• Новинка
Led прожектор водоустойчива IP65 10 W 20 W 30 W, 50 W 80 w 100 W 150 W 200 W AC85-265V рефлектор led външен прожектор led прожектор

Led прожектор водоустойчива IP65 10 W 20 W 30 W, 50 W 80 w 100 W 150 W 200 W AC85-265V рефлектор led външен прожектор led прожектор

резултат:
BGN 25.58
BGN 24.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Водоотпорен IP65 10w 20w 30w 50w 80w 100w 150w 200 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина ПРЕДВОДЕНА Floodlight Топло/Кул Бело Отворено Осветлување Светилка светла рефлектор
Answer : ___________________________ NOTE : 90 W е вистински 80w,120w е вистински 100w,210w е вистински 200w
ЗА ПРЕВОЗОТ : за 10w ќе ви го испратам од кина пост воздух ,за другите ќе ви го испратам со DHL ИЛИ FEDEX
Спецификација :
1, LED type : High Power LED светлото на рефлекторите рекламирање на отворено осветлување
2, Боја : Кул Бела / Топло Бела
3 . Влезен напон : AC85-265 V 50-60 Hz
4. Моќност : 10w 20w 30w 50w 80w 100w 150w 200 W
5. Боја Temp : 6000~6500 K(Кул Бело) ИЛИ 2800-3200 K (Топло Бела)
6. телото Боја : Сива или црна, Meterial : AL + Стакло
7. Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )
Пакетот вклучува :
1pcs предводена од поплави светлина
Основни технички datas
Модел
LFDB800
Моќност
10w 20w 30w 50w 80w 100w 150w 200 W
Влезен Напон
AC85-265 V, 50/60 Hz
LED бренд
Epstar
Фактор На Моќност
>90%
Вкупно Хармонично Нарушување
Температура На Боја
Г.С. : 6000-7000 K ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА : 2800-3200 K
Боја Рендерирање Индекс
>75 Ra
LED Осветлување Ефикасност
80-100lm/w
Работна Средина
Работна температура : -20°C~+60°C
Работна влажност : 10%-90%
IP Оценка
IP65
Работен Век
>50.000 часа
Телото &Сенка Материјал
Al + Стакло
Сертификати
CE & Ro HS

Подробности

Отделят Цвят:
Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
10W, 20W, 30W, 50W, 90W, 120W, 150W, 210W
Тип Елемент:
Прожектори
Завърши:
Полиран Хром
документ:
CCC, CE, FCC, RoHS
Базов Тип:
Клин
Стил:
Традиционен
Напрежение:
110-240V
Материал На Корпуса:
Алуминий
Случай:
Външна Стена
Източник На Захранване:
AC
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Светлина:
Led лампи
Ниво На Защита:
IP65
Номер На Модела:
рефлектор led
търговска марка:
Экси

Избор на купувачи

горещи продажба на водоустойчив слънчеви стенни лампи ABS Solar LED Path Light Outdoor Garden wall lightings Yard Path Fence Lamp

9.18 -2 % BGN 9.00

Топла ПродажбаОпис : 1.Бренд нови нерѓосувачки челик Соларна Енергија градина двор скали чекор Светла.2.Овие енергетски ефикасни, ниска одржување соларни светилки додадете шармантна,декоративни сјај на вашиот патеката, патио, или flowerbeds.3.Тие се мора да се има за секој градина или двор...

Hi-Lumix Solar path светлини 1Led Creative Glass Stone Ice Cube with Light Sensor AA NI-MH 300mA LED Buried Underground Brick lamp

