• Новинка
Full HD 1080P Night Vision Invisible Mini Camera SQ11 DV DVR Video Voice Recorder Micro, Cam Motion Sensor Action Sport Камери

Full HD 1080P Night Vision Invisible Mini Camera SQ11 DV DVR Video Voice Recorder Micro, Cam Motion Sensor Action Sport Камери

резултат:
BGN 18.38
BGN 15.00 -18 %

Брой продукти
Налично


Главната Карактеристика - SQ11 мини 1080 P full HD автомобил DVR камера рекордер - Висока дефиниција целосна HD1080 P - Поддршка 32 GB ТФ-картичка max. - Сликата дел : 4 : 3 - Поддршка на системот : Windows ME / 2000 / XP / 2003 / Vista, Mac OS, Linux - капацитетот на Батеријата : 200m Ah - Работно време : Околу 90 минути во 1080 P 30fps - време на Полнење : Околу 2 часа - Полнење напон : DC 5 V - тип Интерфејс : Мини 8 pin USB - Кабел должина : 80см - вградена литиум батерија одржлив камерата до 100 минути Параметри : Тип : Full HD Dashcam Системски побарувања : Mac OS x 10.3.6 погоре,Win 7,Windows 2000 / XP / Vista Max Надворешни Картичка е Поддржана : ТФ 32 G (не се вклучени) Класа Оценка Барања : Класа 10 или Над Батерија Тип : Вграден-на Полнење начин : USB полнење со КОМПЈУТЕР Работно Време : Околу 100 минути во 1080 P 30fps Пиксели Камера : 12 MP Декодира Формат : MJPG Видео формат : AVI Видео Резолуција : 1080 P (1920 x 1080),720 P (1280 x 720) Видео Рамка Цена : 30fps Формат на Слика : JPG Слика резолуција : 12 M (4032 x 3024) Аудио Систем : Вграден микрофон/speacker (AAC) Motion Detection : Да USB Функција : USB-Дискот Тип Интерфејс : Мини USB Ноќ Верзија : Yes Пакет тежина : 0.105 кг Производ големина (L x W x H) : 2.30 x 2.30 x 2.30 cm Пакет големина (L x W x H) : 8.50 x x 8.00 3.50 cm / x 3.35 3.15 x 1.38 инчи Стандарден Пакет Содржина : 1 x Мини Автомобили DVR Камера, 1 x USB / TV Излез 2-во-1-Кабел 1 x Заграда, 1 x Клип 1 x Прирачник за Корисникот во Кинески и англиски јазик 1 x мало кутија Withe 4 G/8 G/16 G/32 G ТФ-картичка Содржина : 1 x Стандард 1 x 4 G/8 G/16 G/32 G ТФ-Картичка answer : ___________________________ Note : Ние ќе изјави "мини камера" и ниска вредност на испорака.(Бразил, руски сите може испорака без никакви даночни или други проблеми. Ве молиме доверба имаме целосно искуство на тоа.)

Подробности

Пакет:
Стандарт, с карта 4G TF, с карта, 8G TF карта 16G TF карта 32G TF без опаковка
Тип:
Мини
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
SQ11(SQ12/SQ8/SQ9/SQ10)
търговска марка:
Цзюань
сензорна техника:
CMOS
Размер на вградена памет:
НЕ
Вид Карта С Памет:
MicroSD / TF карта
Подкрепа С Висока Разделителна Способност:
1080P (Full HD)
Вид На Продукта:
Малко FPV един dashcam Secret Camara Espia
Функция:
IR нощно виждане / движението Декции / широк Ангел
Сценарий За Използване:
Каска Бавачка Открит Автомобил Охрана Дрон
Характеристики:
100 минути непрекъснато HD видео запис на глас

Избор на купувачи

JCWHCAM 8mm Лен Wifi, Android и Ios Endoscope Camera 1M 2M водоустойчив Змия тръбен бороскоп 720P за Iphone Camera Endoscope

