• Новинка
Atreus 2 елемента за Mitsubishi ASX Subaru Suzuki Acura Jeep Renegade Fiat 500 Hyundai мотоциклет, автомобил, колело гуми капак клапани LED Light

Atreus 2 елемента за Mitsubishi ASX Subaru Suzuki Acura Jeep Renegade Fiat 500 Hyundai мотоциклет, автомобил, колело гуми капак клапани LED Light

резултат:
BGN 7.98
BGN 7.00 -12 %

Брой продукти
Налично

Универзална
Карактеристики:
Тип : Автомобил Светла
Материјал : Цинк Легура
Функција : Автомобилство Намали
Напојување : 3 Pcs AG10 Батерии
Применливи Автомобил : Автомобил, Велосипед, Мотоцикл
Инсталација :
Прво, бидете сигурни да се инсталира на батеријата кога позитивни надолу (со зборот страна е позитивен), батеријата мора да бидат ставени внатре во црна изолирани holster, не се изложени, инаку батеријата и светилка школка метал краток спој ќе предизвика празнење на батеријата треска, што предизвика неколку минути ќе нема електрична енергија.
Второ, по батеријата се поставени, мора да се биде внимателен пресврт капа, бидете сигурни капа страна на јазот во пролет и добар контакт со метал основа (како што пролетта е премногу повлече од страна на страна, каде што може да момент, но мора да биде светлина! )
Unscrew капа кога fastener мора да биде усогласена светилка и светилка домување рамнотежа, не вртете хард пресврт, или може да предизвика различни копчето, и не се обидуваат да постојано unscrew или веројатност да предизвика fastener да падне.
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакет Се Вклучени :
2 парчиња Тркало на Автомобилот Светла
Производот се покаже :

Подробности

търговска марка:
Atreus
Поставянето На Стикери:
Гуми И Джанти
Тип:
Друга 3D стикер
Дизайн:
Промяната На Цветовете
Модел:
OEM
Името На Модела:
лунденг
Дължина На Продукта:
3inch
Широчина На Елемента:
0.1inch
Височина На Продукта:
0.1inch
Диаметъра На Продукта:
1inch
Вид На Материала:
Пластмаса
is_customized:
Yes
Опаковка:
Идва Упакованным
Тип Етикети:
Гуми И Джанти
Категория:
Хапчета За Студена Светлина
Тип Елемент:
Стикери

Избор на купувачи

Конна Езда На Състезанието Стикер На Колата Каубой Стикер Ездач Плакат На Винилови Стикери За Стена Pegatina Декор Стенни Стикер

3.20 -37 % BGN 2.00

Диви Животни Се Налепница Коњ Decal Диви Животни Налепница Коњ Decal Muurstickers Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Диви Животни НалепницаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

15X5. 8СМ I LOVE BOOBIES Funny Car-стайлинг на Рибка Decal Car Sticker Black/Silver S8-0571

2.98 -33 % BGN 2.00

15 X5.8 CM САКАМ BOOBIES Смешно Автомобилстил, Винил Decal Автомобил Налепница Црна / Сребрена S80571 Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм...

17.9 СМ*17.9 СМ творчески риболовен силует на колата стикер Vinyl стикер черен / сребрист декор S9-0719

2.99 -33 % BGN 2.00

17.9 CM*17.9 CM Креативни Риболов Силуета Автомобил Налепница Винил Decal Црна / Сребрена Оркестарот S90719Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не't нека автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, фала мн uПревозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање)...

StplrgeCP за Suzuki vitara doulbe layer Car Таблото Cover Avoid Light Pad Instrument Платформа Dash Board Cover стикер

32.00 -6 % BGN 30.00

Добредојдовте на продавница на вашето пристигнување за да ја изразам мојата длабока благодарност. Ви благодариме fo r вашата поддршка и љубов Со цел да се избегнат непотребни споровите и не губете време, ве молиме бидете сигурни дека вашата таблата е иста како и мојата слика...

5 м оформление на автомобила интериор формоване отрежете ленти линия за SsangYong actyon korando kyron rexton 2 rodius ключове етикети

14.38 -3 % BGN 14.00

Квалитетот на првата продавница во интегритетот на текстот на квалитетот наопстанокот на бизнис филозофија за голем број на автомобил услуга.1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

ZD кола прозорец на предното стъкло, четка за премахване на прах почистване за Citroen C5 C4 C3 Mini Cooper Opel Astra G H J Vectra C Saab аксесоари

13.97 -21 % BGN 11.00

Опис на производот : Лесно да се отстрани прашина на стакло, погодност да се исчисти Крпа комплети направени од влакна, многу еластична, Чистење на сила е силна...

