• Новинка
50W LED Flood Light Waterproof IP65 cold/warm white RGB LED Floodlight outdoor фокус with 24key Remote controller

50W LED Flood Light Waterproof IP65 cold/warm white RGB LED Floodlight outdoor фокус with 24key Remote controller

резултат:
BGN 171.68
BGN 158.00 -8 %

Брой продукти
Налично


Водоотпорен IP65 50 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина ПРЕДВОДЕНА Floodlight Топло/Кул Бело/RGB Отворено Осветлување Светилка
Спецификација :
1. Влезен напон : AC85-265 V 50-60 Hz
2. Моќност : 50 W
3. Боја Temp : 6000~6500 K(Кул Бело) ИЛИ 2800-3200 K (Топло Бела) или fullcolor RGB(со 24key далечински контролер)
4. Боја : Сива, Meterial : AL + Стакло
5. Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )
Answer : ___________________________ Note :
Топло Бела или Кул Бело, и RGB , Сива лице pls изберете
Пакетот вклучува :
2*50 W предводена од поплави светлина
Основни технички datas
Модел
LFDB400
Моќност
50 W
Влезен Напон
AC85-265 V, 50/60 Hz
LED бренд
Epstar
Фактор На Моќност
>90%
Вкупно Хармонично Нарушување
Температура На Боја
Г.С. : 6000-7000 K втората светска војна : 2800-3200 K fullcolor : RGB
Боја Рендерирање Индекс
>75 Ra
LED Осветлување Ефикасност
80-100lm/w
Работна Средина
Работна температура : -20°C~+60°C
Работна влажност : 10%-90%
IP Оценка
IP65
Работен Век
>50.000 часа
Телото &Сенка Материјал
Al + Стакло
Сертификати
CE & Ro HS

Подробности

Отделят Цвят:
Капризен, Топло Бяло, Студено Бяло
Мощност:
50W
Тип Елемент:
Прожектори
Завърши:
Полиран Хром
документ:
CCC, CE, FCC, RoHS
Базов Тип:
Клин
Стил:
Модерен
Напрежение:
110-240V
Материал На Корпуса:
Алуминий
Случай:
Външна Стена
Източник На Захранване:
AC
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Светлина:
Led лампи
Ниво На Защита:
IP65
Номер На Модела:
рефлектор led
търговска марка:
Экси

Избор на купувачи

Червен/зелен/син/жълт / бял цвят водил възел 9мм,вид чрез-дупка, направена впрыску, расклассифицированное ИП65;входен сигнал ДК5В;0.06;на ред 50пкс а

BGN 5.76

Работен напон : DC5 VРаботни Потрошувачка : 0.06 Wработна температура : 40°C60°CLED Type : 5mm сламена шапка led сигнал во бојаled боја : ве молиме, известете нè на боја треба кога местото цел( ЦРВЕНА / ЗЕЛЕНА / БЛУ / ЖОЛТА боја / БЕЛА)Животниот век : MTBF≥50000hАгол на гледање : ≥140стандардно жица проред : 65mmбоја wavelenght / температура на бојата(nm / к) црвена 619~635 зелена 512~528 сина 463~475 жолта 584~595 бела ≥6500≤Примена : 1)...

T-ИЗГРЕВ Solar Powered светлината на Прожекторите 2 топли бели фенер със слънчев панел, външно осветление пейзаж за двора градината на пешеходна пътека, дърво

83.20 -45 % BGN 46.00

ТИЗГРЕЈСОНЦЕ Соларен Погон на Вниманието 2 Топло Бела Светла со Соларен Панел Отворено Осветлување Пејзажот за Двор Градина Пат ДрвоСпецификации : Соларен панел : 5 V / 2.5 WLED Моќ : 1 W*1 PCSLED Боја температура : 3000 KФлукс : 130 lumens по светлосни телаВодоотпорен ниво : IP65Време на полнење : >8 часаРаботното време : за 8 9 часаБатерија : 18500 литиум батерија 3.7 V 2200m AhИзвор На Енергија : СоларенКарактеристики : Без жици потребно едноставно се инсталира и да уживатеОдлично за пејзажи, трева област, палуби, доковите, и повеќе Соларен, Низок Напон, Прашање или Висат, Auto за во текот на ноќта / Авто исклучување на изгрејсонцеЗимски временски услови отпорни можете да ги оставите овие од сите во текот на годинатаПред првата употреба, оставете светлина задолжен за две сончеви денови нека наполнетост на батеријата целосноСОЛАРЕН ПОГОН & СВЕТЛИНА КОНТРОЛА : Auto на темнината и автоматско исклучување на изгрејсонце, тоа е поддржано од сончева светлина, без жица и други алатки, power saving...

