• Новинка
DHL Безплатна доставка 20 бр/лот 1 м LED с монтиран на стената лампа 36 W прожектор IP65 яркост проект пейзаж билборд открит стенен за миене

DHL Безплатна доставка 20 бр/лот 1 м LED с монтиран на стената лампа 36 W прожектор IP65 яркост проект пейзаж билборд открит стенен за миене

резултат:
BGN 1696.00
BGN 1374.00 -19 %

Брой продукти
Налично

Нови 1 M 36 W LED Ѕид за Миење Пејзаж светлина AC 24 V/12 V AC 85 V-265 V отворено светла ѕид линеарна светилка floodlight 100cm wallwasher
Внимание : Опцијата "Бели" = Природна Бела (4000-4500 K) Speciication : 1,Влезен Напон : AC85 V-265 V/12 V/24 V 50 Hz/60 Hz 2,Моќност : 36 W 3,Светилка монистра : 36 5, IP65 : водоотпорен, Погодна за отворен примена 6,Боја : Црвена/Зелена/Блу/Топло Бела/Ладно Бела/Жолта 7,Домување : Алуминиум легура 8,CE ROSH во согласност
Карактеристики :
LED живот : >50000 H
Долг животен век,висока прозрачна ефикасност.
Заштеда на енергија и еколошки.
Погоден : големи оперативни рудници/градење на профилот/стадион/осветленост/хотел итн.


Подробности

Отделят Цвят:
Син, зелен, RGB, червен, жълт, топъл бял, студен бял, студен бял
Мощност:
AC110V AC220V 36W, DC 12V 36W, DC24V 36W
Тип Елемент:
Прожектори
Стил:
Модерен
Източник На Светлина:
Флуоресцентно
документ:
CE
Ниво На Защита:
IP65
Материал На Корпуса:
Алуминий
търговска марка:
CYLRDXK
Източник На Захранване:
AC
Случай:
Външна Стена
Завърши:
Матиран Никел
Базов Тип:
Клин
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Номер На Модела:
ААА
Напрежение:
85-265V

Избор на купувачи

50 бр./лот 10 W 20 W 30 W, 50 W led прожектор DC DC 12V или 24V led лампа на проектора външна крушка RGB студен студен топъл бял

BGN 652.80

Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлинаLED Emitter Моќ : 10w 20w 30w 50wСветлост : 100110 LM / WРабота Напон : DC 12 V или 24 V (ако сте треба 24 V,оставете порака , или ние ќе ги испрати DC12v)100% Сосема Нов.Школка Материјал : Висока Јачина АлуминиумМаска Материјал : 5mm Висока Јачина ОчилаЗрак Агол : 120°Боја Temp : 6000~6500 K( Кул Бело ) ИЛИ 30003500 K ( Топло Бела )Водоотпорен : IP65Животниот век Време : 50.000 часови1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

Hi-Lumix Solar Powered LED габаритни светлини, декоративни алуминиеви лампи безжична външна сигурност градински декор акцентное осветление

63.97 -31 % BGN 44.00

Производство ОписВодоотпоренПроизводот е IP68 водоотпорен што значи тоа погоден за повеќето видови на средини.Rechargable BatteryНаправени од rechargable Battery (1.2 V / 600 MAH ААА NIМЗ висока температура отпорни на батеријата)+ алуминиумски леене + КОМПЈУТЕР, УВ отпорни и Yellowing отпорниНапон : 1.2 V / еезЛумен : 400500 LmБатерија Тип : Соларна енергијаОсветлување траеше : 72 часаЖивот Време : 35 годиниРаботна Температура : 20℃70℃Сончевата Енергија LEDОвој Пат Светлина е соларен погон, користете поголем батеријата...