27.39 -31 % BGN 19.00

Карактеристики : *Изграденаво 300m Ah NIMH батерија на, кристално Стакло LED Светло*Соларен погон recharges во текот на денот, автоматски се оживува во текот на ноќта*Силна сончева светлина Трае над 8 часа за целосно полнење користете сето тоа долга ноќ*Совршена за entryways, carports, приоди за автомобили, гаражи,градина*Дизајниран со тешки стакло, цврсти доволно за вас да одиме на тоа.Спецификација : Соларен панел : 0.1 wLED : 1 PCSРаботен Режим : Стабилен наСветла Боја : Бела / Топло бела / Променливо / Сино / Зелено / Red / ЖолтаМатеријал : Зајакнато / Калено стакло (не пластични)Батерија : 300mah NiМЗ батеријаВодоотпорен ниво : IP67 (може да се спротивстави на обилните дождови).Светилка големина : 7cm x 7cm x 5.5 cm / 2.8x2.8x2.2inch.Пакет Се Вклучени : 1pcs Соларни тули светлина или 2 парчиња светла или 3 еез светлина или 4 парчиња светлаВи благодариме за вашиот поглед! Добредојдовте да се купи!Ако постои било каква помош, pls не се двоумеше да контактирате со нас...

10 бр 12LED Слънчева въвеждане на човешкото тяло инфрачервена покрив лампа за стенен монтаж лампа ограда светлина Открит градинско осветление стенен лампа

240.67 -5 % BGN 229.00

10 компјутери 12 LED Соларни Човечкото Тело Индукција Инфраред Покривот Светилка Ѕид Светилка Ограда Светлина Отворено Градина Осветлување Ѕид СветлинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Кутија : 20

Hi-Lumix 7W E27 слънчевата енергия е акумулаторна система за спешни led лампа AC85V-265V водоустойчива IP65 за употреба, преносим къмпинг

17.42 -20 % BGN 14.00

Опис На Производот : Оваа сончевата светлина се потпира на соларна енергија, која е чиста, бескрајна и животната срединапријателски.Системот е главно составена од соларен панел, извор на светлина и батеријата.Заштеда На Енергија,Долг Животен Век,Ниска Потрошувачка На Енергија,Батерија.Во текот на денот, кога има сонце, соларни панел може да се конвертира сончевата енергија за производство на електрична енергија и чувајте го во батеријата.Идеален за дома осветлување, кампување, готвење, работење, читање, итен и сведоци на недостиг на струја,итн.Извор на енергија : Соларен панел, дом на електрична енергија за полнење.СпецификацијаТип : Сончевата Светлина, Крушка & LED ФенерИзлезна Моќност : 7 WВкупно Emitters : 14pcs висока лумен SMD 5730 led чиповиПрозрачна Флукс : 400 LM(еквивалент на 20 вати блескаво сијалица)CCT : 60006500 KРаботен Напон (V) : AC85265 VПанел Вати : 1 WБатерија : 800m A / 3.7 Vконтинуирано ефикасно осветлување на целосно наполнета сијалица : 710hrsЖивотниот век : 50000hrsКарактеристики : Заштеда На Енергија,Долг Животен Век,Ниска Потрошувачка На Енергија,БатеријаПримена : Outoor (кампување,планинарење,патио,градина) ; Затворени (дома,таванот,подрум); итни случаи(прекини)итн.Плашт Материјал : ПластикаПакетот вклучува : 1 buc соларна LED сијалица или 2 парчиња соларна LED сијалица или 4 парчиња соларна LED сијалицаВи благодариме за вашиот поглед! Добредојдовте да се купи!Ако постои било каква помош, pls не се двоумеше да контактирате со нас...

150 W AC85-265V Led светлина улица IP65 външно осветление 12000LM LED уличен фенер, лампа градина лампа размера на дупките 60 мм DHL Безплатна доставка

BGN 296.00

Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика...

10 бр./лот открит слънчева светлина 4-led светлини път нагоре-стълбище стенен градина ограда двор лампа

BGN 55.17

10pc / многу Отворено Соларен Погон 4LED СветлаПат ДоСкалило Ѕид Монтирани Градина Ограда Двор Светилка Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Карактеристики : Ажурирана верзија користење Monocrystalline силикон соларни панели, тие се повеќеефективно и континуирано подолго време.Овие енергетски ефикасни, ниска одржување соларни светилки додадете шармантна, декоративни сјај на вашиот патеката, патио, или flowerbeds...

Градина слънчеви led светлини пейзаж украса водоустойчив страхотна светлина пеперуда / птица/водно Конче промяна на цвета на лампата

18.26 -34 % BGN 12.00

Градина Соларна LED Светла Пејзаж Декорација Водоотпорен Самовила Светлина Птица / Dragonfly ја Менуваат Бојата СветилкаФункција : Оваа прекрасна светлина ги осветлува во текот на ноќта, идеални за украсување на вашиот градини, патио, тревник, тремот, портата, дворот итн...

