• Новинка
За VW Jetta Golf MK5 MK6 GTI Passat B6 B7 CC Touran, Tiguan Chrome Auto на ключа на фаровете противотуманная фаровете дръжка лампи 5ND 941 431 B

За VW Jetta Golf MK5 MK6 GTI Passat B6 B7 CC Touran, Tiguan Chrome Auto на ключа на фаровете противотуманная фаровете дръжка лампи 5ND 941 431 B

резултат:
BGN 21.63
BGN 15.00 -31 %

Брой продукти
Налично


За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta MK5 MK6 GTI Passat B6 B7 CC Touran Tiguan Хром Авто Вклучите Светлата за Магла Главата Светлина Светилка Knob 5 ND 941 431 Б
ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ
Точка име : Светлата се Префрлите
Автомобил производител : "ФОЛКСВАГЕН" Голф 5 6 GTI Mk5 Mk6 Jetta 5 6 Passat B6 Touran Tiguan
Дел Број5 ND941431 A 5 ND 941 431 A 5 ND 941 431 НА XSH
КОЛИЧИНА : 1 BUC
Одговара Модел на "ФОЛКСВАГЕН" JETTAGLI MK5 MK6 2006-2015 ГОЛФGTI MK5 MK6 2004-2013 PASSAT B6 B7 2006-2014 ЗАЈАКОТ 2006-2009 TIGUAN 2008-2014 SCIROCCO 2009-2015 AMAROK 2013-2015 CADDY 2011-2014 ГОЛФ ПЛУС 2005-2014 SHARAN план за 2011-2015 TOURAN 2006-2015 ТРАНСПОРТЕРОТ 2010-2015 SEAT ALHAMBRA план за 2011-2015

Подробности

Голф Година:
2009,2011,2005,2006,2007,2010
Името На Модела:
5nd 941 431 b
Дължина На Продукта:
7.5cm
Височина На Продукта:
4.5cm
търговска марка:
цзесяюй
Широчина На Елемента:
6cm
Вид На Материала:
хромирана пластмаса
Година:
2012
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Тегло На Продукта:
0.15kg
Модел На Volkswagen:
Голф
Диаметъра На Продукта:
4cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
специални характеристики:
ключа на фаровете
Тип Елемент:
ключа за лампата

Избор на купувачи

Автоматично реле 12V 90987-T2004 за Toyota Camry FJ Cruiser Prado Reiz 90987T2004

19.38 -7 % BGN 18.00

Авто Реле 12 V 90987T2004 За Toyota Camry FJ Cruiser Prado Reiz 90987 T2004Спецификација На ПроизводотOE Бр 90987T2004 Големина Стандардниот Модел Бр 90987T2004 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Тојота Место на Потекло Гуангжу Тип Авто реле Тежина 0.1 кг / pc Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект Авто реле на Квалитетот на ВисокоКвалитетниДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

1бр 12V 24V автомобил лодка Каравана люлеещо ключове водоустойчив рокер ключ двоен синя led светлина бар 4x4

5.60 -11 % BGN 5.00

Брод Автомобил Водоотпорен Рокер Switch Сини LED 12 V 24 V SPST ONOFF LED Светло БарСпецификација : Број На Модел : 713826Име На Производ : Рокер ПрефрлатеСостојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаLED светла Боја : СинаМатеријал : ABS & Животната средина антиretardant материјалиНапон : DC 12 V / 20 A,24 V / 10 APin : 5 / 7 PinТип : SPSTЕлектрични : ONOFFСите прекинувачи се 5 pin,стандард onoff, освен : РАБОТИ / ВОДИТЕЛ на LIGHTS ONOFFON DPDT 7 Pin↑↓ СТРЕЛКА НАГОРЕ СТРЕЛКА НАДОЛУ (on)off(на) DPDT 7 Pin (еден вклучување / исклучување на / еден на)Број на Светлината : 2 LED СветлоГолемина : 43.5 мм*24.7 мм*40.5 mm(други големина како на сликата прикажани)68 Обрасци : #1 .МУЗИКА#2...

