• Новинка
High Speed USB 3.0 pendrive moto usb flash drive 16gb motorcycle pen drive 32GB cartoon 4GB usb 3.0 memory stick duo 8GB flash card

High Speed USB 3.0 pendrive moto usb flash drive 16gb motorcycle pen drive 32GB cartoon 4GB usb 3.0 memory stick duo 8GB flash card

резултат:
BGN 12.80
BGN 10.00 -22 %

Брой продукти
Налично


Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми до 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw
Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB
Интерфејс : USB 3.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4.5 V-5.5 V
Складирање Живот : Повеќе од 10 години
Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати
Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9.X/Linux2.4 или над
USB конекција : поддршка Топла plug & Play.
Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во.
Пакет :
1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO).
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4) Ние ќе брод на сите наредби како подарок и драги пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход. 5)Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација.
Наплата-Политичко 1) Ние нудиме 7 дена безусловна се врати иако овој член е добар, не се неисправни. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој производ останува во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ја обезбедуваат оваа услуга. Сите превозот цена која вклучува ние превозот надвор и ќе испраќа назад е на товар на купувачот. Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот.
2) Ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламира или неисправни, ве молиме вратете ни во 7 дена . Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, Ние ќе ги сноси сите превозот цена. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена, или да побара disccount без испраќање врати производот.
3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ следење на број, специфична причина за враќање.
4) 60 дена безусловна наплата. Ако не сте спремни да чекаат откако на производот(ите) што е (се), се испраќаат надвор за 60 дена, ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата износ. Повратни информации 1. Ние сме committ на задоволство на нашите клиенти и се стремиме да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите.
2. Ако сте задоволни со купувањето, ве молиме да ни остават позитивен feback, и ние ќе го прават истото за вас.
3. Ако не сте задоволни, pls се каже со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Trademanager,ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа.

Подробности

Обемът на:
4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB
Криптиране:
No
търговска марка:
ОСМР
тегло на продукта:
20 г
Стил:
Колие, Правоъгълник, Стик, Робот, Ремък
Вид На Интерфейса:
USB 3.0
Пакет:
ДА
Време за излизане на пазара:
Май-13
Номер На Модела:
NB357
Вид На Продукта:
Креативен, Криптиран
Материал:
Силикон

Избор на купувачи

Uneatop ST3514 3.5 in SATA алуминиев корпус твърд диск hot swap bay drive caddy rack 3.5 SATA hdd корпус

54.08 -13 % BGN 47.00

Опис• 3.5 во SATA хард диск мобилни багажник• Инсталација : Plug and Play• Модел Бр : ST3514• Материјал : Алуминиум,Метал• Боја : Црна• Интерфејс : SATA• Димензија : 186mm149mm42mm• Поддршка на Хард диск : Стандарден 3.5 инчен SATA хард диск• Поддршка HDD Дебелина : 79.5 mm• За поддршка на Системот : Победи 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / / 8.1 / 10 погоре, Mac OS 10.1 погоре• Сертификација : CE, ROHS FCC• LED Индикатор : Сина за моќ , Портокал трепка за читање и пишување• Имајте на ум : HDD не е вклученаВклучени• 1 x HDD Мобилни Багажник• 1 x SATA 15 P да 4 P+4 P Моќ Кабел• 1 x SATA 7 P Кабел• 4 x Завртка• 2 x Копче• 1 x Упатство

Класическа химикалка писалка Red Pruple USB Flash Memory Stick Pen Mini USB Flash Drive 4G 8G16g 64G Thumb Bug U Disk Default Custom

11.49 -13 % BGN 10.00

Совети Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметува Оперативен систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB ; Па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи...

реални капацитет изкуствена кожа 32gb 64gb 8gb 16gb usb 2.0 flash driver 64gb pen drive u disk pendrive flash drive високо качество

5.60 -29 % BGN 4.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testwАко сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Твърд диск Caddy жак за HP Pavilion DV6000 DV9000 Presario V6000 F700 HDD категория 4 x винтове

4.62 -13 % BGN 4.00

Карактеристики : Може да се прошири на вашиот систем и капацитет за складирање со дополнителен хард диск.Хард диск caddy се заклучува во вашиот систем за сигурност и безбедност.Можете да го поврзете вашиот хард диск со вашиот КОМПЈУТЕР за трансфер на датотеки и библиотека за управување.Интерфејс : SATA.Димензија : 107 x 70 x 10 милиметри.1 приклучок и 4 монтажа завртки се вклучени.Компатибилност : CompaqPresario Серија : V6000 V6100 V6200 V6300 V6400.HPПавилјон Серија : DV9000 DV9100 DV9200 DV9300 DV9400 DV9500 DV9600 DV9700 DV9800 DV9900.HPПавилјон Серија : DV6000 DV6100 DV6200 DV6300 DV6400 DV6500 DV6600 DV6700.Пакет се вклучени : 1 x Метал HDD Caddy.1 x Конектор.4 x Завртки.А Ние гарантираме 100% автентични производ слики.Б...

