• Новинка
3 В 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЕЛЕКТРИЧЕСКИ СКАЛПА НА ГЛАВАТА НА ЛИЦЕТО, ШИЯТА ВИБРИРАЩ МАСАЖОР АНАЛГЕЗИЯ

3 В 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЕЛЕКТРИЧЕСКИ СКАЛПА НА ГЛАВАТА НА ЛИЦЕТО, ШИЯТА ВИБРИРАЩ МАСАЖОР АНАЛГЕЗИЯ

резултат:
BGN 28.30
BGN 27.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Вовед : Овој мултифункционален massager е погодна за главата, главата и телото, со 3 видови на алтернативни масажа на главата, тоа може да ги исполни вашите мулти потребите на побарувачката. Карактеристики : 1.Мала тежина и компактни, преносни и удобен. 2.3 различни видови на масажа на главата може да се сретнат различни. 3.Погоден за различни видови на луѓе да се релаксираат. 4.Едно копче операција, лесно за ракување. Опис : Предмет Тип : 3 Во 1 Massager Материјал : Висок Квалитет на ABS, TPR и PC Напојување : 2x AAA Батерија (Не се Вклучени) Боја : Зелена & Бела Големина на Massger : 14.6x4cm начин на Употреба : 1.Овој производ има три видови на употреба, односно за лице, тело, раководител вибрациона масажа. 2.Пред првата употреба, ве молиме внесете член главата масажа кружни кабина, потоа вметнете кабина се справи. 3.Различни масажа на глава може да ви донесе различни чувство на удобност. Пакет Се Вклучени : 1 X Massager 1 X Ноктот Глава 1 X Половина Сферични Глава 1 X Триаголник Глава 1 X Massager База Забелешки : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Подробности

Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Приложение:
Тяло
търговска марка:
СПИКИКС
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА

Избор на купувачи

Аналгезия Врата Нефритовая Въздушна Възглавница За Масаж На Здравеопазването Нефритовая Възглавница Безплатна Доставка

256.00 -5 % BGN 243.00

Вратот Болка Jade Перница Масажа Здравствена Заштита Jade Перница Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Общи ABS долните тампони лепило гел подложки подмяна на тоник тампон на долния пояс за многократна употреба едностранно лепящи подложки 10packs/лот

140.58 -17 % BGN 117.00

НОВИ Дното Појас Гел Влошки (на влошки cann не се користи сам,тој мора да се користи со појас на овој линк е само влошки ,нема појас и други)Спецификација : Точка име : Abs појас замена влошки Својства : Тело massager Примена : за повеќето бренд дното trainning појас,масажа појас,обука шорцеви...

Здравето На Тялото Масаж Грижа Антицелулитен Силикон Вакуум Масажор Чаша Преносим Цветни Баночные Чаши За Облекчаване На Болката

24.94 -4 % BGN 24.00

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет! Заштита на животната средина материјали, нема лош стимулација на кожата...

Лек срещу алергии нискочестотен лазер Лечение на алергичен ринит анти-хъркане апарат терапия ринит здравеопазване масажор