Открит DC24V 18 W кръгла RGB Led Edison Wallwasher IP65 мини проектор led сребрист / черен корпус CE & ROHS 36 бр. / лот DHL Безплатна доставка

BGN 5854.08

2014 година Есен колекција ! Отворено DC24 V 18 W Круг Lumiled RGB Led Wallwasher IP65 Мини LED Проектор Сребрена / Црна Школка CE&ROHS 36pcs / многу големо&мало DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот!Настава : ******За структурата на дел од 3во1 RGB LED проектор : 1.главниот дел материјал се alufer и нерѓосувачки челик,со посебен кои се занимаваат со површина,тоа може да се спречи од УВ,правејќи се дека тоа е цврст и издржлив.2.постојат две ротирачки механизми, така што тоа може да irradiate да било насока.3.водоотпорен тип, IP65 стандард.******Електронскиот дел од мини отворено предводена од поплави светлина : 1.користење на линеарна постојан струја дизајн,згаснува течно.2.хомогена RGB мешавина.Карактеристики : DC24 V 18 W Lumiled RGB LED Ѕид за Миење Светлина1.потрошувачка на енергија : 18w2.Влезен напон : DC24v3.led type : 3w Lumiled (3во1 rgb led)4.КОЛИЧИНА на led : 6pcs x 3во1 Lumiled висока моќност led диоди5.зрак агол : 30°6.животен век : >50.000 часа7.водоотпорен стандард : IP658.Max.актуелни : 0.75 A9.тежина : 1.34 kg10.Домување заврши : сребро или црна сликарство11.гаранција време : 3 години12.сертификат : CE & ROHS13.професионални ладење дизајн,повисока ефикасност за ладење14.светилка тело 180 степен прилагодливиПримена : Барови,ресторани,клубови,хотели,фазиИсториски и модерни зградиMeseums ,уметнички галерииСкулптури и пластични уметностиАКО треба Водоотпорен rgb led контролер ,ве молиме љубезно ве молиме проверете го овој линк : 18w Lumiled сребрена школка rgb мини led проектор слики : Напомена : 1...

Открит е водоустойчив, с монтиран на стената лампата на верандата градински светлини нагоре и надолу 6 W COB водоустойчив декоративно осветление модерни аплици стен?

31.97 -6 % BGN 30.00

Карактеристики100% Сосема нови во кутија подготвени да брод одМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Stoving ЛакСветилка домување : Црна 、Сребро.големина : 120mm x 60mm x 40mm (должина x ширина x висина )Напон : AC85v265vМоќност : 6 WLED боја : топло бела 3000k и кул бело 6000kКОЧАН Чип вграден воIP65 водоотпорен ИндексLED Отворено Водоотпорен Ѕид СветилкаВнатрешен ѕид светлинаНагоре и Надолу Осветлување Површина Поставена на Отворено Тремот Градина СветлинаПакет : 1x pc led светилка ѕидсо додатоци за монтирање

IP65, открит DC24v 18w Edison rgb led мини-прожектор, кръгла стенни миене, сребърна черупка, CE & ROHS, 24 бр. / лот DHL безплатна доставка