4шт 30 W led преносими прожектори, led акумулаторни прожектори, външно аварийно осветление+2 зарядни устройства+ 8шт 4400mah батерия

BGN 692.80

Карактеристики>Батерија>Тоа е многу лесен за употреба Рака носат, Кабел Бесплатно, било каде да се одржиДвојна Полнење опции : обични полнач и автомобил полначВисока Капацитетот на батеријата, 4400m Ah,8800mah,6600mah го прави да работат до 3 часа.Емитуваат боја : Бела (CCT : 55006500 K)Типични АпликацииДома итен случај осветлување, внатрешно осветлување, камп осветлување, итн.Пакет Содржина1pc 30 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина1pc обичните полначот ( САД,ЕУ,АУ,велика БРИТАНИЈА )1pc автомобил полнач8pcs 4400mah батеријатаЗабелешка за ЦелКога ставање ред, ве молиме Наведете светилка тело боја во забелешка...

Светлина улица 50W 100W 150W водоустойчивый IP65 100-110Lm/W AC85-265V извън осветителното тяло е водил улично осветление на пътища, паркове, площади

132.80 -5 % BGN 126.00

Димензии : 490*260mm 50 W / 570*2600mm 100 W / 710*260mm 150 W Калибар : 60mm; Водоотпорен : IP65 материјал : Алуминиум Зрак агол : 120° Прозрачна Флукс(Lm) : 100110 Lm / W Боја рендерирање индекс(Ра) >90 Ra Живот(Hr) : 100000 Hr Влезен напон : 85265 V AC Боја на каросеријата : gery Боја : топло бела,ладно бела топло бела : 28003200 K Ладно бела : 600006500 K Работа температура : 30 до 80 Гаранција : 3 Години Чип Бренд : Висока Моќност Epistar чипови за Сертификација : CE, ROHS УЛ Пакет : LED уличното осветлување X 1pcs

Висока мощност 18 W 46*46*1000 водоустойчива IP65, открит led прожектор LED Wall шайба лампа пейзаж измиване, с монтиран на стената лампа 12V-24V/85-265V

372.80 -22 % BGN 291.00

Високомоќ 18 W 46*46*1000 IP65 водоотпорен отворен предводена од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА од Ѕид за миење светилка Пејзаж Миење ѕид светлина 12 V24 V / 85265 VВнимание : Опцијата "Бели" = Природна Бела (40004500 K) Speciication : 1,Влезен Напон : AC85 V265 V / 12 V / 24 V 50 Hz / 60 Hz 2,Моќност : 18 W 3,Светилка монистра : 18 5, IP65 : водоотпорен, Погодна за отворен примена 6,Боја : Црвена / Зелена / Блу / Топло Бела / Ладно Бела / Жолта 7,Домување : Алуминиум легура 8,CE ROSH во согласностКарактеристики : LED живот : >50000 HДолг животен век,висока прозрачна ефикасност.Заштеда на енергија и еколошки.Погоден : големи оперативни рудници / градење на профилот / стадион / осветленост / хотел итн.

2 бр. / лот слънчева светлина водоустойчив Открит градина фенер Слънчева лампа път на оградата на верандата светлини, с монтиран на стената лампа топла бяла светлин?

56.48 -29 % BGN 40.00

2 ПАРЧИЊА / Многу Сончевата Светлина Водоотпорен Отворен Градина Фенер Соларна Светилка Пат Ограда Тремот Светла Ѕид Топло бела СветлинаСветла боја : Топло БелаВодоотпорен : IP44Материјал : ABSПолнење време : >6 H, Користење време : >8 HАкумулаторот : НуМЗ / AA / 1.2 V 400mahКарактеристики : 1...

Етаж лампа петна Led IP65 за градината, парка, шахти, облесенности, пейзаж, 100-240V input светлина поток с висока яркост 15W / 18W

BGN 79.84

Име и АпликацијаLED градина место светилкаСе користи за парк ,градина ,пејсажи осветлувањеКарактеристикиМоќ 15 / 18 WВлез 100240 VacДомување ЦрнаLED BrigeluxСветлината Топло Бела(3200 K) Бела(6000 K) Црвено, Зелено, Сино Жолта RGB автоматско менување наИнсталација и гаранцијаКат одредување3 Години гаранција