51.01 -29 % BGN 36.00

Најновиот тип Wifi Wireless Endoscope,промени традиционалните андроид endoscope е ограничувањата на smartphone модели и барања систем,Тоа применливо на сите на паметен телефон кој со Wifi функција(Вклучуваат ios систем) ,Тој е компактен,лесен за ракување и практично да ги носите.што е најважно,тоа може да биде брзо поврзана со разни видови на паметен телефон,таблет,лаптоп и PC.Лесно да се проверивидео снимката,и поддршка се земе слики и видео во исто време.Овој производ е опремен со 8 мм дијаметар мала камера сонда која има 2 милиони пиксели висока резолуција,во меѓувреме,таа лесно може да се дојде во секое место каде што не можете да допрете и очите не може да се постигне.Шест led диоди се направи корисници да се добие јасна визија во темно средина.И, исто така,направи сè едноставно во сите видови на посложена средина.Чекање за вас да се развие повеќе цели со тоа!Answer : ___________________________ Note : мекото ќе се ажурира во функција ,pls користите следете ги Инструкциите ...

Winait anti shake HDV-F2 цифрова видеокамера с full hd 1080p face detect nigh vision вграден високоговорител

BGN 119.98

Winait 2017 популарни HDVF2 дигитален видео камера со макс 24 мега пиксели sd картичка до 32 GB 1.full hd 1080p 15fps 2.3.0" TFT дисплеј 3.max 24 мега пиксели дигитален видео камера 4.леќи на камерата : F / 3.2,f=7.5 mm 5.iso : 100400 6.убавина лице 7.лицето откривање 8.насмевка фати 9.антисе тресат 10.remoter контрола 11.близу визија ( Инфраред ноќ визија) 12...

Новата версия на Mini Camera SQ9 1080P 720P IR Night Vision Micro Camera Motion Sensor преносим помещение 360 градуса Mini DV DVR Камера

32.50 -32 % BGN 22.00

НОВО НОВО НОВО 2018 !!!Нова Верзија Мини Камера SQ9 1080 P 720 P IR Ноќ Визија Микро Камера Сензор за Движење Преносни Kamera 360 степени Мини DV DVR Cam PS : (DHL превозот метод) клиент треба плаќаат екстра превозот надомест доколку адресата во оддалечените области Карактеристики : Полнење начин : USB полнење со PCРаботно Време : Околу 100 минути во 1080 P 30fpsРезолуција на слика : 12 M (4032 x 3024)Аудио Систем : Вграден микрофон / звучници (AAC)Motion Detection : ПоддршкаUSB Функција : USBДискотИнтерфејс Тип : Мини USBНоќта Верзија : ПоддршкаСпецификацијаПредметиРелевантни параметриВидео форматAVIВидео кодотMJPEGРезолуција на видео1280 X720 P 1920 X1080 PВидео рамка го оценувате30 fpsИграчотОперативен систем мајчин или главната видео играчиФормат на сликаJPGСооднос4 : 3За поддршка на системотWindows me / 2000 / xp / 2003 / vista;Mac os;Linux;Капацитетот на батеријата200m AhРаботат времеОколу 100 минутиПолнење напонDC5 V`Интерфејс типМини USB 8 PinСкладирање поддршкаТФкартичка, максимум 32 GBТип на батеријаВграденво со висок капацитет литиум полимер батеријаПакет Содржина : 1 x Мини Автомобили DVR Камерата,1 x USB / TV Излез 2во1 Кабел,1 x Заградата1 x Клип1 x Прирачник за Корисникот во Кинески и англиски

DOITOP Мини Камери Camera Portable Digital Video Voice Recorder Camera Recording Pen намаляване на шума, Micro DVD Камери A3

39.06 -21 % BGN 31.00

DOITOP Мини видео камера Камера Преносни Дигитални Видео Рекордер Камера Снимање Пенкало Намалување на Шумот Микро DVD видео камера А3Карактеристики : Единствен метал дизајн,лесно работење.Вграденво висока чувствителност микрофони, снимањето ефект е јасно.Вградена камера, AVI формат за видео, постојано видео 5 часа.Максимална поддршка 32 GB ТФкартичка(Не е вклучен).Резолуција : 640*480.Технички податоци листГолемина : 66x28x10 MMUSB интерфејс : USB 2.0 со Голема БрзинаТФкартичка : 4 GB32 GB(Поддршка 32 GB,макс...