2 броя спортен ум стайлинг кола на автомобилния лампата вежди автомобили автомобили стикер стикер за skoda fabia външни аксесоари

13.41 -3 % BGN 13.00

Контактирате за било која специфична наредби, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потребите на клиентите...

12.1 cm*14.4 cm Забавни Alien Peace Love Smoking винил графични етикети автомобили стикер черен / сребрист S6-3378

2.98 -33 % BGN 2.00

12.1 cm*14.4 cm Забава Туѓо Мир, Љубов Пушењето Винил Графички Decals Автомобил Налепница Црна / Сребрена S63378Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути...

Aliauto стайлинг автомобили мини-автомобил, заден спойлер, крило малкият модел на въглеродни влакна винил колата опашката аксесоари за Volkswagen Golf GTI Mustang

17.58 -60 % BGN 7.00

Aliauto Автомобилстил, Мини Автомобили Спојлер Крило Мал Модел на Карбонски Влакна Винил Автомобил Опашка Додатоци За Фолксваген Голф GTI Mustang Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Високо квалитетна Abs+Карбонски Влакна Винил заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат Совршен намали,секој еден е работа на уметноста Боја : Како на сликите се покаже Големина : 17.2x2.8x3.4cm Пакетот Вклучува : 1x Aliauto Автомобилстил, Мини Автомобили Спојлер Крило Мал Модел на Карбонски Влакна Винил Автомобил Опашка Додатоци За Фолксваген Голф GTI Mustang Инсталација Настава : 1.Anhydroставете ќе биде објавено на страницата се чисти.сува...

2 бр./лот PVC автомобил огледало за обратно виждане дъжд вежди за Opel Mokka zafira corsa astra, insignia vectra аксесоари стикери-стайлинг

4.26 -6 % BGN 4.00

Квалитетот на првата продавница во интегритетот на текстот на квалитетот наопстанокот на бизнис филозофија за голем број на автомобил услуга.1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

Auto огледало за обратно виждане с подгряване етикети 15.5*12 см разморозка, дъжд, лед за външно странично огледало нагревател стикер 12V +ключ комплект за кола

26.02 -4 % BGN 25.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ СРЕЌЕН ПРОДАВНИЦААвто rearview огледало загрева налепници 15.5*12cm се одмрзне , дожд Мраз за надворешни страна огледало грејач налепница 12 V + прекинувач поставенТип : rearview огледало налепнициЗошто тоа е потребно ?кажете збогум на лошите временски услови за да се избегнат потенцијални ризикбрзо греење, отстранете снег / мраз / мраз / raindrop / магла падот веднаш, идеален за зимски возење или било лоши временски услови (дожд, магла, снег и сл.).Ви овозможуваат да возите безбедно со огледала во лоши временски совршено сува, или raining ден.Широко се користи...

I Love My Pitbull Bulldog Светлоотразителни Waterproof Car Stickers Decal Car Bumper Sticker Drop Shipping

4.77 -37 % BGN 3.00

големина S : 15cm*11cm M : 20cm*16cm Умре сече Премија од Винил со 5+ години надворешен живот Нема позадина нема да исчезнат како decals печатени Лесно да се Инсталира Лесно да се отстрани ( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )Купувачот е задоволство е важно за нас...

10.1*13.7 см интересни ентусиасти гмуркане автомобилни стикери светлоотразителни стикери винил за гмуркане черен / сребрист C7-0048

3.17 -37 % BGN 2.00

10.1*13.7 CM Интересни Нуркање Ентузијасти Автомобил Налепници Рефлексивни Винил Нурне Нуркање Decals Црна / Сребрена C70048Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

YJZT 10.1*14.7 CM Fashion Interesting Angry Wolf Head Cartoon Colored PVC Car Sticker Decoration Graphic C1-5457

3.02 -34 % BGN 2.00

YJZT 10.1*CM 14.7 Мода Интересна Лути Волци Главата Цртан филм Обоени ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц15457Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба ...

15X9. 9CM целувки и прегръдки сърцето сладък Хумор колата стикер Vinyl стикер на кола-стайлинг S8-0191

2.82 -29 % BGN 2.00

15 X9.9 CM БАКНЕЖИ И ПРЕГРАТКИ Срцето Симпатична Хумор Автомобил Налепница Винил Decal Автомобилстил, S80191 Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.