BGN 3948.80

2016 година Есен колекција ! IP65 отворено DC24v 18w Lumiled rgb led мини проектор, круг ѕид за миење,сребрена школка,CE&ROHS, 24pcs / многу големо&мало, DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот!Настава : ******За структурата на дел од 3во1 RGB LED проектор : 1.главниот дел материјал се alufer и нерѓосувачки челик,со посебен кои се занимаваат со површина,тоа може да се спречи од УВ,правејќи се дека тоа е цврст и издржлив.2.постојат две ротирачки механизми, така што тоа може да irradiate да било насока.3.водоотпорен тип, IP65 стандард.******Електронскиот дел од мини отворено предводена од поплави светлина : 1.користење на линеарна постојан струја дизајн,згаснува течно.2.хомогена RGB мешавина.Карактеристики : 1.потрошувачка на енергија : 18w2.Влезен напон : 24v dc3.led type : 3w Lumiled (3во1 rgb led)4.КОЛИЧИНА на led : 6pcs5.зрак агол : 30°6.животен век : >50.000 часа7.водоотпорен стандард : IP658.Max.актуелни : 0.75 A9.тежина : 1.34 kg10.Домување крај : сребрена ( црна сликарство, исто така, е достапна)11.гаранција време : 3 години12.сертификат : CE & ROHSПримена : Барови,ресторани,клубови,хотели,фази Историски и модерни згради Meseums ,уметнички галерии Скулптури и пластични уметностиАКО треба Водоотпорен rgb led контролер ,ве молиме љубезно ве молиме проверете го овој линк : Слики од 18w Lumiled мини led rgb проектор покажува : Напомена : 1.За руски клиенти , ние ќе брод од страна на EMS или Посебни Авио Служба тогаш,ви благодариме.За нашата услугаПлаќање : Ние прифаќаме alipay тука .Ние, исто така, ја прифати T / T,запад унија, и други начини на плаќање.Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!Превозот : Ние брод во светот од експрес од DHL,UPSот,FEDEX (избор од најдобрите на оваа три начини) ....

2 бр. / лот слънчева светлина водоустойчив Открит градина фенер Слънчева лампа път на оградата на верандата светлини, с монтиран на стената лампа топла бяла светлин?

56.48 -29 % BGN 40.00

2 ПАРЧИЊА / Многу Сончевата Светлина Водоотпорен Отворен Градина Фенер Соларна Светилка Пат Ограда Тремот Светла Ѕид Топло бела СветлинаСветла боја : Топло БелаВодоотпорен : IP44Материјал : ABSПолнење време : >6 H, Користење време : >8 HАкумулаторот : НуМЗ / AA / 1.2 V 400mahКарактеристики : 1...

Стенни аплици Clear Class cover открит стенен монтаж лампа метална рамка, стъклена стенни лампа

134.40 -29 % BGN 95.00

СпецификацииМатеријал : Железо+СтаклоГолемина : се погледне на сликаИзвор на светлина : 1 buc E27 крушка светилка (не се вклучени)Votage : 110240 V ACБоја : ЦрнаКостум за на Отворено, Балкон, Двор, Градина, Вила и така натаму.Руски Клиенти мора да се пополни даночен број и број на пасош на aliexpress за сопствени, или светилка не може да биде пратена од Ali Express Премиум Превозот или SPSR express, но од Кина пост mail...

12 m 22 ч 40 м Слънчева градина струнен светлина открит венец Фея светлина ред Коледна елха струнни светлини градина тераса фенер светлина

20.86 -19 % BGN 17.00

12 M 22 M 40 M Соларна LED String Светлина Отворено Гарланд Самовила Светлина String Елка String Светла Градина Патио Фенер СветлинаSpecifictions : 1.Без жици е потребно, напојуван со соларна енергија2.LED светлината може да се задржи блескав за околу 8 часа на ноќ по целосно наполнета во текот на денот3.Водоотпорен, погодна за внатрешна и надворешна употреба4.Големо за Градинарски Божиќ партија или друга прослава по повод5.Автоматскиот Сензор контроли осветлување и полнење6...

Слънчевата светлина led Слънчева лампа с дръжка за външно къмпинг аксесоари водоустойчив и преносим Слънчев led фенер

46.22 -9 % BGN 42.00

Обвинет долги снимки нагласи највисок прозрачна флукс острина 65 lm (lumens) Обвинет фото истакнување на највисоко прозрачна флукс острина 63 lm (lumens) Наплаќа од слаба светлина висока прозрачна флукс острина, 25 lm (lumens) Највисока обвинет фото на слаба светлина флукс или 25 lm (lumens) 500 w / ㎡ светлина истакна осветлување време 1 час или 15 мин (минути) 500 w / ㎡ осветлување светлина осветлување време од 1 час и ниските стр 30 мин (минути) 1 час 500 w / ㎡ светлина сјае осветлување време 35 мин (минути) или Обвинет истакна осветлување време на стр 5 час...

