• Новинка
USB зарядно за кола DC конвертор защита от ниско напрежение модул 12V до 24V 5V 2A ново записване

USB зарядно за кола DC конвертор защита от ниско напрежение модул 12V до 24V 5V 2A ново записване

резултат:
BGN 5.09
BGN 4.00 -21 %

Брой продукти
Налично


Опис : Материјал : Електронски Компоненти,пластични + алуминиум Боја : Црна Карактеристики : 1. Оваа машина е поврзан на автомобил на батеријата, може да се постигне 24-час електрична енергија. 2. паркинг кабина може да се продолжи за снабдување на tachograph се постигне 24-часовен видео надзор. 3. Со автоматско откривање на автомобил на батеријата напон и ниска-напон заштита, во текот-напон и низок напон, обезбеди автомобил може нормално да се игра за да започнете. 4. Машината се уникатни за tachograph полнење, индикаторот за низок притисок индикација на аларм кога батеријата е слаба, на tachograph полнење, индикаторот ќе продолжи да трепка предупредување на корисникот за да го исклучите уредот или да ја полните батеријата за палење, без луѓе на должност случај, возење Logger полнење, индикаторот трепка продолжи да се гарантира најниската граница на палење напон (помалку од само 11,6 V), единицата автоматски ќе исклучете го моќ, за на индикаторот за полнење да се исклучи tachograph го прекинете снимањето работа, што ќе се обезбеди нормално колата, светло на индикаторот за полнење покажува дека батеријата е целосно наполнета, леснотија на користење. 5. Оваа машина влезен напон : 12 V-35 V, низок напон за заштита на прагот е околу 12 V автомобил подолу само 11,6 V, 24 V автомобил помал од 23.2 V.
Производ параметри : Влезен напон : DC 12 V-35 V Излезен напон : DC 5 V ± 5% Излезна струја : 2000 MA Работна Сила : 1.2-2.5 W, Должина на Кабел : 3.5 m ( 11.48 ft ) Излезна Струја : 2.0 Бесплатно Порт : мини USB Кабел должина : 3.5 m (11.48 ft) Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x автомобил DC Конвертор-кабел

Подробности

Тип Елемент:
запалката
Година:
2017
Вид На Материала:
Електронни компоненти, пластмаса + алуминий
Тегло На Продукта:
77g
Името На Модела:
1А0896

Избор на купувачи

11-227 радиото в автомобила первази за TOYOTA Corolla 2013+ (дясно колело)стерео фасция таблото CD завърши инсталацията рамка комплект 200 * 100/173*98 мм

143.98 -15 % BGN 122.00

Автомобил Радио Инсталација Трим Fascia Панел Посебно За : TOYOTA(Десно тркало) ТОЈОТА е корола 2013+ Стандард : Двојно 2 DIN Материјал : ABS Пластикабез ЏебВнатрешна големина : 173*98mm / 202*102mm 1...

TTCR-II автомобилен аксесоар за Mitsubishi ASX 2013 2014 алуминиева сплав газ педала на газта, спирачка на захващане поставка за крака на педала плоча Pad етикети

30.08 -20 % BGN 24.00

Fitment : Автомобил Додатоци За Мицубиши ASX 2013 2014 МТ( прирачник ) Левата Рака ДискВклучуваат : 4 ПАРЧИЊА : Педалот за гас Педалата+Сопирачките на Возилото+Спојки Педалата+подложка за нозе на Возилото+ЗаврткиМатеријал : Алуминиум ЛегураЗавршувањето на : Дупчење ПотребниСО ЛОГОТОАко сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контакт со нас! Купите нашите производи значи дека ги прифатите стандардните лого! 100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите,сите се во парк и е подготвен за испорака! Ако не можете да потврдите дека компатибилност,ве молиме приложете некои слика на вашата оригинална автомобил е педали,ние ќе ви помогнат doublecheck it,ви благодарам многу за вашата помош!