Стенни аплици Clear Class cover открит стенен монтаж лампа метална рамка, стъклена стенни лампа

134.40 -29 % BGN 95.00

СпецификацииМатеријал : Железо+СтаклоГолемина : се погледне на сликаИзвор на светлина : 1 buc E27 крушка светилка (не се вклучени)Votage : 110240 V ACБоја : ЦрнаКостум за на Отворено, Балкон, Двор, Градина, Вила и така натаму.Руски Клиенти мора да се пополни даночен број и број на пасош на aliexpress за сопствени, или светилка не може да биде пратена од Ali Express Премиум Превозот или SPSR express, но од Кина пост mail...

YAM 2m 20 LED Stars Copper Wire Фея String Светлини Battery Operated Коледа Wedding White Decor/Warm White/Colorful Light Color

3.54 -15 % BGN 3.00

Опис : Овие бакарна жица самовила светла ќе се создаде една искра, каде и да одлучи да ги стави Со мали ѕвезди на секој поединец сијалица овие светла се едноставно магично...

Слънчевата светлина led Слънчева лампа с дръжка за външно къмпинг аксесоари водоустойчив и преносим Слънчев led фенер

46.22 -9 % BGN 42.00

Обвинет долги снимки нагласи највисок прозрачна флукс острина 65 lm (lumens) Обвинет фото истакнување на највисоко прозрачна флукс острина 63 lm (lumens) Наплаќа од слаба светлина висока прозрачна флукс острина, 25 lm (lumens) Највисока обвинет фото на слаба светлина флукс или 25 lm (lumens) 500 w / ㎡ светлина истакна осветлување време 1 час или 15 мин (минути) 500 w / ㎡ осветлување светлина осветлување време од 1 час и ниските стр 30 мин (минути) 1 час 500 w / ㎡ светлина сјае осветлување време 35 мин (минути) или Обвинет истакна осветлување време на стр 5 час...

10pcs LED Solar Powered Fence Post Cap Light Outdoor Garden Yard Pool Waterproof White Lights Pathway Осветление лампа

53.60 -5 % BGN 51.00

10pcs LED Соларен Погон Ограда Пост Капа Светлина Отворено ГрадинаДворот Базен Водоотпорен Бела Светла Патека Осветлување СветилкаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : број на модел : SN Z 516материјал : ПП, АБС (школка вајт)заштита одделение : IP44светлината моќност (W) : 0.1напон (V) : 1.2LED боја е белаСоларни ќелии видови : НуМЗсоларни панели : Германија Увезени monocrystalline силикон 60m A 2 Vбатерија : АА 1.2 V 600 m AH

50pcs *10M100LEDs led string light AA battery colorful holiday led lighting waterproof outdoor decoration коледа light light

446.40 -15 % BGN 379.00

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

Слънчева енергия светлина ограда чрез светлината градина двор Стена пътека лампа светлина черен пейзаж 3LED градина Слънчева светлина открит светлина

11.84 -32 % BGN 8.00

Креации Пат Пејзаж 3 LED Градина Соларен Надворешна СветлинаТип Соларен светлина го Вклучите / ИСКЛУЧИТЕ Големина на ( mm ) 120 X 60 Осветлување Област 13 Квадратни метри Стегање Ширина ( mm ) 12 Соларни Панели V / М 2 / 100 Батеријата Модел АА Батерија V / MAH 1.2 / 1200 Материјал ПП, АБС ( Бела Школка ) + Нерѓосувачки Челик Работно Време 8~10 Часа на страна 4~8 Часа ПолнењеКарактеристики : Без Жици ПотребниАвтоматски го Активира Сензорот во ТемнинаУште една Празна Батеријата Кутија Предвидени за БекапПакетот Вклучува : 1 x Соларни Ограда Светлина1 x Монтажа Заградата3 x Завртки

2 бр. / лот слънчева светлина водоустойчив Открит градина фенер Слънчева лампа път на оградата на верандата светлини, с монтиран на стената лампа топла бяла светлин?

