• Новинка
10 бр. / лот хром сатен 30 мм led осветление на бутоните с Микропереключателем за аркадни Mame Jamma Parts 12V

10 бр. / лот хром сатен 30 мм led осветление на бутоните с Микропереключателем за аркадни Mame Jamma Parts 12V

резултат:
BGN 20.78

Брой продукти
Налично


10 Компјутери/многу Хром Позлата 30мм LED Осветлен Притисни Копчиња Со Микро Прекинувач За Машина Аркадни Игри Mame Jamma Делови 12 V
За производот :
Монтажа дупка е потребно : 24mm - 28mm
Целокупната дијаметар на копчето низ клипот : 32-милиметри
Максимална длабочина на копчето од врвот на клипот до дното на microswitch : 65mm
Microswitch сигурност тестирани за да 10,000,000 циклуси
Бесплатни & Брза Испорака!
Бои : Зелена / Жолта / Црно / Бело / Црвено / Сино

пакет се вклучени :
10 x LED Осветлен Push Button
10 x Одредување прстен
10 x 12 V LED Светилка
10 x држачот за Сијалица
10 x Microswitch


Подробности

Цвят:
Бяло, жълто, червено, зелено, синьо, всеки цвят по 2 бр
Възраст:
>8 години
Номер На Модела:
КТ001
Тип:
Качающаяся Машина
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Добро качество на 10 бр./лот 30 мм кръгъл бутон аркадна бутон с бутони за превключване за аркада игрален автомат САМ Arcade Controller

BGN 23.98

Добар Квалитет 10pcs / многу 30мм Круг Push Копчето Аркадна Копчето Со Switch Копчиња За Аркадна Игра Машина DIY Аркадна КонтролерПроизвод Фото : Добредојдовте голем број на одобрението за промет на големоВо тоа време ние испрати стоката за НАС / велика БРИТАНИЈА / AU со e Packet испорака од Кина со Следење на Број.Во друга Земја ние испрати стоката од Сингапур Пост / Кина Пост / Хонг Конг Пост со Следење на Број.Опис На Производот : Стоката ќе ги испрати нашите од Кина.Тоа обично само треба само 710 работни денови брод на САД.Ние не сме само Aliexpress продавачот,но исто така и на производителот.Ние и ветуваме на вас.На истиот предмет.Ние може да ви дадат пониска цена, а исто така повисок квалитет! Како луѓето знаат.Кина може да ги обезбеди не само пониска цена,но, исто така, повисок квалитет на стоки!Се верува & Доверба НасНикогаш нема да ве изневерам!!!Компатибилен модел : Малина Пи 1 / 2 / 3 / 3Б Retropie Аркадна DIY Проекти ,MAME DIY Проекти ,USB MAME Кабинет Аркадна DIY Проекти , Мини Аркадна Машини, Семејството Професионални Класичен Видео Конзола за игри , Борба против Стап Super Street Fighter Џојстик , Мини Табела Топ Аркада Машина & PC Контролер Компјутерска Игра и сл.Состојба : НОВАПакување Вклучува10 x Висок квалитет на 30мм Аркадна Притисни копче (Жолт)Секоја Понуда може да изберете различна Боја.Само да ни оставите порака да ни го покажува бојата и количина за секоја боја што сака...

1бр Стрелба с лък връзка лук 3 пръста съобщение автоматично освобождаване на съединителя на спирачката с дясната ръка съобщение на СПИН лов, стрелба с лък, аксесоар?

101.66 -25 % BGN 76.00

1pc Стрелаштво Соединение Лак 3 Прст Ослободување Автоматско Пуштање Зафат Caliper Десната Рака Ослободување Сида Лов, Стрелаштво ДодатоциDescriptio n : Точка име : стрелаштво прст ослободувањеБоја : црвенатежина : 88.5 gМатеријал : МеталУпотреба : соединение лакКоличина : 1pcТип : АвтоматскиЗабелешка : Секогаш чувајте ги сите прсти зад активирањето , кога цртање лак, додека подготвени да оган!Никогаш не се подготви поклон без некоја стрелка!1) Ако поставите повеќе од една нарачка и испорака на адреса е ист, ние ќе спакувани нив во еден parcle и испрати, Освен ако имате посебни барања ont тоа и ни остави порака...

