• Новинка
Слънчевата енергия комплект LED светлина начин подъездная пътека път док пътни светлини габаритни светлини, охранителни лампи IP65, външен двор и градина стъпка ламп?

Слънчевата енергия комплект LED светлина начин подъездная пътека път док пътни светлини габаритни светлини, охранителни лампи IP65, външен двор и градина стъпка ламп?

резултат:
BGN 30.83
BGN 21.00 -32 %

Брой продукти
Налично

Соларни Палубата на Светлината LED Соларна Клупа Пат Патот Светла Маркер осветлување Водоотпорен Безбедност Светилки за Надворешна употреба Скалите Ligthing Карактеристики : Висок шок отпор Автоматски почнува да работи кога паѓа ноќта, или со појавата на inclement временската заштеда на енергија. Без УВ зраци ,животната средина пријателски Овој алуминиум легура ДОВЕДЕ на патот студ е природно обвинет од страна на сонцето. LED светлината дојде на автоматски штом ќе почне да добива темна секоја вечер. Тоа е ефикасен, лесен за инсталација и бараат апсолутно никакви жици или одржување. Драматично подобрување на изгледот на вашата градина и двор. Тие се специјално дизајнирани со безбедноста на патиштата во предвид и може да помогне да се спречат сериозни несреќи и емитуваат наместо да се рефлектираат светлина. Спецификации : Item Боја : Сребро сива LED Осветлување Боја : Жолта/ Бело/ Црвено / Сино / Зелено факултативна извор на Светлина : 3 x 2 парчиња ЛЕД luminotron Соларен панел : 0.3 W Една батерија : 1.2 V/800m Ah Ni-МЗ батеријата Фреквенција или флеш стапка : 60~70 Hz Работи водоотпорен оценка : IP65
Напон : 1.2 V
Време на полнење : 6-8 часа
Работно време : 8-10 часа
Bearable притисок : 9 Tons Пакет се Вклучени : 1x Отворено Сончевата Светлина
1.Ние само брод да се потврди цел адреса,па вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса,доколку не е,ве молиме оставете порака за тоа.
2.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците
4.Клиентот може да треба да плаќаат увозни давачки и да се обезбеди некои документи за увоз.
Answer : ___________________________ Note : ЕУ Вид значи производи се користат во Европска Земја excepte Обединетото Кралство(што се користи велика БРИТАНИЈА тип).НИ тип значи производи се користат во сад,Канада,Мексико и Јапонија и така натаму.Ве молиме изберете вистинскиот тип што треба кога се одржи редот.

Подробности

Отделят Цвят:
Синьо, Зелено, Червено, Бяло, Жълто
Източник На Захранване:
Слънчев
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Характеристики:
Слънчева Енергия
Материал На Корпуса:
Алуминий
Тип Слънчеви Панели:
NI-MH
документ:
МКО, RoHS, CE
Стил:
Иновация
Ниво На Защита:
IP65
Гаранция:
2 години
Източник На Светлина:
Led лампи
Напрежение:
6V
Базов Тип:
Няма
Номер На Модела:
Слънчевата светлина на палубата води слънчев път Док пътни светлини маркерное осветление
търговска марка:
хельсе
Използването на:
Извънредна ситуация
Дали диммируемым:
No
слънчева лампа:
слънчев етаж лампа
слънчевата светлина:
родословни път Led
родословни слънчева път:
под лампа
номер Led:
6 led
Led пътека подъездная пътека:
Светлина На Палубата Пътеки
Подава на:
Етаж Лампа Скачване На Пътя Градина На Палубата Пътеки
Цвят може да изберете Mulit:
Бяло, жълто, Блай, червен
Материал:
Метален Алуминий

Избор на купувачи

Модерен led градински светлина водоустойчив открит стенни лампи балкон двор професионално осветление алуминиев открит аплици Led 3 W

188.80 -5 % BGN 179.00

[xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768] Претпоставувам дека Ви се Допаѓа ОписМатеријал : Алуминиум*Големина / димензија : погледнете ја сликата*Lightsource & bulbholder : Led, 1*3 W(led)lightsource / светилки опфатени,подготвени за употребаБоја : светло сива / црна, сиваНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052] најпопуларниот Испорака и услугаЗа Превозот / испорака1).превозот / време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.3)...