56.48 -29 % BGN 40.00

2 ПАРЧИЊА / Многу Сончевата Светлина Водоотпорен Отворен Градина Фенер Соларна Светилка Пат Ограда Тремот Светла Ѕид Топло бела СветлинаСветла боја : Топло БелаВодоотпорен : IP44Материјал : ABSПолнење време : >6 H, Користење време : >8 HАкумулаторот : НуМЗ / AA / 1.2 V 400mahКарактеристики : 1...

DHL Безплатна доставка 20 бр/лот 1 м LED с монтиран на стената лампа 36 W прожектор IP65 яркост проект пейзаж билборд открит стенен за миене

1696.00 -19 % BGN 1374.00

Нови 1 M 36 W LED Ѕид за Миење Пејзаж светлина AC 24 V / 12 V AC 85 V265 V отворено светла ѕид линеарна светилка floodlight 100cm wallwasherВнимание : Опцијата "Бели" = Природна Бела (40004500 K) Speciication : 1,Влезен Напон : AC85 V265 V / 12 V / 24 V 50 Hz / 60 Hz 2,Моќност : 36 W 3,Светилка монистра : 36 5, IP65 : водоотпорен, Погодна за отворен примена 6,Боја : Црвена / Зелена / Блу / Топло Бела / Ладно Бела / Жолта 7,Домување : Алуминиум легура 8,CE ROSH во согласностКарактеристики : LED живот : >50000 HДолг животен век,висока прозрачна ефикасност.Заштеда на енергија и еколошки.Погоден : големи оперативни рудници / градење на профилот / стадион / осветленост / хотел итн.​

Открит е водоустойчив, с монтиран на стената лампата на верандата градински светлини нагоре и надолу 6 W COB водоустойчив декоративно осветление модерни аплици стен?

31.97 -6 % BGN 30.00

Карактеристики100% Сосема нови во кутија подготвени да брод одМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Stoving ЛакСветилка домување : Црна 、Сребро.големина : 120mm x 60mm x 40mm (должина x ширина x висина )Напон : AC85v265vМоќност : 6 WLED боја : топло бела 3000k и кул бело 6000kКОЧАН Чип вграден воIP65 водоотпорен ИндексLED Отворено Водоотпорен Ѕид СветилкаВнатрешен ѕид светлинаНагоре и Надолу Осветлување Површина Поставена на Отворено Тремот Градина СветлинаПакет : 1x pc led светилка ѕидсо додатоци за монтирање

30 W led прожектор IP65 водоустойчива RGB led прожектор led прожектор с дистанционно управление 24key

85.92 -8 % BGN 79.00

Водоотпорен IP65 30 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина ПРЕДВОДЕНА Floodlight Топло / Кул Бело / RGB Отворено Осветлување СветилкаСпецификација : 1...

Висока мощност 18 W 46*46*1000 водоустойчива IP65, открит led прожектор LED Wall шайба лампа пейзаж измиване, с монтиран на стената лампа 12V-24V/85-265V

372.80 -22 % BGN 291.00

Високомоќ 18 W 46*46*1000 IP65 водоотпорен отворен предводена од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА од Ѕид за миење светилка Пејзаж Миење ѕид светлина 12 V24 V / 85265 VВнимание : Опцијата "Бели" = Природна Бела (40004500 K) Speciication : 1,Влезен Напон : AC85 V265 V / 12 V / 24 V 50 Hz / 60 Hz 2,Моќност : 18 W 3,Светилка монистра : 18 5, IP65 : водоотпорен, Погодна за отворен примена 6,Боја : Црвена / Зелена / Блу / Топло Бела / Ладно Бела / Жолта 7,Домување : Алуминиум легура 8,CE ROSH во согласностКарактеристики : LED живот : >50000 HДолг животен век,висока прозрачна ефикасност.Заштеда на енергија и еколошки.Погоден : големи оперативни рудници / градење на профилот / стадион / осветленост / хотел итн.