Winait HD 1920*1080 камера 24MP FHD DV портативен DVR 3.0 сензорен панел, слот за SD-карта, Самоснимачка фотография и запис

BGN 135.98

Winait HD 1920*1080 Видео видео камера 24 MP FHD Преносни DV DVR 3.0" екран на Допир Панел SD Картичка Слот за АвтоТајмерот за Фотографија И СнимањетоСпецификацииМоделHDVZ8Тип На Сензор5.1 М пиксели CMOS сензорЕкранот3" TFT LCD на ДопирРезолуција На Видео1920 X1080 P(FULLHD); 1280 X720p(HD); 640x480(VGA); 320x240(QVGA)Резолуција На СликатаHD5200x3900(24 MP Во.)4 : 3;4608x3456(16 MP Во.)4 : 3;4000x3000(12 MP Во.)4 : 3;3268x2736(10 MP Во.) 4 : 3;3648x2048(7 MP) 16 : 9 HD;2592 x 1944(5 MP) 4 : 3 ;2048х1536(3 MP)4 : 3;640x480(VGA)4 : 3;1920x1080(2 MP)16 : 9Зум16 X Дигитален зум DSCИзградиво Меморија8 X 16 M(Бафер)Надворешна МеморијаSD картичка (До 32 GB)МикрофонИзградена воГоворникотИзградена воЛеќаF : 2.6 f : 7.0Формат На СликаJPEGВидео ФорматAVIДруги КарактеристикиАнтисе тресатPict BridgeПрепознавање На Лице(H / W)Насмевка За ФотографирањеКонтинуирано СнимањеИнтерфејсUSB 2.0 / TV out / MSDC / HDMIБатеријатаЛитиум БатеријаОперативен СистемWindows XP / VISTA / 7, MACКомпанијата ИнформацииОснована во 1999 година, Winait Технологии Ограничена е симбол за дигитални производи и електроника на глобално ниво...

Безплатна доставка 4 цвята 2017 евтина камера Мини Max 12MP Kids ' Camera 0.3 MP CMOS Сензор цифрова камера с 1.8-инчов TFT-дисплей

BGN 47.98

Слободен Брод 4 бои 2017 Евтини Мини Камера Max 12 MP Деца'Camera 0.3 MP CMOS Сензор Дигитален Видео видео камера Со 1.8"TFT Дисплеј DV139 Главната Карактеристика Max 12.0 Мега пиксели дигитална видео камера 1.8" TFT LCD 4 X Дигитален зум LED БЛИЦ СВЕТЛИНА, Боја Црна, црвена, сина Сп ecification Image Sensor : 0.3 Мега Пиксели / 1.3 Мега Пиксели / 3.0 Мега Пиксели(изборен) Дисплеј : 1.8" TFT Дисплеј(280×220pixels) Внатрешна Меморија : 8 MB Надворешната меморија : SD / MMC картичка (32 MB~32 GB) Леќа : F3.1, f=6.5 mm (Фиксна) Focus Range : Стандарден режим : 1.4 m до бесконечност Макро мод : 15cm ~25 cm Shutter : Електронски shutter датотеки со слики : формат на Датотека : JPEG Резолуција : 12 MP(4000x3000),5 MP(2592 X 1944), 3 MP(2048×1536), 1 MP(1280×1024) Видео датотеки : формат на Датотека : AVI Резолуција : 320×240 (30 или 15fps) Димензии : 94.6 mm(L) ×57.1 mm (W) ×40.5 mm (H) Тежина : 95g (Без Батерија) Извор на Енергија : 3 x AAA Батерија Контрола : Автоматско Исклучување, Прирачник за Исклучување Дигитален Зум : 4 X Дигитален Зум Автотајмер : 10 Seconds, 2 Seconds Баланс на Белата боја : Автоматски / дневна светлина / Волфрам / Флуоресцентно / Облачно Изложеност : Auto / Manual : ± 2.0 EV во чекори од 0,5 EV на OSD Јазици : англиски, француски, Германски, италијански,Свет, Традиционален Кинески, португалски Интерфејс : USB1.1, за TV ИЗЛЕЗ БАРАЊА СИСТЕМ Microsoft Windows 98 SE, 2000, ME, XP, Vista(32bit),Погоре Во тел Pentium II или ПРОЦЕСОРОТ на еднакви перформанси, CD возач : 4 пати на брзина или погоре, Хард диск : Вишок простор над 60 MB,Меморија : Над 128 MB ДОДАТОЦИ USB Кабел ×1,Прирачник за Корисникот ×1,ТВ cablПроизвод СликиДигитална видео камера DV139 1.8 Инчен TFT LCD Дигитален Видео КамераДодатоциПакувањеСертификатиКомпанијата ИнформацииОснована во 1999 година, Winait Технологии Ограничена е симбол за дигитални производи и електроника на глобално ниво...