Colorpai 4pas / лот led solar garden led светлини solar garden Solar outdoor solar Buried светлини морава лампа

42.90 -25 % BGN 32.00

карактеристики : Апсолутно НИКАКВИ ЖИЦИ и лесно да се инсталира Соларна Батерија : 4 V 65m A (Живот : 10year) Полнат со соларни панели под сончевата светлина 3 XPiranha Светла бела / Топло бела LED(Живот : 10 година) Батерија : AAx NiМЗ 1200 m Ah Батерија вклучени Светлина површина : 5mm Калено стакло(surfaec Капацитет : во текот 15 T)се Идеални за места каде конвенционалните електрични набавка не е достапна Материјал : не ' рѓосувачки челик +алуминиум...

Слънчевата енергия led лампа външна Слънчева лампа Зелена енергия на Земята погребан слънчевата светлина на палубата 150LM

15.95 -18 % BGN 13.00

Соларна Енергија LED Сијалица Отворено Соларна Светилка за Зелена Енергија Градина СветлинаЛесно да се инсталира.Едноставна монтажа е потребно.Автоматски го активира сензорот во мрак.Висок квалитет на акумулатори.Независна напојување, без жици.Светла до 15 часа, доколку целосно наполнета.Тие се musthave за сите 's градина.Батерија : 1 x NiМЗ 800 m Ah Батерија вклучени.Идеален за области каде конвенционалните електрични набавка не е достапна.Овие енергетски ефикасни, ниска одржување соларни светилки додадете шармантна, декоративни сјај на вашиот патеката, патио, или flowerbeds.Времетраење на светлината зависи од сончевата производ 's ниво на изложување на сонце,географски локации,временските услови и часовите на дневна светлина.Соларни панели се конвертира сончевата светлина во електрична енергија во текот на денот време и полнете ја батеријата(на директна сончева светлина)...

RGB LED прожектор AC85-265v 10 W COB LED водоустойчив прожектор за осветяване на градини, ландшафтен парк с дистанционно управление

19.98 -20 % BGN 16.00

ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 10 W 20 W 30 W 50 W Црна AC85265 V водоотпорен IP65 Floodlight центарот на Вниманието на ОтвореноОсветлување Бесплатен превозотПредмет Тип : 10 W 20 W 30 W 50 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина, Led Извор : Висока Моќност Epistar чиповиДимензии : 115*85*35mm 10 W180*140*45mm20 W220*180*50mm30 W285*235*50mm50 WНоминална Напон : 85265 V / AC 50 / 60 HZПрозрачна флукс : 10 W1000lm 20 W2000lm 30 W3000lm 50 W5000lm Прозрачна Ефикасност(lm / w) : 100lm*W Боја Temp : Предупредуваат Бела : 30003500k Ладно Бела : 6000k6500k Зрак Агол : 120° Материјал : Алуминиум Гаранција : 3years Е Водоотпорен : Водоотпорен IP65 Просечен Живот(часот) : 50000hrs Боја Направи Индекс : 8090 Ra фактор на Моќ : 0.900.99 Работа температура : 30+60 степени Сертификат : CE Забелешка : Само на RGB има Далечинска Контрола на Примена : Производот серија на LED премин светла се широко се користи како тунелот и премин осветлување на градот,laneway ипремин осветлување на метален рудникот, електрична централа, трафостаница, металуршки претпријатија, и други индустрискипретпријатија.Тунелот, Фудбалски терен, Фаза, Згради, Рекламирање Одбор,Сали, Стадионот, Двор, Тревник, Дворот, Парк, Плаза,Работилница, Магацин, Трговски Центар, Изложбена Сала,Бензинска Станица, Автопат, за Патарина Станица, Приклучете итн

