• Новинка
2018 Нова Реколта открит тавана лампа бронзов метал, стъкло защитен верандата светлини D25. 5cm водоустойчив потолочное осветление

2018 Нова Реколта открит тавана лампа бронзов метал, стъкло защитен верандата светлини D25. 5cm водоустойчив потолочное осветление

резултат:
BGN 69.92

Брой продукти
Налично

2018 Нови Гроздобер отворено монтира на таванот светилка Бронза Метал и Стакло заштитна тремот светла D25.5cm водоотпорен таванот осветлување
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Алуминиум, Стакло
Моќ влез : 100-240 V AC
Сијалица Тип : 1pcs E27
Сијалица вклучени или Не : 40 W блескаво сијалица Вклучени
Големина : Како на сликата подолу
Повеќе детали слики за вашиот референца
Поврзани Објекти
Важни Совети
1 : Ние сме забелешка одговорен за какви било царински давачки или improt данок, Но со цел да ги избегнете високите увозни давачки/данок, Nowmally ние ќе прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба. Но, дали тоа е обвинет или колку се наплаќа, Тоа зависи од вашата земја на царинската управа. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте ме пред испорака.
2 : објектот е бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. но, ние не гарантираме за да одговара на тоа. Бидејќи ние може да ги испрати од страна на хонг конг пост, Sinpagore пост или други начини.
3 : Таму ќе биде вистински следење на број за секоја цел, така што ќе може да ги проверите online статусот за достава.
4 : Кога цел ќе биде истече но вие не добија пратката, ве Молиме контактирајте ме навремено да се продолжи време на испорака за вас.
5 : Последно но не и закуп, Ако сте среќни нашите производи и услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезда postive повратни информации за мене, Ако постои нешто што вие не сте задоволни, ве молиме контактирајте ме за решенија. Ве молиме не само пост спор или остави негативни повратни информации, без комуникации. Ви благодариме.

Подробности

Тип Елемент:
Стенни Лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Завърши:
Желязо
Дифузер:
Алуминиева сплав
Гаранция:
1 година
документ:
МКО, RoHS, CE
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Базов Тип:
E27
Стил:
Европа
Материал На Корпуса:
Желязо
Ниво На Защита:
IP65
Номер На Модела:
AN-VCL-007
търговска марка:
cicilighting
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
110-240V

Избор на купувачи

Продажба на едро 100 бр. Коледни светлини LED открит Фея ред светлина ясен топчета многоцветен Chirstmas сватба декор лампи

1856.00 -10 % BGN 1670.00

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

10шт 18 W LED на PCB flood light алуминиево теплоотводная плоча RGB ПХБ Plate за 15 W прожектор прожектор външно осветление Безплатна доставка

44.00 -7 % BGN 41.00

(Ве молиме проверете ги следните детали пред да го поставите цел,ви Благодарам!) **Предмет : 18 W LED Потоп светлината Топлина мијалник основна плоча **Бренд : ZYE **Големина : изберете ја ставката **материјал : Alunminum **Тип : За 1 W / 3 W LED Чипови основна плоча **Употреба : се користи за доведе под вода светилка на вниманието ,floodlight ,таванот светлина ИТН...

Стенни аплици Clear Class cover открит стенен монтаж лампа метална рамка, стъклена стенни лампа

134.40 -29 % BGN 95.00

СпецификацииМатеријал : Железо+СтаклоГолемина : се погледне на сликаИзвор на светлина : 1 buc E27 крушка светилка (не се вклучени)Votage : 110240 V ACБоја : ЦрнаКостум за на Отворено, Балкон, Двор, Градина, Вила и така натаму.Руски Клиенти мора да се пополни даночен број и број на пасош на aliexpress за сопствени, или светилка не може да биде пратена од Ali Express Премиум Превозот или SPSR express, но од Кина пост mail...

