• Новинка
Безплатна Доставка! Новият прекъсвач стеклоподъемника 8638452 за Volvo V70 S70 XC70 1998-2000 1999 2000

Безплатна Доставка! Новият прекъсвач стеклоподъемника 8638452 за Volvo V70 S70 XC70 1998-2000 1999 2000

резултат:
BGN 49.58
BGN 45.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Fitment : Состојба : 100% сосема нов Лево, Пред Боја : Црна OE Број : OE Направи 8637145 ЗА Volvo 8638452 ЗА Volvo 9148957 ЗА Volvo 9472276 ЗА Volvo КОЛИЧИНА : 1 парче Одговара за : За Volvo V70 S70 XC70 1998-2000 ГОДИНА 1998 1999 2000 2000 ЗА Volvo S70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач 2000 ЗА Volvo V70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач 1999 година ЗА Volvo S70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач 1999 година ЗА Volvo V70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач 1998 година ЗА Volvo S70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Преклопник 1998 година ЗА Volvo V70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач

Подробности

Година:
1998-2000
Името На Модела:
8638452
търговска марка:
HARBLL
Модел На Volvo:
v70
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
специални характеристики:
Управление на автоматични плъзгащи се прозорци
Широчина На Елемента:
3cm
Тип Елемент:
Преминете На Управление На Прозорец
V70-Та Година:
1999,2000,1998
Височина На Продукта:
3cm
Диаметъра На Продукта:
5cm
Тегло На Продукта:
160g
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
8cm
За Марки Автомобили / Модели:
Волво
О, НЕ.:
8638452
Модел автомобил:
За Volvo V70 S70 XC70 1998-2000 1999 2000

Избор на купувачи

SKTOO за vw passat B5 вътрешна врата копчето основата на вътрешната врата скоростна подлакътник вътрешната дръжка на вратата

20.77 -18 % BGN 17.00

SKTOO За "фолксваген" passat Б5 внатрешната врата се справи со база на Внатрешната врата потпирач кутија внатрешната врата се справи со

4X биполярни кулисный превключвател on-off с led червен 3 контакт

BGN 2.05

Сосема нов и висок квалитетКомпактен, лесен и практиченБоја : црнаМатеријал : пластични школкаДимензија : околу 28 x 23 x 23 mmНапон : 12 V DCКако да се поврзе : средниот дел се поврзува со прекинувач; двете странични делови се поврзете на 12 V DC ( Злато една Негативни Поле; Сребро еден Позитивен Пол )4 парчиња по поставувањеСветла боја : црвенаПакетот вклучува : 4 x Рокер префрлатеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Морска Лодка Рокер Преминете Панел 4 Позиционен Монтаж Монтаж На Стена Bezel Табела Комплект

BGN 11.18

Опис : Две Крајот Делови се Префрлите Месеци + ДВЕ СРЕДИНАТА ДЕЛОВИ се Префрлите ПланинатаРокер Switch рамки планината( лево и десно крајот делот плус центар заградата)Црна пластикаПанел snapin монтажа,за snapin за монтажа на секоја редовна големина префрлатеBezels може да бидат подредени во паралелни низа на било која должинаВисина 2.01" (51mm).Рамки големина е 5.51"W x 2.36"H (140.0 x 60.0 mm).Монтажа дупка во панелот треба да се 5.12" W x 2.05"H (130.0 x 52,0 mm).Содржина : 1 x switch рамки

Напълно нова левица един пулверизатор за миене на фаровете, един пулверизатор за миене на фарове за Audi A4 B8 8K 08-11 8K0955101A 8K0 955 101 A