Ултра тънък водоустойчива IP65 85-265 в led прожектор 20 W led прожектор външно осветление 110-220 До 240 v led прожектор

128.32 -8 % BGN 118.00

85265 V Пејзаж отворено Осветлување 20 W LED Потоп Светлината 1600 LM Floodlight со 24 Key IRДалечински Управувач Предмет Тип : Поплави Светла Извор на Светлина : power LED Влезен Напон(V) : AC85265 V Светилка Моќност(W) : 20 W Светилка Прозрачна Флукс(lm) : 1600 CRI (Ра>) : 75 Работна Температура( ) : 25 60 Работниот Живот(на Час) : 50000 Светилка Тело Материјал : Алуминиум Легура IP Оценка : IP65 Материјал : AL+Стакло Сертификација : CE,Ro HSСпецификација : Влезен напон : AC85265 V 5060 HzМоќност : 20 WRGB Полна боја : црвена : 620630nm зелена : 520530nm сина : 460470nmСо 24key далечински контролерВодоотпорен : IP65Обвивка во боја : Црна или сива (ве молиме кажете ни го вашето барање)Пакет се вклучени : 3* LED Floodlight 20 W како ви се допаѓа бојаСлика

Премиум качество на 6 м 30 LED слънчеви коледни светлини 8 режима водоустойчив капки вода слънчевата фея струнни светлини за външна градина

BGN 27.71

Премиум Квалитет 6m 30 LED Соларна Божиќ Светла 8 Режими Водоотпорен Вода Капка Соларни Самовила String Светла за Надворешна Градинарски Производи Карактеристики : 1...

5pcs високо качество 24W нов дизайн на led Wall шайба light outdoor wall wash lighting express безплатна доставка

579.20 -25 % BGN 434.00

24 W висока моќност предводена ѕид за миење светлосен Зрак агол 30 Влезен напон AC85265 V Светлост > 90100 LM / W бела / топло бела Светлина Фреквенција 5060 HZ LED Количини 24 Pcs Фактор на Моќ(PC) : > 90% Моќ Ефикасност >85% LED Потрошувачка 24 W Боја Бела / Топло Бела , Црвена,Жолта,Сина,Зелена,RGB Боја Индекс(CRI) >80% LED Бренд Epistar Работна температура 20~+40 Deg Работна Влажност 10%90% Складирање Температура 20~+40 Deg животниот век > 50000 Hours Светлина домување материјал Алуминиум Легура Големина 1000*46*46 мм Контрола опции за Внатрешна контрола Заштита Ниво IP65Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Слънчевата светлина led крушка Led подземен светлина подземен сензор Градински охранителна лампа за осветление стена led лампи

215.58 -5 % BGN 205.00

Сончевата Светлина led светилка Led Подземни Светлина подземниСензор Градина Безбедност Светилка ѕид Светла led светилки 30pcs​Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Ова производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!Слика Покаже : Карактеристики : Извор На Енергија : СоларенБренд Име : DAREENКарактеристики : соларна чекор светлинаТело Материјал : АлуминиумУпотреба : ОдморСоларни ќелии Тип : ААА 1200m A NiЗдраво(НЕ INCULDE)Извор на светлина : LED СветилкиГаранција : 1 годиниWattage : 0.21 WСтил : МодернаБаза Тип : ОптоварувањеЕ Dimmable : НикојНапон : 2 VЕ Светилки Вклучени : ДаЗаштита Ниво : IP65Извор На Енергија : СоларенАпсолутно НИКАКВИ ЖИЦИ и лесно да се инсталираДополнет со соларни панели под сончевата светлинаСветлина на површината : 5mm Калено стакло Идеален за области каде конвенционалните електрични набавка не е достапнаМатеријал : алуминиум.Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со насако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

6M 30 LED Solar Bubble Топка String Lighting Holiday Christmas Wedding Party Decoration

BGN 19.71

Спецификација : Светлина, боја : Шарени Батерија : вграденво 600m AH NIМЗ батерија време на Полнење : 8 часа Работно време : 810 часа, вкупно работно време повеќе од 10,000 часа Прекинувач : Моќ / ИСКЛУЧУВАЊЕ& MODE LED кол : 30pcs Светлина начини : 2 режим на Блиц : Долги светла+единствен флеш Два вида на автоматски режим се трансформира (Треба да притиснете на прекинувачот со рака да конвертирате една светлина режим) Батерија : 1.2 V 600 MAH ( не вклучува батерија ) Соларен панел : 2 V 100 MA Живот време : 5000h Контрола метод : светлинауправувана + копчиња Интервал : 15cm прибл...