USB Flash Drive 128GB Metal Pendrive High Speed USB Stick 32GB 8GB Pen Drive Real Capacity 16GB keychain USB Flash

BGN 9.58

USB Флеш Диск 128 GB Метал Pendrive High Speed USB Стик 32 GB Пенкало Диск Реалниот Капацитет 16 GB USB ФлешСпецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GB Логистика : 1...

TOSHIBA USB flash drive 128GB 32GB 64GB 16GB, 8GB USB2. 0 TransMemory USB flash drive USB Memory Stick 64G usb Pen Drive (11.11)

15.20 -21 % BGN 12.00

започнетекрајотНие само продажба на оригинални бренд100% Оригинални TOSHIBA Trans Memory USB 2.0 64 GB / 32 GB / 16 GB / 8 GBUSB флеш диск квалитет Memory Stick Пенкало Диск Бесплатен превозотСпецификации 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB 4 GB Модел UHYBS064 GH UHYBS032 GH UHYBS016 GH UHYBS008 GH UHYBS004 GH Производ фотографии Пакување слики 16 GB 16 GB 16 GB Модел UHYBS016 GHLB UHYBS016 GHИЛИ UHYBS016 GHBL Производ фотографии Пакување слики 8 GB 8 GB 8 GB Модел UHYBS008 GHLB UHYBS008 GHИЛИ UHYBS008 GHBL Производ фотографии Пакување слики Интерфејс HiSpeed USB1.1 / USB2.0...

3,5-инчов вътрешен SATA hdd mobile багажник с превключвател за захранване и достъп с ключалка за 5,25-инчов оптични отделение КОМПЮТЪР с охлаждащ вентилатор

66.72 -13 % BGN 58.00

3.5 инчен внатрешен SATA hdd мобилни багажникПредностМаксимизирате перформансите, со пренос на датотека брзина до 6 Gbps спарен со SATA III HDD и контролерОвозможува една 2.5 во HDD / SSD да бидат инсталирани во било кој слободен 3.5 во вози bay без потреба на послужавник, caddy или превозникотЗаклучување во можност вози врати додадете мир на умот и вози за безбедностМаксимизирање на капацитет за складирање на компјутерски, преку овозможување еден 2.5" диск да биде инсталиран во една 3.5" заливМаса систем гради / распоредување, каде што брзо и ефикасно возење imaging е потребно, со минимален престојРедовно тестирање или за бенчмаркинг на различни хард дисковиПоддржува 1* 2.5 инчи HDD(SATA I / II / III (1.5 / 3.0 / 6.0 Gbps));Поддржува 2.5" форма фактор хард дискови (HDD) и цврста состојба диск (SSD);79.50 mm дебелинаФункција Нема драјвери или софтвер потребен Моќ и пристап LED индикатор за Заклучување дизајн обезбедува податоци за безбедност на Алуминиум алуминиумски панел со висок интензитет на модерен изглед Половинаотворање дизајн за лесно топлина дисипација Ладење дупки на trayless им помага на топлина прахосвам fater Леснофрлањето trayless механизам

Dual bay 5.25 inch Trayless Hot Swap Mobile Rack for 1*2.5 inch and 1*3.5 inch internal Hard Drive hot swap backplane enclosure

72.16 -13 % BGN 63.00

5.25 инчен внатрешни топла plug hdd мобилни решетката за оптички bay поддршка 2.5 инчен +3.5 инчен HDD без USB3.0 порта*2.5 инчен+3.5 инчен внатрешен SATA hdd мобилни багажник*Поддршка 1* 2.5 инчен HDD / SSD(79.5 mm) и 1* 3.5 инчен HDD(сите височина)*Користење на SATAIII конектор, брзината на трансфер на upsот до 6 Gbps, поддршка hotplug*Поддршка страна инсталиран тенок HDD*Потрае до еден 5.25" оптички pc залив, зголемување на капацитетот*со HDD прекинувач, две blue&orange LED индикатор *Посебни designe четириточка силикони антивибрации * Големина : 195mm*149mm*42mm Тежина : 415g * Галантерија : sata power кабел*1, sata кабел за податоци*2, внесете*2, завртка*4, прирачник за корисникот*1Повратни информации : Сите производи се производство и тестирани пред праткатаАко имате било каков проблем или прашање за производот,ве молиме контактирајте со нас пред да замине meaasge.Доколку ви се допаѓа нашата praducts или сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информацииПлаќањеНие прифаќаме Alipay на AliexpressНие може да се плати со користење на Visa,Mastercard и Банкарски ТрансферСите плаќања се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место целИспоракаНаредбите обработени навремено плаќање по vertificationНие само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адреса мора да macth вашата адреса recipmentАко не ја добиете вашата пратка во рок од 60days од плаќање ,ве молиме контактирајте ме.ние ќе ги пратите пратката и да се вратам toyou што е можно поскоро со што одговор

Единична отделение 2,5 инча до 3,5-инчов HDD адаптер hdd корпус с гореща замяна hdd rack mobile

