• Новинка
150см-300см реколта големи колела плъзгащи се врати песен навес, дървена врата обзавеждане селска плевня врати, Плъзгащи се пътеки комплект писта система за врати

150см-300см реколта големи колела плъзгащи се врати песен навес, дървена врата обзавеждане селска плевня врати, Плъзгащи се пътеки комплект писта система за врати

резултат:
BGN 160.00
BGN 152.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.но, вие сакате да се изјасни ниска вредност само оставете порака
Хардвер Само,Нема Врата Panel
Јазот помеѓу вратата панел и ѕидот е околу 0.63"(16mm) врз основа на вратата дебелина 1.57"(40mm)
На висина од врвот на врата завртување на врвот на ролери е околу 7.4"(188mm),pls остави најмалку 8"(200mm) за инсталација
Песната е пред-drilled 16" освен дупки,ако вашиот ѕид е base+studs,pls проверите дали тоа е 16" разлика помеѓу две studs пред да купите објект.
Материја l : Челик
Боја : прав обложени црна
Погоден за на врата завртување на ширина :
6 FTдо 35.5"
6.6 FTдо 39.4"
8 FTдо 49"
Може да носи МАКСИМУМ тежина 90kgs
6 FT за една врата, вклучувајќи :
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 1pcs*6 FT(pre-drilled 16" освен дупки на патеката)
Track&ѕиден приклучок : 5pcs
Анти-подлога : 2 парчиња
Кат водич : 1pcs
6.6 FT за една врата, вклучувајќи :
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 1pcs*6.6 FT(pre-drilled 5 дупки на патеката)
Track&ѕиден приклучок : 5pcs
Анти-подлога : 2 парчиња
Кат водич : 1pcs
8 FT за една врата, вклучувајќи :
Ролери : 2 парчиња
Затка : 2 парчиња
Лизгачки песна : 2 парчиња*4 FT(pre-drilled 16" освен дупки на патеката)
Песна конектор*1(се направи 2бр 4ft пат да биде 8ft)
Track&ѕиден приклучок : 6pcs
Анти-подлога : 2 парчиња
Кат водич : 1pcs
Песна конектор :
Песната конектор е малку пократки од патеката,па ролери може да се лизга над тоа.

Подробности

Цвят:
150 см песен комплект, 170 см песен комплект, 183 см песен комплект, 200 см на пистата комплект, 244 см песен комплект, 300 см песен комплект
Материал На Рамката:
полимер
Материал На Вратата:
Масивна Дървесина
Surface Покритие:
Боядисаната
Тип Врати:
полимер
Начин На Аутопсия:
Странично Дупка
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Комплект
Основен Материал:
Стомана
Номер На Модела:
Комплект рельсовой плъзгаща се врата на плевнята верижната система
Открит Плувен Стил:
Подвижен
Тип Плъзгащи Врати:
Врати И Преградни Стени
Позиция:
Интериор
търговска марка:
DIYHD
Тип:
Плъзгащи Се Врати

Избор на купувачи

Душ кабина алуминиева рамка квадратна разтегателна душ-кабина, вътрешна стъклени врати, премиум инструмент душ изтичане на свободните плъзгащи се врати

BGN 1936.00

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред поставување на својата цел.Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)комПРОИЗВОД DESCRIPITION : Точка Бр : EWS6008Фах Материјал : Вештачки КаменТип : туш кабинаРамка Стил : Со РамкаСтакло Дебелина : 6 / 8ммОтворен Стил : ЛизгањеФах Облик : ПлоштадФормаПанел Материјал : Калено СтаклоСтакло Во Боја : Јасно, Сина, СиваГолемина : 900 X900 X1800mmПакување Детали : Стандардна Извоз Krabičkách Со ЈП Пена, Дрвена ГајбаЗаградата Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликЗглоб Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликДизајн : ПлоштадФормаКалено Стакло за Сертификација Стандард : DIN EN 12150 , AS / NZS 2208 : 1996 , ANSI Z97.12004,BS6206Стакло Тип : Јасно, Матирано, Ленти матирано, Свила Екран СтаклоРачка Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Тркалезна ФормаВодаДоказ Дизајн : Печат Заптивка Против Ѕидови И На ПодотВе молиме да ни испратите Email ( продажба #onestophome.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.Eee Домување Co., Ltd...