Ултра тънък водоустойчива IP65 85-265 в led прожектор 20 W led прожектор външно осветление 110-220 До 240 v led прожектор

128.32 -8 % BGN 118.00

85265 V Пејзаж отворено Осветлување 20 W LED Потоп Светлината 1600 LM Floodlight со 24 Key IRДалечински Управувач Предмет Тип : Поплави Светла Извор на Светлина : power LED Влезен Напон(V) : AC85265 V Светилка Моќност(W) : 20 W Светилка Прозрачна Флукс(lm) : 1600 CRI (Ра>) : 75 Работна Температура( ) : 25 60 Работниот Живот(на Час) : 50000 Светилка Тело Материјал : Алуминиум Легура IP Оценка : IP65 Материјал : AL+Стакло Сертификација : CE,Ro HSСпецификација : Влезен напон : AC85265 V 5060 HzМоќност : 20 WRGB Полна боја : црвена : 620630nm зелена : 520530nm сина : 460470nmСо 24key далечински контролерВодоотпорен : IP65Обвивка во боја : Црна или сива (ве молиме кажете ни го вашето барање)Пакет се вклучени : 3* LED Floodlight 20 W како ви се допаѓа бојаСлика

YIMIA LED Solar Outdoor Lamp Garden Lighting Body Sensor 2LED Owl Courtyard Street Night Lights 360 ротация водоустойчива IP65

49.92 -8 % BGN 46.00

Спецификации : Соларен панел : 5.5 V, Liion Батерија : 3.7 V, 2000m Ah LED : 2 ПАРЧИЊА, Прекинувач : / ИСКЛУЧУВАЊЕ Водоотпорен : IP65 Материјал : ABS Осветлување на Владата : OFF / СЛАБО Светло / ВИСОКА Светлина Исклучување : врати енергијата и да се чува на темно во текот на денот на СЛАБО Светло : слаба светлина во темнината кога движење е он се активира со Висока Светлина : светла за осветлување на темнината кога движење е активиранКарактеристики : Водоотпорен, телескоп дизајн, инсталирајте лесно, Соларен погон без дополнителни батеријата или електрична жица е потребно...

7 цвята Led Solar Powered String Light Garland 5M 12 вана лампи водоустойчив, с монтиран на стената лампа, външно осветление двор градина Слънчева светлина

68.54 -30 % BGN 48.00

7 Бои Led Соларен Погон String Светлина Гарланд 5 M 12 Меур Светилки Водоотпорен Ѕид Светилка за Отворен Осветлување Патио Градина сончева СветлинаКарактеристики на производот : Соларен декоративни string светла, не комунални сметка...

Слънчева енергия светлина ограда чрез светлината градина двор Стена пътека лампа светлина черен пейзаж 3LED градина Слънчева светлина открит светлина

11.84 -32 % BGN 8.00

Креации Пат Пејзаж 3 LED Градина Соларен Надворешна СветлинаТип Соларен светлина го Вклучите / ИСКЛУЧИТЕ Големина на ( mm ) 120 X 60 Осветлување Област 13 Квадратни метри Стегање Ширина ( mm ) 12 Соларни Панели V / М 2 / 100 Батеријата Модел АА Батерија V / MAH 1.2 / 1200 Материјал ПП, АБС ( Бела Школка ) + Нерѓосувачки Челик Работно Време 8~10 Часа на страна 4~8 Часа ПолнењеКарактеристики : Без Жици ПотребниАвтоматски го Активира Сензорот во ТемнинаУште една Празна Батеријата Кутија Предвидени за БекапПакетот Вклучува : 1 x Соларни Ограда Светлина1 x Монтажа Заградата3 x Завртки

2018 нов луксозен Слънчев пламък, факел светлини танцующее пламък трептене 96 LED Слънчева градина тревата лампа за външно деко водоустойчив

66.75 -39 % BGN 41.00

Карактеристики : Оваа соларна светилка има изградиво извор на светлина сензор Тоа автоматски ќе светне кога ноќта доаѓа и автоматски исклучи кога сонцето изгрева.Единствени прекинувач дизајн,светлина три секунди за да го отворите;Власт светилка тело, исклучете го.Прекрасни танцување пламен,безбедна алтернатива за вистински "пламен" ,Led диоди во светлина фрла безбедно, мека, расположениеподобрување сјај.Соларна енергија снабдување, повеќе еколошки.Nstalls лесно во секунди...

