• Новинка
Броня Устна Дефлектор Устни За Ford Fusion Преден Спойлер Пола За Настройка На Вида На Превозното Средство / Бодикит / Лента

Броня Устна Дефлектор Устни За Ford Fusion Преден Спойлер Пола За Настройка На Вида На Превозното Средство / Бодикит / Лента

резултат:
BGN 56.18
BGN 43.00 -23 %

Брой продукти
Налично

Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1.1 KG
Погоден
За Ford Fusion Mk1 2005~2009
За Ford Fusion Mk2 2009~2012
За Ford Fusion Mk3 2013~2015
За Ford Fusion Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .
Ефект
За Ford Fusion Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За Ford Fusion Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.
1.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Време на испорака
Сад
10-30 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-35 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.

Подробности

Тип Елемент:
размерът на пола
търговска марка:
НОВОВИСУ
Името На Модела:
Бл-2015 г.
Модел На Ford:
Сливане
Широчина На Елемента:
6cm
Модел Година:
2016
За Марки Автомобили / Модели:
Брод
Вид На Материала:
ЭПОМ
Височина На Продукта:
6.5cm
Автомобили:
Брод
Модел автомобил:
за ford fusion
специални характеристики:
ролята на спойлер
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Синтез-Година:
2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016
Дължина На Продукта:
250cm
Тегло На Продукта:
1kg
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

ЯПОНИЯ МОДЕЛИРА СЪСТЕЗАТЕЛЕН АВТОМОБИЛ ЗАВИЙТЕ АЛУМИНИЕВ ТЕГЛЕНЕ КУКА С ЦПУ JDM RACE

6.78 -12 % BGN 6.00

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : ЈАПОНИЈА МОДЕЛИ АВТОМОБИЛ ТРКИ ЗАВРТКА АЛУМИНИУМ CNC ЗАБАВУВА КУКА за ВЛЕЧЕЊЕ JDM ТРКА Оваа аукција е за трки забавува кука за сите Јапонија автомобили...

ДВОЙКА НА ПРЕДНИТЕ ПРУЖИНИ ПНЕВМАТИЧНО ОКАЧВАНЕ ЗА AUDI ALLROAD QUATTRO

352.00 -5 % BGN 334.00

Овој воздух пролет е сосема нови оригинални дизајн воздух пролет.Гума ракав е направен од страна на една од водечките производство на воздухот пролет камион гума во Кина.и тие имаат долго искуство во областа на камион воздух пролет,Сите се направи од издржлив материјал.Includign Новиот Опрстени и воздухот терминал се вклучени.Тоа Може да биде инсталиран во следниве возила : За Audi A6 C54 B Allroad, Quattro (19992005) Оригиналниот резервен дел број : 4 Z7616051 D4 Z7616051 BНие обезбедуваме 12 месеци гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна ценаПакување : Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.Плаќање : Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipayЗа Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...

Край вратата на колата охрана довършителни формоване защитна лента драскотини протектор за Lexus CT DS LX LS is ES RX GS GX-Series

7.17 -16 % BGN 6.00

pecification : Должина : Околу 5 m Големина : Покаже како на слика Состојба : Доаѓа во тек Карактеристики : Едноставно да се намали и да се применуваат Нуди максимална вратата работ заштита ги Штити paintwork заедно на вратата на работ Помага во спречување на чипови, чука, гребнатини и сл...

1 бр x, за SUZUKI X-90 Vitara Escudo 89-01 JIMNY SJ410413 Samurai sierra free locking wheel hubs B029 43810-60A00 AVM438

101.20 -21 % BGN 80.00

Опис : слободни тркала центар Код : B029 Апликација : S UZUKI X90 Vitara Escudo 8901 JIMNY SJ410413 Самурај сиера слободни тркала заклучување центри B029 4381060 A00 AVM438Бесплатни wheeling центар серија е нашата компанија избрана производи,што се користат за сите видови на увезените и домашни автомобили.Производот е трајност и сигурен,бидејќи имаме напредно производство перформанси ,точни инспекција опрема и строго се тестираат процес ,кој се гаранција за нашиот квалитет.Еден добар автомобил треба добар автомобил делови ,нашите производи се добар избор.N / G : 2kg / парче Материјал : ЧЕЛИК Пакување : 16pieces / картон Картон големина : 50*25*19(cm)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

автомобил от неръждаема стомана задната врата разрешително задната врата броня рамка, плоча покритие на багажника абсорбатори 1бр За Chery Tiggo 5 Tiggo5 2014 2015

58.34 -11 % BGN 52.00

За НАСНашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи...

