• Новинка
2 SMS ТРЕХДИСКОВЫЙ ДРОССЕЛЬНЫЙ КЛАПАН (ФЛАНЦОВ ТИП)

2 SMS ТРЕХДИСКОВЫЙ ДРОССЕЛЬНЫЙ КЛАПАН (ФЛАНЦОВ ТИП)

резултат:
BGN 56.00

Брой продукти
Налично

2" SMS ТРИ ДИСК ПЕПЕРУТКА ВЕНТИЛИ(ПРИРАБНИЦА И ТИП)
КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО ТРОШОЦИТЕ. ТРОШОЦИТЕ ЗА ПРЕВОЗОТ СЕ УТВРДЕНИ ОД СТРАНА НА ЛОКАЦИЈАТА НА КУПУВАЧОТ И ТЕЖИНАТА НА ОБЈЕКТОТ СЕ ПРОДАВААТ.
ПРЕВОЗОТ НЕ ЌЕ СЕ СЛУЧИ ДОДЕКА УПЛАТА.
ВНИМАНИЕ МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧИ : ВЕ МОЛИМЕ ВНЕСЕТЕ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ И ПРЕВОЗОТ АДРЕСА, ПА НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ДОБИЕ ОБЈЕКТ ИСПРАТЕНИ ДО ВАС. НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ЗА СИТЕ ДРУГИ
ДАВАЧКИ КОИ СЕ НАПЛАЌААТ ОД СТРАНА НА ПРЕВОЗНИКОТ. ОВА Е НЕШТО ШТО НИЕ НЕМАМЕ КОНТРОЛА НАД И Е ДОПОЛНИТЕЛЕН ЦЕНАТА НА ПРЕВОЗОТ.
НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ВАШИТЕ ПАРИ, АКО ОБЈЕКТОТ ЌЕ ПРИМИТЕ НЕ РАБОТАТ НА СИТЕ, ОСВЕН АКО ТОА БЕШЕ НАВЕДЕНА КАКО "ДЕЛОВИ САМО" ИЛИ "НЕ СЕ ВО РАБОТНА СОСТОЈБА."
КУПУВАЧОТ ЌЕ БИДЕ ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ВРАТИ ТАКСИ ПРЕВОЗОТ. ОТКАКО ОБЈЕКТ СЕ ПРИМЕНИ ВО НАШАТА ЛОКАЦИЈА НИЕ ЌЕ ИЗДАДЕ НАПЛАТА.
ПРЕДМЕТИ МОРА ДА СЕ ВРАТИ ВО РОК ОД 14 ДЕНА ОД ДЕНОТ БЕШЕ ДОСТАВЕНА ДО КУПУВАЧОТ.
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС. ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА НИ ИСПРАТИТЕ Е-МЕЈЛ ИЛИ ПОРАКА ПРЕКУ EBAY ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, КОМЕНТАРИ, ИЛИ ПРОБЛЕМИ.
КУПУВАЧИ : ПРОВЕРЕТЕ НАШИТЕ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И ПОНУДА СО ДОВЕРБА. НИЕ НЕ ЌЕ ЈА НАПУШТАТ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА КУПУВАЧИТЕ, ДОДЕКА НИЕ ГО ДОБИЈАТ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ. ТРЕБА ПРОБЛЕМ СЕ ЈАВУВААТ ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ
НАС ПРЕД ДА ЗАМИНЕ НЕУТРАЛЕН ИЛИ НЕГАТИВЕН ФИДБЕК; ОВА ЌЕ НИ ОВОЗМОЖИ ДА РАБОТАТ СО КУПУВАЧОТ ЗА ДА ГИ РЕШИ СИТЕ ПРОБЛЕМИ.
БИДЕТЕ СИГУРНИ ДА ДОДАДЕТЕ НИ ЗА ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ ЛИСТА И ПРОВЕРЕТЕ ГО НАШИОТ ДРУГИ ПРЕДМЕТИ!
Ви благодариме за гледање на нашата листа!
Вие сте добредојдени за да се види други објекти ги продаваат. Ако имате било какви прашања ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од се - Ние сме секогаш среќни да одговориме на вашите прашања.