IP65, открит DC24v 18w Edison rgb led мини-прожектор, кръгла стенни миене, сребърна черупка, CE & ROHS, 24 бр. / лот DHL безплатна доставка

BGN 3948.80

2016 година Есен колекција ! IP65 отворено DC24v 18w Lumiled rgb led мини проектор, круг ѕид за миење,сребрена школка,CE&ROHS, 24pcs / многу големо&мало, DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот!Настава : ******За структурата на дел од 3во1 RGB LED проектор : 1.главниот дел материјал се alufer и нерѓосувачки челик,со посебен кои се занимаваат со површина,тоа може да се спречи од УВ,правејќи се дека тоа е цврст и издржлив.2.постојат две ротирачки механизми, така што тоа може да irradiate да било насока.3.водоотпорен тип, IP65 стандард.******Електронскиот дел од мини отворено предводена од поплави светлина : 1.користење на линеарна постојан струја дизајн,згаснува течно.2.хомогена RGB мешавина.Карактеристики : 1.потрошувачка на енергија : 18w2.Влезен напон : 24v dc3.led type : 3w Lumiled (3во1 rgb led)4.КОЛИЧИНА на led : 6pcs5.зрак агол : 30°6.животен век : >50.000 часа7.водоотпорен стандард : IP658.Max.актуелни : 0.75 A9.тежина : 1.34 kg10.Домување крај : сребрена ( црна сликарство, исто така, е достапна)11.гаранција време : 3 години12.сертификат : CE & ROHSПримена : Барови,ресторани,клубови,хотели,фази Историски и модерни згради Meseums ,уметнички галерии Скулптури и пластични уметностиАКО треба Водоотпорен rgb led контролер ,ве молиме љубезно ве молиме проверете го овој линк : Слики од 18w Lumiled мини led rgb проектор покажува : Напомена : 1.За руски клиенти , ние ќе брод од страна на EMS или Посебни Авио Служба тогаш,ви благодариме.За нашата услугаПлаќање : Ние прифаќаме alipay тука .Ние, исто така, ја прифати T / T,запад унија, и други начини на плаќање.Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!Превозот : Ние брод во светот од експрес од DHL,UPSот,FEDEX (избор од најдобрите на оваа три начини) ....

30 W led прожектор IP65 водоустойчива RGB led прожектор led прожектор с дистанционно управление 24key

85.92 -8 % BGN 79.00

Водоотпорен IP65 30 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина ПРЕДВОДЕНА Floodlight Топло / Кул Бело / RGB Отворено Осветлување СветилкаСпецификација : 1...

Открит DC24V 18 W кръгла RGB Led Edison Wallwasher IP65 мини проектор led сребрист / черен корпус CE & ROHS 36 бр. / лот DHL Безплатна доставка

BGN 5854.08

2014 година Есен колекција ! Отворено DC24 V 18 W Круг Lumiled RGB Led Wallwasher IP65 Мини LED Проектор Сребрена / Црна Школка CE&ROHS 36pcs / многу големо&мало DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот!Настава : ******За структурата на дел од 3во1 RGB LED проектор : 1.главниот дел материјал се alufer и нерѓосувачки челик,со посебен кои се занимаваат со површина,тоа може да се спречи од УВ,правејќи се дека тоа е цврст и издржлив.2.постојат две ротирачки механизми, така што тоа може да irradiate да било насока.3.водоотпорен тип, IP65 стандард.******Електронскиот дел од мини отворено предводена од поплави светлина : 1.користење на линеарна постојан струја дизајн,згаснува течно.2.хомогена RGB мешавина.Карактеристики : DC24 V 18 W Lumiled RGB LED Ѕид за Миење Светлина1.потрошувачка на енергија : 18w2.Влезен напон : DC24v3.led type : 3w Lumiled (3во1 rgb led)4.КОЛИЧИНА на led : 6pcs x 3во1 Lumiled висока моќност led диоди5.зрак агол : 30°6.животен век : >50.000 часа7.водоотпорен стандард : IP658.Max.актуелни : 0.75 A9.тежина : 1.34 kg10.Домување заврши : сребро или црна сликарство11.гаранција време : 3 години12.сертификат : CE & ROHS13.професионални ладење дизајн,повисока ефикасност за ладење14.светилка тело 180 степен прилагодливиПримена : Барови,ресторани,клубови,хотели,фазиИсториски и модерни зградиMeseums ,уметнички галерииСкулптури и пластични уметностиАКО треба Водоотпорен rgb led контролер ,ве молиме љубезно ве молиме проверете го овој линк : 18w Lumiled сребрена школка rgb мини led проектор слики : Напомена : 1...

Открит е водоустойчив, с монтиран на стената лампата на верандата градински светлини нагоре и надолу 6 W COB водоустойчив декоративно осветление модерни аплици стен?