Нова led слънчева светлина 4 LED Outdoor Solar Power Фокус Garden Lawn Lamp Landscape Spot Lights бял черен цвят студен бял

29.09 -21 % BGN 23.00

Топла ПродажбаЗдраво,Оваа светлина се 1 W соларен панел и 2 W соларен панел за да одберете [Име] : сончевата светлина 4 LED осветлување, проекција светилки, plug светла [Материјал] : ABS Пластика PS Боја : Како што е прикажано [Switch] : HIGHT / OFF / НИЗОК [Извор] : monocrystalline или поликристални силикон соларни панели, моќност 1 W ИЛИ 2 W, светлината може да продолжи Светла 8 часа [Батеријата] се : 3.7 V 1200m Ah LIION батерија [Спецификација] : 29 X9 X30 CM, [LED] : 4 0.5 W светла висока моќност F10 куршум бела или топло бела LED светло [Заштита] : IP44 [lumens] : 200lm [Функција] : автоматско ноќ светлина, ден и автоматски да го исклучите светлата забелешка : предмети Вклучуваат батериите Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

10 бр 12LED Слънчева въвеждане на човешкото тяло инфрачервена покрив лампа за стенен монтаж лампа ограда светлина Открит градинско осветление стенен лампа

240.67 -5 % BGN 229.00

10 компјутери 12 LED Соларни Човечкото Тело Индукција Инфраред Покривот Светилка Ѕид Светилка Ограда Светлина Отворено Градина Осветлување Ѕид СветлинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Кутија : 20

Продажба на едро 100 бр. Коледни светлини LED открит Фея ред светлина ясен топчета многоцветен Chirstmas сватба декор лампи

1856.00 -10 % BGN 1670.00

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

10шт 18 W LED на PCB flood light алуминиево теплоотводная плоча RGB ПХБ Plate за 15 W прожектор прожектор външно осветление Безплатна доставка

44.00 -7 % BGN 41.00

(Ве молиме проверете ги следните детали пред да го поставите цел,ви Благодарам!) **Предмет : 18 W LED Потоп светлината Топлина мијалник основна плоча **Бренд : ZYE **Големина : изберете ја ставката **материјал : Alunminum **Тип : За 1 W / 3 W LED Чипови основна плоча **Употреба : се користи за доведе под вода светилка на вниманието ,floodlight ,таванот светлина ИТН...

Слънчевата енергия комплект LED светлина начин подъездная пътека път док пътни светлини габаритни светлини, охранителни лампи IP65, външен двор и градина стъпка ламп?

30.83 -32 % BGN 21.00

Соларни Палубата на Светлината LED Соларна Клупа Пат Патот Светла Маркер осветлување Водоотпорен Безбедност Светилки за Надворешна употреба Скалите Ligthing Карактеристики : Висок шок отпор Автоматски почнува да работи кога паѓа ноќта, или со појавата на inclement временската заштеда на енергија...

Hi-Lumix 7W E27 слънчевата енергия е акумулаторна система за спешни led лампа AC85V-265V водоустойчива IP65 за употреба, преносим къмпинг

17.42 -20 % BGN 14.00

Опис На Производот : Оваа сончевата светлина се потпира на соларна енергија, која е чиста, бескрајна и животната срединапријателски.Системот е главно составена од соларен панел, извор на светлина и батеријата.Заштеда На Енергија,Долг Животен Век,Ниска Потрошувачка На Енергија,Батерија.Во текот на денот, кога има сонце, соларни панел може да се конвертира сончевата енергија за производство на електрична енергија и чувајте го во батеријата.Идеален за дома осветлување, кампување, готвење, работење, читање, итен и сведоци на недостиг на струја,итн.Извор на енергија : Соларен панел, дом на електрична енергија за полнење.СпецификацијаТип : Сончевата Светлина, Крушка & LED ФенерИзлезна Моќност : 7 WВкупно Emitters : 14pcs висока лумен SMD 5730 led чиповиПрозрачна Флукс : 400 LM(еквивалент на 20 вати блескаво сијалица)CCT : 60006500 KРаботен Напон (V) : AC85265 VПанел Вати : 1 WБатерија : 800m A / 3.7 Vконтинуирано ефикасно осветлување на целосно наполнета сијалица : 710hrsЖивотниот век : 50000hrsКарактеристики : Заштеда На Енергија,Долг Животен Век,Ниска Потрошувачка На Енергија,БатеријаПримена : Outoor (кампување,планинарење,патио,градина) ; Затворени (дома,таванот,подрум); итни случаи(прекини)итн.Плашт Материјал : ПластикаПакетот вклучува : 1 buc соларна LED сијалица или 2 парчиња соларна LED сијалица или 4 парчиња соларна LED сијалицаВи благодариме за вашиот поглед! Добредојдовте да се купи!Ако постои било каква помош, pls не се двоумеше да контактирате со нас...