Подробности

Спецификация:
2
Напрежение:
hand type
Налягане:
Средно Налягане
силата на:
инструкция
Температура на околната среда:
висока температура
Структура:
Пеперуда
Медийни файлове:
Водата
търговска марка:
joto клапан & помпа
Тип Конец:
G
Номер На Модела:
SMS
Режим С:
Без Ръководство И Инструкции
Размер На Пристанището:
51мм
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Материал:
неръждаема стомана
Материал:
Неръждаема стомана 304

Избор на купувачи

DC 12V 3 Way 4mm конектор газ Магнит соленоид електромагнитен клапан

27.17 -26 % BGN 20.00

Спецификации : Име На ПроизводЕлектромагнетниот Electromagnet ВентилНоминална НапонDC 12 VНоминална Струја0.19 НаМоќност2.3 WРаботни Отпор63ΩКонектор Дупка Кол4mm / 0.16"Вкупната Големина(Приближно)26 x 20 x 16mm / 1" x 0.78" x 0.63" (L*W*H)Кабел Должина(Приближно)20cm / 7.8"Електрифицирани Го Оценувате50%Надворешен МатеријалЛегури, Електронски ДеловиГлавната БојаКако Слика Се ПрикажаниТежина44gПакет Содржина1 x Електромагнетниот Electromagnet ВентилОпис : Може да се користи за гас вентили и пумпи...

MEGAIRON нов style1 25 mm OD санитарен клапан Tri clamp тип от неръждаема стомана SS SUS 316

BGN 67.18

1" 25ММ OD Санитарна Проверка Вентил Три Менгеме Тип на Нерѓосувачки Челик СВ SКарактеристики : Сосема Нов,Тело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316Концентрична проверете вентил со тешки менгеме дизајн за брз disassembley без алатки...

PVC DC24V 2-ходова електрически сферичен кран DN20 G3 / 4 пластмасов мотор вентил

BGN 103.97

ПВЦ DC24 V 2 начин Електрични Топката Вентил,DN20 G3 / 4" Пластични моторните вентили Производот detials : Производ големина : NPT / BSP 3 / 4 " Максимален работен притисок : 1.0 MPa Циркулација медиум : Течност и воздухот Оценет напон : DC24 V Жици за контрола методи : CR201,CR303,CR501,CR703 Жици струја : ≤ 500 MA Тело материјал : ПВЦ Отвори / Затвори време : ≤ 15 S Живот време : 100,000 кругови Actuator meterial : Инженерство ПластикаЗапечатување meterial : EPDM & PTFEActuator ротација : 90 ° Средина температура : 15 °~50 ° Течни температура : 2 °~95° Прирачник замени : НЕМА Индикатор : Да Заштита : IP67 Жици дијаграмВе молиме имајте во предвид вашиот тип на контролата и напон,ви благодариме!

MEGAIRON 1/2 DN15 резба J13W 160P SS304 Игла клапан за високо налягане Жена до женски Отсечным клапанам неръждаема стомана 304

22.58 -20 % BGN 18.00

1 / 2" Игла Вентил Тема Женски Нерѓосувачки Челик СВ 304Бренд НовиТело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304Temp Опсег : 29° ~ +300 ° Тема : 1 / 2" женски 1 / 2" женски Висок Притисок Издржливи : 1000psi Пакет се Вклучени : 1 парче x 1 / 2" DN15 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Висок притисок Игла Вентил Внимание ве Молам : Сега сите проблемот на производот сите ние јасно надвор од нашиот магацин , немаат рѓа повеќе , totaly сосема нов ...

MEGAIRON 1 OD 25 мм от неръждаема стомана 304 санитарен пълен порт сферичен кран тип скоба заварени е на върха с дръжка

44.58 -19 % BGN 36.00

1" 25ММ Санитарни Целосна Порта Топката Вентил Менгеме Тип Ferrule Нерѓосувачки Челик СВ SКарактеристики : Brand New Тело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316Целосна Порта Топката вентилWOG 1000 PSI Висок Притисок Трајни Лесно да се Инсталира Проток Цевка OD : 25ММ Проток Цевка OD Ferrule OD се Вклопува Трименгеме 19 MM 50.5 1.5 MM" 25ММ 50.5 1.5 MM" 32МИЛИМЕТРИ 50.5 1.5 MM" 38 MM 50.5 1.5 MM" 45 MM 64 MM 2" 51 MM 64 MM 2" 57 MM 77 MM 2.5" 63 MM 77 MM 2.5" 76 MM 89 MM 3" 89 MM 102 MM 3.5" 102 MM 115 MM 4" Пакет се Вклучени : 1 парче x Санитарни Целосна Порта Топката Вентил Менгеме Тип Ferrule СВ S

Безплатна доставка електрически електромагнитен клапан за вода 12VDC 1/2, ел. магнитен клапан

26.21 -16 % BGN 22.00

ОписОваа листа вклучува : 1 единица на Електрична електромагнетниот вентил, 12 VDC.Апликации : Автоматски систем за контрола на Соларната автоматско вода на системот за контрола Инфраред сензор санитарни фитинзи Туш фитинзи IC card интелигентен систем за контрола на водаПараметар : Номинална Напон : 12 VDC Оперативен Притисок : 0.01 Mpa0.8 Mpa Средна Температура : 199 сте C Работен Век : ≥ 100 илјади патиНавој Дијаметар на Влезот и Излезот : 1 / 2"Плаќање· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција.· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем...