31.97 -6 % BGN 30.00

Карактеристики100% Сосема нови во кутија подготвени да брод одМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Stoving ЛакСветилка домување : Црна 、Сребро.големина : 120mm x 60mm x 40mm (должина x ширина x висина )Напон : AC85v265vМоќност : 6 WLED боја : топло бела 3000k и кул бело 6000kКОЧАН Чип вграден воIP65 водоотпорен ИндексLED Отворено Водоотпорен Ѕид СветилкаВнатрешен ѕид светлинаНагоре и Надолу Осветлување Површина Поставена на Отворено Тремот Градина СветлинаПакет : 1x pc led светилка ѕидсо додатоци за монтирање

Безжична мощен led прожектор червен син аварийно фенерче прожектор преносими работен светлина, устойчиви на атмосферни въздействия

81.28 -30 % BGN 57.00

Cordless Моќни LED Floodlight Црвено и Сино светло за Итни случаи Потоп Светлината Преносни Работи Светлина Светилка Времето е ОтпоренAnswer : ___________________________ Note : ова потоп светлината ќе биде транспортирана со продаваат на мало пакување кутија...

10pcs LED Solar Powered Fence Post Cap Light Outdoor Garden Yard Pool Waterproof White Lights Pathway Осветление лампа

53.60 -5 % BGN 51.00

10pcs LED Соларен Погон Ограда Пост Капа Светлина Отворено ГрадинаДворот Базен Водоотпорен Бела Светла Патека Осветлување СветилкаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : број на модел : SN Z 516материјал : ПП, АБС (школка вајт)заштита одделение : IP44светлината моќност (W) : 0.1напон (V) : 1.2LED боја е белаСоларни ќелии видови : НуМЗсоларни панели : Германија Увезени monocrystalline силикон 60m A 2 Vбатерија : АА 1.2 V 600 m AH

50pcs *10M100LEDs led string light AA battery colorful holiday led lighting waterproof outdoor decoration коледа light light

446.40 -15 % BGN 379.00

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

150 W AC85-265V Led светлина улица IP65 външно осветление 12000LM LED уличен фенер, лампа градина лампа размера на дупките 60 мм DHL Безплатна доставка

BGN 296.00

Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика...

Висока мощност 18 W 46*46*1000 водоустойчива IP65, открит led прожектор LED Wall шайба лампа пейзаж измиване, с монтиран на стената лампа 12V-24V/85-265V

372.80 -22 % BGN 291.00

Високомоќ 18 W 46*46*1000 IP65 водоотпорен отворен предводена од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА од Ѕид за миење светилка Пејзаж Миење ѕид светлина 12 V24 V / 85265 VВнимание : Опцијата "Бели" = Природна Бела (40004500 K) Speciication : 1,Влезен Напон : AC85 V265 V / 12 V / 24 V 50 Hz / 60 Hz 2,Моќност : 18 W 3,Светилка монистра : 18 5, IP65 : водоотпорен, Погодна за отворен примена 6,Боја : Црвена / Зелена / Блу / Топло Бела / Ладно Бела / Жолта 7,Домување : Алуминиум легура 8,CE ROSH во согласностКарактеристики : LED живот : >50000 HДолг животен век,висока прозрачна ефикасност.Заштеда на енергија и еколошки.Погоден : големи оперативни рудници / градење на профилот / стадион / осветленост / хотел итн.

Слънчевата енергия комплект LED светлина начин подъездная пътека път док пътни светлини габаритни светлини, охранителни лампи IP65, външен двор и градина стъпка ламп?

30.83 -32 % BGN 21.00

Соларни Палубата на Светлината LED Соларна Клупа Пат Патот Светла Маркер осветлување Водоотпорен Безбедност Светилки за Надворешна употреба Скалите Ligthing Карактеристики : Висок шок отпор Автоматски почнува да работи кога паѓа ноќта, или со појавата на inclement временската заштеда на енергија...

VNL 25Ft G40 лампа Globe струнни лампи с прозрачна крушка на задния двор двор светлини старовремски лампи декоративни външни гирлянди сватба

39.81 -15 % BGN 34.00

VNL 25 Ft G40 Сијалица Свет String Светла со Јасни Сијалица Дворот Патио Светла Гроздобер Светилки Декоративни Отворено Гарланд Свадба Производ Функција Лесно се инсталира било каде со 25 нозете вкупно должината на string Корисна крајдокрај connection 25ps трајни G40 јасно светилки Совршени за внатрешна отворено партии Свадба еМора да Има – Гарантирано! Стаклото светилки на VNL свет string светлина, може да долги часови и да останат светла на отворено...

