• Новинка
Красива бухал usb flash drive, pen drive сладко Pendrive 4GB 8GB 16GB memory stick usb 2.0 Real Capacitymemory stick

Красива бухал usb flash drive, pen drive сладко Pendrive 4GB 8GB 16GB memory stick usb 2.0 Real Capacitymemory stick

резултат:
BGN 6.38
BGN 4.00 -37 %

Брой продукти
Налично

На КРАЈОТ на активноста : 23 часа Реалниот капацитет, одбивајќи да се лажни Карактеристики : капацитет на складирање : 128 M/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB Интерфејс : USB 2.0 Околина Температура : -40 C - +70 C Температура на Чување : -50 C - +80 C USB Услуга Напон : 4.5 V-5.5 V Складирање Живот : Повеќе од 10 години Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9.X/Linux2.4 или над USB конекција : поддршка Топла plug & Play. Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во. Пакет се вклучени : 1 XUSB Флеш Диск 1 X Подарок
Кога ќе се примени стоки и не се задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена, доколку стоката е скршен или оштетен, ве молиме да не грижете се,
ние знаеме дека е многу непријатен настан, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе испрати парцела за вас. И ако не ви се допаѓа стоката, можете да најдете евтини
превозот и го испрати назад до нас, но ве молиме бидете сигурни дека стоката е ист како и ние испрати.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт. 1. Објект како што е опишано : 5 ѕвезди 2.Comunications : 5 ѕвезди 3.Превозот брзина : 5 ѕвезди 4.Ние ќе пак пакет добро, за избегнување на оштетените. 5.Поради производот е со батеријата во него, ние ќе го избере најдобриот превозот метод за вас. 6.Ние ќе се намали вредноста на стоката за да се избегне повисоки даноци како ќе ја побарате.

Подробности

Обемът на:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128 МИЛИОНА
Вид На Продукта:
Флаш-Диск
Материал:
Пластмаса
Стил:
Робот, Дръжка,Стик, Домашни Любимци, Дантела, Правоъгълник
Номер На Модела:
ZCU051
търговска марка:
УММИ
Пакет:
No
тегло на продукта:
20 г
Вид На Интерфейса:
usb 2.0
Криптиране:
No
Време за излизане на пазара:
Декември 2016 г.

Избор на купувачи

USB 2.0 корпус калъф за Superdrive + 2nd SATA Кутийка за MacBook Pro Unibody

BGN 28.78

USB 2.0 Куќиште Случај за Superdrive + 2 SATA Caddy за Mac Book Pro UnibodyСите ние вид на стока се пукање, ве молиме остатокот увери дека купувачот ги купите!Квалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовте на големо и договарање на бизнис!USB 2.0 Куќиште Случај за Superdrive + 2 SATA CaddyОПИС на НАДВОРЕШЕН USB СЛУЧАЈ : Поддршка USB2.0 (480 Mb / сек), целосно наназад компатибилен со USB1.1 (12 Mb / sec)Компатибилен со Сите USB ПортБез Надворешна Сила БараЛесно да се инсталираОва е само надворешен случај не се вклучени внатрешен дискОПИС на 2 HDD Caddy : Овој 2nd Хард Диск Адаптер може да се зголеми за складирање.Тоа ви овозможува да додадете вториот лаптоп хард диск на вашиот модуларен / оптички залив...

STmagic style cartoon pen drive dog usb flash drive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB cartoon gift

BGN 4.78

Плаќање : Ние прифаќаме Alipay / Запад Унија / TT.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата proessor ЗАЧУВАМ.За брод : Што ќе биде предаден во рок од 2 работни дена, по исплата потврда...

пластмасов usb флаш памет карикатура момче играчка pendrive градивните елементи на Pen Drive 1G, 2G, 4G 8GB 16GB 32GB usb Memory Stick U диск

BGN 9.58

Спецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.0 / 3.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GB Ние обезбедуваме 1 Година Гаранција...

ORICO Double диск USB3. 0 high speed Hard disk duplicator 2.5 / 3.5 inch universal base enthusiast exclusive

BGN 150.98

Број на модел : ORICO 5628 C Производ материјал : ABS материјал Излезен интерфејс : USB3.0 ТипБ Производ во боја : црна Мастер план : JMS561 U Поддршка Хард Диск : 2.5 / 3.5 инчен механички хард диск, цврста состојба диск Производ напојување : 12 V DC Кабел за Податоци за : USB Typeза Да го USB ТипБ, 1 M Должина Индикатор светлото : offline клонирање напредок светлина, хард диск читање / пишување на статус индикатор Карактеристики : поддршка за хард дискот за офлајн клон копија функција на Поддршка Систем : Windows / Mac / Linux

High Speed USB 3.0 U Disk cartoon red heart + gift Box 8gb / 16gb/32gb/64gb bulk usb flash drive flash memory stick pendrive

12.80 -14 % BGN 11.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 3.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Спецификацията за USB 3.0 флаш памет cat модел pen drive прекрасна черна котка, flash карта 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB stick подарък

12.80 -22 % BGN 10.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми до 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testwАко сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GBИнтерфејс : USB 3.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

4GB 8GB 16GB 32GB Usb флаш памет Pendrive сладък Недди животни U диск Pen Drive прекрасен задник тигър memory stick флаш карти

BGN 3.52

Добредојдовте во мојата продавница!Известување(Важно) : За : Android, Mac OS, Windows и Linux системи 1 Проценето време на испорака е 1560 дена, ако немате доволно време да чекате, ве молиме да не купи...

