMB11CA DO214AA

Mosleader SMB 750PCS P6SMB9. 1 P6SMB10 P6SMB11 P6SMB9.1A P6SMB9. 1CA P6SMB10A P6SMB10CA P6SMB11A P6SMB11CA DO214AA

резултат:
BGN 62.40

Брой продукти
Налично


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !

Подробности

Цвят:
P6SMB9. 1A, P6SMB9. 1CA, P6SMB10A, P6SMB10CA, P6SMB11A, P6SMB11CA
търговска марка:
МОСЛИДЕР
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Съвместим:
Игрова Конзола

Избор на купувачи

Дъска за развитие на Конструированная за C51 C8051F340 с Обломоком флаш K9F5608 32MB

BGN 46.06

Развој на Одборот Наменети за C51 C8051 F340 со K9 F5608 32 MB Флеш Чип Спецификација : MCU чип : C8051 F340;ФЛЕШ чип : K9 F5608 (32 MB);Сите IO порта води и обележани;C2 интерфејси 3жица води;Onboard прекинувач и сигурен ресетирање на коло;USB интерфејс Мини USB приклучок;Развојот на одборот да 19.8 M големина на датотеката тестови, напишете брзина може да достигне 140 KB / s и прочитајте брзини до 355 KB / S;Тежина 220 грамаФункција : Answer : ___________________________ Note : САМО ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИПакет : C8051 F340 главниот одбор x 1Превозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната, и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број...

Mosleader SOP8 100шт STM9435 Mosfets високо качество

BGN 44.80

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

LITE MV06 шестиканальный мотор с дистанционно управление на силата на звука Input САМ KIT

BGN 103.66

ЛАЈТ MV06 Шест Канал Моторните Далечинска Контрола на Јачина на звук на Текст DIY КОМПЛЕТСпецификација : 1.Напојување : AC912 V,2.Димензија : текст одбор : 130mm*50mm, ПРОЦЕСОРОТ : 120mm*55мм3.100 Kx6 АЛПИТЕ оригинални ЈАПОНИЈА моторните potentiometer Функција : 1.4 начин влезови или 3 дебаланс на текст и 1 шест канал на текст2.6 начин (6 канал) далечински управувач за полнење за preamplifier & интегриран засилувач3.Тоа исто така може да се контролира со упатство за внесување селектор и potentiometerПакет : 1*ЛАЈТ MV06 Шест Канал Моторните Далечинска Контрола на Јачина на звук на Текст DIY КОМПЛЕТЗабелешка : ве Молиме забележете дека овој производ е само за DIYer кои имаат sufficent знаење на електрична и електронска...

10.2 TFT AT102TN03 V9 Dual 30Pin Screen Plus KYV-N2 VGA AV LCD Controller Board kit безплатна доставка

153.58 -5 % BGN 146.00

10.2" TFT AT102 TN03 V9 Двојна 30 Pin Екран Плус KYVN2 VGA AV LCD Контролер Одбор за полнењеФункција : Општа Спецификација за KYVN2 V2 LCD контролер одбор TFT LCD контролер одбор KYVN2 V2 е возачот одбор esp...

Безплатна доставка UFB200 UFB200FA-40P

25.41 -6 % BGN 24.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

KYVG PS4 Игри Racing Steering Wheel Holder, Car Steering Wheel Driving Gaming Handle with 2 Caps for Sony Playstation 4 PS4

9.28 -3 % BGN 9.00

PS4 Џојстик Игри Трки Воланот на Држачот со 2 Thumbstick Зафат Капи за Sony Playstation 4 PS4 КонтролерСпецијално дизајнирани за PS4 игра за подобрување на дербито искуствоНаправи на ЕВА, компактна,лесна тежина и издржлив, лесен за држење во ракаДоаѓа со монтажни покрие за да се заштити назад на PS4 контролерНајдобри прилог за игри љубовнициКомпатибилен со : Sony Playstation 4 PS41* Игри Трки Управувачот за PS4 Контролер2*Thumbstick Зафат Капа за PS4 КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Joypad се појави во Слика Не Е Вклучуваат