Стабилизатор На Въглеродния Баланс Прът Единния V Бар Извити Съставен Лък Стрелба С Лък Быстроразъемный Тактически Демпфирующий Прът Амортисьор Удар

63.66 -17 % BGN 53.00

Стабилизатор Јаглерод Рамнотежа Род Еден V Бар Извивам Соединение Лак Стрелаштво Брз Исклучите Тактичко Испуштање Род Шок Апсорбербоја : како на сликатаСе користи за : Соединение се Поклонат и да Извивам ЛакПакет : 1pc

Нов прием на цветни led джойстик с подсветка / Bubble Color Crystal Balltop Joystick за аркадни аксесоари/корпусни детайли

BGN 25.60

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

Led подсветката 1P & 2P черно печатни САМ arcade бутон превключвател Playstation Start Button Buzzer Set with 4бр Micro Switch

BGN 13.09

LED Осветлен 1 P & 2 P Црна Печатени DIY Аркадна Притисни Копче за Префрлање Playstation Копчето Start Ѕвончето Сет со 2pcs Микро Прекинувач за Малина Пи / MAME / JAMMA / Борба против Игри / Аркадни и Видео ИгриСпецификација : Материјал : Трајни Најлон Боја : Бела Напон : 12 V DC Направен од високо квалитетни пластични материјали, не е лесно стареење, многу издржливи, Можат да се сретне со дизајн барање на разни машини Пресврттип дизајн и заклучувањетип дизајн Висока сигурност и долг живот, тестирани до над 10 милиони циклуси за микро прекинувач со позлатени нозе, и над 5 милиони циклуси за микро прекинувач со сребро контакт нозете Можете да ги користите за да DIY вашиот проект и исто така можете да го користите за да го замени вашиот копче на машинатаПакет се вклучени : 2 x Аркадна Копчето

18 г 3 бр./компл. професионална игла полети стомана, мед, алуминий вал мек връх на стрела електронни дартс, безплатна доставка 100-7

BGN 28.78

ОписИме : Мека Пикадо игла (електронски пикадо)Тежина : 18gСтрела тело со дијаметар : 8mmСтрела барел должина(Вклучувајќи и игли) : 74mmРод должина : 38mmБар материјал : месинг (антиборење трајни континуирано )Летови материјал : ПЕТ Стрела ЛетовиПакување : Обична Кутија Сет (опремени со резервни три пластични Млад Господар, три пластични прачка)

Yernea Professional Darts New 3Pcs Steel Pointed Darts 22g Standard Hard Steel Tip Dart Red Aluminum Dart Shafts Flight

14.35 -16 % BGN 12.00

Yernea Професионални Пикадо Нови 3 Pcs Челик Истакна Пикадо 22g Стандард Тешко Челик Совет Стрела Црвено Алуминиум Стрела Шахти ЛетКарактеристики : Име : Челик совет Пикадо.Вкупната Тежина : 22 г.Вкупна должина : 16.1 cm.Пикадо Шахти должина : 48 мм.Стрела тело должина : 53 мм.Барел дијаметар : 8.9 mm.Челик совет должина : 27mm.Навој Дијаметар : 4.5 мм.Пикадо Шахти Материјал : Алуминиум легура.Стрела вратило боја : Црвена.Стрела летови : Аурора стрела крило.Пријателски Потсетување : Припаѓа на возрасни игра.Не е детска играчка.Поради прирачник за мерење, ќе произведува грешки.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Услуга : Начин На ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay)...

Безплатна Доставка ! New Reyann 10pcs 35mm Arcade Game Push Button електронни бутони за USB Mame Arcade Cabinet САМ Projects - син

BGN 25.58

Бесплатен Превозот ! Нови Reyann 10pcs 35mm Аркадна Игра Притисни Копчето Аркадна Копчиња За USB MAME Кабинет Аркадна DIY Проекти СинаПроизвод Фото : Добредојдовте голем број на одобрението за промет на големоВо тоа време ние испрати стоката за НАС / велика БРИТАНИЈА / AU со e Packet испорака од Кина со Следење на Број.Во друга Земја ние испрати стоката од Сингапур Пост / Кина Пост / Хонг Конг Пост со Следење на Број.Опис На Производот : Стоката ќе ги испрати нашите од Кина.Тоа обично само треба само 710 работни денови брод на САД.Ние не сме само Aliexpress продавачот,но исто така и на производителот.Ние и ветуваме на вас.На истиот предмет.Ние може да ви дадат пониска цена, а исто така повисок квалитет! Како луѓето знаат.Кина може да ги обезбеди не само пониска цена,но, исто така, повисок квалитет на стоки!Се верува & Доверба НасНикогаш нема да ве изневерам!!!Компатибилен модел : Малина Пи 1 / 2 / 3 / 3Б Retropie Аркадна DIY Проекти ,MAME DIY Проекти ,USB MAME Кабинет Аркадна DIY Проекти , Мини Аркадна Машини, Семејството Професионални Класичен Видео Конзола за игри , Борба против Стап Super Street Fighter Џојстик , Мини Табела Топ Аркада Машина & PC Контролер Компјутерска Игра и сл.Состојба : НОВАПакување Вклучува10 x Висок квалитет Reyann 35mm Аркадна Притисни копче (Сина)Секоја Понуда може да изберете различна Боја.Само да ни оставите порака да ни го покажува бојата и количина за секоја боја што сака...