Mini Audio Video Recorder Light-weight DVR слънчеви очила камера, високо качество на Mini DV Video Recorder TF стилни очила за възрастни

21.38 -20 % BGN 17.00

Мини Аудио Видео Рекордер Светлинатежина DVR очила за сонце Камера со Висок Квалитет Mini DV Видео Рекордер ТФ Стилски Eyewear За ВозрасниКарактеристики : Тоа е мини DV DVR сонце очила камера аудио видео рекордер.Складирање : не се вклучуваат мемориската картичка.Вградена литиум батерија која може да се направи видео повеќе од еден час.Поддршка AVI видео формат ,поддршка на 30 fps за 640*480.Извор на енергија : Внатрешни 550m Ah Батеријата (USB Полнач)Поддршка USB 1.1 и USB 2.0.Описи : Брилијантен и богати природни бои,висок квалитет на видео слики...

5.0 M CMOS цифрова видеокамера HDV-T99 3.0LCD дисплей 12mp full hd 1080p цифров фотоапарат камера

BGN 120.40

5.0 M CMOS дигитален видео камера HDVT99 3.0"LCD дисплеј 12mp full hd 1080p фотоапарат дигитална видео камера видеоГлавни Карактеристики на Full HD 1920*1080 16x дигитален зум Max 12 MP Мегапиксели 3inches TFT Екран, Dual Соларен Панел ПолнењеСпецификација на производот 5.0 Мега Пиксели Хардвер Резолуција Interpolation до 12 MP Уште Резолуција на Слика : 920 x 1080(2 MHD), 2048 x 1536(3 M), 2592 x 1944(5 M), 3648 x 2048(7 MHD), 3264 x 2448(8 M), 3648 x 2736(10 M), 4000 x 3000(12М) Видео Резолуција : 1920x1080(FHD), 1440x1080(HD), 1280x720(HD), 640x480(VGA),320x240(QVGA) 3" TFT Екран(Широк Екран 16 : 9) Изградена во Двојна Литиум Батерија Силна Факел Светло Функција за Поддршка Двојна Мемориска Картичка (SD или ТФ) PC КАМЕРИ и Вграден Микрофон TV Out Функција : HDMI Излез USB 2.0 Конекција 16 X Дигитален Зум Двојна Соларен Панел Полнење поддршка Јазик : англиски, руски, италијански, француски, германски, Шпанија, Кинески и Португалија Додатоци вклучуваат : 1 x USB Кабел, 1 x Кабел за TV Излез, 1 x HDMI Кабел, 1 x Упатството за, 1 x Камера Торба, 1 x Батерија Полнач Пакување : Производ Мерење (CM) : 13.0 x 5.8 x 5.6 Камера Тежина (KG) : 0.29 g Со Кутија и Прибор : 0.846 Кутија : Боја кутија или ОЕМ, како на requir eПроизвод слики

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.