• Новинка
ПОП RELAX 110V нефритови камък на седалката на матрака електрическа топло мат отдалечената инфрачервена физиотерапия здравеопазване камък заседнал матрак

ПОП RELAX 110V нефритови камък на седалката на матрака електрическа топло мат отдалечената инфрачервена физиотерапия здравеопазване камък заседнал матрак

резултат:
BGN 238.40
BGN 155.00 -35 %

Брой продукти
Налично

Природни jade греење седиште душек Здравје камен седи душек далеку инфрацрвена phsiotherapy Точка Бр : PR-C06 B Големина : 45x45cm Бренд : менито што се РЕЛАКСИРААТ Професионална масажа опрема производител
Jade е редок природни богатства на светот, кој беше погребан подземна за илјадници милиони години, тоа содржи повеќе од 30 видови на корисни microelements за човечкото тело : како Zn, Fe,Cu, Mn, Mg, Co, Se, Cr, Ti, Li, Ca, K, Na, итн. Употреба на jade да празнење microelements и далеку инфрацрвени зраци, на microelements ќе се навлезе длабоко во кожата на телото преку далеку инфрацрвени зраци, тоа може ефикасно да се дополни мобилната исхрана, подобрување на моќ и активност на клетките, се ослободи клетки' toxin. Микроциркулацијата е swap места на кои телото клетки внесот на хранливи материи и кислород, испуштање метаболити, повеќето болести и болка на телото се предизвикани од недостаток резултати на микроциркулацијата. Thermotherapy е еден од традиционалните физиотерапија, се Користи загреана жад камен да масажа на телото ќе ги прошируваат крвните садови, брзина на циркулацијата на крвта и подобрување на микроциркулацијата и добро водење на канали и обезбедување дека помогне во намалување на крвниот притисок и крвните масти за намалување на воспаление и болка и да се задржи здрав. Најчесто се користи Жад за физиотерапија ќе биде ефикасно да се отстранат нездрави знаци на ветар, студ, влага и топлина, ублажување на болка, главоболка, болки во зглобовите, вкочанетост на екстремитетите и други симптоми, кои се предизвикани од лошо грлото на матката, лоши lumbar ' рбет, остеоартритис и ревматски артритис.
Материјал на нашите мат
Врвен квалитет на жад камења.
Висок квалитет на надворешниот материјал.
Добро и безбедно квалитет на внатрешноста греење жици.
LED далечински контролер.
Температура од 40°C~70°C На жад каменот е природен, не постои exace исто жад камен во светот
така секоја пратка на камен боја може да некои разлика, повеќе зелени или повеќе бело.
Нема совршен природен камен.
Почитувани купувачи : ќе биде на одмор за да го прослават Кинеската нова година, Празник offwork : февруари 5~февруари 27, 2018. ние ќе започнете со испраќање на пратката на 28 февруари, ви Благодариме за вашето трпение. Ве молиме да ни остави порака доколку имате прашања или е потребна нашата помош. ние ќе ви одговори секој ден. Најдобри желби од менито што се РЕЛАКСИРААТ Тим. Пред цел : ве Молиме оставете ги вашите име и презиме, подобро две Tels Не за успешна испорака. Добивка (Должност) : Следете ги правилата на меѓународното, локалните или дестинација данок ќе бидат платени од страна на купувачот, ние ќе ги стави пониска вредност на фактура или сметка за да помогне да се намали данокот. Време на испорака : Во 5 работни дена. и pls не контактирате ако у не се стоки во 20days, ние ќе ви u следење на пратката. Знак парцела : Ние испрати парцела во добри услови, но тоа може да биде прекината за време на меѓународни испорака или за да ги отворите со насилство кога царинските службеници проверка на стоката пред на авион. Па, се надеваме, сите купувачи ќе побара од испорача човек да се отвори, ако пратката е во лоша состојба пред да го потпише парцела, и прашајте за барањето од нив, ако штетата е предизвикана од нивната испорака. Ако квалитетот проблем се случува : Ние нудиме една година гаранција , секоја парцела постои услуга картичка, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил за услугата, со описи, фотографии или видео ако квалитетот проблем се случува.