45.12 -16 % BGN 38.00

Еден залив 2.5 инчен 3,5 инчен hdd адаптер hdd куќиште со hotswap hdd мобилни багажник1 , Поддршка 7mm12.5 mm дебелина HDD / SSD, 2,5 инчен HDD / SSD стандарден 3.5 инчен HDD / SSD2 , слободни алатки за да го замени на хард диск3, поддржува hotplug поддршка SATAIII 6 Gbps , USB3.04, висока алуминиум легура случај5, производ големина : 146.4*101.5*26.5 ММ6, производ тежина : 240g7 , Додатоци : HDD мобилни багажник, завртка, упатството за

Карикатура Супер Марио usb флаш памет pen drive 4G 8GB 16GB 32GB 64GB флаш памет истинският капацитет на pendriveStick pen drive

4.40 -9 % BGN 4.00

Спецификација : 1 USB конекција,поддршка Топла plug & Play.2 Ниту надворешно напојување .3 Поддршка на различни видови на оперативен систем.4...

4GB 8GB 16GB 32GB Usb флаш памет Pendrive сладък Недди животни U диск Pen Drive прекрасен задник тигър memory stick флаш карти

BGN 3.52

Добредојдовте во мојата продавница!Известување(Важно) : За : Android, Mac OS, Windows и Linux системи 1 Проценето време на испорака е 1560 дена, ако немате доволно време да чекате, ве молиме да не купи...

ново промоция pendrive музикален инструмент цигулка метал usb флаш памет 32gb memory stick pen drive 16gb, 64gb модерен подарък u диск

9.90 -29 % BGN 7.00

Руски Купувачот Внимание Според прилагоди поштенска политика на руски,на име на примачот мора да биде целосно име и презиме.Капацитети : 8 GB, 16 GB, 32 GB ,64 GB,128 GB...

U Disk pen drive cartoon gun 4gb/8gb/16gb/32gb bulk tennis racket usb flash drive flash memory stick pendrive mini

BGN 6.69

Пен диск Тениски рекет 8gb 16gb 32gb 64gb usb 2.0 флеш диск мемориската картичка се држиме диск Уред за Складирање pendriveСпецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GBзошто да го одберете нас?бидејќи ние сме бесплатен превозот за aliexpress логистика! Зошто Ali Express На Превозот? Откако ќе го стави на својата цел на Ali Express, продавачот ќе испрати пакет на нашите превозот центар.Од тука, може да бидете сигурни дека вашиот пакет е испратена на време и ние ќе ја додадете на следење на информации кон вашата цел детали, така што ќе можат да се следатвашиот пакет кога и каде сакате...

USB 3.0 Stick Eiffel Tower 8gb 16gb Pen Drive Paris Tower U stick, USB Flash Drive 32gb Pendrive сладък карикатура 64gb Flash Card

10.24 -12 % BGN 9.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 3.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

usb флаш памет USB2. 0 catoon сладко duck Real capacity стара Tweety Bird pen drive 32g pendrive 8g 16g 4g memory stick cle usb

6.08 -34 % BGN 4.00

На КРАЈОТ на активноста : 23 часа Реалниот капацитет, одбивајќи да се лажни Карактеристики : капацитет на складирање : 128 M / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB Интерфејс : USB 2.0 Околина Температура : 40 C +70 C Температура на Чување : 50 C +80 C USB Услуга Напон : 4.5 V5.5 V Складирање Живот : Повеќе од 10 години Користење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати Оперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или над USB конекција : поддршка Топла plug & Play...

Преносим външен корпус на твърдия диск SATA to USB 3.0 твърд диск 2.5 инчов алуминиев корпус SSD HDD с USB кабел

17.66 -9 % BGN 16.00

Преносни Надворешни HDD Случај SATA во USB 3.0 Хард Диск 2.5 инчни Алуминиумски SSD HDD Куќиште со USB КабелЗабелешка : Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние активно ќе го реши вашиот проблем и да останете во контакт со вас.1...

Спецификацията за USB 3.0 флаш памет cat модел pen drive прекрасна черна котка, flash карта 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB stick подарък

12.80 -22 % BGN 10.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми до 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testwАко сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GBИнтерфејс : USB 3.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Оригинален SAMSUNG USB Flash Drive Disk 130MB/S USB3. 0 Pendrive 32gb usb 3.0 Metal U Disk Memory Stick Flash memria pen drive

31.58 -18 % BGN 26.00

За РЕАЛНИОТ Капацитет на16 GB = приближно 14 GB15 GB32 GB = приближно 28 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GB128 GB = приближно 119 GB120 GBОва е пресметка на разликата помеѓу производителот и на вашиот КОМПЈУТЕР, ве молиме Google 'Мемориска картичка со капацитет' за да добиете повеќе информации.За вашиот референцаВашиот КОМПЈУТЕР вели 1 GB = 1.073741824 Милијарди бајти каде на Пазарот, се Дефинира 1 GB = 1.00 Милијарди бајти...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.