25.58 -6 % BGN 24.00

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 8 K0955101 AДругиот Дел Број 1 : 8 K0 955 101, 8 K0 955 101 A, 8 K0955101 AДругиот Дел Број 2 : 1004844, 00056580, 00056500Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : ПластикаСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Audi A4 1.8 L TFSI 2007.112015.12За Audi A4 1.8 L TFSI 2008.012015.12За Audi A4 1.8 L TFSI 2011.112015.12За Audi A4 1.8 L TFSI 2008.092015.12За Audi A4 2.0 L TDI 2007.112015.12За Audi A4 2.0 L TDI 2008.012015.12За Audi A4 2.0 L TDI 2008.062015.12За Audi A4 2.0 L TDI 2008.082015.12За Audi A4 2.0 L TDI 2011.112015.12За Audi A4 2.0 L TDI 2008.012015.12За Audi A4 2.0 L TDI 2008.112015.12За Audi A4 2.0 L TDI 2011.112015.12За Audi A4 2.0 L TFSI 2008.062015.12За Audi A4 2.0 L TFSI 2013.052015.12За Audi A4 2.0 L TFSI 2009.112015.12За Audi A4 2.0 L TFSI 2008.062015.12За Audi A4 2.0 L TFSI 2013.052015.12За Audi A4 2.7 L TDI 2007.112015.12За Audi A4 3.0 L TDI 2011.112015.12За Audi A4 3.0 L TDI 2007.112015.12За Audi A4 3.0 L TDI 2008.062015.12За Audi A4 3.0 L TDI 2011.112015.12За Audi A4 3.0 L TFSI 2012.022015.12За Audi A4 3.2 L FSI 2008.092015.12За Audi A4 3.2 L FSI 2007.112015.12За Audi A4 S4 2008.112015.12За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2007.112015.12За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2008.042015.12За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2011.112015.12За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2008.092015.12За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2011.112015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.042015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.062015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.082015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2011.112015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.042015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.082015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2011.112015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TFSI 2008.062015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TFSI 2013.052015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TFSI 2009.112015.12За Audi A4 Avant 2.0 L TFSI 2008.062015.12За Audi A4 Avant 2.7 L TDI 2008.042015.12За Audi A4 Avant 2.7 L TDI 2008.062015.12За Audi A4 Avant 3.0 L TDI 2011.112015.12За Audi A4 Avant 3.0 L TDI 2008.042015.12За Audi A4 Avant 3.0 L TDI 2008.062015.12За Audi A4 Avant 3.0 L TDI 2011.112015.12За Audi A4 Avant 3.0 L TFSI 2012.022015.12За Audi A4 Avant 3.2 L FSI 2008.092015.12За Audi A4 Avant 3.2 L FSI 2008.042015.12За Audi A4 Avant RS4 2012.052015.12За Audi A4 Avant S4 2008.112015.12

Seicane 2DIN in Dash Car Radio Fascia for 2003 2004 2005 2006 Skoda Fabia Universal Стерео DVD Player Frame

42.02 -19 % BGN 34.00

Seicane Класичен Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2003 2004 2005 2006 "Шкода" Fabia DVD Рамка Лице Плоча Панел Трим Инсталација КомплетОпис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за "Шкода" Fabia.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINИнсталација : Нема јазСместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаБоја Типот : ЦрнаПогоден Возило Тип : "Шкода" Fabia 2003 2004 2005 2006Материјал Тип : ABS ПластикаРамка димензии : 219*132mmвнатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmМесто на Потекло : Кина (Копно)

Автоматично реле 12V 90987-T2004 за Toyota Camry FJ Cruiser Prado Reiz 90987T2004

19.38 -7 % BGN 18.00

Авто Реле 12 V 90987T2004 За Toyota Camry FJ Cruiser Prado Reiz 90987 T2004Спецификација На ПроизводотOE Бр 90987T2004 Големина Стандардниот Модел Бр 90987T2004 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Тојота Место на Потекло Гуангжу Тип Авто реле Тежина 0.1 кг / pc Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект Авто реле на Квалитетот на ВисокоКвалитетниДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