2 бр./много високо качество на почистване на фаровете за миене сопловой помпа за BMW серия 3 E90 325xi 328i 323i 325Ci 330i 61677179311

47.30 -5 % BGN 45.00

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 61677179311Осветленост Дел Број : 61674449335, 61677117845Другиот Дел Број 1 : 61 67 4 449 335, 61 67 7 117 845, 61 67 7 179 311Другиот Дел Број 2 : 4449335, 7117845, 7179311Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : ПластикаСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : 2006 година За BMW 325i 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated2006 година За BMW 325i 2.5 L 2494 CC 152 Cu...

10 x DC 5V макара 125V/1A DC 30V / 2A AC 2А/30V DC 8 контакти DPDT Power Relay HK19F

BGN 4.34

Име на производ : Општа Намена Реле;Модел : HK19 FСерпентина Напон : DC 5 V;Контакт : AC 125 V / 1А DC 30 V / 2 APin Количина : 8 Pin;Димензии (Прибл.) : 2 x 1 x 1,5 см / 0.8" x 0.4" x 0.6"(L * W * T)Боја : Жолта;Тежина : 49gПакет Содржина : 10 x Општа Намена Реле 10 x DC 5 V Серпентина 125 V / 1А DC 30 V / 2 A AC 2 A / 30 V DC 8 Пина DPDT Моќ Реле HK19 FHK19 F Реле има 8 лемење нож, DPDT тип, PCB монтажа, серпентина напон е DC 5 V, контактирајте со капацитет е AC 1А 125 V или DC 30 V 2 A.Може да се прилагоди автоматски, заштити и да се трансформира на електричното коло.Широко се користи во далечинскиот управувач, на комуникација, на автоматски систем за контрола, електронска опрема, итн.Модел : HK19 FСерпентина Напон : DC 5 V;Контакт : AC 125 V / 1А DC 30 V / 2 APin Количина : 8 Pin;Димензии (Прибл.) : 2 x 1 x 1,5 см / 0.8" x 0.4" x 0.6"(L * W * T)Боја : Жолта;Тежина : 49gПакет Содржина : 10 x Општа Намена Реле

Mayitr 12V 2Pin мотоциклет електронен сигнал индикатор на завоя мотоциклет мигалка мигалка реле

4.53 -34 % BGN 3.00

AM0032378Спецификација : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет12 V 2 PIN LED Пак Сигнал Flasher Blinker РелеКористење на напредни SMD чип технологија, со автоматско краток спој заштита, автоматско заштита од преоптоварување, обратна поларитетот заштита, овозможувајќи поведе со стабилна работаПоправи премногу брзо светкавиПоправи нема да трепкаСтоп светилки дуваПомалку топлинаНапон : 12 VМатеријал : Пластични+МеталГолемина : прибл...

1pc 1118-3709330 Auto Car Turn Signal Switch Knob for Conversion Лада Калина 1118 Auto Car Interior Аксесоар

BGN 11.14

1pc 11183709330 Авто Автомобил Пак Сигнал се Префрлите Knob Конверзија за Lada Калина 1118 Авто Автомобил Внатрешни работи ДодатокДетали : Име : Автомобил Пак Сигнал Се ПрефрлитеСостојба : НоваПримена : за Lada КалинаБрој на модел : 11183709330Боја : ЦрнаКоличина : 1 парчеПакет Се Вклучени : 1 x pc Автомобил Пак Сигнал се ПрефрлитеЉубезно потсетување : Ве молиме потврдете го бројот на моделот со вашиот стар еден пред да нарачате.Ви благодариме! Ние 100% провери секој производ пред испраќање...