Слънчева лампа PIR датчик за движение 46LEDs Слънчева светлина улица водоустойчив Открито в градината на сигурността, с монтиран на стената лампа

47.97 -29 % BGN 34.00

Соларна Светилка ПИР Сензор за Движење 46 LEDs Соларни уличното осветлување Водоотпорен Отворен Градина Безбедност Ѕид Светлина1...

Светлина улица 50W 100W 150W водоустойчивый IP65 100-110Lm/W AC85-265V извън осветителното тяло е водил улично осветление на пътища, паркове, площади

132.80 -5 % BGN 126.00

Димензии : 490*260mm 50 W / 570*2600mm 100 W / 710*260mm 150 W Калибар : 60mm; Водоотпорен : IP65 материјал : Алуминиум Зрак агол : 120° Прозрачна Флукс(Lm) : 100110 Lm / W Боја рендерирање индекс(Ра) >90 Ra Живот(Hr) : 100000 Hr Влезен напон : 85265 V AC Боја на каросеријата : gery Боја : топло бела,ладно бела топло бела : 28003200 K Ладно бела : 600006500 K Работа температура : 30 до 80 Гаранција : 3 Години Чип Бренд : Висока Моќност Epistar чипови за Сертификација : CE, ROHS УЛ Пакет : LED уличното осветлување X 1pcs

Led прожектор водоустойчива IP65 10 W 20 W 30 W, 50 W 80 w 100 W 150 W 200 W AC85-265V рефлектор led външен прожектор led прожектор

25.58 -6 % BGN 24.00

Водоотпорен IP65 10w 20w 30w 50w 80w 100w 150w 200 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина ПРЕДВОДЕНА Floodlight Топло / Кул Бело Отворено Осветлување Светилка светла рефлекторAnswer : ___________________________ NOTE : 90 W е вистински 80w,120w е вистински 100w,210w е вистински 200wЗА ПРЕВОЗОТ : за 10w ќе ви го испратам од кина пост воздух ,за другите ќе ви го испратам со DHL ИЛИ FEDEXСпецификација : 1, LED type : High Power LED светлото на рефлекторите рекламирање на отворено осветлување2, Боја : Кул Бела / Топло Бела3 ...

5шт дистанционно управление 10 W 20 W 30 W, 50 W соларен панел светлина улица на слънчев сензор за осветление на открит път монтиране на авариен лампа

798.40 -6 % BGN 750.00

НОВ Далечински управувач 20 W 30 W 50 W Соларен Погон Панел superbright КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од уличното осветлување Отворено Градина Патот Место Ѕид Итни СветилкаСоларни Интегрирани уличното осветлување параметриКарактеристики на производот : Компанијата 's патент за производот : automatic интелигентна контрола,текот на денот сончево полнење,автоматски nightlight.Инсталацијата е едноставна,безбеден,удобен,економски и практични,најсоодветен за земјата рода,housingetc....

Открит слънчеви действие Слънчев струнен фенер светлина Фея Коледа сребърна топка водоустойчива лампа 10 led 3 метрови лампи

25.10 -32 % BGN 17.00

10 LED 3 Метар Соларни String Фенер Светлина Самовила Божиќ Топката СветилкаОпис : Соларен панел апсорбира сонцето во текот на денот времето, powered светлата во текот на ноќта, може да се работи за 8 часа.Оваа String Светлина ќе додадете романтични и пријатен атмосфера за специјални прилики и да ви даде незаборавни спомени.Низа светлина, може да се користи во концертна сала, свадба сала, ресторан, трговски центар и било кои други локации.Тоа е заштеда на енергија и екопријателски за долгорочна употреба, усвојување на висококвалитетни материјали,ниско ниво на зрачење и нема загадување.Направете ја вашата партија или градина привлечна!Спецификации : Led Количина : 10pcsВкупна должина : 3mБатерија : 1.2 V / 400mah, Безбедно и ЕнергијаштедењеСоларен Панел : 2 V 100m AМоќност : 0.6 WТекст : 25m AСветла Боја : Топло Бела / Кул БелоСтил : Шупливи ТопкаГолемина : 7.8*6.8*24cm (Со Стенд)Водоотпорен : Ip42 (Внатрешна и Надворешна)3 Прилагодување Вклучуваат : / ИСКЛУЧУВАЊЕ & ФлешLed светлината може да работи за повеќе од 30000 часаПакет Се Вклучени : 1 x Соларен Погон Светлина со Стенд