KOWELL 5-степенна механична скоростна кутия MT дръжка на скоростния за PEUGEOT 106 1007 206 107 306 307 308 2008 301 3008 406 508 605 807

78.08 -49 % BGN 40.00

KOWELL 5Брзински МТ Рачен Менувач Опрема Shift Knob за PEUGEOT 106 1007 206 107 306 307 308 2008 301 3008 406 508 605 807 Опрема Shifter РачкатаСпецификација : Висок квалитет дизајн со 5 брзина shift knob.Луксуз...

За VW Amark Beetle Caddy EOS, Golf 5 6 Golf Plus Jetta, Passat B5 B6 B7 сензор за температурата на външния сензор на атмосферния въздух 6RD 820 535

BGN 7.94

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : OE : 6 RD 820 535 6 RD820535 Боја : Црна Големина : 6.5 см6.5 см7cm Материјал Тип : ABS пластика Објект Тежина : 0.2 kg Состојба : Нова Одговара за : За "ФОЛКСВАГЕН" Amark 2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2012 За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2011 За "ФОЛКСВАГЕН" CC 2012 За "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2006 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 20042013 MK5 MK6 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Плус Права 20052011 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2006 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 20012015 Б5 Б6 B7 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC 20092012 За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2009 За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 2011 За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008 Година За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2009 За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 2011 За "ФОЛКСВАГЕН" ДО 2012 Пакет се вклучени : 1 Сензор на Температура на Отворено на Амбиентниот Воздух Сензор

25411-AX010 наляво надясно главен прекъсвач Врати и прозорци за Nissan Pathfinder Измамник Versa

26.30 -32 % BGN 18.00

Опис● Име на производ : Switch● Дел Бр : 25411AX010● Осветленост Дел Број : 25411 AX010,DWS295,1802488732КомпатибилностОдговара на Следните Модели : Nissan : Pathfinder 20032004 3.5 L V6 Лево ДесноНепријателските 2008 2.5 L l4 Лево ДесноОбратно 20092011 1.6 L l4 Лево Десно20072011 1.8 L l4 Лево ДесноСликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

HONGGE 3 бр. пътнически електрически регулатор прозорци ключове за VW Jetta Golf MK5 GTI MK6 Passat CC B6 Touran 7L6 959 855 B

BGN 23.14

Модели на автомобили : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 MK6 20062014 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" CC 20092012 "ФОЛКСВАГЕН" Amarok 20102014 "ФОЛКСВАГЕН" Голф Плус "фолксваген" 20052014 Sharan 20112014 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 20082014 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 20032013 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 20032014 SEAT Alhambra 20112014 SEAT Altea 20042014 SEAT Ibiza 20092014 СЕДИШТЕ Леон 20062013 СЕДИШТЕ Толедо 20052009Превозот : 1...

Авто спирачка вземе подножието на педала Автокар газ спирачка метална педала нескользящие седалките алуминиева сплав MT педали сребрист тон черен

20.78 -18 % BGN 17.00

Опис : Безбеден за возење и да се намали нога замор, лесен и удобен за инсталација.Совршен за автоматски менувач за автомобил, единствен не се лизга површина даде одлични перформанси и цврст стисок.Ве молиме проверете ја вашата педалата големина пред да го купат...

Радио стерео панел за Suzuki Grand Vitara От 2005 + Double Din DVD Fascia GPS Face Frame Kit панел за монтаж на таблото

28.78 -13 % BGN 25.00

Опис : Предмет Тип : Fascia Име на Модел : за Suzuki Grand Vitara 2005+ Материјал Тип : ABSБоја Име : ЦрнаСместување : ТаблаТип : Двоен Din (178*102 / 178*100 / 173*98mm)Превозот : Пост преку Aliexpress превозот / Кина пост Ќе брод вашата нарачка од 13 дена Ако не можете да добиете пакет 21 работни дена без ажурирање информации за следење на nubmer , ве молиме контактирајте со нас .