Подробности

Стандартно Напрежение:
110В, 220V
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Приложение:
Тяло
търговска марка:
ПОП РАССЛАБЬСЯ
Номер На Модела:
PR-C06B 45x45 окото
Материал:
Натурален нефритови камък и PVC
Цвят на тепиха :
Кафяв PVC
Размер на килима:
45х45см
Брой естествени колена камъни:
25шт голям нефритови камък
Имоти :
Аксесоари За Възстановителна Терапия
Материал:
Натурален нефритови камък и PVC
Функция:
Топлинна терапия
дистанционно:
ДА
Температурата Се Регулира От:
40~70 ° C
Опаковка:
Чанти
Сертификат:
CE

Избор на купувачи

4шт вакуум баночные чаша от прозрачен силикон лицето на красотата почистване на мокри масажи за тяло Отслабване помощник издънка антицелулитен

BGN 39.42

започнетекрајотМатеријал : силиконНадворешниот дијаметар : НЕМА.4 : 7.5 cmНЕМА.3 : 6.0 cmНЕМА.2 : 4.8 cmНЕМА.1 : 3.2 cmЕден цел за 4 парчиња(4 големина)

Генератор на кислород A2000 преносима кислородна машина за домашна кислородна машина старецът медицински кислород, отпуснете се

206.40 -9 % BGN 188.00

1 Кога се користи, ве молиме испратете марка страна кон вас; 2 На нанапред; 3 Филтер буриња лево внатре humidifying магацин и право на одговор склад додадете вода за вода; 4...

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

6шт Китайската традиционната магнитна терапия един вакуум баночное устройство за масаж на тялото удебеляване на медицински масаж, релаксация, облекчение на болки

BGN 35.47

започнетекрајотМатеријал : Смола+пластикаВисина : 4.85.5 cmВнатрешниот отвор со дијаметар : 1.65cmПакет листата : 6pcs cupping, 1 воздух exhauster, 4 магнетно стапче

Регулируеми X Краката Изправяне На Крака Коригиращи Колани, Налягане На Въздуха Козметични Ленти И Колани Коректор Форми За Възрастни И Деца Имейл

BGN 134.27

започнетекрајотМатеријал : ТкаенинаМ големина : За тежината помеѓу 17.545 килограмL големина : За тежината помеѓу 45.585 килограмПакет листа : 1 buc

Масажът Шал 3D Разминающая Масажът наметало с червена светлина физиотерапевтическое устройство облекчава болната болка масажор тялото на инструмента на здравеоп?

110.24 -0 % BGN 110.00

Драг пријател , ако вашата земја plug беше поинаква од Кина , ве молиме имајте на ум дека кога ќе се направи со цел ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

HANRIVER многофункционален электротермический коляното топло обгаряне на топло старата студена крак в коляното месене масаж електрически торба сол

95.84 -9 % BGN 87.00

Име : мултифункција електрични топла морска сол коленото Спецификација : за 65*26*2 CM Тежина : 2.8 КГ ±0.2 Напон : 220 V 50 HZ Номинална моќност : 65 W*2 контрола на Температурата опсег : 3080 ° C

Безжично Дистанционно Управление Електрически Инструмент В Гърдите Грижи Масаж На Гърдите Отпускане На Оборудване Инструмент Здраве Терапия Е -

BGN 110.75

започнетекрајотМатеријал : Пластични + Електронски Деловибоја случајно испратиедна нарачка за еден компјутеримоќ:Приклучокот за напојување

Здравеопазване отопление нефритови масажор възглавница ново отопление на седалката на дивана възглавници Нефритовая възглавница електрически отопление 50*150 см Б

688.00 -45 % BGN 378.00

Здравствена Нега на Греење Jade Massager Перница НОВИ Греење на Седишта Троседот Перница Jade Перница Електрични Загрева 50*150 CM Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.