BGN 30.80

Алергија на Знаците Ниска Фреквенција Ласерски Алергиски Ринитис Третман Анти ' рчи Апарати Ринитис Терапија Здравствена Заштита MassagerАлергија на Знаците Ниска Фреквенција Ласерски Алергиски Ринитис Третман Анти ' рчи Апарати Ринитис Терапија Здравствена Заштита MassagerКарактеристики Стилски и компактен дизајн, Лесен и флексибилен операција Dual channel еден е за ласерски третман на носната шуплина со две сонди и уште еден е за ниска фреквенција стимулација за нос надворешниот дел 6 интензитет поставување на располагање 51015min три видови на време поставување Тоа е безбеден и ефективен начин за лекување на алергиите, не медицина, без несакани ефекти и целосно зелена терапија третман Иновативна и ефикасна терапија за олеснување на симптомите поврзани со алергиски ринитисОсновни Параметри Димензии : 106mm x 20mm x 66mm Нето Тежина : 200g Напојување : DC 4.5 V, 3pcsx AAA батерии (не се вклучени) 1 пулсот излез канал 1 ласерски излез channЕлектрични својства На ласерската светлина, вредноста (650 нано) Пулсот бранови (плоштадбран тековен) Пулсот радиуси степени (сила) На оптоварување излез, врв на пулсот напон спектар на конвергенција 0 V за : 42 V RMS максималниот пулс излез : 42 V Максимална излезна пулсот на моќ : повеќе од 7u C Пулсот фреквенција од 1 HzПредности : Нетерапија, нема потреба земе медицина, 15 минути за да се реши назална конгестија, нос чешање, кивање, течење на носот, ' рчењето, главоболки и други прашања.Acupoint impluse и мека светлина ласер, две фронт и моќни.Пакет Содржина Алергиски Ринитис Ласерски Третман Машина 1 x Ласерски Сонда 1 x Ниска фреквенција Клип англиски НаставаВидео ви кажам како да го користите КупонотПортугалскиВебстраница : https : / / www.youtube.com / watch?v=7cd OPfoz5u M >Мобилната Апликација : https : / / www.youtube.com / watch?v=et DQc Xz SBO4 >ШпанскиВебстраница : https : / / www.youtube.com / watch?v=x94 DR_FHju U >Мобилната Апликација : https : / / www.youtube.com / watch?v=Hjwn RDC76 Q >ФранцијаВебстраница : https : / / www.youtube.com / watch?v=Q4 XB6ni FFEo >Мобилната Апликација : https : / / www.youtube.com / watch?v=n1 VUE3_0x JU >ЕврејскиВебстраница : https : / / www.youtube.com / watch?v=i YCOYb VVj Js >Мобилната Апликација : https : / / www.youtube.com / watch?v=e2 Dlc E39px Q >Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO...

EMS масажор стимулация на мускулите електронен стимулатор на мускулите мини персонален електрически масажор здравни Грижи за тялото десетки

79.97 -49 % BGN 41.00

EMS Massager Мускулна Стимулација Електронски Мускулите Stimulator Мини Лични Електрични Massager Здравствена Нега на Тело Десетици 1...

KONGDY Health Care вогнутый на клетъчния Валяк 1 бр Fat Control Cellulite Massager Handheld Full Body хапче за отслабване Massager Tools

13.34 -48 % BGN 7.00

KONGDY Здравствена Заштита Конкавна Мобилен Ролери 1 Парче Масти Контрола на Целулитот Massager Рачни со Полно Тело, Слабеење Massager АлаткиКарактеристики : * 100% Сосема Нов...

64 бр./лот китайски аналгетичен помощ медицина билка облекчаване на ревматизъм, болки в ставите, аналгетичен помощ медицинска помощ болки в гърба

10.29 -32 % BGN 7.00

Опис на ПроизводотСега ie Бог се држиме за : scapulohumeral periarthritis на грлото на spondylosis hyperosteogeny, ревматизам и ревматичен, постпартален ревматизам, lumbar disc herniation, ' рбетниот stenosis ишијас стариот ревматизам synovitis (вода, излив) tenosynovitis ganglion циста tendinitis менискус повреди на мускулите вирус тенис лактот акции лошо до коска, мртва коска necrosis коскаВиткање, итн.Карактеристики на Damour е БогZhuifengtougu, насочени дрога испорака, исто така, може да се промовира на локалните микроциркулацијата воСе повлече од правец на ладно влага и други долгорочни акумулација во телото на "влажни", го прави локалната функција за поправка, така што моќта систем рамнотежа, достигна "општа болка, болка повеќе лекување на болка третман цели...

50 пръчки всяка кутия стерилни за еднократна употреба стерилни ушни прес-игла аурикулярные иглоукалывающие игла 0,20*1,5 мм с медицински лейкопласт

BGN 7.97

50 Стап секоја кутија Стерилни за еднократна употреба стерилни уво притиснете игли auricular акупунктура игли 0.20*1.5 mm со медицински гипсПлаќање : Можете да ја платите вашата нарачка преку било кој начин , откако ќе ја добиете вашата исплата, ние ќе брод пакетот за вас наскоро.ако не можете да ја плати цел Успех,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат...