Безплатен потягивание 3A110 3A120 1/8 въздух пневматичен контролния клапан AirTAC тип електромагнитен клапан электроклапан високо качество Sanmin

16.48 -3 % BGN 16.00

PUL0425, (42.5) / 2=0.75 mm дебелината е 0.75 мм Пневматски објект притисок опсег е 08bar(0.8 Mpa) Хидраулични објект притисок опсег е 0300bar(30 Mpa) ве Молиме да не работат повеќе од пропишаното притисок опсег ...

3/4 DC 24V PP N/C електрически електромагнитен клапан за управление на водите Отклонитель за устройство - L057 New hot

7.07 -15 % BGN 6.00

Материјал : ПП+метал cn1520154873yhmu Напон : DC24 V Номинална моќност : за 5 W Операција модел : нормално затворени (N / C) Притисок : 0.02 0.8 Mpa Порта големина : за G3 / 4" Течност температура : за 0100 целзиусови степени Употреба : вода и низок вискозитет течности Проток characterastics : за 0.02 Mpa>2 L / мин; за 0.10 Mpa>10 L / мин; за 0.30 Mpa>16 L / мин; за 0.80 Mpa>28 L / мин Количина : 1 компјутер Забелешка : Големина за рачно мерење, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

MEGAIRON BSPT Female DN40 1-1 / 2 сферичен вентил от неръждаема стомана SS316 CF8M Heavy Duty Max 200Psi 350 градуса

73.98 -20 % BGN 59.00

11 / 2" Свет Вентил Нерѓосувачки Челик СВ 316 CF8 M новиКарактеристики : • 200 PSI • 350 Степени • Нерѓосувачки Челик 316 Пакет се Вклучени : 1 парче x 11 / 2" Свет Вентил 316 од не ' Рѓосувачки ЧеликИмаме и NPT и BSP , ве молиме оставете ни белешка дали треба NPT или BSP .

1/2 електрически електромагнитен клапан за вода, за въздух N / C нормално затворен DC 12V New Drop Shipping Support

13.95 -28 % BGN 10.00

Напон : 12 V DCАктуелни : 250m AПритисок : 0~0.8 MpaВентил тип : дијафрагмата (управувана од страна на Серво)Операцијата на владата : нормално затворенВлезот и излезот : црево barbs за 1 / 2" (надворешен дијаметар) цревоТечност температура : 1~80°CУпотреба : вода и низок вискозитет течности

12 mm x 8 мм прозрачен полиуретан PU въздушен маркуч тръба от 4 метра 13,1 метра

BGN 13.54

12mm Надворешниот Кол, 8mm Внатре Кол и 2mm дебелина на ѕид, 4 M Должина Лесни, тешки, kink отпорни цевки, тоа е идеален да се користи со притисни за да се поврзете Фитинзи...

2 санитарен DN50 сферичен кран с задръсти двата края, SS 304, сферичен кран от неръждаема стомана ,сферичен кран от неръждаема стомана, санитарен крана,

BGN 120.00

ЗАБЕЛЕШКА Брза конекција, навој конекции, заварени врски, се иста цена, цената да биде скапо страната конекцијата, ако е потребно, може да се консултираат на продавачот, како и доколку треба да биде во можност да се справи со duckbill и се јавите на продавачот...

11/4 AC220V електрически смесительный клапан, 3-за движение, ВКЛЮЧВАНЕ / ИЗКЛЮЧВАНЕ на вид, DN32 с ръчно управление може да отвори всеки ъгъл за 50% гликол

132.80 -5 % BGN 126.00

Напомена : 1 Ве молиме да не информирате на проток насока план на вентил, или ние ќе ги испрати на проток насока план, кога прави нарачка...

MEGAIRON BSPT 2 DN50 женски неръждаема стомана SS316 2 бр пълен порт сферичен кран с винил писалка с резба вентили Макс 1000psi

BGN 60.78

2" Женски Целосна Порта Топката Вентил 2 парчиња Винил се Справи со WOG1000 Нерѓосувачки Челик SS316 Овој мултицел прирачник лост топката вентил има одлична отпорност на корозија и одговара за многу апликации...

Tf20-B2-A DN20 двигател управляван клапан AC / DC9V-24V 3 тел 2-управление на БСП / NPT женски 3/4 електрически мотор сферичен кран метална обратно

46.22 -9 % BGN 42.00

Добредојдовте на Нашата Продавница!******************************************************************************************1, Фабрика директно на продажба...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.