4f1941431e превключвател за фарове за AUDI A6 S6 C6 RS6 A6 Allroad Quattro A3, Q7 Drop shipping

17.31 -25 % BGN 13.00

Функција : Според фабричките спецификации Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталација Стабилни карактеристики, висока сигурност 8 Пина, 1 копчето Fitment : AUDIA6 / S6 Права 20052011 C6 АУДИA6 ALLROAD QUATTRO 20072011 АУДИRS6 20082011 АУДИA3 / S3 20042013 АУДИQ7 20072014 Спецификации : Боја : Црна Материјал : пластични & метал ОЕМ Број : 4 F1941431 E Игли : 8 Пина Големина : 6.5x5cm / 2.56x1.97" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Червена Гъба капачка 1NO 1NC DPST авариен стоп бутон ключ AC 660V 10A

BGN 2.53

Име на производ : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing;Контакт Тип : 1 НЕМА + 1 НК;Полови : DPSTUi : 660 V;О : 10 A;Терминали Quanlity : 4 ПинаКопчето Дијаметар : 40mm / 1.6";Планината Дупка со Дијаметар : 22mm / 7 / 8";Одговара Панел Дебелина(прилагодливи) : 6mm / 15 / 64"(макс.)Големина : 60 x 70mm / 2.4" x 2.8" (Max.D*H);Капа Светилка : Red;Материјал : Пластични,МеталниБоја : Како на Сликата Прикажани;Тежина : 46g;Пакет Содржина : 1 x Притисни Копче за Префрлање Црвено Печурки Капа 1 NO 1 NC DPST Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање AC 660 V 10 A* Карактеристики : 4 терминали, 22mm монтажа дупка, 1 NO+1 NC контакт тип, црвена печурки итни стоп latching притисни копче за префрлање со жолта капа.* Се користи нашироко за контрола на електромагнетни стартер, контактор, реле и други автоматска контрола на електрични кола.Планината Дупка со Дијаметар : 22mm / 7 / 8""Одговара Панел Дебелина(прилагодливи) : 6mm / 15 / 64""(макс.)Големина : 60 x 70mm / 2.4"" x 2.8"" (Max.D*H)

авто подлакътник кутия за Fit special Sward авто подлакътник кутия централна конзола ръчна кутия свободен удар с дървен кожен материал

120.00 -10 % BGN 108.00

Љубезно белешки Како што постојат речиси илјадници автомобил модел, не можеме листа секој еден во вебстраница, ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот автомобил модел, година, и боја на кутијата треба кога ќе ги нарачате...

2 елемента универсален двигател на колата вратата контактен ключ регулируема качулка аларма светлина качулка 69 mm дължина на винта 33 мм

2.98 -33 % BGN 2.00

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет Издржливи, погодност Должина прилагодлив по потег две заклучување на завртки...

Синя led авто бутон превключвател на задните светлини за Toyota Prado Landcruiser, Hilux FJ Cruiser ON OFF Switch + проводник на 12 Волта 3Amp

BGN 11.18

Опис Црна тврда површина рокер Ласерски гравирани Легенда Номинална на 3 Amp 12 V Висок квалитет на еден пол единствен фрли ONOFF притисни switch...

Blcak 5 лице за Контакти Роговое реле за Acura, Honda, Toyota, Lexus, Mitsubishi, Dodge MR301971