Красотата Грижи магическа Козирог Меридиан перална спа инструмент масажор четка за отслабване на организма стимулант ръчно каишка здравето на главата на четката

BGN 12.48

wyприклучокstartЖешка Стока$35$13.5$19.88$12.9wyприклучоккрајУбавина Нега Магија Јарец Меридијанска Перење Спа алатка Massager Четки Слабеење на Телото Stimulator Рака Појас Здравје Главата ЧеткаСпецификации : Име : Магијата Јарец Четка Материјал : заштита на Животната средина материјали Делови од Телото : Целосна делови од телото Четка Точка Број : 166 поени елегантни четка Ширина : 12cm Должина : 15cm Тежина : 220g / 0.5 кг Карактеристики : 1...

Електрически масажор на главата и кожа на главата релаксация на мозъка релаксиращ масажор главоболие стреса предотвратяване на загубата на коса здравеопазване

16.00 -31 % BGN 11.00

Atthention : Поради ажурирање на производот и пакувањето материјал е ажурирања Пакување и appearancestor може да има некои разлики...

Здравеопазване Ринит, Синузит Носа Терапия Масажно Устройство За Лечение На Сенна Хрема Нискочестотен Импулсен Лазерен Терапевтичен Масажор

BGN 7.82

Опис на ПроизводотКарактеристики1.Усвојува ниско ниво на ласерски зрачење кој е безболен, неинвазивни, без несакани ефекти и има добри, repid ефекти.2.Инструмент не содржат фармацевтската и хемиската компонента...

HANRIVER Home therapy massager гигроскопичные банки на майката и сина 12 кутии силиконовата буркани 12 опаковки нов подарък

27.04 -8 % BGN 25.00

Име на производ; На cupping уред густо на вшмукување cupping уред 12 лименки од силиконска гума cupping резервоарот за вшмукување на резервоар за вшмукување резервоарот cupping резервоарот cupping.Применливи луѓе : деца, воопшто, возрасни.Функција : силикони cupping уред.Производ материјали; Композитни материјали

2018 New Electric Breast Massage Подобрител Machine Nipple Chest Vibrating Enhance Enhance Infrared Vacuum Pump Cup Bust Massager

69.60 -5 % BGN 66.00

2018 Нова Електрична Градите Масажа Подобрувач Машина Брадавица Градите Vibrating Зголемување Подобрување На Инфраред Вакуум Пумпа Првенство Биста MassagerГлавни Функции : Вакуум масажа за зголемување на градите, рак на дојка кревање Стимулира циркулацијата, се задржи здрав и beautyful Смрди овенати брадавица Работа теоретска настава : Овој уред е врз основа на медицински принципот познат како тензија предизвикана раст : вакуум, се протега на ткивото на градите нежно со текот на продолжителна период на време...

Масаж На Врата Magic Stretcher Фитнес Оборудване, Стреч Relax Капитан Stretcher Лумбална Подкрепа На Гръбначния Стълб Аналгезия Хиропрактика

35.20 -29 % BGN 25.00

Atthention : Поради ажурирање на производот и пакувањето материјал е ажурирања Пакување и appearancestor може да има некои разлики...

Нефритови Камък Талията Топла Зона Електрически Нагревателен Колан Отговаря На Размера На Талията Над 2,4 Метра Безплатна Доставка

494.40 -45 % BGN 272.00

Жад Камен Половината Топол Појас Електрични Појас, Погоден Половината Големина Над 2.4 Метри Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Шест Функција : 1)Изолација ефект : унапредување на телото и одржување на соодветна температура 2)Придонесува улога : да се промовира човечки раст и развој 3)Авточистење ефект : направете телото да одржува балансиран набавка на хранливи материи 4)Навлажнувачки ефект, поттикнувањето на телото да се одржува соодветна влага 5)Направи телото поднесе оставка на отпад, се елиминира мирис на телото 6)резонанца ефект : на телото може да се прекине со различни хранливи состојки, избалансирани човекови исхрана, Производ на метаболизмот на Употреба : 1.На душек се шири на троседот, се шири слој на душек 2.Место на термостат џек моќ конектор за душек 3.Стави на термостат влезен приклучок во 220 V, 50 hz штекер џек 4.Завртете го термостат прекинувач, термостат моќ индикатор светлото на 5...