Броня Устна Дефлектор Устни За Ford Galaxy Преден Спойлер Пола За Настройка На Вида На Превозното Средство / Бодикит / Лента

56.18 -23 % BGN 43.00

Стоки ИнформацииИме : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / СпојлерМатеријал : EPDMГолемина : 2.5 M x 60mm x 25 mmТежина : 1.1 KGПогоденЗа Форд Галакси MK2 2000~2006За Форд Галакси MK3 2006~2015За Форд Галакси Пред Deflector Топки Браник Усна ЗдолништеДобра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .ЕфектЗа Форд Галакси Пред Deflector Топки Браник Усна ЗдолништеИсто така може да се Инсталира на СтраниЗа Форд Галакси Пред Deflector Топки Браник Усна ЗдолништеИнсталација За КупувањеНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1...

За Mazda CX-3 CX3 2017 2018 задни багажника на задната част на врата, задна врата, капак на капака на багажника тапицерия ръбове формоване неръждаема гарнитура кола-стайлинг

52.62 -14 % BGN 45.00

Нашиот објект е 99% ист како опис Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците...

За 2017 2018 Mazda CX-3 CX3 интериор бутон на волана делото апликации ABS хромирани етикети CX 3 Автомобил-стайлинг аксесоари

62.22 -15 % BGN 53.00

Нашиот објект е 99% ист како опис Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците...

SKTOO задна броня десен ляв заден противотуманный фенер в рефлектора на лампата 8352A005 8355A004 за периода 2008-2012 г. на Mitsubishi Outlander

28.78 -17 % BGN 24.00

SKTOO Задниот Браник Десно Лево Опашка Магла Светлина Светилка Рефлектор 8352 A005 8355 A004 за периодот 20082012 Мицубиши Outlander

Подходящи за BMW 3 series F30 2013-17 и GT 2013- ABS черна кола предната врата странично крило на въздушния поток крило впускное дупка стикер на кутията

47.97 -6 % BGN 45.00

ABS Црна Страна Крило Проток на Воздух, Фендер Доза на Пропустливи Покрие Автомобил Декорација Налепница 2 парчиња *100% Сосема Нов * Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика * Количина : 2 парчиња / Set * Боја : Црна погодна за BMW Серија 3 F30 20132017 Одговара За BMW GT 20132016 Во вашата нарачка, pls изберете автомобил модел сакате...

Dual End Car Tire Valve Stem Основната Отстраняване Double Sides Auto Truck Bike Tire Tire Valve Основната гаечен ключ е инструмент за ремонт на 1 бр.

11.20 -20 % BGN 9.00

Dual Крајот Автомобил вентилот на Гумата Матични Јадрото на Смена Двојно Страни Авто Камион Велосипед Гуми Пневматик Вентил Главниот Клуч Spanner Поправка Алатка 1pcsОпис : Двоен главата, 2 големини, nonslip метална рачка...

Броня Устна дефлектор устни за Ford i-Max iMax i Max преден спойлер пола за настройка на вида на превозното средство / бодикит / лента

56.18 -23 % BGN 43.00

Стоки ИнформацииИме : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / СпојлерМатеријал : EPDMГолемина : 2.5 M x 60mm x 25 mmТежина : 1.1 KGПогоденЗа Ford миMax i Max јас MaxЗа Ford миMax i Max јас Max Пред Deflector Топки Браник Усна ЗдолништеДобра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .ЕфектЗа Ford миMax i Max јас Max Пред Deflector Топки Браник Усна ЗдолништеИсто така може да се Инсталира на СтраниЗа Ford миMax i Max јас Max Пред Deflector Топки Браник Усна ЗдолништеИнсталација За КупувањеНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1...

За Subaru XV Crosstrek 2018 2019 стоманена предна+задна броня защитно покритие лента за апликации устойчива на плъзгане защитна плоча автоаксесоари

261.82 -17 % BGN 217.00

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За СУБАРУ XV Crosstrek 2018 2019Опис : Состојба : 100% Сосема Нов...

Платно Авто Вход Инструмент Въздушна Възглавница Мощен Ръчна Помпа Шлосери Инструменти За Отваряне На Вратата На Колата Въздушен Клин Подравняване Инструмент На?