150 W AC85-265V Led светлина улица IP65 външно осветление 12000LM LED уличен фенер, лампа градина лампа размера на дупките 60 мм DHL Безплатна доставка

BGN 296.00

Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика...

50 бр./лот 10 W 20 W 30 W, 50 W led прожектор DC DC 12V или 24V led лампа на проектора външна крушка RGB студен студен топъл бял

BGN 652.80

Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлинаLED Emitter Моќ : 10w 20w 30w 50wСветлост : 100110 LM / WРабота Напон : DC 12 V или 24 V (ако сте треба 24 V,оставете порака , или ние ќе ги испрати DC12v)100% Сосема Нов.Школка Материјал : Висока Јачина АлуминиумМаска Материјал : 5mm Висока Јачина ОчилаЗрак Агол : 120°Боја Temp : 6000~6500 K( Кул Бело ) ИЛИ 30003500 K ( Топло Бела )Водоотпорен : IP65Животниот век Време : 50.000 часови1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

Hi-Lumix 7W E27 слънчевата енергия е акумулаторна система за спешни led лампа AC85V-265V водоустойчива IP65 за употреба, преносим къмпинг

17.42 -20 % BGN 14.00

Опис На Производот : Оваа сончевата светлина се потпира на соларна енергија, која е чиста, бескрајна и животната срединапријателски.Системот е главно составена од соларен панел, извор на светлина и батеријата.Заштеда На Енергија,Долг Животен Век,Ниска Потрошувачка На Енергија,Батерија.Во текот на денот, кога има сонце, соларни панел може да се конвертира сончевата енергија за производство на електрична енергија и чувајте го во батеријата.Идеален за дома осветлување, кампување, готвење, работење, читање, итен и сведоци на недостиг на струја,итн.Извор на енергија : Соларен панел, дом на електрична енергија за полнење.СпецификацијаТип : Сончевата Светлина, Крушка & LED ФенерИзлезна Моќност : 7 WВкупно Emitters : 14pcs висока лумен SMD 5730 led чиповиПрозрачна Флукс : 400 LM(еквивалент на 20 вати блескаво сијалица)CCT : 60006500 KРаботен Напон (V) : AC85265 VПанел Вати : 1 WБатерија : 800m A / 3.7 Vконтинуирано ефикасно осветлување на целосно наполнета сијалица : 710hrsЖивотниот век : 50000hrsКарактеристики : Заштеда На Енергија,Долг Животен Век,Ниска Потрошувачка На Енергија,БатеријаПримена : Outoor (кампување,планинарење,патио,градина) ; Затворени (дома,таванот,подрум); итни случаи(прекини)итн.Плашт Материјал : ПластикаПакетот вклучува : 1 buc соларна LED сијалица или 2 парчиња соларна LED сијалица или 4 парчиња соларна LED сијалицаВи благодариме за вашиот поглед! Добредојдовте да се купи!Ако постои било каква помош, pls не се двоумеше да контактирате со нас...

Слънчевата светлина led Слънчева лампа с дръжка за външно къмпинг аксесоари водоустойчив и преносим Слънчев led фенер

46.22 -9 % BGN 42.00

Обвинет долги снимки нагласи највисок прозрачна флукс острина 65 lm (lumens) Обвинет фото истакнување на највисоко прозрачна флукс острина 63 lm (lumens) Наплаќа од слаба светлина висока прозрачна флукс острина, 25 lm (lumens) Највисока обвинет фото на слаба светлина флукс или 25 lm (lumens) 500 w / ㎡ светлина истакна осветлување време 1 час или 15 мин (минути) 500 w / ㎡ осветлување светлина осветлување време од 1 час и ниските стр 30 мин (минути) 1 час 500 w / ㎡ светлина сјае осветлување време 35 мин (минути) или Обвинет истакна осветлување време на стр 5 час...