Reyann Arcade си САМ Комплекти Parts 35mm 6 x Arcade Buttons For Arcade Пакет Classic Video Games & Coin Operator Cabinet DIY-Blue

BGN 19.18

Reyann Аркадна DIY Колекции Делови 35mm 6 x Аркадна Копчиња За Аркадна Пакет Класичен Видео Игри & Монета Оператор Кабинет DIY СинаПроизвод Фото : Добредојдовте голем број на одобрението за промет на големоВо тоа време ние испрати стоката за НАС / велика БРИТАНИЈА / AU со e Packet испорака од Кина со Следење на Број.Во друга Земја ние испрати стоката од Сингапур Пост / Кина Пост / Хонг Конг Пост со Следење на Број.Опис На Производот : Стоката ќе ги испрати нашите од Кина.Тоа обично само треба само 710 работни денови брод на САД.Ние не сме само Aliexpress продавачот,но исто така и на производителот.Ние и ветуваме на вас.На истиот предмет.Ние може да ви дадат пониска цена, а исто така повисок квалитет! Како луѓето знаат.Кина може да ги обезбеди не само пониска цена,но, исто така, повисок квалитет на стоки!Се верува & Доверба НасНикогаш нема да ве изневерам!!!Компатибилен модел : Малина Пи 1 / 2 / 3 / 3Б Retropie Аркадна DIY Проекти ,MAME DIY Проекти ,USB MAME Кабинет Аркадна DIY Проекти , Мини Аркадна Машини, Семејството Професионални Класичен Видео Конзола за игри , Борба против Стап Super Street Fighter Џојстик , Мини Табела Топ Аркада Машина & PC Контролер Компјутерска Игра и сл.Состојба : НОВАПакување Вклучува6 x Висок квалитет 35mm Аркадна Притисни копче (Сина)Секоја Понуда може да изберете различна Боја.Само да ни оставите порака да ни го покажува бојата и количина за секоја боја што сака...

18шт баланс столове настолна игра Децата образователни баланс играчки пъзел игра екологично чист ABS пластмаса

6.02 -17 % BGN 5.00

Сосема Нов Висок Квалитет!Боја : како на сликата ( испрати по случаен избор)Големина : 5*3*3 CMедноставно, но многу мала играчка загатка , обука детето координати , почитување и способност да се размислува , чувство капацитет ...

Метален Juegos De Mesa Dados Rpg, набор от многостранни кубчета D4-D20 за ролева игра Dungeon and Dragons игра в играта,подарък за фен на игрите

BGN 15.84

7pcs / set Метал Коцки за Игра на Табла Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Прикажи ги исклучите вашите вештини игри со ова, во многу одборот игри...

3шт Дартс 28г връх от неръждаема стомана и етикетирани алуминиев вал дартс с черен виртуален скелет череп стрела полет

BGN 12.78

висок квалитет на црна скелет череп пикадосо нерѓосувачки челик совети, постабилна и може да се користи за многу пати.со убава означени алуминиум шахтинаправени за традиционалните целисо фенси и преносни еколошки материјал КутијаНие можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се одговорни за било данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

3шт с предавателна нов стил кавалер Дартс Flame Dragon 18g High-end мека стрела высокосортные медни пръти, електронни дартс набор от 18 грама

23.17 -22 % BGN 18.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Барел тежина : 15.5 g Вкупната тежина : 18g Барел дијаметар : 8.5 мм Вкупна должина : 150mm / 5.91 во...

Класически цинк сплав фигури дърво зърно дъска за игра на шах на открито в свободното време, забавление златен високо качество на шах The qenueson

149.57 -35 % BGN 97.00

Класичен Цинк Легура Шах Парчиња дрво жито табла Шах Отворено слободно време за забава златна Висок Квалитет Шах qenuesonКарактеристики : Тоа е многу добар Дар.Процеси се врши рачно, фина изработка, уникатен технологија...