Продажба на едро 100 бр. Коледни светлини LED открит Фея ред светлина ясен топчета многоцветен Chirstmas сватба декор лампи

1856.00 -10 % BGN 1670.00

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

1m-10M Топка Led String Фея Lights With Battery Box Warm White / White / RGB For Christmas Holiday Wedding Home Decoration

4.83 -38 % BGN 3.00

Опис На Производот : Батеријата Кутија Управувана Powered by 3 AA батерии (Не се Вклучени) Лесно да се земе надвор без да се грижите за вашиот екран да се биде во близина на штекер или моќ.Лесен за Употреба Секој сет содржи мала батерија кутија, со ON / OFF / Led копчето, 2 најпопуларните светлина режими за сликањеСтабилен на & Флеш...

Слънчева лампа PIR датчик за движение 46LEDs Слънчева светлина улица водоустойчив Открито в градината на сигурността, с монтиран на стената лампа

47.97 -29 % BGN 34.00

Соларна Светилка ПИР Сензор за Движење 46 LEDs Соларни уличното осветлување Водоотпорен Отворен Градина Безбедност Ѕид Светлина1...

Открит слънчеви действие Слънчев струнен фенер светлина Фея Коледа сребърна топка водоустойчива лампа 10 led 3 метрови лампи

25.10 -32 % BGN 17.00

10 LED 3 Метар Соларни String Фенер Светлина Самовила Божиќ Топката СветилкаОпис : Соларен панел апсорбира сонцето во текот на денот времето, powered светлата во текот на ноќта, може да се работи за 8 часа.Оваа String Светлина ќе додадете романтични и пријатен атмосфера за специјални прилики и да ви даде незаборавни спомени.Низа светлина, може да се користи во концертна сала, свадба сала, ресторан, трговски центар и било кои други локации.Тоа е заштеда на енергија и екопријателски за долгорочна употреба, усвојување на висококвалитетни материјали,ниско ниво на зрачење и нема загадување.Направете ја вашата партија или градина привлечна!Спецификации : Led Количина : 10pcsВкупна должина : 3mБатерија : 1.2 V / 400mah, Безбедно и ЕнергијаштедењеСоларен Панел : 2 V 100m AМоќност : 0.6 WТекст : 25m AСветла Боја : Топло Бела / Кул БелоСтил : Шупливи ТопкаГолемина : 7.8*6.8*24cm (Со Стенд)Водоотпорен : Ip42 (Внатрешна и Надворешна)3 Прилагодување Вклучуваат : / ИСКЛУЧУВАЊЕ & ФлешLed светлината може да работи за повеќе од 30000 часаПакет Се Вклучени : 1 x Соларен Погон Светлина со Стенд

Етаж лампа петна Led IP65 за градината, парка, шахти, облесенности, пейзаж, 100-240V input светлина поток с висока яркост 15W / 18W

BGN 79.84

Име и АпликацијаLED градина место светилкаСе користи за парк ,градина ,пејсажи осветлувањеКарактеристикиМоќ 15 / 18 WВлез 100240 VacДомување ЦрнаLED BrigeluxСветлината Топло Бела(3200 K) Бела(6000 K) Црвено, Зелено, Сино Жолта RGB автоматско менување наИнсталација и гаранцијаКат одредување3 Години гаранција

5pcs *String Light 100 LED 10M Christmas/Wedding/Party Decoration Lightsoutdoor Waterproof led lamp 9 цвята

56.00 -14 % BGN 48.00

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

YAM 2m 20 LED Stars Copper Wire Фея String Светлини Battery Operated Коледа Wedding White Decor/Warm White/Colorful Light Color

3.54 -15 % BGN 3.00

Опис : Овие бакарна жица самовила светла ќе се создаде една искра, каде и да одлучи да ги стави Со мали ѕвезди на секој поединец сијалица овие светла се едноставно магично...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.