IZTOSS DC 12V/24V LED 4.2 A dual USB зарядно устройство конектор за захранване с перекидным ключа джъмпърен кабели и притежателя на корпуса

BGN 30.05

Со сина led 3 пина рокер се префрлите на контрола од 12 V / 24 V LED Дигитални 4.2 двојна USB полнач за моќ Приклучок,без било какви загриженост за убиството на батеријата.3 пина рокер прекинувач;со pin на Број 7 (има бројки на грбот на прекинувач) се поврзете на земјата ,БР.2 поврзете на "+" на моќта и Број 3 поврзете на оптоварување...

4X биполярни кулисный превключвател on-off с led червен 3 контакт

BGN 2.05

Сосема нов и висок квалитетКомпактен, лесен и практиченБоја : црнаМатеријал : пластични школкаДимензија : околу 28 x 23 x 23 mmНапон : 12 V DCКако да се поврзе : средниот дел се поврзува со прекинувач; двете странични делови се поврзете на 12 V DC ( Злато една Негативни Поле; Сребро еден Позитивен Пол )4 парчиња по поставувањеСветла боја : црвенаПакетот вклучува : 4 x Рокер префрлатеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Безплатна Доставка! Новият прекъсвач стеклоподъемника 8638452 за Volvo V70 S70 XC70 1998-2000 1999 2000

49.58 -9 % BGN 45.00

Fitment : Состојба : 100% сосема нов Лево, Пред Боја : Црна OE Број : OE Направи 8637145 ЗА Volvo 8638452 ЗА Volvo 9148957 ЗА Volvo 9472276 ЗА Volvo КОЛИЧИНА : 1 парче Одговара за : За Volvo V70 S70 XC70 19982000 ГОДИНА 1998 1999 2000 2000 ЗА Volvo S70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач 2000 ЗА Volvo V70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач 1999 година ЗА Volvo S70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач 1999 година ЗА Volvo V70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач 1998 година ЗА Volvo S70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Преклопник 1998 година ЗА Volvo V70 Пред Лево 6 Копчето; Главниот Прекинувач

2018 прекъсвач стеклоподъемника 5l1z14529aa 5L1Z-14529-AA за Ford F150 CROWN VICTORIA MERCURY GRAND MARQUIS отпред LH страна на водача

33.58 -11 % BGN 30.00

Fitment : 100% сосема нов и висок квалитет! Одговара На 20032008 за FORD КРУНА ВИКТОРИЈА И МЕРКУР ГРАНД MARQUIS 20032004 за MARAUDER 20032006 за ЕКСПЕДИЦИЈАТА 20062008 за ЛИНКОЛН МАРК LT 20042008 за FORD F150 Лесно да се Инсталира Строги Фабрика КК Тест Спецификација : Состојба : brand new Поставеност на Возило : Лево, Пред завршна Површина : Црна Пакет се вклучени : 1 x Моќ Прозорец Господар Switch 5 L1 Z14529 AA За Ford F150 Пред LH Возачот Страна

12V 35A автомобили противотуманная фаровете кулисный преминете 4Pins Blue LED Dash Таблото Sales Drop shipping

BGN 1.95

Правец на ветер : Светлина Прекинувач со Сини LED Терминали : 4 Универзална фитинг, ќе одговара на повеќето автомобили Панел отвор со дијаметар : околу 20 x 31mm Целокупната димензии : околу 42 x 22 x 38mm Switch оценка : 35 A 12 V DC Материјал : пластични, метални LED Боја : сина Количина : 1pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

ANZULWANG 1бр управление на фарове главоболие светлина Предни преминете 8E0941531A за Audi A4 Ultra B6 B7 Quattro

BGN 22.38

започнетекрајотANZULWANG 1pcs Светлата Контрола на Главата Светлина Пред се Префрлите 8 E0941531 A За Audi A4 Ултра B6 B7 Quattro Мојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам! Вашето задоволство е наша најголема чест! Мојот пријател!! Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!ПлаќањеНие прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.Увозни давачкиУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ГаранцијаСекој објект е строго се тестираат пред пратката.Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.Повратни информацииВашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.Контактирајте со насВашето пребарување се добредојдени тука.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,ни Email.ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

2 елемента универсален двигател на колата вратата контактен ключ регулируема качулка аларма светлина качулка 69 mm дължина на винта 33 мм

2.98 -33 % BGN 2.00

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет Издржливи, погодност Должина прилагодлив по потег две заклучување на завртки...

