• Новинка
TOMMIA Full Window Middle Pillar Molding Sill Trim Chromium Стайлинг Stripes неръждаема стомана за Audi A1

TOMMIA Full Window Middle Pillar Molding Sill Trim Chromium Стайлинг Stripes неръждаема стомана за Audi A1

резултат:
BGN 159.98
BGN 144.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Целосна Прозорецот И Среден Столб Рамка Калапи Sill Трим Покрие Нерѓосувачки Челик За Ауди А1
Карактеристики : 100% сосема нов Апсолутно совршено се вклопуваат со Висок квалитет полиран не ' рѓосувачки челик Многу чисти и shinny изгледа Постојат 3 M лепливи ленти на задната страна на секоја парче Лесна инсталација и не се потребни никакви модификации Висок квалитет скратува можат да бидат прилагодени на сите временски услови видови / температури
Ставка Детали :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Врвен Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Инсталација Позиција : Автомобил Страна На Windows
Внимание :
Ве молиме потврдете дека вашиот автомобил е ист како нашиот слики го покажува! Ако не можете да потврдите дека компатибилност, ве молиме приложете некои слика на оригиналниот страна на прозорецот, ние ќе ви помогнат double-check it. Ви благодарам многу!
* Плаќање:
Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. во Ali Express порака кога ќе се грижат за нас.
Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Превозот:
Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, време на Испорака за 15-27 работни дена. Некоја земја може да го одложи 2-3 недели.
Ние брод стоката во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата.
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или DHL и сл. Но мора да се плус некои товар .Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS, DHL и сл курир.
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
* За нас :
Ние сме професионални продавачи со многу години на успешно Ali Express бизнис искуство. Нашата цел е да се обезбеди повеќето сензационално производи и исклучителни клиент сервис за нашата заедница.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред пред тргнување било негативни повратни информации или ниска DSRs.
Ние ќе високо го цениме шанса да се надоврзе со вас, ако е потребно.
* Контактирајте со нас:
Најдобар начин да контактирате со нас е од Ali Express пораки.
Ние секогаш одговор Ali Express пораки кои се испратени до нас со барање,обично во рок од 24 часа од приемот или порано. Ние ќе одговориме на сите Ali Express пораки за време на нашиот бизнис часа.
Ве молиме да не ја напушти која и да ниска детални продавачот рејтингот,неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Посветени сме на ти 100% гаранција за квалитет.

Подробности

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
Широчина На Елемента:
5cm
Модел автомобил:
За AUDI A1
Материал:
неръждаема стомана
Името На Модела:
LYF313
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Тегло На Продукта:
2.5kg
Диаметъра На Продукта:
2cm
Модел Година:
20ХХ
Височина На Продукта:
110cm
търговска марка:
томмия
специални характеристики:
декорация и защита на
Дължина На Продукта:
33cm

Избор на купувачи

Tonlinker Cover Case стикер за MAZDA CX5 2015-17 оформление на автомобили 8-9 бр състезателни решетки на капака етикети външни аксесоари

63.98 -16 % BGN 54.00

Висок Квалитет Tonlinker Покрие Случај Налепница за MAZDA CX5 201517 Автомобил Стил 89 компјутери автомобил трки скари декорација покрие налепници за Надворешност Додатоциинсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.Answer : ___________________________ NOTE : 1.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас2.Ве молиме имајте во предвид моделот и годинаПакет Тежина : 0.5 kg 1.89 Компјутери по поставување2.Изработен од ABS / Нерѓосувачки челик 3.тоа е одговара за MAZDA CX5 2015174.лесно да се инсталира.5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.7.1 година гаранција...

Тампон на капака на вътрешния плоча задна броня за Mercedes-Benz GLC Class X205 16-2017

BGN 129.20

Задниот Браник Внатрешна Плоча Подлога Покрие Намали За МерцедесБенц GLC Класа X205 162017 Опис на Производот Објект Описи Состојба : 100% сосема нов и висок квалитетКоличина : 1pcs / setМатеријал : Висок Квалитет, од Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребро (како слика)Одговара for Mercedes Бенц GLC Класа X205 2016 2017Функција : Лесна инсталација wihtout било алатки, двојно страна 3 M автомобилската селотејп е во прилог.Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.Обезбеди окофаќање покажат и personlise вашиот автомобил.Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.Строги Фабрика КК тест...

Броня Устна Дефлектор Устни За Ford Galaxy Преден Спойлер Пола За Настройка На Вида На Превозното Средство / Бодикит / Лента

56.18 -23 % BGN 43.00

Стоки ИнформацииИме : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / СпојлерМатеријал : EPDMГолемина : 2.5 M x 60mm x 25 mmТежина : 1.1 KGПогоденЗа Форд Галакси MK2 2000~2006За Форд Галакси MK3 2006~2015За Форд Галакси Пред Deflector Топки Браник Усна ЗдолништеДобра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .ЕфектЗа Форд Галакси Пред Deflector Топки Браник Усна ЗдолништеИсто така може да се Инсталира на СтраниЗа Форд Галакси Пред Deflector Топки Браник Усна ЗдолништеИнсталација За КупувањеНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1...