JEAZEA Car Styling OEM 3B0868445B41 3B0868445 подлакътник затвори замъка капаче на бутона за VW Passat Golf Bora, Jetta Beetle, Skoda Octavia

5.74 -13 % BGN 5.00

ОЕМ 3 B0868445 B41 3 B0868445 Потпирач Latch Заклучување Фати Копчето за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Голф Бора Jetta Буба "Шкода" OctaviaСостојба : Нова Боја : црна / сива / беж Материјал : пластични Производителот Дел Број : 3 B0868445 B41 Осветленост Дел Број : 3 B0868445 Објект се вклучени : Потпирач копчето x 1Пролет x 2 Компатибилност : За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 19972001За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 / Нова Буба 19982006За "ФОЛКСВАГЕН" Бора / Jetta 19992005За "Шкода" Octavia MK1 20012010Ова Е Замена Објект, Не Е ОригиналнаКарактеристики Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталацијаAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фото

6 бр. нов превключвател на прозорци ключ на фаровете огледален ключ за AUDI A4 S4 B6 B7 RS4 SEAT Exeo 8E0 959 851 8E0941531 8E0959565A

58.37 -6 % BGN 55.00

Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби Ве молиме контактирајте со нас за детали.Пакет содржи : 1 Xwindow Прекинувач( 8 E0 959 851 4 вратата 10pins) 3 X window прекинувач(8 E0 959 855 / 8 E0 959 855 B за 1door 3pins) 1 X светлата прекинувач (8 E0 941 531 A АВТО 17 ИГЛИЧКИ) 1 X страна огледало прекинувач (8 E0 959 565 A 4 PINS )Дел Број : Ве молиме Потврдете го на Делови Број Пред КупувањеFitment : Не се Вклопуваат Audi A4 Ултра Спортски AUDI A4 20012004Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот...

Marsnaska Нови Промоции И Високо Качество На 2 Групи 6-Пинов Начин Мъжки И Женски Водоустойчив Електрически Проводник Щепсел Щекер

BGN 4.62

Опис На Производот : Сосема нов и висок квалитет.6 Начин / Pin Запечатени Водоотпорен Конектор.Комплет 1.5 mm Терминали Топлина се Смалуваат.Одлично за motorcyle, скутер, автомобил, камион, quad велосипед, trike, караван, морски, џет ски, чамци, итн.2 поставува во еден пакет.Секој комплет вклучува : 1*Машки Домување 6 Начин.1*Женски Домување 6 начин.6*Машки Терминал Медиум.6*Женски Terminlal Медиум.12*Кабел Печат Жолта.Пакетот вклучува : 2 x Водоотпорен Конектор Поставува

Водоустойчив SPDT SPST 5/4 Пин 12V 24V 100A 80A 60A автомобил автомобилно реле със зелен led и керамични жак

BGN 5.63

Купи повеќе од 5 групи , ќе добиете 40% попуст автоматски !!Спецификација : име на Производ Автомобилската Реле Модел JD1914 JD2914 JD1912 JD2912Тековната (M секира.) 100 A (работат на струјата 60 A) Напон DC 12 V / 24 V Тип N / O N / C (нормално отворен,нормално, блиски), SPST 4 P / SPDT 5 P Pin 4 / 5 Големина 2.8 x 2.8 x 2.5 cm / 1.1" x 1.1" x 1" (L*W*H) се Користи за Фан мотор контрола, автомобилски клима, рог контрола, компресорот за климатизација, греење контрола, заден прозорец defogger, батерија исклучување уред, светла за магла / светлата контрола, пумпа за контрола, antilock сопирање (ABS)Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки .Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Ви благодариме за вашето разбирање.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2448 бизнис часа по приемот на плаќање ( со исклучок на сабота и недела ).ПРОЗОРЦИ превозот обично трае 35 денаDHL превозот обично трае 47 работни денаEMS превозот обично трае 515 работни денаПлаќање : Ние прифаќаме ВИЗА , Кредитна картичка , Mastercard , Web Money , Boleto , Qiwi паричник ..итн .Повратни информации : Ви благодариме за вашата поддршка...

Специален специален 12V мъгла на автомобила ключа за лампата с дневна светлина преминете употреба за NISSAN Qashqai, Tiida, X-trail, Sunny, NV200, март

10.85 -26 % BGN 8.00

Посебни Автомобил Магла Светлина Switch Дење Работи Светла Switch се Користи за NISSAN,qashqai,tiida,xtrail,сончев,NV200 Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на производот пред купување...

