• Новинка
Черно Измийте Лицето Си, Да Реша Силиконови Порите Чисти Масаж, За Да Отшелушить На Мъртвите Клетки На Кожата

Черно Измийте Лицето Си, Да Реша Силиконови Порите Чисти Масаж, За Да Отшелушить На Мъртвите Клетки На Кожата

резултат:
BGN 13.74

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : Пластика
Една нарачка за еден компјутери
боја случајно испрати

Подробности

Материал:
Памук, ABS
Номер На Модела:
здравеопазване
Размер:
Medium
Приложение:
Лицето
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
силикон четки порите:
порите чисти
четка за тяло силикон:
exfoliantes silicona cuerpo
limpa pele:
ексфолиране на мъртвата кожа на лицето

Избор на купувачи

Въртенето на инфрачервено отопление Масажна възглавница 3d месене Masssage Head възглавница електрическа врата Шиацу рамото Масаж на гърба, колата къща

BGN 120.64

започнетекрајотМатеријал : Кожа ткаенинаМоќност : AC220 V (НИ plug) или со автомобил полначНоминална напон : DC 12 VПакет листа : 1 перница massager, 1 AC адаптер за полнење, 1 автомобил полнач

Масажът Шал 3D Разминающая Масажът наметало с червена светлина физиотерапевтическое устройство облекчава болната болка масажор тялото на инструмента на здравеоп?

110.24 -0 % BGN 110.00

Драг пријател , ако вашата земја plug беше поинаква од Кина , ве молиме имајте на ум дека кога ќе се направи со цел ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

Медицинското Обгаряне С Билки Чанта Скоростна Загряващ Масажор Акупунктурная Точка Масаж На Медицинското Обгаряне С Билки Терапия За Студ В Матката На Коремната ?

BGN 57.41

започнетекрајотМатеријал : бакарДолжина : појас е еластиченедна нарачка за еден сет(забелешка : moxa стапови треба да се купи одделно)

4шт вакуум баночные чаша от прозрачен силикон лицето на красотата почистване на мокри масажи за тяло Отслабване помощник издънка антицелулитен

BGN 39.42

започнетекрајотМатеријал : силиконНадворешниот дијаметар : НЕМА.4 : 7.5 cmНЕМА.3 : 6.0 cmНЕМА.2 : 4.8 cmНЕМА.1 : 3.2 cmЕден цел за 4 парчиња(4 големина)

Usb Електрическа Вибриращ Врата Задна Въздушна Възглавница Купчина Масажор За Тяло Shiatsu Масаж На Рамото Масаж На Колата У Дома Електронен Грижи

BGN 100.88

започнетекрајотМатеријал : СТП кожа+полиестер влакнаМоќност : DC5 V, USB конекторПакет листа : 1 перница massager, 1 USB кабел

високо качество на ръчно определяне на вибриращи косата на скалпа четка гребен електрически акупунктурный масажор главата евтини продажба масаж на тялото на инст

26.72 -10 % BGN 24.00

Функција : 1 Материјал : ABS 2 Нов и Модерен дизајн 3 Водоотпорен дизајн, може да се користи при миењето и капење, и лесно да се чисти по употреба...

Здравеопазване отопление нефритови масажор възглавница ново отопление на седалката на дивана възглавници Нефритовая възглавница електрически отопление 50*150 см Б

688.00 -45 % BGN 378.00

Здравствена Нега на Греење Jade Massager Перница НОВИ Греење на Седишта Троседот Перница Jade Перница Електрични Загрева 50*150 CM Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Безжично Дистанционно Управление Електрически Инструмент В Гърдите Грижи Масаж На Гърдите Отпускане На Оборудване Инструмент Здраве Терапия Е -

BGN 110.75

започнетекрајотМатеријал : Пластични + Електронски Деловибоја случајно испратиедна нарачка за еден компјутеримоќ:Приклучокот за напојување

HANRIVER многофункционален электротермический коляното топло обгаряне на топло старата студена крак в коляното месене масаж електрически торба сол

95.84 -9 % BGN 87.00

Име : мултифункција електрични топла морска сол коленото Спецификација : за 65*26*2 CM Тежина : 2.8 КГ ±0.2 Напон : 220 V 50 HZ Номинална моќност : 65 W*2 контрола на Температурата опсег : 3080 ° C

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

6шт Китайската традиционната магнитна терапия един вакуум баночное устройство за масаж на тялото удебеляване на медицински масаж, релаксация, облекчение на болки

BGN 35.47

започнетекрајотМатеријал : Смола+пластикаВисина : 4.85.5 cmВнатрешниот отвор со дијаметар : 1.65cmПакет листата : 6pcs cupping, 1 воздух exhauster, 4 магнетно стапче

Многофункционален 3D двойна въздушна възглавница на шийката на матката масажен инструмент тяга на шийката на матката физиотерапия электромотор вибрира вибратор

BGN 350.40

Масажа дел : масажа на вратот, влечење физиотерапија Моќност : 6 v Фреквенција : 50 hz Оценет работно време : 20 минути, Отценети напон : 100240 V Контрола на владата : рака контрола на телесната Тежина : 1 KG Производ големина : 34*25.5*13.3 CM

здравеопазване топлинна Нефритови разтегателен Pad с инфрачервена Корея Нефритови мат отопление масажен матрак 50*150 см Безплатна доставка

488.00 -45 % BGN 268.00

2016 Здравствена Заштита Термички Jade Троседот Подлога со Далеку инфрацрвена Кореја Jade Подлога Греење Масажа Душек 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Електрически Масаж Силикон Шок Млечни Папка На Гърдите Водоустойчив Подпрыгивающие Яйца Стрес Се Отпуснете Електронен Инструмент На Здравеопазването

BGN 55.23

започнетекрајотМатеријал : Силика гел + електронска делМоќност : AAA батерија ( не вклучувајќи )една нарачка за еден сет

1бр душ на краката краката пречистване на скрубер за миене на краката здравеопазване домакински баня камък масажор чехли син

14.10 -15 % BGN 12.00

1 PCS Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Нога Здравствена Заштита Домаќинство Бања Камен Massager Пантофли СинаКарактеристики : Лесно се вклопува на маса врвот, многу погодно.LED долготрајни светилки, па можете да го користите во секое време.Се обезбеди чиста и светла одраз секогаш кога ви треба.Најдобрите подароци за вашето семејство и вашите пријатели!Помала моќ на барањето за обезбедување на континуиран светла.Спецификации : Материјал : пластикаБоја : синаГолемина : 13.5*31*11cmПакет се вклучени : 1 x Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Пантофли

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.