FRP Fiber Glass LB LP LW Style заден спойлер, крило на багажника е подходящ за 2007-2013 E92 & E92 M3

BGN 766.40

Детален Цртеж : ФУНКЦИЈА : Висок Квалитет на Влакно Стакло со Вакуум ИнфузијаМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...

1 бр x, за SUZUKI X-90 Vitara Escudo 89-01 JIMNY SJ410413 Samurai sierra free locking wheel hubs B029 43810-60A00 AVM438

101.20 -21 % BGN 80.00

Опис : слободни тркала центар Код : B029 Апликација : S UZUKI X90 Vitara Escudo 8901 JIMNY SJ410413 Самурај сиера слободни тркала заклучување центри B029 4381060 A00 AVM438Бесплатни wheeling центар серија е нашата компанија избрана производи,што се користат за сите видови на увезените и домашни автомобили.Производот е трајност и сигурен,бидејќи имаме напредно производство перформанси ,точни инспекција опрема и строго се тестираат процес ,кој се гаранција за нашиот квалитет.Еден добар автомобил треба добар автомобил делови ,нашите производи се добар избор.N / G : 2kg / парче Материјал : ЧЕЛИК Пакување : 16pieces / картон Картон големина : 50*25*19(cm)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Високо качество на Нов хромиран автомобил страничната врата дръжка капак завърши с Интелигентни keyhole за Nissan Qashqai 2015 8 бр.

47.84 -35 % BGN 31.00

Висок квалитет на Нови Хром Автомобил Страна на Вратата се Справи со Капак Трим Со SMART Клучалката За Nissan Qashqai J11 2015 2016 година 8 PCSСпецификација 100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Направени со Висок Квалитет ABS пластика...

ЯПОНИЯ МОДЕЛИРА СЪСТЕЗАТЕЛЕН АВТОМОБИЛ ЗАВИЙТЕ АЛУМИНИЕВ ТЕГЛЕНЕ КУКА С ЦПУ JDM RACE

6.78 -12 % BGN 6.00

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : ЈАПОНИЈА МОДЕЛИ АВТОМОБИЛ ТРКИ ЗАВРТКА АЛУМИНИУМ CNC ЗАБАВУВА КУКА за ВЛЕЧЕЊЕ JDM ТРКА Оваа аукција е за трки забавува кука за сите Јапонија автомобили...

Стайлинг въглеродни влакна състезанието задна броня устните дифузер за Audi A6 стандартен седан, 4-врати 2013-2015

433.01 -9 % BGN 394.00

9391 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаАко Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Автомобил Стил на Карбонски Влакна Трки Задниот Браник Усна Diffuser за Ауди А6 Стандардната Седан Со 4 Врати 20132015Одговара За Ауди А6 Седан Со 4 Врати 20132015Направи Модел Година Уреденост на Моторот за Ауди А6 2013 Елита Седан 4Вратата За 2,8 L 2773 CC 169 Cu...

W204 C180 C200 C63 V стил въглеродни влакна автомобила задна броня, дифузер устна, за да benz W204 C260 C300 C63 AMG 11-14

527.98 -15 % BGN 449.00

W204 C180 C200 C63 V стил на Карбонски Влакна автомобил Предниот Браник Усна Спојлер за бенц W204 C260 C300 C63 AMG 1114Воведувањето на карбонски влакнаЈаглерод пофини е исклучително силен и мала влакназасилен полимер кој содржи јаглерод влакна.На полимер е најчесто епоксидна,најсилниот и најскапите на овие адитиви, јаглерод nanotubes, се содржани во некои првенствено полимер безбол палки, делови за автомобили, па дури и голф клубови, каде економски оправдани.На "карбонски влакна" материјал е само парче ткаенина...

За Renault Kadjar .2017 автомобилни платформи Auto Side Step Bar педали, високо качество, нов дизайн на Cayenne Nerf Bars

360.00 -20 % BGN 288.00

1 Пред наддавање, ве Молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања, но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука каде што вашиот повеќето прашања' се одговори.2...

За Skoda Superb B6 2008-2015 луксозни хромирани външни дръжки на вратите седалките ABS пластмаса аксесоари стикери, оформление на автомобили

34.48 -25 % BGN 26.00

Карактеристики : Хром Стил Рачки На ВратитеОдговара со : "Шкода" Врвен 20082015 Б6Тежина : 225gСтил : Хром СтилГолемина : 177mm*30мм*41mБоја : СребренаЛесен за инсталацијаПакет Содржина : Рачки на вратите : 8 x Хром Стил Вратата Handles_4big+4smallВратата Сад : 4 Хром Стил Врата Сад[xlmodel][фото][0000]LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди,па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена...