Двойна зареждане полиран порцелан теракот, за търговски, 60*60 см теракот/ фаянс, полирана или матова повърхност на плочки

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

Оригинален Dooya високо качество Подгонянный електрически завеса песен за дистанционно управление на електрически завеса мотор автоматизация на Умен дом

36.58 -29 % BGN 26.00

Оригиналниот Dooya Висок Квалитет Прилагоден Електрични Завеса Песна за Далечинска Контрола на Електрични Завеса Моторни Smart Home АвтоматизацијаТопло Информации1...

LWZH Classic Style Black Steel T Shaped Interior Closet плъзгащи доколкото Barn Door Hardware Wood Door Комплекти for Double Door 14FT/15FT

BGN 464.59

LWZH Земја / European / Американски Стил Дрво Лизгачки Штала Вратата Хардвер Колекции Црна Челик Пруга Поставува Плакарот на Врата Ролери за Двојно ВратаPLS ЗАБЕЛЕШКА : САМО на хардвер за полнење е за продажба, вратата панел не се вклучени...

60 * 60 см, двойно зареждане полиран порцелан плочки за жилищни помещения, теракот/ фаянс, полиран или матово покритие

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

Двойна натоварване отполировала плочки от порцелан за жилищни, упорити до плиткам киселина и алкален, отполированных или матирана повърхност

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

Стабилизиран качествена двойно зареждане отполировала теракот, порцелан, подови плочки 60cm*60cm/ плочки стени, шийн finish или мат повърхностни плочки

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

Къща двойно зареждане полиран порцелан теракот, 60*60 см теракот/ фаянс, полирана или матова повърхност на плочки

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

30СМ * 30СМ двойно зареждане полиран порцелан плочки за жилищни помещения, 23.62X23.62 инча плочки, полирана или матова повърхност на плочки

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

Полиран или матова повърхност surface плочки от порцелан за декорация на пода / стена, 80 * 80cm или 60 * 60cm

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

Плочки на пода 60cm*60cm / плочки стени, двоен товар отполировали плочки от порцелан за жилищни, отполированных или матирана повърхност плочки

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

Водоустойчива двойна зареждане полиран порцелан подови плочки, 60*60 см подови плочки/ фаянс, полирана или матирана повърхността на плочките

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

Черен алуминиев профил алуминиев профил штранг-пресоване на 4040 40*40 често използван в събиране на рамката на уреда на масата и багажник на дисплея

BGN 32.00

Алуминиумски Профил : 4040Должина : 1 метарPls ве молиме контактирајте со нас за превозот цена ако сте заинтересирани за овој производ, што ќе се пресмета цената според вашата детална барање; превозот цена, која се појави во продавница не е точно.стандардната должина за алуминиумски профил е 6m / компјутер, и ние имаме многу професионална машина за слободни сечење на било која големина...

G29-10x10cm дървени резбовани кръгъл тампон апликация неокрашенная рамката на вратата табелка с работно дърводелец цвете

BGN 1.95

СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 PCТип : G29Материјал : Гума ДрвоГолемина : 10x10cmСтил : Европски стил1.Повеќе Видови на дрво appliques видите iamges во опис.2.Ние ќе им даде на некои попуст според Количина на цел.3.Било какви прашања во врска товарни и производот да бидат слободни да контакт.4.Секој обид за 1 PC(Ако oder сте го направиле само вклучува 1 PC на АГОЛОТ APPLIQUE,ние ќе ви испратиме левата на десната страна случајно(Или може да ни оставите порака, за која страна сакате),Ако понудата 2,ние ќе ви испратиме 1 пар.И По Оваа Аналогија)5.Дрво appliques чија големина≥60cm ние ќе ги испратите преку експрес според Транспортните регулативи.