BGN 24.00

За АКУРА РЛ 19992001За АКУРА TL 19992001За АКУРА ЕНЕРГИЈА 19921994За CHEVROLET НОВА 19851988За CHEVROLET PRIZM 19982002За CHRYSLER SEBRING 2001За DODGE AVENGER 19951999За DODGE СТЕЛТ 19911996За DODGE STRATЗа ГЕО PRIZM 19891997За ХОНДА СПОГОДБА 19902001За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 19981999За ХОНДА ПРЕЛУДИУМ 19982001За LEXES250 19901991За LEXES300 19922003За LEXGS300 19932006За LEXGS350 20072008За LEXGS400 19982000 годинаЗа LEXIS300 20012005За LEXLS400 19902000За LEXLX450 19961997За LEXLX470 19982002За LEXRX300 19992003За LEXRX330 20042006За LEXSC300 19922000За МИЦУБИШИ 3000 GT 19911999За МИЦУБИШИ ECLIPSE 19972007За МИЦУБИШИ GALANT 19972006За МИЦУБИШИ MONTERO 20002003За ТОЈОТА 4 RUNNER 19842002За ТОЈОТА АВАЛОН 19952008За TOYOTA CAMRY 19832001За ТОЈОТА CELICA 19881999За TOYOTA е корола 19842002За ТОЈОТА CRESSIDA 19891992За TOYOTA HIGHLANDER 20012003За TOYOTA LAND CRUISER 19902007За ТОЈОТА MR2 19851989За ТОЈОТА PASEO 19921999За ТОЈОТА ПИКАП 19931995За ТОЈОТА PREVIA 1997За TOYOTA RAV4 19962000За ТОЈОТА СИЕНА 19982003За ТОЈОТА SOLARA 19992003За ТОЈОТА СУПРА 19931998За ТОЈОТА T100 19931998За ТОЈОТА ТАКОМА 19952005За ТОЈОТА TERCEL 19911999За TOYOTA, ТУНДРА 20002002За ТОЈОТА ВАН 1989

Нов 5/6 магистралата автомобил Gear Shift Konb Stick Gaiter дръжка за Ford Focus 2008-2013 Fiesta MK7 C-max, Galaxy Kuga черен / сребрист капачка

15.98 -6 % BGN 15.00

Компатибилен Возила : Fiesta mk7 опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Фокус mk2 FL опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Фокус mk3 опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Cmax опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Cmax FL опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Bmax опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Smax опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Галакси mk3 опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Kuga опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Transit Connect (по лифт) (ОДГОВАРА САМО ЗА АВТОМОБИЛИ СО "PUSHНА" ОБРАТНА ОПРЕМА)Карактеристики : Само за замена, Автомобил стил делови, НЕ ОЕМ Материјал : Трајни ABS пластика Совршено се вклопуваат...

безплатна доставка нов master електронен превключвател за управление на стъкло за skoda fabia, octavia VW Golf MK4 2 врати 1J3 959 857A 1J3959857A

17.28 -7 % BGN 16.00

Одлично и висок квалитет на контролаБрза испорака и конкурентна ценаНие сме производство на повеќе од 500 Авто делови Брза испорака! 100% Нов Господар Електронски Прозорец Контрола Switch За "Шкода" Fabia Qctavia "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 2 Вратата 1 J3 959 857 AНие обезбедуваме намалена цена за било големо наредби...

Мотоциклет запалката водоустойчив 5V 3.1 A dual USB мотор зарядно гнездо за бързо зареждане на iPhone/iPad оформление на автомобили

5.47 -9 % BGN 5.00

Моќ барања за најпопуларните додатоци : Извор На Напон Во Тековната МоќGPS полначот 5 volts 0.5 засилувачи 2.5 Wattsi Phone Полнач 5 volts 1.0 засилувачи 5 Wattsi Pad Полначот 5 volts 2.1 засилувачи 12 w SKU# : XA.ММ.3502 Испорака тежина : 2oz Нето : 1.1 озИнтегрирани висок квалитет штекер со USB дуел додаток полнач и запечатување капа.Бродови од САД.Трошоци за iphone, падовите, GPS.Листата е за едно полнење преку USB приклучок сите во еден интегриран дизајн...