Marsnaska Car Master Window Closer Panel Switch Control Roll Up Window closing Module за VW / Passat 98-04 B5/B5. 5 / Jetta Golf

BGN 10.98

Опис На Производот : 1.Строги инженеринг КК инспекција обезбедува квалитет.2.Трајни, не е лесно да се оштети.3.Светли и чисти изглед, лесно да го инсталирате.4.Погоден за некои Фолксваген Jetta, Бора и Голф.Боја : црна.Материјал : ABS.Големина : околу 14 x 4.5 x 4 см.Примена : 19992004 Голф / Jetta / Бора MK4.19982004 Passat Б5 / B5.5.Пакет се вклучени : 1 x Автомобил Моќ Прозорец Господар Контрола Префрлате

ANZULWANG Electric power window switch control 37990-56B00 3799056B00 за Suzuki 92-98 Sidekick Vitara, X-90 Geo Tracker

BGN 27.18

започнетекрајотANZULWANG Електрична енергија прозорец контрола switch 3799056 B00 3799056 B00 за Suzuki 9298 Sidekick Vitara X90 Гео Tracker1 Според фабричките спецификации.2 Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3 Лесна инсталација.4 Стабилни перформанси, висока сигурност ,100% фабрика тестирани.5 Професионални Perfomance Авто делови снабдувачПрименаЗа Suzuki Sidekick Vitara 19921998За Гео Tracker 19921997Мојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам! Вашето задоволство е наша најголема чест!

Реле за управление на почистване на фарове за Toyota CROWN RAV4 SEQUOIA LEXUS IS250 / 300 HILUX KUN15, 2* реле за миене на фаровете 85942-30020

BGN 43.07

HEADLAMP ПОЧИСТА КОНТРОЛА РЕЛЕ За Тојота КРУНА RAV4 SEQUOIA LEXIS250 / 300 HILUX KUN15,2* Светлата за Миење Реле 8594230020Овој Објект не е Погоден за толку многу тојота модели ,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни дека одговара на вашиот автомобил, или не .ви благодаримеЌе го добиете објект токму онака како што сликите покажуваат !ПРОДАЖБАТА НА ТЕРМИНОТ : Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова : 1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .2...

HONGGE нова предна L & R ABS сензор за скорост на колелата за A4 Quattro A6 VW Passat 8D0 803 927 D 4B0 803 927 C 8D0 803 927 B 4B0 927 803C

BGN 30.96

Автомобил Модел : A4 19992001 A4 Avant 19992001 A4 Avant Quattro 19992001 A4 Quattro 19992001 A6 19992004 A6 Quattro 19992002 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 20002005Дел Број : 8 D0 927 803 D 4 B0 927 803 C 8 D0 927 Б 803Превозот : 1...

TTCR-II оформление на автомобила аксесоар за Mercedes Benz V-Class V260 VITO Metris VIANO W447 газова поставка за краката модифицирани накладки на педалите етикети

45.60 -21 % BGN 36.00

Педалата за Полнење за Бенц VКласа ВИТО Metris Viano W447 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Автоматски Менувач, Вклучувајќи : Педалот за гас Педалата+Сопирачките на Возилото+ Паркинг Сопирачка Педалата Материјал : не ' Рѓосувачки челик & Гума за Инсталација : 1...

ВЕСЕЛИН алуминиеви автомобилни аксесоари за Honda Accord Euro Spirior MT / AT педала на газта, спирачка степенка педала Pad, Автостайлинг етикети

77.60 -20 % BGN 62.00

Педалата за Полнење за СПОГОДБА Евра CU1 CU2 CU3 CU4 CW1 CW2 CW3 CW4 Автоматско / Рачно Левата Рака се Вози Вклучуваат : 3 ЕЕЗ Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+подложка за нозе на Возилото+Завртка 4 ПАРЧИЊА Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+Спојки Педалата+подложка за нозе на Возилото+Завртка Материјал : Alumium Легура & Гума за Инсталација : Дупчење Потребни ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме Проверете мерка пред да ја купите.Ви БЛАГОДАРИМЕ.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.