• Новинка
От въглеродни влакна праг врата / плоча стайлинг на автомобили автомобилна капак за 350Z

От въглеродни влакна праг врата / плоча стайлинг на автомобили автомобилна капак за 350Z

резултат:
BGN 192.00

Брой продукти
Налично


Карбонски Влакна Вратата Sill/Плоча Автомобил Стил Автомобил покритие За 350 Z
СОВЕТИ ЗА МАТЕРИЈАЛ :
Објектот материјал што е опишано во точка цртичка
Ако објектот е FRP стаклени влакна, тоа е он-обоен, бараат премиерот и бојата пред да инсталирате
Ако објектот е на карбонски влакна, тоа е сјајни ув заштитен со 3 K twill ткаат
Ако објектот е мат карбонски влакна, тоа е мат заврши
Ако објектот е ABS, тоа е пластика и може да се инсталира директно
СОВЕТИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА :
Карбонски влакна производ е човековите занаетчиски предмет, ве молиме овозможи некои разлика споредуваат со машина за производот
FRP стаклени влакна производ е полу-готови објект, бара подготвуваат & боја пред опремени, гребнатини & заеднички lins не е квалитет прашање
Сите предмети ние испрати gurantee 100% сосема нов, не се користи и во добра qualit
Сите предмети се recommand опремени со професионален body shop за најдобар резултат
Ве молиме да НАПРАВИТЕ тест fitment пред да ја инсталирате на вашиот автомобил.

Подробности

350Z-година:
2003,2009,2008,2005,2004,2007,2006
Дължина На Продукта:
1
За Марки Автомобили / Модели:
Нисан
Настаняване на превозното средство:
Правилно
Широчина На Елемента:
1
търговска марка:
ЭПРФЛЯН
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна
Друг Номер:
N/A
Височина На Продукта:
1
Тегло На Продукта:
1
специални характеристики:
Праг Врата / Готварска Печка
Производствен Номер Детайли:
N/A
Преносимото Номер Детайли:
N/A
Модел На Nissan:
350Z
Държава / регион на производство:
Китай
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Япония Toray Carbon:
Гланц
На Влажен Въглероден Вакуум Разпоредби / Инфузия:
Ниско тегло
Саржевое Заключване:
UV-защита
Автомобили:
за 350Z

Избор на купувачи

Стайлинг На Колата Е От Въглеродни Влакна Break Light Капак 2 Бр Подходящи За 2010-2014 Ferrari F458 Italia, Coupe & Spider Делото Break Light

BGN 1006.40

Детален Цртеж : ФУНКЦИЈА : Вакуум Инфузија Јаглерод3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц СтандардноМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

Higher star ABS с хром 8шт автомобилна врата копчето декоративна капачка+ 4шт врата копчето на купата на стикер за Nissan Sunny 20011-2014

BGN 63.92

Употребата На Сончеви Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS со Chrom Боја : Сребрена Вклучуваат : 8 Pcs / 1 SET за справи со капак wih дупка и 4pcs се справи со сад ISO9001 : 2000 меѓународни квалитет, сертификација и еден години гаранција.ПакетПакување од извоз стандард картон.1 Set / 1 Package.ПлаќањеМожеме да го прифатиме ЗАЧУВАМ, WESTERN UNION, MONEYGRAM и PAYPAL...

Xpower-полиран задни долния лост за управление на винт скоба стяжная планк за 1996 1197 1998 1999 2000 Honda Civic EK

BGN 319.98

XpowerДолниот Контрола Рака Subframe Подготвуваат Вратоврска Бар За 1996 Година 1197 1998 1999 2000 Хонда Граѓански EK ПолиранНие исто така имаме Златна ,Црвена, Црна , Сина , Виолетова , Сребро, Нео Хром може да се најдат во нашата продавница!!Состојба Сосема Нов!Уморни од носење надвор гуми и сиромашните влечење? Обидете се на нашиот ПРЕД ПОНИСКИ за КОНТРОЛА на ОРУЖЈЕТО...

1 бр. основните цветове, без аэрозольной боя огледало за обратно виждане shell за VW Golf 7 странично огледало, капачка огледално покритие за Volkswagen mirror cover

27.20 -1 % BGN 27.00

Ако сакате да купите голем број на производи,ве Молиме контактирајте ме Јас ќе ви даде многу поволна цена...

Заден спойлер на багажника на багажника тапицерия стикер броня за BMW серия 3 E90 M3 323i 325i 328i 335i 335i седан 2005-2011 оформление на автомобили

72.80 -13 % BGN 63.00

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили ...

1 чифт регулируеми без рамки широкоъгълен изпъкнали слепи петна автомобилно огледало за обратно виждане Drop shipping

5.20 -23 % BGN 4.00

Дали сте се грижиш за возење безбедност поради автомобил backup м irror гледате е виток или менување на големиприказ на backup огледало но главоболка во expensing одржување на плаќање...