Hot! 2014 New Face Women Massager, хапче за отслабване Face Belt, Reduce Double Общото Face Mask for Health superfine

BGN 19.18

можеби ќе сакате следниве Жешка!2014 година Нови Жените се Соочуваат Massager,Слабеење на Лицето Појас,се Намали Двојно Брадата Лицето Маска за Здравјето на superfine слабеење на лицето маска парчеНови 2n Лице Firming Lift за Нега на Лице Маска 7 Pcs со Завој Појас Моќен V Линија Слабеење Производ Кревање Обликувањето Белење парчеВисок Квалитет на Слабеење на лицето маска Обликувањето Образ Подигне тенок брадата лице појас завој здравствена заштита губење на тежината производи масажа крем парчеТопла Продажба на Жените Точни Карлицата Корсет Појас,Дами Масажа на Телото Жакард Слабеење долна облека Панталони,Слободни Големина парчеНови Жените се Соочуваат Massager,Слабеење на Лицето Појас,се Намали Двојно Брадата Лицето Маска за Здравјето на superfine Отстраните брчките посебно за вилицата парчеВозрасни Назад Корекција Појас Корекција на Држење на телото Бенд Обликувањето На Совршен Назад Крива Грпка Корсет многупарчиња / многуO / X стил нозе третман убавина нозе еластична бенд нога појас корекција систем за слободни големина долга нога поставен појас Слабеење на лицето маска за Масажа Здравствена Заштита за нега на Кожата Тенок лице завој Компактен влечење со тенок лицето Маска појас со мало кутија парчеНачин на употреба : Се стави на вашата коса назад случај нема да влијае на themask и челото дел на контактот...

Купете 3 получавате 1 KONGDY 30Pieces / 3Boxes Detox Foot Patch for Relax Pressure Improve Sleep Quality Beauty хапче за отслабване Patch Gift

50.72 -41 % BGN 30.00

Купи 3 Добие 1 KONGDY 30 Pieces / 3 Boxes Detox Нога Печ за да се Релаксираат Притисок Подобрување на Спиење Квалитет Убавина Слабеење Печ Подарок

Нефритовая мека мебел възглавница мека мебел възглавница ms tomalin germanium stone отопление електрически разтегателен възглавница за здравето

254.40 -9 % BGN 232.00

Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Продажба на едро 100шт 55*55 мм антицелулитна вакуум баночные чаша силиконови масажни баночные чаша Body Messager Health Care 5 Color Gift

251.18 -5 % BGN 239.00

Функција : 1.На животната средина заштита на материјалот, без несакани стимулација на кожата.2.Техниката е сигурна и веродостојна.3.Не постои инфекција и болка во лекувањето на болестите.4.Лесно да се работи, може да чаша со себе во секое време и насекаде.5.Цврст и издржлив, лесен за чистење.6.Преку cupping, може да се подобри циркулацијата на крвта, промовирање на метаболизмот, подобрување на имунолошкиот способност.Спецификација : Состојба : 100% нов објектПредмет Тип : Масажа CuppingМатеријал : 100% СиликонБоја : Транспарентна / Розова / Виолетова,Сина / ЗеленаГолемина : Прибл.55*55мм / Висина*Кол.Функција : Тешко и издржлив, лесен за чистењеФункција : да се подобри циркулацијата на крвта, промовирање на метаболизмотКако да го користите : Чекор 1 : ставете ги на некои анти целулит лосион или масажа на нафта или крем на целните кожата област.Чекор 2 : ставете ги чашите на кожата и нежно се притисне на купот во средината, потоа го ставаат во чаша усните да ви кожата и ослободување да се создаде вакуум.Чекор 3 : се Започне со примена на светлина вшмукување и да се зголеми износот на suctions постепено да се стимулира циркулацијата...

Нова актуализация EMS body хапче за отслабване massage Meridian health equipment back beauty massager equipment облекчава умората 110V-220V

94.08 -20 % BGN 75.00

Функција Инфраред, anion Бренд Петлинија вшмукување масажа четка Време на пазарот 2018 Апликација сцена Комерцијални Член бр...

Семейство Пораснали Деца, Маски, Филтри Безопасни Медицински Инхалатори За Медицински Небулайзер Чаша Катетър Компресор Небулайзер Аксесоари

BGN 2.54

Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Купи 1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Оваа превозот начин е економски без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина, кога пакетот лево Кина, тогаш тоа не мора логистика информации, се додека не добиете пакетот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.