3 бр./лот лов риболов върха на стрелата на въглерод стрелка 135 зърна от 4,6 см дължина Риболов върха на стрели, Стрелба с лък

5.42 -8 % BGN 5.00

3pcs / многу Лов и риболов arrowhead Јаглерод Стрелка 135 зрна 4.6 см должина риболов стрелките на главата стрелаштвоAnswer : ___________________________ Note : Русија' пријател не може да нарачате , ве молиме слободно контактирајте со нас .Карактеристики : 100% сосема нов & висок квалитетСо 2 Проширување Со НожевиОдлично за Стрелката снимање пракса или да ви ги стрелаштво вештиниМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПовршински Третман : ОксидацијаAnswer : ___________________________ NOTE : Ова Не е играчка НЕ се пука во луѓе.Програма 1 : 3pcs arrowheadИмајте на ум : вие цел која програма , пакетот ќе се вклучуваат како многу !На Клиент Прашања & Одговорите : Answer : ___________________________ Note : 1...

2 елемента хромирани златни led осветени стентове 5V LED Arcade 1P/2P Start Push Button With Microswitch LED Button For Jamma Arcade Game

BGN 13.09

2 парчиња ХРОМ Злато LED осветлен Стентови 5 V LED Аркадна 1 P / 2 P Start Push Копчето Со Microswitch ЛОГО / 1 P и 2 P LED Копчето За JAMMA Аркадна Игра Машина ДеловиСпецификација : Златен Ефект LED Осветлен Притисни Копчиња...

Професионален дартс меки стрели електронни меки накрайници стреличка с винт 2BA Soft In-one Dart Flight Анти-есен

28.26 -33 % BGN 19.00

Спецификација Б сет : 3pcs / set Стрела совет : PME Совет должина : 27mm Стрела тело : Железо Телото max дијаметар : 8mm Тело должина : 55мм Стрела окно : Алуминиум Вратило должина : 35mm Стрела лет : Алуминиумска фолија Вкупната тежина : 17g (вклучувајќи и тл, барел, вратило, лет) Должина : 15cm сет : Б set + 3pcs Во една Стрела Лет

Ново записване класически игри GAME ELF 1033 IN 1 дъска за CGA монитор LCD VGA хоризонтално или меню с коктейли игра arcade машина шкаф

276.80 -22 % BGN 216.00

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент !Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

Classic 2 Player Zero Delay Arcade USB Encoder To PC Game 5pin джойстика +30 мм / 24 мм, бутони за Mame SNK KOF Raspberry Pi

BGN 63.15

2 Плеер Аркадна Игра DIY Делови комплет за PC и Малина Пи 1 / 2 / 3 со Retro PieЗа производот : Совршен за Полнење за 2 Player Аркадна PC Игра DIY Проект!MAME USB ЏОЈСТИК Кабинет DIY ДеловиНула Одложување USB Енкодер со USB Кабел & Жици!Новиот интерфејс режим 8 Начин џојстик ( Црвено и Сино )Лесно Се Инсталира Дизајн! Само треба поврзани притисни копче и џојстик.​Спецификација : Материјал : Трајни Најлон И МеталКопчето Големина : 30мм и 24mmБои : Зелена / Жолта / Црно / Бело / Црвено / Сино / РозоваНие ќе го испрати сина и црвена натпревари од стандардните...

Добро качество 400 W 48 превключвател на захранване източник на захранване за кран слот машина награда Нокът на играчка мечка забавно хване кола НЛО Ловец

BGN 36.80

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент!Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

200шт 110 клеммный кабел и 178 клеммный кабел/ Jamma terminal button колан, тел / джойстик микропереключатель теглене на проводници бял кабел

92.48 -5 % BGN 88.00

Сите 40 CM Двепински2 pin 110 терминал кабел за Jamma аркадни За PC / P / S2 / P / S3 / X / КУТИЈА USB Енкодер, одбор за контрола жици се подигнат 2 pin 187 терминал жици за Аркадна џојстик Microswitch Подигнат / dupon терминал род линија бела кабел жици110187

3 бр./лот 25 г, 160 мм, дължина-високо качество на връх от неръждаема стомана алуминиев вал преносим кутия за игри на закрито

BGN 15.98

Опис Совет материјал : не ' Рѓосувачки челик Вратило Ракав : Алуминиум Стрела тежина : 25 g Дијаметар : 9 mm Целосна должина : 162 мм Вратило должина : 45 mm (без ракави) и Телото должина : 84 mm (тл) со висок квалитет црна шкорпија серија пикадо со Нерѓосувачки совети, повеќе стабилна и цврста...