SUGERYY New 5 Speed MT Gear Stick Knob алуминиева сплав спортен лост хандбал за Peugeot 106 206 207 307 308 406 408 дръжка на скоростния

21.02 -19 % BGN 17.00

14528 Hote Продажба (Што е цената по попуст?)SUGERYY Нови 5 Брзина МТ Опрема Стап Knob Алуминиум Легура Спортски Лост Ракомет За Peugeot 106 206 207 307 308 406 408 Shift KnobИме : Shift Менувачот KnobПоставување на Возило : ПреднатаБрзина : 5Материјал : Алуминиум легураГолемина : прибл...

Висококачествен помпа, дюзи за миене на ляв фар за Audi A6 S6 RS6 C6 2009-2011 4F0955101B 4F0 955 101B

21.68 -3 % BGN 21.00

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 4 F0955101 BДругиот Дел Број : 4 F0 955 101 B, 4 F0 955 101 Б, 4 F0955101 BГаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : ПластикаСостојба За : акцииКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 2011 Година За Ауди А6 Сите2010 Година За Ауди А6 Сите2009 Година, За Ауди А6 Сите2011 Година За Ауди А6 Quattro На Сите2010 Година За Ауди А6 Quattro На Сите2009 Година, За Ауди А6 Quattro На Сите2011 Година За Audi S6 Сите2010 Година За Audi S6 Сите2009 Година, За Audi S6 Сите

2 компл. 4 бр. за VW Passat, Bora, Golf, Jetta MK4 рамка, която да отрежете лентата с хонорар клип на устройството и скоба 3B0 868 243/6Q0 868 241 A

7.97 -25 % BGN 6.00

2 поставете на Вратата Трим Панел Retainer Клип Fastener и База за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Бора Голф Jetta MK4 3 B0 868 243 / 6 Q0 868 241 НАПакетот содржи 2 сет, 4 парчиња3 B0 868 243 * 26 Q0 868 241 НА * 2

Carmilla неръждаема стомана колата педала на газта в събирането на спирачни педали, седалка за Volkswagen VW Caddy 2004-2015 обновяване на автомобилни резервни части

BGN 17.98

Следните Стил На Педалата За Гас Не Може Да Го Инсталирате , Ве Молиме Проверете Пред Вашата НарачкаПроизводот Ги ПокажуваLHD ( Лева Рака Возење ) MT 3 Парчиња / SetLHD ( Лева Рака Возење ) НА 2 Парчиња / SetRHD ( Десната Рака на Возење ) MT 3 Парчиња / SetRHD ( Десната Рака на Возење ) НА 2 Парчиња / Set

KOWELL краката на предните крака на педала за Kawasaki EX250 NINJA 250 ER-4F KLE650 EX250 ER-4F Ninja 400 KLE650 VERSYS 650 GTR1400

29.68 -39 % BGN 18.00

KOWELL Нога Штипки Пред подложка за нозе Педали За Kawasaki EX250 НИНЏА 250 ER4 F KLE650 EX250 ER4 F Нинџа 400 KLE650 VERSYS 650 GTR1400Опис : Висок квалитет и Лесен за ИнсталацијаСтилски дизајн, мода и светла.Лесен за инсталација и многу издржливи.Боја : ЦрнаМатеријал : Алуминиум легура + ABS ПластикаFitment : за Kawasaki EX250 НИНЏА 250 20082012 за Kawasaki ER4 F Нинџа 400 20112014 за Kawasaki ER4 N 20112013 за Kawasaki ER6 F Нинџа 650 EX650 20062014 за Kawasaki ER6 N 20062014 за Kawasaki KLE650 VERSYS 650 20072015 за Kawasaki KLZ1000 VERSYS 1000 20122014 за Kawasaki ZG1400 GTR1400 20082014 за Kawasaki ZR250 BALIза Kawasaki ZR400 ZR400 19942008 за Kawasaki ZR400 ZEPHYR 400 19892008 за Kawasaki ZR550 ZEPHYR 19901998 за Kawasaki Z750 20042012 за Kawasaki Z750 R 20112012 за Kawasaki ZR750 Z750 S 20052007 за Kawasaki ZR750 ZEPHYR 750 19912006 за Kawasaki ZR750 јас zr7 19992003 за Kawasaki ZR1100 ZEPHYR 1100 19922006 за Kawasaki ZRX1100 19971998 за Kawasaki ZZR400 ZZR600 ZZR1100 ZZR1200 ZZR1400 ве Молиме проверете fitment листа внимателно пред да го купат тоа.Пакет се Вклучени : 1 x Пар Нога Штипки (Лево и Десно)