Двойна натоварване отполировала плочки от порцелан, за Селитебного, теракот 60cm*60cm / фаянс, различни видове

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

Двойна зареждане полиран порцелан плочки за жилищни помещения, устойчиви на въздействието на киселини и основи

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

преносима масажна вана вила размери вани, бял акрил 2 човека преносим безплатен секс САЩ гореща вана

BGN 3392.00

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред поставување на својата цел.Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)комПРОИЗВОД DESCRIPITION : Точка Бр : EWS7005Тип : Масажа Бања(Џакузи Бања)Име : Масажа Бања / ЏакузиГолемина : 18601130600mmМатеријал : Чиста Бела crylic одбор 3.0 ~ 3,5 ммБоја : Бела И Lvory ФакултативнаПотрошувачка на струја : 220 V / 110 VПумпа за вода : 1x1 HPВоздушна Пумпа : 1x200 WМасажа Авиони : 6 Големи АвиониВоздушен Балон Авиони : 6 Мали АвиониПод Вода LED Светло : 4 ПарчињаВода Spout : 1 BucСедење Капацитет : 1 ВозрасенПакувањето : Картонска Кутија, Дрво ПакетСертификација : CE, ETL, CUPC, ISO9001Пристаништето : ШенженВреме На Испорака : 35 ДенаФункција : Масажа систем,Под вода се осветлувањето,Радио и звучници,Функција го вклучите и општи префрлатеВе молиме да ни испратите Email ( продажба #onestophome.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.Eee Домување Co., Ltd...

Музей на двойно зареждане полиран порцелан теракот, 60*60 см теракот/ фаянс, полирана или матова повърхност на плочки

BGN 24.00

800*800mm Полиран Порцелански Подни Плочки За Станбени Проекти, Двојно вчитување ПлочкиДвојно вчитување Полиран Порцелански Подни Плочки, 600*600mmПолиран Или Мет Површината Порцелански Плочки На Подот / Ѕидот Декорација, 80*80см Или 60*60смОсновни Детали : 1)полирани плочи,подни плочки,керамички плочки2) погодна за внатрешна кат отворајќи3) 600*600mm, 800*800mm Објект Полиран Порцелански Плочки Материјал Порцелански Големина 600x600mm,800x800mm итн...

A2-14x14x1cm дървени резбовани ъглова тампон апликация неокрашенная рамката на вратата стикер работна Плотницкая стена

BGN 3.20

СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 PCТип : А2Материјал : Гума ДрвоГолемина : 14x14x1cmСтил : Европски стил1.Повеќе Видови на дрво appliques видите iamges во опис.2.Ние ќе им даде на некои попуст според Количина на цел.3.Било какви прашања во врска товарни и производот да бидат слободни да контакт.4.Секој обид за 1 PC(Ако oder сте го направиле само вклучува 1 PC на АГОЛОТ APPLIQUE,ние ќе ви испратиме левата на десната страна случајно(Или може да ни оставите порака, за која страна сакате),Ако понудата 2,ние ќе ви испратиме 1 пар.И По Оваа Аналогија)5.Дрво appliques чија големина≥60cm ние ќе ги испратите преку експрес според Транспортните регулативи.)

Обзавеждане на хамбара плъзгащи врати LWZH определя двойна подкова униформи комплекти оборудване рельсового пътя врати валяк за дървени двойни врати 14FT / 15FT

807.25 -0 % BGN 807.00

LWZH Земја / European / Американски Стил Дрво Лизгачки Штала Вратата Хардвер Колекции Црна Челик Пруга Поставува Плакарот на Врата Ролери за Двојно ВратаPLS ЗАБЕЛЕШКА : САМО на хардвер за полнење е за продажба, вратата панел не се вклучени...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.