Златни Сребърни куклен шахматен комплект пъзел игра, един хубав подарък за детето cartoony герой детски шахматен комплект

BGN 60.80

Злато Сребро Хомер Симпсон Барт кукла Шах Поставите Загатка Игра Убав подарок за Дете Цртан Лик Деца Шаховски СетПроизводство Вовед : Големина : 30*31cmТежина : Околу 1,5 кгМатеријал : ПВЦГолемината на шахот : 6 CM~10 CMПакет големина : 31*41*6cmАко било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас во секое време

12 бр. / опаковане. високо качество директен стрела игла, стрела с алуминиеви жълт/бял полюс Кила модел в костюм за покрита игра на дартс

BGN 35.98

Опис : Црна Пол Пикадо : целата стрела тежина : 21.3 g Стрела должина : 15.8 CM Стрела барел Тежина : 19.2 g Стрела барел должина : 7.6 CM (вклучувајќи и тл) Стрела Тежина : 1.4 g Стрела Должина : 47 MM (без навој) Бела Пол Пикадо : целата стрела тежина : 22.2 g Стрела должина : 16.2 CM Стрела барел Тежина : 20.1 g Стрела барел должина : 7.9 CM (вклучувајќи и тл) Стрела Тежина : 1.4 g Стрела Должина : 47 MM (без навој) воденички камен : Висина : 2.5 CM Дијаметар : 1 CM Тежина : 9g Кутија тежина : 200g Кутија големина : 14*20*3.5 CM Цела кутија тежина : 484g Пакет вклучуваат : 12pcs x стрела 1 x Кутија Испрати 12 резервни столбови,На воденички камен за слободни.

28 мм аркадна бутон keysters/ 20pcs аркадна здрава бутон / DIY Arcade fighting game kit безплатна доставка

BGN 31.68

Аркадни Трајни Push Копчето ОЕМ 28mm притисни копче за притисни копчето DIY Аркадни борбена игра комплетМожете исто така да изберете мешавина боја, сакате боја, ве молиме оставете порака за да ми кажете .Не остави порака, ќе default испорака !!!

5 бр. нов пристигане цветни led подсветка джойстик / балон цвят Crystal Balltop джойстик за аркадни аксесоари / кабинет части

BGN 112.00

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

Reyann 10 x 30mm Arcade си САМ Комплекти Part Action Buttons Arcade Buttons For PC Controller Computer Games & MAME Games DIY-син

BGN 23.98

Reyann 10 x 30мм Аркадна DIY Колекции Дел Акција Копчиња Аркадна Копчиња За PC Контролер Компјутерски Игри & MAME Игри DIY СинаПроизвод Фото : 10 x 30мм Аркадна Притисни Копче За Аркадна MAME JAMME Борбата Игра Аркадни Притисни Копче СинаДобредојдовте голем број на одобрението за промет на големоВо тоа време ние испрати стоката за НАС / велика БРИТАНИЈА / AU со e Packet испорака од Кина со Следење на Број.Во друга Земја ние испрати стоката од Сингапур Пост / Кина Пост / Хонг Конг Пост со Следење на Број.Опис На Производот : Стоката ќе ги испрати нашите од Кина.Тоа обично само треба само 710 работни денови брод на САД.Ние не сме само Aliexpress продавачот,но исто така и на производителот.Ние и ветуваме на вас.На истиот предмет.Ние може да ви дадат пониска цена, а исто така повисок квалитет! Како луѓето знаат.Кина може да ги обезбеди не само пониска цена,но, исто така, повисок квалитет на стоки!Се верува & Доверба НасНикогаш нема да ве изневерам!!!Компатибилен модел : Малина Пи 1 / 2 / 3 / 3Б Retropie Аркадна DIY Проекти ,MAME DIY Проекти ,USB MAME Кабинет Аркадна DIY Проекти , Мини Аркадна Машини, Семејството Професионални Класичен Видео Конзола за игри , Борба против Стап Super Street Fighter Џојстик , Мини Табела Топ Аркада Машина & PC Контролер Компјутерска Игра и сл.Состојба : НОВАПакување Вклучува10 x Висок квалитет на 30мм Аркадна Притисни копче (Сина)Секоја Понуда може да изберете различна Боја.Само да ни оставите порака да ни го покажува бојата и количина за секоја боја што сака...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.