Открит слънчеви действие Слънчев струнен фенер светлина Фея Коледа сребърна топка водоустойчива лампа 10 led 3 метрови лампи

25.10 -32 % BGN 17.00

10 LED 3 Метар Соларни String Фенер Светлина Самовила Божиќ Топката СветилкаОпис : Соларен панел апсорбира сонцето во текот на денот времето, powered светлата во текот на ноќта, може да се работи за 8 часа.Оваа String Светлина ќе додадете романтични и пријатен атмосфера за специјални прилики и да ви даде незаборавни спомени.Низа светлина, може да се користи во концертна сала, свадба сала, ресторан, трговски центар и било кои други локации.Тоа е заштеда на енергија и екопријателски за долгорочна употреба, усвојување на висококвалитетни материјали,ниско ниво на зрачење и нема загадување.Направете ја вашата партија или градина привлечна!Спецификации : Led Количина : 10pcsВкупна должина : 3mБатерија : 1.2 V / 400mah, Безбедно и ЕнергијаштедењеСоларен Панел : 2 V 100m AМоќност : 0.6 WТекст : 25m AСветла Боја : Топло Бела / Кул БелоСтил : Шупливи ТопкаГолемина : 7.8*6.8*24cm (Со Стенд)Водоотпорен : Ip42 (Внатрешна и Надворешна)3 Прилагодување Вклучуваат : / ИСКЛУЧУВАЊЕ & ФлешLed светлината може да работи за повеќе од 30000 часаПакет Се Вклучени : 1 x Соларен Погон Светлина со Стенд

Слънчева енергия светлина ограда чрез светлината градина двор Стена пътека лампа светлина черен пейзаж 3LED градина Слънчева светлина открит светлина

11.84 -32 % BGN 8.00

Креации Пат Пејзаж 3 LED Градина Соларен Надворешна СветлинаТип Соларен светлина го Вклучите / ИСКЛУЧИТЕ Големина на ( mm ) 120 X 60 Осветлување Област 13 Квадратни метри Стегање Ширина ( mm ) 12 Соларни Панели V / М 2 / 100 Батеријата Модел АА Батерија V / MAH 1.2 / 1200 Материјал ПП, АБС ( Бела Школка ) + Нерѓосувачки Челик Работно Време 8~10 Часа на страна 4~8 Часа ПолнењеКарактеристики : Без Жици ПотребниАвтоматски го Активира Сензорот во ТемнинаУште една Празна Батеријата Кутија Предвидени за БекапПакетот Вклучува : 1 x Соларни Ограда Светлина1 x Монтажа Заградата3 x Завртки

Продажба на едро 100 бр. Коледни светлини LED открит Фея ред светлина ясен топчета многоцветен Chirstmas сватба декор лампи

1856.00 -10 % BGN 1670.00

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

Слънчевата светлина led крушка Led подземен светлина подземен сензор Градински охранителна лампа за осветление стена led лампи

215.58 -5 % BGN 205.00

Сончевата Светлина led светилка Led Подземни Светлина подземниСензор Градина Безбедност Светилка ѕид Светла led светилки 30pcs​Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Ова производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Слика Покаже : Карактеристики : Извор На Енергија : СоларенБренд Име : DAREENКарактеристики : соларна чекор светлинаТело Материјал : АлуминиумУпотреба : ОдморСоларни ќелии Тип : ААА 1200m A NiЗдраво(НЕ INCULDE)Извор на светлина : LED СветилкиГаранција : 1 годиниWattage : 0.21 WСтил : МодернаБаза Тип : ОптоварувањеЕ Dimmable : НикојНапон : 2 VЕ Светилки Вклучени : ДаЗаштита Ниво : IP65Извор На Енергија : СоларенАпсолутно НИКАКВИ ЖИЦИ и лесно да се инсталираДополнет со соларни панели под сончевата светлинаСветлина на површината : 5mm Калено стакло Идеален за области каде конвенционалните електрични набавка не е достапнаМатеријал : алуминиум.Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со насако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

10шт 18 W LED на PCB flood light алуминиево теплоотводная плоча RGB ПХБ Plate за 15 W прожектор прожектор външно осветление Безплатна доставка

44.00 -7 % BGN 41.00

(Ве молиме проверете ги следните детали пред да го поставите цел,ви Благодарам!) **Предмет : 18 W LED Потоп светлината Топлина мијалник основна плоча **Бренд : ZYE **Големина : изберете ја ставката **материјал : Alunminum **Тип : За 1 W / 3 W LED Чипови основна плоча **Употреба : се користи за доведе под вода светилка на вниманието ,floodlight ,таванот светлина ИТН...