12 m 22 ч 40 м Слънчева градина струнен светлина открит венец Фея светлина ред Коледна елха струнни светлини градина тераса фенер светлина

20.86 -19 % BGN 17.00

12 M 22 M 40 M Соларна LED String Светлина Отворено Гарланд Самовила Светлина String Елка String Светла Градина Патио Фенер СветлинаSpecifictions : 1.Без жици е потребно, напојуван со соларна енергија2.LED светлината може да се задржи блескав за околу 8 часа на ноќ по целосно наполнета во текот на денот3.Водоотпорен, погодна за внатрешна и надворешна употреба4.Големо за Градинарски Божиќ партија или друга прослава по повод5.Автоматскиот Сензор контроли осветлување и полнење6...

Слънчева лампа водоустойчива IP65 LED неръждаема стомана + ABS Слънчев сферична уличен фенер Вила градина аварийно осветление, градински фенери

27.04 -8 % BGN 25.00

Карактеристики : Производ параметри : Соларни панели : 6 V, 1.8 W LED сијалица : 15 PCS, 0.9 W време на Полнење : 6 часа во текот на летото, 8 часа, во зима Осветлување време : 89 часа Материјал : ABS пластика + нерѓосувачки челик Светлина тело големина : 18 * 13 * cm се Погодни места : отворено врати, патишта, courtyards, ходници, кампување...

1 бр. прожектори, с монтиран на стената лампа 70 w 100 W 150 W led светлина улица водоустойчив AC85-265V led уличното осветление на пътен градински лампа топло / студено бяло

43.71 -4 % BGN 42.00

Моќност(W) : 70 W100 W150 WLed светилки количина : 5730120 КОМПЈУТЕРИ5730160 КОМПЈУТЕРИ5730252 КОМПЈУТЕРИЛумен : 1 3 0 LM / W1 3 0 LM / W1 3 0 LM / WВлезен Напон : 85265 V / AC85265 V / AC85265 V / ACОсветлување Агол : 18 0°18 0°18 0°Сијалица, големина : 70*216 MM90*190 MM90*270 MMБоја : Кул Бела / Топло белаТемпература на бојата : 60006500 K(Coolwhite) / 30003500 K(Топло бела)Случај МатеријалАлуминиум+ ПластикаБаза тип : E26 E27 E39 E40Живот : 50.000 часаВодоотпорен : IP 61Карактеристики На Производот : Environmentally Friendly,Висока CRIHigh Ефикасна,Енергија Saving Long Живот .Издржливост и БезбедноАпликации : Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видови на внатрешна и декоративни осветлување.

горещи продажба на водоустойчив слънчеви стенни лампи ABS Solar LED Path Light Outdoor Garden wall lightings Yard Path Fence Lamp

9.18 -2 % BGN 9.00

Топла ПродажбаОпис : 1.Бренд нови нерѓосувачки челик Соларна Енергија градина двор скали чекор Светла.2.Овие енергетски ефикасни, ниска одржување соларни светилки додадете шармантна,декоративни сјај на вашиот патеката, патио, или flowerbeds.3.Тие се мора да се има за секој градина или двор...

15LED слънчевата енергия сензор за управление на осветлението уличен фенер, коридор, двор, гараж и открит начин, с монтиран на стената авариен прожектор, лампа за сигу

63.81 -36 % BGN 41.00

Соларен панел : 1.8 W соларна батерија, полнење струја од 360 маЛитиум полимер батерија : 2400 мр, со двеначин на полнење коло заштитаLED : 15* суперсветли LED светилка, полн со светлина повеќе од 9 часаПроизвод големина : 180 * 120 * 16 мм продолжување род, две род 360 mmКонтрола на владата : автоматска контролаШколка материјал : ABS суровини + UV УВ заштита на материјалиДодатоци : 1...