Слънчева лампа водоустойчива IP65 LED неръждаема стомана + ABS Слънчев сферична уличен фенер Вила градина аварийно осветление, градински фенери

27.04 -8 % BGN 25.00

Карактеристики : Производ параметри : Соларни панели : 6 V, 1.8 W LED сијалица : 15 PCS, 0.9 W време на Полнење : 6 часа во текот на летото, 8 часа, во зима Осветлување време : 89 часа Материјал : ABS пластика + нерѓосувачки челик Светлина тело големина : 18 * 13 * cm се Погодни места : отворено врати, патишта, courtyards, ходници, кампување...

горещи продажба на водоустойчив слънчеви стенни лампи ABS Solar LED Path Light Outdoor Garden wall lightings Yard Path Fence Lamp

9.18 -2 % BGN 9.00

Топла ПродажбаОпис : 1.Бренд нови нерѓосувачки челик Соларна Енергија градина двор скали чекор Светла.2.Овие енергетски ефикасни, ниска одржување соларни светилки додадете шармантна,декоративни сјај на вашиот патеката, патио, или flowerbeds.3.Тие се мора да се има за секој градина или двор...

Дъска на ПХБ прожектор Led 200W 180x130mm, източник на светлина Led SMD5054 20000lm за прожектор Led, алуминиева плака основата на плочата

22.64 -12 % BGN 20.00

ОписТочка Име : 100% целосна моќ SMD5054 Осветлување изворМоќност : 200 WПрозрачна Флукс : 20000lmLED Чип : SMD5054Чип led диоди : 200pcsГолемина : 180x130mmОсветлување големина : 146x96mmБоја Рендерирање Индекс : Ra80Ефикасност : >0.9PC : >0.8Температура На Бојата : Топло Бела 28003200 KЧиста Бела 60006500 KЗрак агол : 120 степенЖивотниот век : 50.000 hrs Housingматеријал : AluminunМатеријал дебелина : 1.5 mmСертификат : CCC CE и РоБелешки10 W влезен Напон : DC2638 V Струја на 300m A20 W Влезен Напон : DC 3034 V Тековната 600m A30 W Влезен Напон : DC 2039 V Тековната 900m A50 W влезен Напон : DC3048 V Тековната 1500m A100 W Влезен Напон : DC 2039 V Тековната 1500m A(2 ПАРЧИЊА 50 W)150 W Влезен Напон : DC 2039 V Тековната 1500m A(3 PCS 50 W)200 W Влезен Напон : DC 2039 V Тековната 1500m A(4 PCS 50 W) Апликации Широко се користи во Сообраќајот осветлување Пејсажи осветлување рекламирање осветлување Затворен Осветлување Посебно осветлување Пејзаж сцена место осветлување Архитектонски осветлување на Екранот сцена Уметнички дела осветлување општа намена Забавен парк сцена Аквариум осветлување и такаПакување вклучуваат : 1 Pack led pcb за поплави светлинаЗабелешка : Можеби ќе бидат заинтересирани во следната стока, ве Молиме кликнете на следната фотографија за fetching стоката.

Градина слънчеви led светлини пейзаж украса водоустойчив страхотна светлина пеперуда / птица/водно Конче промяна на цвета на лампата

18.26 -34 % BGN 12.00

Градина Соларна LED Светла Пејзаж Декорација Водоотпорен Самовила Светлина Птица / Dragonfly ја Менуваат Бојата СветилкаФункција : Оваа прекрасна светлина ги осветлува во текот на ноќта, идеални за украсување на вашиот градини, патио, тревник, тремот, портата, дворот итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.