11.20 -20 % BGN 9.00

Платно Авто Влез Алатка Airbag Моќна Рака Пумпа Locksmith Алатки Автомобил Вратата Настроената Воздух Оптоварување Усогласување Алатка Гумени ShimАко заборавив авто копче или сакате да го одржувате вашиот автомобил со себе,ова воздух оптоварување авто влез алатка попрофесионално, лесен начин да се помогне.Ова е гумени воздух оптоварување за прозорец, врата и кабинет инсталации,така што needn не се оштети pry барови и дрвени shims.Може да се стави јазот помеѓу прозорец,врата,кабинет,притискајќи го притисне пумпа,airbag aerated,правејќи простор за вас.прецизни bleeder вентил ви овозможува да се подигне и пониски.Заоблени ивици и внатрешни stiffener се впушта во тесни дупки и нема да се свитка под притисок; трајни, неscuff покрие не остава трагиМатеријал : ПлатноПакет Листата : 1pcs*Авто Воздух Оптоварување Meduim

Luhuezu Алуминиева Сплав На Спирачния Педал Капак За Suzuki Vitara Аксесоари 2015 2017

40.00 -25 % BGN 30.00

Алуминиум Легура Сопирачките На Возилото Pedale Покритие За Suzuki Vitara 2015+ Додатоци1,Педалата + Сопирачките на Возилото+2 парчиња2,НЕМА Дупчење3,Проверете тука Повеќе

Unpaint Фабрично стил заден спойлер / крило на багажника устна украса pad ABS за Subaru Forester 2013 2014

80.00 -16 % BGN 67.00

Производ компатибилност : За Субару Шумите 2013 2014 ГодинаОпис : Состојба : 100% нова состојба,Главната Meterial : висок квалитет на ABS Пластика Пакет Вклучуваат : еден сет 1pcsПрофесионалната Инсталација е потребноПлаќање & Данок : Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи...

Tonlinker Cover Case стикер за MAZDA CX5 2015-17 оформление на автомобили 8-9 бр състезателни решетки на капака етикети външни аксесоари

63.98 -16 % BGN 54.00

Висок Квалитет Tonlinker Покрие Случај Налепница за MAZDA CX5 201517 Автомобил Стил 89 компјутери автомобил трки скари декорација покрие налепници за Надворешност Додатоциинсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.Answer : ___________________________ NOTE : 1.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас2.Ве молиме имајте во предвид моделот и годинаПакет Тежина : 0.5 kg 1.89 Компјутери по поставување2.Изработен од ABS / Нерѓосувачки челик 3.тоа е одговара за MAZDA CX5 2015174.лесно да се инсталира.5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.7.1 година гаранција...

W204 C180 C200 C63 V стил въглеродни влакна автомобила задна броня, дифузер устна, за да benz W204 C260 C300 C63 AMG 11-14

527.98 -15 % BGN 449.00

W204 C180 C200 C63 V стил на Карбонски Влакна автомобил Предниот Браник Усна Спојлер за бенц W204 C260 C300 C63 AMG 1114Воведувањето на карбонски влакнаЈаглерод пофини е исклучително силен и мала влакназасилен полимер кој содржи јаглерод влакна.На полимер е најчесто епоксидна,најсилниот и најскапите на овие адитиви, јаглерод nanotubes, се содржани во некои првенствено полимер безбол палки, делови за автомобили, па дури и голф клубови, каде економски оправдани.На "карбонски влакна" материјал е само парче ткаенина...

Задна броня, дифузер Устна спойлер за Volkswagen VW Golf 7 MK7 VII стандартна броня 2014-2017 въглеродни влакна / FRP черен

238.40 -9 % BGN 217.00

ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1 Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили...

DWCX 2 елемента автомобил дясното и лявото странично крило огледало топлината стъкло с държач за VW Golf GTI Jetta MK5 EOS Rabbit R32 Passat B6

52.78 -22 % BGN 41.00

Новиот Автомобил Право & Левата Страна Крило Огледало Стакло Топлина (W / Држач за "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI Jetta MK5 EOS Зајакот Passat Б6Состојба : 100% новата Поставеност на Возило : десната страна & Левата страна Објект се вклучени : десно крило огледало стакло x 1Левата страна крило огледало стакло x 1 Компатибилен : за 20062009 Фолксваген ГОЛФ GTI MK5за 20062010 "Фолксваген" JETTA MK5за 20072008 година Фолксваген EOSза 20062009 "Фолксваген" R32 Зајакотза 20052009 "Фолксваген" Passat Б6Функција : 1) Материјал : високо квалитетна ABS пластика & конвексни стакло.2) Конвексен стакло ви даде подобар поглед и побезбедно возење.3) Јасна визија со загреан функција без оглед на тоа што времето е дождливо снежните или нејасна.4) Широк агол огледало стакло со клип за поддршка плоча за десната и левата страна.5) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација.Ве молиме имајте во предвид : 1) Кога фитинг огледало на старите задната плоча, тоа може да ви помогне да се загрее задната плоча со топлина пиштол / фен за коса, тоа ќе го направи пластични помеки, па можете да се наведнуваат тоа и да ја поправите стакло внатре.2) ве Молиме бидете сигурни дека пред ставањето ќе degrease површината и отстрани било лабава делови од стакло, а потоа се држи нови огледало на.3) ефект може да не се идеални во поројниот дожд ден, бидејќи тоа е потребно време за загревање.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.