Заден багажник за високо качество на въглеродни влакна черен цвят спойлери за Alfa Romeo Giulia 2015 до 2017 калници, заден спойлер, Quadrifoglio стил

248.00 -20 % BGN 198.00

Опис на:ЗА Алфа Ромео Џулија 1 : Item Fitment: 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3:Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Висок Квалитет на Карбонски Влакна Пластика, 5:Iclude : збир на 1pcs 6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 6 : Лесно installtion Фабрика професионални спреј бои

Висококачествени пластмасови калници калник на задно колело крило за 2014-15 ZOTYE T600 оформление на автомобила

46.40 -9 % BGN 42.00

Ние продаваме брендиме производи се Кина,Ве молиме да се чувствуваат удобно купување.ПревозотНие ја испорача стоката до остатокот на светот.Ние ќе ги искористиме" Кина Пост Воздух Mail" или" ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии, ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача."Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во 15 дена) 25 дена пристигнат на вашата адреса.Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен...

YAQUICKA Exterior Car заден багажник врата копчето купа отрежете пайети оформление на стикера е подходящ за Chevrolet Trax 2014 2015 автомобилни седалките

22.22 -5 % BGN 21.00

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Цел Количество : 1 Pc Автомобил Надворешноста на Задните Трупот Врата се Справи со Сад на Вратите Налепница Материјал : Висок Квалитет АБС Боја : Светло Сребрена 1,Лесна инсталација 2,100% Водоотпорен...

E46 2D Черна пъпка спортни решетки от скара за BMW E46 купе, 2 врати, 1999-2002 Pre-Facelift

67.23 -14 % BGN 58.00

E46 2 D Црна Бубрезите Спорт Grilles Скара за BMW E46 Купе 2Врата 19992002 ПредFaceliftМатеријал : ABS Пластика Одговара за : BMW E46 Купе 2Врата 19992002 ПредFacelift BMW E46 Cabridet 2Врата 19992002 ПредFacelift"

Выдвижное вътрешно огледало за обратно виждане куполна 300мм на едно гише

BGN 8.78

Име на производ : Rearview огледало Огледало Тип : Криви Огледало Боја : Бела Големина на објектот : 30.5 x 7.5 x 2.5 cm / 12 x 3 x 1 " Огледало Големина : 30 x 6.5 см / 11.8 x 2.6 "(должина х ширина)Име на Производ : Rearview огледалоОгледало Тип : КривиОгледало Боја : БелаГолемина на објектот : 30.5 x 7.5 x 2.5 cm / 12 x 3 x 1 "Огледало Големина : 30 x 6.5 см / 11.8 x 2.6 "(должина х ширина)Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаПозиција : Пред се, внатрешни работиДимензии : 242gПакет содржина : 1 x ретровизорот за автомобилAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Двойката сменяеми капаци на страничните огледала от въглеродни влакна за VW GOLF 4 IV MK4 1997-2003 капаци огледала за обратно виждане автомобилни аксесоари

199.52 -14 % BGN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1 Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили...

Добавяне на стил за land rover range rover evoque 2014 2015 въглеродни влакна огледалото за обратно виждане на кутията

BGN 141.86

Одговара : Додавање на стил За land rover range rover evoque 2014up карбонски влакна rearview огледалоВклучуваат : L + R 2 / еезМатеријал : јаглерод влакна + ABSИнсталирајте : Додадете со двојно двострано лентаНаправени со висок квалитет на карбонски влакнаУВ заштитенВисоко сјајни finishment

Сухи капаци огледала за обратно виждане, изработени от въглеродни влакна придават стил за Mercedes Benz W222 S class Sedan 4D Coupe 2D 14-18 дясно шофиране

152.80 -14 % BGN 131.00

Забелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили ...

JEAZEA нова задна броня теглене кука капака на кутията 51127202673 подходящи за BMW серия 3 E90 328i 335i xDrive 335d 2009 2010 2011

10.06 -11 % BGN 9.00

JEAZEA Нов Заден Браник Забавува Кука Покрие Капа 51127202673 одговара за BMW Серија 3 E90 328i 335d 335i x Drive 2009 2010 2011Состојба : Нова Боја : црна Материјал : пластични Пакет се вклучени : задниот браник забавува покрие x 1 Компатибилен : НЕ одговара за автомобили со M Sport Пакет или М Аеродинамика Пакет.одговара за BMW 3Series E90 328i / 328i x Drive / 335d / 335i / 335i x Drive 20092011Ова Е Замена Објект, Не Е ОригиналнаКарактеристики Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталацијаAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фото

Меки пластмасови калници калник на задно колело крило за 2013 г. Peugeot 3008

42.70 -11 % BGN 38.00

Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.Ние ќе ги искористиме" Кина Пост Воздух Mail" или" ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии, ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача."Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во 15 дена) 25 дена пристигнат на вашата адреса.Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен...