ESPEEDER външна врата копчето сензор за контактен ключ за Adui A1 A4 A5 A6 A7 A8 и Q5 B8 B9 Q3 Q7 OEM4G8 927 753

11.44 -21 % BGN 9.00

Брава за влезна Врата се Справи со Сензор Pin Switch За Adui А1 A4 A5 A6 A7 A8 П5 Б8 B9 Q3 Q7 OEM4 G8 927 753Состојба : Висок Квалитет, Бренднови Терминали : 2 игли дел Број : 4 G8 927 753 Одговара За : 20102012 година за Audi A4 Avant Вагон 20102012 година за Audi A4 Седан 20082012 за Ауди А5 Седан 20102012 година за Ауди А5 Cabriolet 20092012 за Audi A6 Avant Вагон 20092012 за Ауди А6 Седан 20112012 за Audi A7 Sportback 20102012 година за Audi A8 Седан 20092012 за Ауди П5 SUV за A4 2009> А5 КАБИНАТА 20102011 А5 сипии 20082011 A6 2012> О7 2011> A8 2010> П5 2009> Пакет се Вклучуваат : 1 X Компјутери

SKTOO подходящ за Peugeot 307 оригинален сребърен инструмент център за изход на въздуха централна панел инструментална маса Декоративна рамка

57.60 -17 % BGN 48.00

SKTOO Одговара за Peugeot 307 оригиналниот инструмент на сребрена центар воздух излезот центар панел Инструмент табела декоративна рамка

Безплатна доставка - автомобили переоборудованная DVD-рама, DVD-панел,комплект за арматурното табло,первази,Радио-рама, Аудиокадр за Honda CRZ 2010 г. (вдясно).2 DIN

BGN 104.00

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

IZTOSS водоустойчив автомобил мотоциклет волана определяне на запалката на изход захранване изпрати 2 елемента предпазител в подарък

BGN 17.58

IZTOSS ® Водоотпорен Автомобил, Мотоцикл Handlebar Планината запалка приклучок за Моќ Контактот испратете 2 парчиња осигурач како подарок Опис : Водоотпорни гумени капа кога не е во употреба Може да биде инсталиран под седиштето или handlebar монтирани...

Mayitr 12V 2Pin мотоциклет електронен сигнал индикатор на завоя мотоциклет мигалка мигалка реле

4.53 -34 % BGN 3.00

AM0032378Спецификација : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет12 V 2 PIN LED Пак Сигнал Flasher Blinker РелеКористење на напредни SMD чип технологија, со автоматско краток спој заштита, автоматско заштита од преоптоварување, обратна поларитетот заштита, овозможувајќи поведе со стабилна работаПоправи премногу брзо светкавиПоправи нема да трепкаСтоп светилки дуваПомалку топлинаНапон : 12 VМатеријал : Пластични+МеталГолемина : прибл...

IZTOSS DC 12V/24V led power red voltmeter 3.1 A USB порт контакти с перекидным ключа джъмпърен кабели и притежателя на корпуса

BGN 35.17

Со сина led 3 пина рокер се префрлите на контрола од 12 V / 24 V Три led моќ Приклучоци,без било какви загриженост за убиството на батеријата.3 пина рокер прекинувач;со pin на Број 7 (има бројки на грбот на прекинувач) се поврзете на земјата ,БР.2 поврзете на "+" на моќта и Број 3 поврзете на оптоварување...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.