Безплатна доставка AC85~265V LED liner четки bar light outdoor водоустойчива IP65 16key дистанционно управление на RGB led Wall шайба светлини 36W

152.00 -9 % BGN 138.00

16key далечински контролер led ѕид за миење светла 36 W AC85~265 V RGB бар светлина отворено водоотпорен Пејзаж светилки Љубезно ве потсети дека не сте ЧЕТИРИ видови на RGB ѕид за миење на пазарот...

2018 нов луксозен Слънчев пламък, факел светлини танцующее пламък трептене 96 LED Слънчева градина тревата лампа за външно деко водоустойчив

66.75 -39 % BGN 41.00

Карактеристики : Оваа соларна светилка има изградиво извор на светлина сензор Тоа автоматски ќе светне кога ноќта доаѓа и автоматски исклучи кога сонцето изгрева.Единствени прекинувач дизајн,светлина три секунди за да го отворите;Власт светилка тело, исклучете го.Прекрасни танцување пламен,безбедна алтернатива за вистински "пламен" ,Led диоди во светлина фрла безбедно, мека, расположениеподобрување сјај.Соларна енергија снабдување, повеќе еколошки.Nstalls лесно во секунди...

20 LED слънчева енергия Снежинка градина струнни светлини лампа за коледната сватба празнична украса

BGN 13.97

20 LED Соларна Енергија Снегулка Градина String Светла Светилка За Божиќ Свадба Партија Празник ДекорацијаОпис На Производот : Две копчиња операција дизајн, тоа е полесно да се користи.Се супер светло и ниска потрошувачка на енергија.Полудиригент чип светлина, да биде кршењедоказ и се тресатpoof.Бидат погодни за дома, хотел, гаража, автомобил, мотоцикл, Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, прозорец на екранот, итн.Лесно да се инсталира на повеќето површини : ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, градина, дрвја, треви, стакло, дрво, метал, пластика, Новогодишни елки, итн.Спецификација На Производот : Точка Име : 3 M 20 Led диоди LED Соларна БатеријаУправувана string светлинаВкупна должина : 3 MКоличината на led светилки : 20Влезен Напон : 1.2 V ( 1*АА батерија)Тип на прекинувач : Три тип (On / Трепка / Исклучување)Животниот век : 10000 часаЖица Боја : зеленаПакет : хартија кутијаПроизвод Структура : led светилки, зелена жици, привезоци, соларен панел и holer.Осветлување Mode : On / ТрепкаЗабелешки : АА соларна батерија е вклучена во соларен панел.Ако сакате која било друга боја од слики, ве молиме оставете порака прво.Ако имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам.Известувања : 1...

150 W AC85-265V Led светлина улица IP65 външно осветление 12000LM LED уличен фенер, лампа градина лампа размера на дупките 60 мм DHL Безплатна доставка

BGN 296.00

Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика...

Модерен led градински светлина водоустойчив открит стенни лампи балкон двор професионално осветление алуминиев открит аплици Led 3 W

188.80 -5 % BGN 179.00

[xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768] Претпоставувам дека Ви се Допаѓа ОписМатеријал : Алуминиум*Големина / димензија : погледнете ја сликата*Lightsource & bulbholder : Led, 1*3 W(led)lightsource / светилки опфатени,подготвени за употребаБоја : светло сива / црна, сиваНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052] најпопуларниот Испорака и услугаЗа Превозот / испорака1).превозот / време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.3)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.