SKTOO задна броня десен ляв заден противотуманный фенер в рефлектора на лампата 8352A005 8355A004 за периода 2008-2012 г. на Mitsubishi Outlander

28.78 -17 % BGN 24.00

SKTOO Задниот Браник Десно Лево Опашка Магла Светлина Светилка Рефлектор 8352 A005 8355 A004 за периодот 20082012 Мицубиши Outlander

За Subaru XV Crosstrek 2018 2019 стоманена предна+задна броня защитно покритие лента за апликации устойчива на плъзгане защитна плоча автоаксесоари

261.82 -17 % BGN 217.00

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За СУБАРУ XV Crosstrek 2018 2019Опис : Состојба : 100% Сосема Нов...

Покритие на предната противотуманной светлини от неръждаема стомана за Mercedes Benz E Class W213 с безплатен кърпа

47.98 -4 % BGN 46.00

Нерѓосувачки Челик Пред Магла Светлина Намали за Мерцедес Бенц E Класа W213 Со Бесплатен Крпа Предмет : Пред Магла Светлина Покрие Трим Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Висок Квалитет ABS Chrome За Мерцедес бенц E Класа W213 2016 2017 2018 Боја : Сребрена / Црвена Лесно се инсталира,назад со двострано лепило Пакетот вклучува 2 парчиња пред магла светлина намали Нашата продавница ќе го испратите на повеќе нов производНие ќе испрати крпа бесплатно со вашата нарачка.Превозот : Ние САМО ќе брод вашата регистрирана адреса на Aliexpress...

Задна броня, дифузер Устна спойлер за Volkswagen VW Golf 7 MK7 VII стандартна броня 2014-2017 въглеродни влакна / FRP черен

238.40 -9 % BGN 217.00

ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1 Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили...

ABS хромирана рамка, която да дръжката на купата капак завърши 8шт за Subaru Forester 2013 2014 2015

35.20 -15 % BGN 30.00

Производ компатибилност : За Субару Шумите 2013 2014 2015Опис : Состојба : 100% нова состојба,Главната Meterial : висок квалитет на ABS Пластика Пакет Вклучуваат : еден сет 8pcsЛесна Инсталација, 3 M тип е прикачена на задната страна...

2 бр. x, за да Ford Bronco, 66-96 F100/150,1 / 2 тонен пикап, 59-91 F250 3/4 тона пикап, 59-91 свободна ступица блокиране на колелата AVM 418 B027

147.20 -21 % BGN 116.00

Опис : слободни тркала центар Код : B027 HP Апликација : Ford Bronco,6696 Ford F100 / 150,1 / 2 Тон пикап,5991 Ford F250 3 / 4 Тон пикап,5991 Chevy Приградски / Палто / Џими 6991 Chevy 1 / 2 Тон пикап 6987 Dodge1 / 2 Тон пикап 6975 Dodge 1 / 2&3 / 4 Тон пикап 8093 AVM 418 HP B027 HPБесплатни wheeling центар серија е нашата компанија избрана производи,што се користат за сите видови на увезените и домашни автомобили.Производот е трајност и сигурен,бидејќи имаме напредно производство перформанси ,точни инспекција опрема и строго се тестираат процес ,кој се гаранција за нашиот квалитет.Еден добар автомобил треба добар автомобил делови ,нашите производи се добар избор.N / G : 2kg / парче Материјал : ЧЕЛИК Пакување : 16pieces / картон Картон големина : 50*25*19(cm)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Аксесоари за Land Rover Range Rover Velar 2017 2018 неръждаема външната страна на задната броня плоча украса капак завърши стайлинг автомобили

88.00 -16 % BGN 74.00

Објектот Fitment : Одговара за Land Rover Range Rover Velar 2017 2018 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направен Од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик inculde : *КОМПЈУТЕРИ / Set Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет...

Dual End Car Tire Valve Stem Основната Отстраняване Double Sides Auto Truck Bike Tire Tire Valve Основната гаечен ключ е инструмент за ремонт на 1 бр.

11.20 -20 % BGN 9.00

Dual Крајот Автомобил вентилот на Гумата Матични Јадрото на Смена Двојно Страни Авто Камион Велосипед Гуми Пневматик Вентил Главниот Клуч Spanner Поправка Алатка 1pcsОпис : Двоен главата, 2 големини, nonslip метална рачка...

2 бр. x, за SUZUKI X-90 Vitara Escudo 89-01 JIMNY SJ SJ 410 413 Samurai Sierra стопорные главината B039 43810-60A00 4381060A00

95.68 -21 % BGN 76.00

Опис : слободни тркала центар Код : B039 Апликација : SUZUKI X90 Vitara Escudo 8901 JIMNY SJ 410 SJ 413 Самурај Сиера Заклучување центри B039 4381060 A00 4381060 A00Бесплатни wheeling центар серија е нашата компанија избрана производи,што се користат за сите видови на увезените и домашни автомобили.Производот е трајност и сигурен,бидејќи имаме напредно производство перформанси ,точни инспекција опрема и строго се тестираат процес ,кој се гаранција за нашиот квалитет.Еден добар автомобил треба добар автомобил делови ,нашите производи се добар избор.N / G : 2kg / парче Материјал : Алуминиум легура Пакување : 16pieces / картон Картон големина : 50*25*19(cm)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.