Висока мощност 18 W 46*46*1000 водоустойчива IP65, открит led прожектор LED Wall шайба лампа пейзаж измиване, с монтиран на стената лампа 12V-24V/85-265V

372.80 -22 % BGN 291.00

Високомоќ 18 W 46*46*1000 IP65 водоотпорен отворен предводена од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА од Ѕид за миење светилка Пејзаж Миење ѕид светлина 12 V24 V / 85265 VВнимание : Опцијата "Бели" = Природна Бела (40004500 K) Speciication : 1,Влезен Напон : AC85 V265 V / 12 V / 24 V 50 Hz / 60 Hz 2,Моќност : 18 W 3,Светилка монистра : 18 5, IP65 : водоотпорен, Погодна за отворен примена 6,Боја : Црвена / Зелена / Блу / Топло Бела / Ладно Бела / Жолта 7,Домување : Алуминиум легура 8,CE ROSH во согласностКарактеристики : LED живот : >50000 HДолг животен век,висока прозрачна ефикасност.Заштеда на енергија и еколошки.Погоден : големи оперативни рудници / градење на профилот / стадион / осветленост / хотел итн.

1.2/2.2/3.2/5M Starry Battery Карта Photo Clip Garland LED String Light Фея Lamp Festival Christmas Holiday Light Decoration

6.24 -20 % BGN 5.00

Описи : Едно копче операција дизајн, тоа е полесно да се користи.Гарланд Супер Светло и Ниска потрошувачка на Енергија.Полудиригент чип светлина, да биде кршењедоказ и се тресатpoof.Бидат погодни за дома, хотел, гаража, автомобил, мотоцикл, Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, прозорец на екранот, итн.Лесно да се инсталира на повеќето површини : ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, стакло, дрво, метал, пластика, Новогодишни елки, итн.Спецификации : Точка Име : Картичка Фото Клип String СветлинаТри Избор : 1.2 M 10 LED / 2.2 M 20 LED / 4.2 М 40 LEDНапојување : 2 / 3x AA Батерии (Батеријата не се вклучуваат)Животниот век : 10000 часаЖица Боја : транспарентнаПроизвод Структура : led светилки,жици,приврзоциПакет : 1* Картичка Фото Клип String Светлина (на Батеријата не се вклучуваат)

Светлината е поток Led 3x2W, входен сигнал AC85~265V, водоустойчиво IP65, бяло/червено/ зелено / синьо вариант

205.54 -15 % BGN 175.00

3x2 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина , AC85~265 V Текст, Водоотпорен IP65, бело / црвено / зелена / сина опцијаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум легура Погоден за Домашни, Игра Основа, Предниот или Задниот дел Дворови, Реклама Билборд, Изградба на Зграда, Градина, итн...

10 бр./много мощен ултра-10 W 20 W 30 W, 50 W led прожектор Акумулаторна алуминиев прожектор Преносими led прожектор +зарядно устройство