Ръчно носене калъф Калъф за 2.5 USB външен WD HDD твърд диск за защита на капка

4.32 -7 % BGN 4.00

Лесен и компактен дизајн, лесно да се носат Тешко ЕВА Здроби Отпорни, Shockproof, антинула и да се отпорни на абразија, исто така, да се избегне прашина, нечистотија Трајни цврста школка заштита на вашиот уред од оштетување...

STmagic usb2. 0 creative 5 Color shell leather 64GB USB Flash Drive 4GB 8GB 16G 32GB pen drive специален подарък

BGN 4.93

Плаќање : Ние прифаќаме Alipay / Запад Унија / TT.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата proessor ЗАЧУВАМ.За брод : Што ќе биде предаден во рок од 2 работни дена, по исплата потврда...

JEYI ZY25 SSD HDD SATA ODD Caddy DVDROM UltraBay Free conversion dedicated Optical drive hard drive bay HP Pavilion 15-Series AU

BGN 12.64

Име На ПроизводJEYI За HP Павилјон 15АУ Серија диск, хард диск заградата МоделJEYI ZY25 (Четири бои се опционални) е Применливо моделиHP Павилјон 15АУ Серија;како што се : 15AU161 TX; 15AU162 TX серија на лаптоп компјутери; изменета недеструктивни инсталација...

Дървена карта памет орех. usb версия 2.0, може да изрежеш логото на компанията върху ключа и кутия

BGN 7.98

Тука ние recommed висок квалитет орев кутија.ние можеме да обработиме вашето лого на овие фото кутија и usb 1.Детали големина : Кутија печатење со големина е 4260 mm usb печатење со големина е 2842 mm 2.тежина за 60g 3.примероци4.логоа можеме да обичај било логоа.вклучувајќи слики.зборови.текстови и реченици и повеќе,кога ќе го поставите цел.pls контактирајте нè за вашиот сакав нешто на дрвени usb и кутија.Ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.ние се продаваат usb стик тука во aliexpress за 5 години,esperically,.имаме доволно искуство на овие обичај usb стик,како што се Дрвени,Кристал.Метал.ПВЦ usb стик,ако имате било какви други прашања,добредојдовте на истрага нас преку aliexpress.

Преносим външен корпус на твърдия диск SATA to USB 3.0 твърд диск 2.5 инчов алуминиев корпус SSD HDD с USB кабел

17.66 -9 % BGN 16.00

Преносни Надворешни HDD Случај SATA во USB 3.0 Хард Диск 2.5 инчни Алуминиумски SSD HDD Куќиште со USB КабелЗабелешка : Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние активно ќе го реши вашиот проблем и да останете во контакт со вас.1...

Класическа химикалка писалка Red Pruple USB Flash Memory Stick Pen Mini USB Flash Drive 4G 8G16g 64G Thumb Bug U Disk Default Custom

11.49 -13 % BGN 10.00

Совети Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметува Оперативен систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB ; Па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи...

ORICO NS200U3 USB3. 0 настолен 3,5-инчов двухдисковый твърд диск шкаф sata3. 0 сериен външния 20 TB SATA

159.98 -5 % BGN 152.00

Модел : ORICO NS200 U3Б.К.Производ Материјал : Алуминиумски + ABSПоддршка капацитет : 20 TB, еден диск 10 TBПроизвод Големина : 134 W * 224 D * 71 H (mm)Излезен интерфејс : USB3.0Преносот го оценувате : 5 Gbps UASPПроизводот напојување : 12 V4 A надворешно напојувањеИндикатор функција : моќ на сина светлина, читаат и пишуваат на податоци сино светло трепкаПатентиран дизајн на шест core магнетноКарактеристики на патентиран магнетна врата хард диск без tools да се размонтираат начин, ќе го замени различен капацитет содржина хард диск станува исклучително мазна...

9.5 мм, SATA 2nd твърд диск, SSD HDD модул Caddy адаптер за лаптоп, дънната платка, твърдия диск, Кутийка за съхранение на данни

7.33 -18 % BGN 6.00

Карактеристики : 1 Plug & Play.2 Брз и Сигурен конекција, само како примарни HDD.3 Целосно интегрирани во Лаптоп, без кабли / ПСУ / софтвер возачот е потребно.4...

