• Новинка
нов черен грижи за кожата на лицето водоустойчива IP65 20 W led прожектор led прожектор AC85-265V топло/студено бяло / RGB/R външен led лампа

нов черен грижи за кожата на лицето водоустойчива IP65 20 W led прожектор led прожектор AC85-265V топло/студено бяло / RGB/R външен led лампа

резултат:
BGN 64.00
BGN 59.00 -8 %

Брой продукти
Налично


нови Водоотпорен IP65 20 W LED Потоп Светлината LED Floodlight Топло/Кул Бело/RGB/Р/G/B/Y Отворено Осветлување Светилка
Спецификација :
1. Влезен напон : AC85-265 V 50-60 Hz
2. Моќност : 20 W
3. Боја Temp : 6000~6500 K(Кул Бело) ИЛИ 2800-3200 K (Топло Бела) или RGB (со 24key далечински контролер)
4. Боја : Сива, Meterial : AL + Стакло
5. Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )
Answer : ___________________________ Note :
Топло Бела или Ладно Бела, RGB и црно тело
Пакетот вклучува :
1*20 W led потоп светлината
Основни технички datas
Модел
LFDB200
Моќност
20 W
Влезен Напон
AC85-265 V, 50/60 Hz
LED бренд
Epstar
Фактор На Моќност
>90%
Вкупно Хармонично Нарушување
Температура На Боја
Г.С. : 6000-7000 K втората светска војна : 2800-3200 K fullcolor : RGB
Боја Рендерирање Индекс
>75 Ra
LED Осветлување Ефикасност
80-100lm/w
Работна Средина
Работна температура : -20°C~+60°C
Работна влажност : 10%-90%
IP Оценка
IP65
Работен Век
>50.000 часа
Телото &Сенка Материјал
Al + Стакло
Сертификати
CE & Ro HS

Подробности

Отделят Цвят:
Непостоянни, Бял, Топъл Бял
Мощност:
20W
Тип Елемент:
Прожектори
Завърши:
Полиран Хром
документ:
CCC, CE, FCC, RoHS
Базов Тип:
Клин
Стил:
Модерен
Напрежение:
110-240V
Материал На Корпуса:
Алуминий
Случай:
Външна Стена
Източник На Захранване:
AC
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Светлина:
Led лампи
Ниво На Защита:
IP65
Номер На Модела:
рефлектор led
търговска марка:
Экси

Избор на купувачи

Нова led слънчева светлина 4 LED Outdoor Solar Power Фокус Garden Lawn Lamp Landscape Spot Lights бял черен цвят студен бял

29.09 -21 % BGN 23.00

Топла ПродажбаЗдраво,Оваа светлина се 1 W соларен панел и 2 W соларен панел за да одберете [Име] : сончевата светлина 4 LED осветлување, проекција светилки, plug светла [Материјал] : ABS Пластика PS Боја : Како што е прикажано [Switch] : HIGHT / OFF / НИЗОК [Извор] : monocrystalline или поликристални силикон соларни панели, моќност 1 W ИЛИ 2 W, светлината може да продолжи Светла 8 часа [Батеријата] се : 3.7 V 1200m Ah LIION батерија [Спецификација] : 29 X9 X30 CM, [LED] : 4 0.5 W светла висока моќност F10 куршум бела или топло бела LED светло [Заштита] : IP44 [lumens] : 200lm [Функција] : автоматско ноќ светлина, ден и автоматски да го исклучите светлата забелешка : предмети Вклучуваат батериите Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

7 цвята Led Solar Powered String Light Garland 5M 12 вана лампи водоустойчив, с монтиран на стената лампа, външно осветление двор градина Слънчева светлина

68.54 -30 % BGN 48.00

7 Бои Led Соларен Погон String Светлина Гарланд 5 M 12 Меур Светилки Водоотпорен Ѕид Светилка за Отворен Осветлување Патио Градина сончева СветлинаКарактеристики на производот : Соларен декоративни string светла, не комунални сметка...

Led прожектор водоустойчива IP65 10 W 20 W 30 W, 50 W 80 w 100 W 150 W 200 W AC85-265V рефлектор led външен прожектор led прожектор

25.58 -6 % BGN 24.00

Водоотпорен IP65 10w 20w 30w 50w 80w 100w 150w 200 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина ПРЕДВОДЕНА Floodlight Топло / Кул Бело Отворено Осветлување Светилка светла рефлекторAnswer : ___________________________ NOTE : 90 W е вистински 80w,120w е вистински 100w,210w е вистински 200wЗА ПРЕВОЗОТ : за 10w ќе ви го испратам од кина пост воздух ,за другите ќе ви го испратам со DHL ИЛИ FEDEXСпецификација : 1, LED type : High Power LED светлото на рефлекторите рекламирање на отворено осветлување2, Боја : Кул Бела / Топло Бела3 ...