Стикер Автомобилния Сигнал За Спиране Високо Поставени Задни Стоп Светлини Стикер На Кутията За Ford Kuga Escape 2013 2014 Автомобилни Аксесоари

BGN 4.29

Инсталацијата е многу лесна тоа се лепило на грбот.ве молиме да се види на видеоAnswer : ___________________________ Note : кога ќе го инсталирате налепницаможете да посипете некои вода на задната страна од етикетата потоа можете да се движите налепници слободно да се избегне донесувањето на погрешна позицијаКочница Светлина Налепница Високо Позициониран Задна Кочница Светла Налепница Покритие За Ford Kuga Избега 2013 2014 Автомобил Додатоци Нови ПристигнувањеВе молиме потврдете ја големината на инсталацијата позиција

Tonlinker 4 бр САМ нов КОМПЮТЪР оформление на автомобила огледало светъл прозорец стълб отрежете капак калъф стикер за Volkswagen vw POLO резервни части

43.18 -14 % BGN 37.00

Tonlinker Висок Квалитет на 4 парчиња DIY Нов КОМПЈУТЕР автомобил стил огледало светла прозорец столб трим покрие случај За Фолксваген "фолксваген" нова ПОЛО делови додатоциИнсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.Внимание : 1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас3.Одговара за десната рака дискПакет Тежина : 0.800 kg 1.4 Компјутери по собата.2.Направени на СТП3.тоа е се вклопуваат Фолксваген "фолксваген" нова ПОЛО4.лесно да се инсталира.5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.7.1 година гаранција.

ЗА JEEP RENEGADE 2015 ХРОМИРОВАННОЕ СТРАНИЧНО ОГЛЕДАЛО СИГНАЛНАТА ЛАМПА НА КУТИЯТА ЗА ОБРАТНО ВИЖДАНЕ ТАПИЦЕРИЯ ФОРМОВАНЕ НА КУТИЯТА ТАМПОН СТИЛНА БАРОКОВА ГАРНИТУРА

62.38 -15 % BGN 53.00

ЗА ЏИП RENEGADE 2015 2016 ГОДИНА ХРОМ СТРАНА ОГЛЕДАЛО СИГНАЛ СВЕТЛИНА ВИДИТЕ ЗАДНИОТ ПОКЛОПЕЦ ТРИМ КАПА КАЛАПИ ШАЛЧЕ СТИЛ РАМКИ ГАРНИТУРИ Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Џип Renegade 2016 Година Не Одговара : Не се Вклопуваат Модели БЕЗ да се Сврти Сигнал Светлина На Ретровизори Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 2 парчиња / set Лесно инсталирање...

Подходящ за Toyota Land Cruiser 200 FJ200 2017 2018 Аксесоари с 3 цветя врата копчето защитно покритие покритие

31.81 -25 % BGN 24.00

Одговара За Toyota Land Cruiser 200 FJ200 2016 2017 2018 Додатоци Со 3 Бои Врата се Справи со Заштитна Маска Трим1,За Toyota Land Cruiser 200 FJ200 2016 2017 2018 Модели2,304 Добра Нерѓосувачки челик Со лента3,8 компјутери / set , како слика шоу ...

Нова ABS предни matte black Color Mix Car Racing Grill Grille за BMW E90 E91 ИРТ 325i 328i 3 Series 4-врати-решетки 2009-2011

BGN 47.74

Нови ABS Пред Мат Црна Мешавина Боја Автомобил Трки Решетка Решетка За BMW E90 E91 LCI 325i 328i 3 Серија 4Врати Grilles 20092011Ставка ОписСпецификација : 1.SKU : A276E90042.Состојба : 100% Сосема Нов3.Боја : Мат Црна + Mбоја(како пик)4.Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика5.Тежина : 1.35 KG(Вклучувајќи пакување)6.Големина : 33.5 cm*18cm*5.5 cm / 13.19"x7.09"x2.17"(L*W*H)7.Функција : Директни Fitment, Лесна ИнсталацијаFitment : E90 LCI Серија 3 Седан 4 Врата (Одговара 323i, 325i, 328i, 330i, 335i) 20082011Пакетот вклучува : 1 Пар Решетка (десна и лева страна)Објектот Слика

За Suzuki Jimny 07-15 Бензин Бензин Пълнене На Резервоар За Гориво, Капачка Капачка Тапицерия Газова Капак На Кола-Стайлинг Алуминиева Сплав Външен Автомобилен Аксесоар

BGN 31.98

За Suzuki Jimny 0715 Бензин Бензин Додатен Резервоар За Гориво Капа Покрие Трим Гас Капа АвтомобилСтил, Алуминиум Легура Надворешноста На Автомобилот ДодатокAnswer : ___________________________ Note : Причина истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави...

Висококачествени пластмасови калници калник на задно колело крило за 2009-13 Geely EMGRAND EC715 / 718-RV хечбек оформление на автомобили

46.40 -9 % BGN 42.00

Ние продаваме брендиме производи се Кина,Ве молиме да се чувствуваат удобно купување.ПревозотНие ја испорача стоката до остатокот на светот.Ние ќе ги искористиме" Кина Пост Воздух Mail" или" ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии, ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача."Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во 15 дена) 25 дена пристигнат на вашата адреса.Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.