Hi-Lumix 7W E27 слънчевата енергия е акумулаторна система за спешни led лампа AC85V-265V водоустойчива IP65 за употреба, преносим къмпинг

17.42 -20 % BGN 14.00

Опис На Производот : Оваа сончевата светлина се потпира на соларна енергија, која е чиста, бескрајна и животната срединапријателски.Системот е главно составена од соларен панел, извор на светлина и батеријата.Заштеда На Енергија,Долг Животен Век,Ниска Потрошувачка На Енергија,Батерија.Во текот на денот, кога има сонце, соларни панел може да се конвертира сончевата енергија за производство на електрична енергија и чувајте го во батеријата.Идеален за дома осветлување, кампување, готвење, работење, читање, итен и сведоци на недостиг на струја,итн.Извор на енергија : Соларен панел, дом на електрична енергија за полнење.СпецификацијаТип : Сончевата Светлина, Крушка & LED ФенерИзлезна Моќност : 7 WВкупно Emitters : 14pcs висока лумен SMD 5730 led чиповиПрозрачна Флукс : 400 LM(еквивалент на 20 вати блескаво сијалица)CCT : 60006500 KРаботен Напон (V) : AC85265 VПанел Вати : 1 WБатерија : 800m A / 3.7 Vконтинуирано ефикасно осветлување на целосно наполнета сијалица : 710hrsЖивотниот век : 50000hrsКарактеристики : Заштеда На Енергија,Долг Животен Век,Ниска Потрошувачка На Енергија,БатеријаПримена : Outoor (кампување,планинарење,патио,градина) ; Затворени (дома,таванот,подрум); итни случаи(прекини)итн.Плашт Материјал : ПластикаПакетот вклучува : 1 buc соларна LED сијалица или 2 парчиња соларна LED сијалица или 4 парчиња соларна LED сијалицаВи благодариме за вашиот поглед! Добредојдовте да се купи!Ако постои било каква помош, pls не се двоумеше да контактирате со нас...

Градина слънчеви led светлини пейзаж украса водоустойчив страхотна светлина пеперуда / птица/водно Конче промяна на цвета на лампата

18.26 -34 % BGN 12.00

Градина Соларна LED Светла Пејзаж Декорација Водоотпорен Самовила Светлина Птица / Dragonfly ја Менуваат Бојата СветилкаФункција : Оваа прекрасна светлина ги осветлува во текот на ноќта, идеални за украсување на вашиот градини, патио, тревник, тремот, портата, дворот итн...

нов черен грижи за кожата на лицето водоустойчива IP65 20 W led прожектор led прожектор AC85-265V топло/студено бяло / RGB/R външен led лампа

64.00 -8 % BGN 59.00

нови Водоотпорен IP65 20 W LED Потоп Светлината LED Floodlight Топло / Кул Бело / RGB / Р / G / B / Y Отворено Осветлување СветилкаСпецификација : 1...

10 бр./лот открит слънчева светлина 4-led светлини път нагоре-стълбище стенен градина ограда двор лампа

BGN 55.17

10pc / многу Отворено Соларен Погон 4LED СветлаПат ДоСкалило Ѕид Монтирани Градина Ограда Двор Светилка Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Карактеристики : Ажурирана верзија користење Monocrystalline силикон соларни панели, тие се повеќеефективно и континуирано подолго време.Овие енергетски ефикасни, ниска одржување соларни светилки додадете шармантна, декоративни сјај на вашиот патеката, патио, или flowerbeds...

5шт дистанционно управление 10 W 20 W 30 W, 50 W соларен панел светлина улица на слънчев сензор за осветление на открит път монтиране на авариен лампа

798.40 -6 % BGN 750.00

НОВ Далечински управувач 20 W 30 W 50 W Соларен Погон Панел superbright КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од уличното осветлување Отворено Градина Патот Место Ѕид Итни СветилкаСоларни Интегрирани уличното осветлување параметриКарактеристики на производот : Компанијата 's патент за производот : automatic интелигентна контрола,текот на денот сончево полнење,автоматски nightlight.Инсталацијата е едноставна,безбеден,удобен,економски и практични,најсоодветен за земјата рода,housingetc....

Червен/зелен/син/жълт / бял цвят водил възел 9мм,вид чрез-дупка, направена впрыску, расклассифицированное ИП65;входен сигнал ДК5В;0.06;на ред 50пкс а

BGN 5.76

Работен напон : DC5 VРаботни Потрошувачка : 0.06 Wработна температура : 40°C60°CLED Type : 5mm сламена шапка led сигнал во бојаled боја : ве молиме, известете нè на боја треба кога местото цел( ЦРВЕНА / ЗЕЛЕНА / БЛУ / ЖОЛТА боја / БЕЛА)Животниот век : MTBF≥50000hАгол на гледање : ≥140стандардно жица проред : 65mmбоја wavelenght / температура на бојата(nm / к) црвена 619~635 зелена 512~528 сина 463~475 жолта 584~595 бела ≥6500≤Примена : 1)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.