нов TECHKEY usb flash drive, pen drive 64GB pendrive memory memoria cel usb stick 32GB 16GB, 8GB-4GB мода висок ток подарък u диск

BGN 3.52

Добредојдовте во мојата продавница!USB Флеш Pendrive USB 64 GB Флеш Диск 32 GB 16 GB 4 G 8 GB Пенкало Диск Мода Високи Потпетици USB Стик Подарок Memoria флеш диск cel usbКапацитети : 128 MB,4 G,8 G,16 GB,32 GB ,64 GB Брендирање Екран Печати | Engrave Оперативни Системи Win 98 / SE / 2000 / XP / Vista / win7 | Linux | Mac Задржување на Податоците 10 години Согласност Ro HS / WEEE Конективност HiSpeed USB 2.0 & 1.1 Компатибилност За Macs и Компјутери Прилагодено Боја се Достапни, може да бара минимум цел количество Време на Испорака од 35 дена Раш Нарачки : Достапни По Барање Моќ Без надворешна сила бара Гаранција 1 Година Гаранција Возачи Plug and Play компатибилен (Задолжително за Windows 98 / 95) Прочитајте Брзина 1020 MB / втор (USB 2.0) Брзина на Пишување38 MB / втор (USB 2.0)Изберете Бојата Што Сакате

usb флаш памет USB2. 0 catoon сладко duck Real capacity стара Tweety Bird pen drive 32g pendrive 8g 16g 4g memory stick cle usb

6.08 -34 % BGN 4.00

На КРАЈОТ на активноста : 23 часа Реалниот капацитет, одбивајќи да се лажни Карактеристики : капацитет на складирање : 128 M / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB Интерфејс : USB 2.0 Околина Температура : 40 C +70 C Температура на Чување : 50 C +80 C USB Услуга Напон : 4.5 V5.5 V Складирање Живот : Повеќе од 10 години Користење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати Оперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или над USB конекција : поддршка Топла plug & Play...

usb flash drive hot pendrive dentist teeth pendrive 32GB 16 GB 8 GB от 4 gb 2GB cartoon зъб models usb 2.0 64gb Pen drive

4.80 -17 % BGN 4.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Метална камера USB Flash Drive Mini PenDrive 4G Pink 8G Blue 16G подарък-високо качество U диск мода Pen Drive USB Drive U диск

11.49 -13 % BGN 10.00

Совети Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметува Оперативен систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB ; Па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи...

TOSHIBA USB flash drive 128GB 32GB 64GB 16GB, 8GB USB2. 0 TransMemory USB flash drive USB Memory Stick 64G usb Pen Drive (11.11)

15.20 -21 % BGN 12.00

започнетекрајотНие само продажба на оригинални бренд100% Оригинални TOSHIBA Trans Memory USB 2.0 64 GB / 32 GB / 16 GB / 8 GBUSB флеш диск квалитет Memory Stick Пенкало Диск Бесплатен превозотСпецификации 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB 4 GB Модел UHYBS064 GH UHYBS032 GH UHYBS016 GH UHYBS008 GH UHYBS004 GH Производ фотографии Пакување слики 16 GB 16 GB 16 GB Модел UHYBS016 GHLB UHYBS016 GHИЛИ UHYBS016 GHBL Производ фотографии Пакување слики 8 GB 8 GB 8 GB Модел UHYBS008 GHLB UHYBS008 GHИЛИ UHYBS008 GHBL Производ фотографии Пакување слики Интерфејс HiSpeed USB1.1 / USB2.0...

2.5 r494d hdd тава за DELL OXP 9020 7020SF 9020SF 3020USF, безплатна доставка

BGN 47.68

2.5" R494 D hdd послужавник за DELL OXP 9020 7020 SF 9020 SF 3020 USF ДП / N : R494 D F767 D J132 D.Компатибилни Модели : Opti Plex 380,Opti Plex 580,Optiplex 960,Opti Plex 980,Opti Plex 990,Opti Plex XE,Прецизност T1650,Прецизност T3500,Прецизност T5500,Прецизност T7500Ова е погоден за 2.5" Хард Диск самоЦената е само за на Послужавник...

3,5-инчов пластмасов пълен калъф протектор кутия за съхранение на твърд диск IDE SATA IDE SATA твърд диск

3.86 -22 % BGN 3.00

100% Сосема нов и висок квалитетЗаштитна компактен тежок случај со живописни бои дизајнДаде одлична заштита за вашиот Хард Диск SATA, IDEЛесен и пренослив да се носат со вашиот Хард Диск SATA, IDEНаправени на квалификуван PP материјал, тешко и трајни производи за употребаВнатрешни и надворешни засилување дизајн, шок апсорпција и намалување на стресотПрашинадоказ, антистатички, moistureproof, без деформација за долго време се користиЧувајте вашиот хард диск далеку од нечистотија, гребење и удариЛесно да се разликуваат вашите датотеки и важни работиПогоден за : 3.5 Инчен IDE SATA Хард ДискМатеријал : ППБоја : Црвена, сина, сива, бела, портокалова, зеленаГолемина : Прибл...

Bernal USB Flash Drive 16gb 32gb 64gb flash memory Metal Pendrive High Speed 2.0 Flash Drive with Key Ring Stick Безплатна доставка

5.60 -29 % BGN 4.00

Bernal high speed USB ФЛЕШ диск Диск Метал usb флеш Меморија USB stick Pen Drive 64 GB 32 GB 16 GB 128 GB usb флеш драјвови пенкало Диск ве Молиме да обрнете внимание на начинот на превозот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.