Слънчева лампа PIR датчик за движение 46LEDs Слънчева светлина улица водоустойчив Открито в градината на сигурността, с монтиран на стената лампа

47.97 -29 % BGN 34.00

Соларна Светилка ПИР Сензор за Движење 46 LEDs Соларни уличното осветлување Водоотпорен Отворен Градина Безбедност Ѕид Светлина1...

Открит е водоустойчив, с монтиран на стената лампата на верандата градински светлини нагоре и надолу 6 W COB водоустойчив декоративно осветление модерни аплици стен?

31.97 -6 % BGN 30.00

Карактеристики100% Сосема нови во кутија подготвени да брод одМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Stoving ЛакСветилка домување : Црна 、Сребро.големина : 120mm x 60mm x 40mm (должина x ширина x висина )Напон : AC85v265vМоќност : 6 WLED боја : топло бела 3000k и кул бело 6000kКОЧАН Чип вграден воIP65 водоотпорен ИндексLED Отворено Водоотпорен Ѕид СветилкаВнатрешен ѕид светлинаНагоре и Надолу Осветлување Површина Поставена на Отворено Тремот Градина СветлинаПакет : 1x pc led светилка ѕидсо додатоци за монтирање

Висока мощност 18 W 46*46*1000 водоустойчива IP65, открит led прожектор LED Wall шайба лампа пейзаж измиване, с монтиран на стената лампа 12V-24V/85-265V

372.80 -22 % BGN 291.00

Високомоќ 18 W 46*46*1000 IP65 водоотпорен отворен предводена од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА од Ѕид за миење светилка Пејзаж Миење ѕид светлина 12 V24 V / 85265 VВнимание : Опцијата "Бели" = Природна Бела (40004500 K) Speciication : 1,Влезен Напон : AC85 V265 V / 12 V / 24 V 50 Hz / 60 Hz 2,Моќност : 18 W 3,Светилка монистра : 18 5, IP65 : водоотпорен, Погодна за отворен примена 6,Боја : Црвена / Зелена / Блу / Топло Бела / Ладно Бела / Жолта 7,Домување : Алуминиум легура 8,CE ROSH во согласностКарактеристики : LED живот : >50000 HДолг животен век,висока прозрачна ефикасност.Заштеда на енергија и еколошки.Погоден : големи оперативни рудници / градење на профилот / стадион / осветленост / хотел итн.

1 бр. прожектори, с монтиран на стената лампа 70 w 100 W 150 W led светлина улица водоустойчив AC85-265V led уличното осветление на пътен градински лампа топло / студено бяло

43.71 -4 % BGN 42.00

Моќност(W) : 70 W100 W150 WLed светилки количина : 5730120 КОМПЈУТЕРИ5730160 КОМПЈУТЕРИ5730252 КОМПЈУТЕРИЛумен : 1 3 0 LM / W1 3 0 LM / W1 3 0 LM / WВлезен Напон : 85265 V / AC85265 V / AC85265 V / ACОсветлување Агол : 18 0°18 0°18 0°Сијалица, големина : 70*216 MM90*190 MM90*270 MMБоја : Кул Бела / Топло белаТемпература на бојата : 60006500 K(Coolwhite) / 30003500 K(Топло бела)Случај МатеријалАлуминиум+ ПластикаБаза тип : E26 E27 E39 E40Живот : 50.000 часаВодоотпорен : IP 61Карактеристики На Производот : Environmentally Friendly,Висока CRIHigh Ефикасна,Енергија Saving Long Живот .Издржливост и БезбедноАпликации : Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видови на внатрешна и декоративни осветлување.

VNL 25Ft G40 лампа Globe струнни лампи с прозрачна крушка на задния двор двор светлини старовремски лампи декоративни външни гирлянди сватба

39.81 -15 % BGN 34.00

VNL 25 Ft G40 Сијалица Свет String Светла со Јасни Сијалица Дворот Патио Светла Гроздобер Светилки Декоративни Отворено Гарланд Свадба Производ Функција Лесно се инсталира било каде со 25 нозете вкупно должината на string Корисна крајдокрај connection 25ps трајни G40 јасно светилки Совршени за внатрешна отворено партии Свадба еМора да Има – Гарантирано! Стаклото светилки на VNL свет string светлина, може да долги часови и да останат светла на отворено...

Градина слънчеви led светлини пейзаж украса водоустойчив страхотна светлина пеперуда / птица/водно Конче промяна на цвета на лампата

18.26 -34 % BGN 12.00

Градина Соларна LED Светла Пејзаж Декорација Водоотпорен Самовила Светлина Птица / Dragonfly ја Менуваат Бојата СветилкаФункција : Оваа прекрасна светлина ги осветлува во текот на ноќта, идеални за украсување на вашиот градини, патио, тревник, тремот, портата, дворот итн...