Червена Гъба капачка 1NO 1NC DPST авариен стоп бутон ключ AC 660V 10A

BGN 2.53

Име на производ : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing;Контакт Тип : 1 НЕМА + 1 НК;Полови : DPSTUi : 660 V;О : 10 A;Терминали Quanlity : 4 ПинаКопчето Дијаметар : 40mm / 1.6";Планината Дупка со Дијаметар : 22mm / 7 / 8";Одговара Панел Дебелина(прилагодливи) : 6mm / 15 / 64"(макс.)Големина : 60 x 70mm / 2.4" x 2.8" (Max.D*H);Капа Светилка : Red;Материјал : Пластични,МеталниБоја : Како на Сликата Прикажани;Тежина : 46g;Пакет Содржина : 1 x Притисни Копче за Префрлање Црвено Печурки Капа 1 NO 1 NC DPST Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање AC 660 V 10 A* Карактеристики : 4 терминали, 22mm монтажа дупка, 1 NO+1 NC контакт тип, црвена печурки итни стоп latching притисни копче за префрлање со жолта капа.* Се користи нашироко за контрола на електромагнетни стартер, контактор, реле и други автоматска контрола на електрични кола.Планината Дупка со Дијаметар : 22mm / 7 / 8""Одговара Панел Дебелина(прилагодливи) : 6mm / 15 / 64""(макс.)Големина : 60 x 70mm / 2.4"" x 2.8"" (Max.D*H)

Нов 5/6 магистралата автомобил Gear Shift Konb Stick Gaiter дръжка за Ford Focus 2008-2013 Fiesta MK7 C-max, Galaxy Kuga черен / сребрист капачка

15.98 -6 % BGN 15.00

Компатибилен Возила : Fiesta mk7 опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Фокус mk2 FL опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Фокус mk3 опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Cmax опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Cmax FL опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Bmax опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Smax опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Галакси mk3 опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Kuga опрема стап внатрешен дијаметар дупка големина 13m Transit Connect (по лифт) (ОДГОВАРА САМО ЗА АВТОМОБИЛИ СО "PUSHНА" ОБРАТНА ОПРЕМА)Карактеристики : Само за замена, Автомобил стил делови, НЕ ОЕМ Материјал : Трајни ABS пластика Совршено се вклопуваат...

Синя led авто бутон превключвател на задните светлини за Toyota Prado Landcruiser, Hilux FJ Cruiser ON OFF Switch + проводник на 12 Волта 3Amp

BGN 11.18

Опис Црна тврда површина рокер Ласерски гравирани Легенда Номинална на 3 Amp 12 V Висок квалитет на еден пол единствен фрли ONOFF притисни switch...

Atreus за Lexus, Honda Civic, Opel astra h j Mazda 3 6 Kia Rio ceed е Volvo Lada 3.1 A многофункционално зарядно за запалката

21.60 -21 % BGN 17.00

Спецификација : Тип : USB Автомобил Полнач Материјал : ABS Оперативен Напон : DC 12 V24 V USB Излез : DC 5 V 3.1 Max Двојна запалка приклучок за Струја : 120 W Напон, Детекција на Опсег : 530 V Нето Тежина : 0.205 kg / 7.2 оз Пакет Листа : 1*Автомобил Полнач 1*сандак

Колата преустройство на DVD-рамка, DVD-панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 09 RENAULT FLUENCE, 1DIN

BGN 88.00

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.