286.40 -6 % BGN 269.00

Информации за производотСветилки носителот : Преносни Пакување Количество 10 PCS Материјал : Алуминиум Влезен напон : AC 90240 V Потрошувачка на Енергија : 10 W 20 W 30 W 50 W AC Струја 290m A Зрак Агол : 120° тежина 1.4 kg3.5 кг Прозрачна 100lm / w Боја Рендерирање Индекс : Ра≥80 Боја : Топло бела&Ладно бела Работа Tempreture : 25° до 50° Долг животен век : 50.000 часови Вода Доказ : IP65 Сертификати : Нема ROHS и CE Облик Плоштадот Бренд Име Шенжен Ќе&Мојот Useage Диви & Плоштад10 W 280*150*40mm20w 330*220*43mm30w 380*220*50mm50w 430*310*63mm1) заштеда на Енергија, тоа може да го спаси 70% ~ 80% енергија во споредба со заеднички блескаво светилка;2) Долг живот, тоа може да работи 50000 часа, што е повеќе од 30 пати од заеднички блескаво светилка3) Ниска топлинска вредност, тоа ретко се горат работи и само има многу мало влијание врз животната средина4) Еколошки, тоа не't содржат олово, жива, инфрацрвени и ултравиолетови зраци и други штетни елементи5) Низок напон, тој е безбеден и сигурен и тоа веднаш може да се започне, не фреквенција сим, без отсјај, без бучава6) Висока прозрачна ефикасност, тоа може да достигне повеќе од 100 LM / W7) Висока боја рендерирање индекс, добра боја рендерирање, различни боја температури се достапни8) Погодно инсталацијата, која може директно да се замени заеднички блескаво светилка

2018 нов луксозен Слънчев пламък, факел светлини танцующее пламък трептене 96 LED Слънчева градина тревата лампа за външно деко водоустойчив

66.75 -39 % BGN 41.00

Карактеристики : Оваа соларна светилка има изградиво извор на светлина сензор Тоа автоматски ќе светне кога ноќта доаѓа и автоматски исклучи кога сонцето изгрева.Единствени прекинувач дизајн,светлина три секунди за да го отворите;Власт светилка тело, исклучете го.Прекрасни танцување пламен,безбедна алтернатива за вистински "пламен" ,Led диоди во светлина фрла безбедно, мека, расположениеподобрување сјај.Соларна енергија снабдување, повеќе еколошки.Nstalls лесно во секунди...

Реколта andauern античен бронз, с монтиран на стената лампа, балкон, веранда украса на градината светлина външно осветление

35.20 -1 % BGN 35.00

Совети : E27 светилки не дистрибуција, може да се купат и на локално нивоБоја Класификација : БронзениСветлина Тело материјал : АлуминиумСенка Материјал : СтаклоПроцес : шупливи врежанБројот на извори на светлина : 1Моќност : 21 W30 WСветлината тип : LEDНапон : 220 VСветилка тип : E27Стил : ЕвропскатаДали светилки со светлина : без светлинаОтворено осветлување видови : улицаГолемина : 400 * 155 * 230mmПакување : 1 x надворешен ѕид1 x Кутија

20 LED слънчева енергия Снежинка градина струнни светлини лампа за коледната сватба празнична украса

BGN 13.97

20 LED Соларна Енергија Снегулка Градина String Светла Светилка За Божиќ Свадба Партија Празник ДекорацијаОпис На Производот : Две копчиња операција дизајн, тоа е полесно да се користи.Се супер светло и ниска потрошувачка на енергија.Полудиригент чип светлина, да биде кршењедоказ и се тресатpoof.Бидат погодни за дома, хотел, гаража, автомобил, мотоцикл, Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, прозорец на екранот, итн.Лесно да се инсталира на повеќето површини : ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, градина, дрвја, треви, стакло, дрво, метал, пластика, Новогодишни елки, итн.Спецификација На Производот : Точка Име : 3 M 20 Led диоди LED Соларна БатеријаУправувана string светлинаВкупна должина : 3 MКоличината на led светилки : 20Влезен Напон : 1.2 V ( 1*АА батерија)Тип на прекинувач : Три тип (On / Трепка / Исклучување)Животниот век : 10000 часаЖица Боја : зеленаПакет : хартија кутијаПроизвод Структура : led светилки, зелена жици, привезоци, соларен панел и holer.Осветлување Mode : On / ТрепкаЗабелешки : АА соларна батерија е вклучена во соларен панел.Ако сакате која било друга боја од слики, ве молиме оставете порака прво.Ако имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам.Известувања : 1...

Продажба на едро 100 бр. Коледни светлини LED открит Фея ред светлина ясен топчета многоцветен Chirstmas сватба декор лампи

1856.00 -10 % BGN 1670.00

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.