Червен/зелен/син/жълт / бял цвят водил възел 9мм,вид чрез-дупка, направена впрыску, расклассифицированное ИП65;входен сигнал ДК5В;0.06;на ред 50пкс а

BGN 5.76

Работен напон : DC5 VРаботни Потрошувачка : 0.06 Wработна температура : 40°C60°CLED Type : 5mm сламена шапка led сигнал во бојаled боја : ве молиме, известете нè на боја треба кога местото цел( ЦРВЕНА / ЗЕЛЕНА / БЛУ / ЖОЛТА боја / БЕЛА)Животниот век : MTBF≥50000hАгол на гледање : ≥140стандардно жица проред : 65mmбоја wavelenght / температура на бојата(nm / к) црвена 619~635 зелена 512~528 сина 463~475 жолта 584~595 бела ≥6500≤Примена : 1)...

Слънчева лампа водоустойчива IP65 LED неръждаема стомана + ABS Слънчев сферична уличен фенер Вила градина аварийно осветление, градински фенери

27.04 -8 % BGN 25.00

Карактеристики : Производ параметри : Соларни панели : 6 V, 1.8 W LED сијалица : 15 PCS, 0.9 W време на Полнење : 6 часа во текот на летото, 8 часа, во зима Осветлување време : 89 часа Материјал : ABS пластика + нерѓосувачки челик Светлина тело големина : 18 * 13 * cm се Погодни места : отворено врати, патишта, courtyards, ходници, кампување...

10 бр 12LED Слънчева въвеждане на човешкото тяло инфрачервена покрив лампа за стенен монтаж лампа ограда светлина Открит градинско осветление стенен лампа

240.67 -5 % BGN 229.00

10 компјутери 12 LED Соларни Човечкото Тело Индукција Инфраред Покривот Светилка Ѕид Светилка Ограда Светлина Отворено Градина Осветлување Ѕид СветлинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Кутија : 20

Открит слънчеви действие Слънчев струнен фенер светлина Фея Коледа сребърна топка водоустойчива лампа 10 led 3 метрови лампи

25.10 -32 % BGN 17.00

10 LED 3 Метар Соларни String Фенер Светлина Самовила Божиќ Топката СветилкаОпис : Соларен панел апсорбира сонцето во текот на денот времето, powered светлата во текот на ноќта, може да се работи за 8 часа.Оваа String Светлина ќе додадете романтични и пријатен атмосфера за специјални прилики и да ви даде незаборавни спомени.Низа светлина, може да се користи во концертна сала, свадба сала, ресторан, трговски центар и било кои други локации.Тоа е заштеда на енергија и екопријателски за долгорочна употреба, усвојување на висококвалитетни материјали,ниско ниво на зрачење и нема загадување.Направете ја вашата партија или градина привлечна!Спецификации : Led Количина : 10pcsВкупна должина : 3mБатерија : 1.2 V / 400mah, Безбедно и ЕнергијаштедењеСоларен Панел : 2 V 100m AМоќност : 0.6 WТекст : 25m AСветла Боја : Топло Бела / Кул БелоСтил : Шупливи ТопкаГолемина : 7.8*6.8*24cm (Со Стенд)Водоотпорен : Ip42 (Внатрешна и Надворешна)3 Прилагодување Вклучуваат : / ИСКЛУЧУВАЊЕ & ФлешLed светлината може да работи за повеќе од 30000 часаПакет Се Вклучени : 1 x Соларен Погон Светлина со Стенд

Безжична мощен led прожектор червен син аварийно фенерче прожектор преносими работен светлина, устойчиви на атмосферни въздействия

81.28 -30 % BGN 57.00

Cordless Моќни LED Floodlight Црвено и Сино светло за Итни случаи Потоп Светлината Преносни Работи Светлина Светилка Времето е ОтпоренAnswer : ___________________________ Note : ова потоп светлината ќе биде транспортирана со продаваат на мало пакување кутија...

12 m 22 ч 40 м Слънчева градина струнен светлина открит венец Фея светлина ред Коледна елха струнни светлини градина тераса фенер светлина

20.86 -19 % BGN 17.00

12 M 22 M 40 M Соларна LED String Светлина Отворено Гарланд Самовила Светлина String Елка String Светла Градина Патио Фенер СветлинаSpecifictions : 1.Без жици е потребно, напојуван со соларна енергија2.LED светлината може да се задржи блескав за околу 8 часа на ноќ по целосно наполнета во текот на денот3.Водоотпорен, погодна за внатрешна и надворешна употреба4.Големо за Градинарски Божиќ партија или друга прослава по повод5.Автоматскиот Сензор контроли осветлување и полнење6...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.