Нови преносими LED Dual USB Charging Dock Station Stand Charger+8шт Enhanced Thumbstick Caps, за PS4 PS4 Slim PS4 Pro Controller

14.38 -3 % BGN 14.00

Карактеристики : Ви овозможува да безбедно чување и да се наплаќаат до две PS4 контролори истовремено.Моќ преку USB порт или од PS4 или персонален КОМПЈУТЕР.Двајца контролори може да се полни истовремено.Поврзување на кабел, исто така, ќе овозможи полнење додека уште се користиЦелосна наполнетост на две контролори истовремено во рок од 4 часа.Спецификации : Влезен Напон : DC 5 V 1000 MAИзлезен Напон : DC 5 V 5001000 MAВреме на полнење : 24 часаИ 8 компјутери enhanced капи

Универсална настолна поставка Playstand за Nintendo Nintend Switch NS Game Console Holder регулируем ъгъл на сгъване основен скоба

9.42 -4 % BGN 9.00

Карактеристики се Игра Додека се Полни во Аглеста Мирување : Ова стојат ви овозможува да го приклучиш во cable и да го користите уредот на трибината...

TP2271 LCD такса контролер поддръжка на DVI, VGA LCD панел 17 инча, 1280X1024 LM170E03-TLHC M170ETN01. 0 CLAA170EA10 M170EG01 VH

BGN 49.58

Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел : CLAA170 EA10LM170 E03TLH3LM170 E03TLJ6M170 EG01 ВФQD17 EL07 Rev 01HT170 E02100LM170 E03TLHBLM170 E03TLJ7M170 EG01 VHM170 EG01 ПЕТLM170 E02TLA2LM170 E03TLJ1LTM170 ET01M170 ETN01.0LM170 E03TLHCLM170 E03TLH1LM170 E03TLJ5M170 E8L01MT170 EN01 V...

xunbeifang 50pcs Brand 2.4 GHz Wireless Game Контролер Gamepad Joystick за Android и за ios / PC

1246.37 -7 % BGN 1159.00

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани ПроизводиПроизвод Слика50pcs Сосема нов 2.4 GHz Безжична Игра Контролер Gamepad Џојстик за Android и за ios / PC производот е обвинет,испорака ве молиме изберете epacket,Post NL или Ali Express Стандард за ИспоракаОпис на производот 100% сосема нов Висок квалитет на Телото боја : црна Производ Вовед 1.Овој производ е нова функција на безжична Bluetooth контролер, поддршка за Android / iphone / PC и други платформи за да го користите.ако имате било какви прашања,ни остави порака ...

Нов компонент на пристигане GM328A вход за транзистор тестер графичен вълнови сигнал LCRRLCPWM съпротивление esr

15.81 -5 % BGN 15.00

Спецификација : Големина : 75 x 7 2 x 20 mm(L x W x H) Tpye : GM328 A Работат на струјата : 9 V напон, стабилна работат на струјата од околу 20m A...

нов 5 бр. / лот за Due 2012 R3 ARM версия на началната такса за управление + USB кабел чисто нов

100.54 -5 % BGN 96.00

Нови функции : • прва РАКА 32битна господар контрола • двоен пат USB преземете, Мајчин USB порт може да се симулира Поради како USB уред на Техничките параметри : процесор AT91 SAM3 X8 EA • работен напон 3.3 V • влезен напон 712 V • влезен напон (граница) 620 V • 54 дигитални I / O порти (12 PWM излези) • аналогни внесување pin 12 • аналоген излез pin 2 (дигитален режим на конверзија) Актуелните излезна струја на I / O портот на ред мајка 130m A • на 3.3 V моќ pin обезбедува 800 мр тековната 5 V моќ pin може да се комбинираат со 800 мр тековната • внатрешна флеш капацитет 512 KB • SRAM96 KB (две банки : 64 KB и 32 KB) Часовник фреквенција 84 MHz​

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.