• Новинка
Преносима Бездымная Прижигательная Скоростна Апарат Загряващ Масаж Лечебна Терапия За Студ В Матката На Коремната Кухина Шията И Краката Грижи Се За Тялото Си

Преносима Бездымная Прижигательная Скоростна Апарат Загряващ Масаж Лечебна Терапия За Студ В Матката На Коремната Кухина Шията И Краката Грижи Се За Тялото Си

резултат:
BGN 27.76

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : бакар
Пакет листа : 1 Moxibustion уред
(забелешка : moxa стапови треба да се купи одделно)

Подробности

Номер На Модела:
медицинското обгаряне с билки
Размер:
Multi Size SML
Приложение:
крака
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
Мед
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Прижигательный Масаж:
затопляне
прижигательная терапия:
прижигательная кутия
Прижигательная Терапия:
Масаж
Бездимен:
прижигательный масажор

Избор на купувачи

4шт вакуум баночные чаша от прозрачен силикон лицето на красотата почистване на мокри масажи за тяло Отслабване помощник издънка антицелулитен

BGN 39.42

започнетекрајотМатеријал : силиконНадворешниот дијаметар : НЕМА.4 : 7.5 cmНЕМА.3 : 6.0 cmНЕМА.2 : 4.8 cmНЕМА.1 : 3.2 cmЕден цел за 4 парчиња(4 големина)

HANRIVER многофункционален электротермический коляното топло обгаряне на топло старата студена крак в коляното месене масаж електрически торба сол

95.84 -9 % BGN 87.00

Име : мултифункција електрични топла морска сол коленото Спецификација : за 65*26*2 CM Тежина : 2.8 КГ ±0.2 Напон : 220 V 50 HZ Номинална моќност : 65 W*2 контрола на Температурата опсег : 3080 ° C

Usb Електрическа Вибриращ Врата Задна Въздушна Възглавница Купчина Масажор За Тяло Shiatsu Масаж На Рамото Масаж На Колата У Дома Електронен Грижи

BGN 100.88

започнетекрајотМатеријал : СТП кожа+полиестер влакнаМоќност : DC5 V, USB конекторПакет листа : 1 перница massager, 1 USB кабел

1бр душ на краката краката пречистване на скрубер за миене на краката здравеопазване домакински баня камък масажор чехли син

14.10 -15 % BGN 12.00

1 PCS Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Нога Здравствена Заштита Домаќинство Бања Камен Massager Пантофли СинаКарактеристики : Лесно се вклопува на маса врвот, многу погодно.LED долготрајни светилки, па можете да го користите во секое време.Се обезбеди чиста и светла одраз секогаш кога ви треба.Најдобрите подароци за вашето семејство и вашите пријатели!Помала моќ на барањето за обезбедување на континуиран светла.Спецификации : Материјал : пластикаБоја : синаГолемина : 13.5*31*11cmПакет се вклучени : 1 x Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Пантофли

Регулируеми X Краката Изправяне На Крака Коригиращи Колани, Налягане На Въздуха Козметични Ленти И Колани Коректор Форми За Възрастни И Деца Имейл

BGN 134.27

започнетекрајотМатеријал : ТкаенинаМ големина : За тежината помеѓу 17.545 килограмL големина : За тежината помеѓу 45.585 килограмПакет листа : 1 buc

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

здравеопазване топлинна Нефритови разтегателен Pad с инфрачервена Корея Нефритови мат отопление масажен матрак 50*150 см Безплатна доставка

488.00 -45 % BGN 268.00

2016 Здравствена Заштита Термички Jade Троседот Подлога со Далеку инфрацрвена Кореја Jade Подлога Греење Масажа Душек 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Генератор на кислород A2000 преносима кислородна машина за домашна кислородна машина старецът медицински кислород, отпуснете се

206.40 -9 % BGN 188.00

1 Кога се користи, ве молиме испратете марка страна кон вас; 2 На нанапред; 3 Филтер буриња лево внатре humidifying магацин и право на одговор склад додадете вода за вода; 4...

Масажът Шал 3D Разминающая Масажът наметало с червена светлина физиотерапевтическое устройство облекчава болната болка масажор тялото на инструмента на здравеоп?

110.24 -0 % BGN 110.00

Драг пријател , ако вашата земја plug беше поинаква од Кина , ве молиме имајте на ум дека кога ќе се направи со цел ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

3шт паяк разширени вени, лечение на спрей сърбеж земните червеи бучки лоша крак лечение на васкулита натурален разтвор на китайски билков спрей

29.68 -29 % BGN 21.00

Опис на ПроизводотVasculitis Спреј Вени Третман Спреј Лошо Нога Излечи Природно Решение на Нога Киселина Bilges Чешање Earthworm ГруткиГлавната штета на долниот extremity проширените вени се како што следува : 1, влијанието на нога убава : вени во прилог на појавата на другата нога, ран почеток, пациентите имаат киселина bilges непријатност и болка; подоцна оштетени во подигне на вените, проширени и tortuoсо нога saphenoвена мозочен удар.2, вена повреда : проширените вена на пациенти со проширените вени е слаб, на venoпритисок е повисок, и локално снабдување со крв недостаток предизвикува мускулите, масното ткиво atrophy, испакнати вени во subcutaneoблаги штетата што ќе се случи, и лесно да се оштети вена ѕид...

Здравеопазване отопление нефритови масажор възглавница ново отопление на седалката на дивана възглавници Нефритовая възглавница електрически отопление 50*150 см Б

688.00 -45 % BGN 378.00

Здравствена Нега на Греење Jade Massager Перница НОВИ Греење на Седишта Троседот Перница Jade Перница Електрични Загрева 50*150 CM Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Електрически Масаж Силикон Шок Млечни Папка На Гърдите Водоустойчив Подпрыгивающие Яйца Стрес Се Отпуснете Електронен Инструмент На Здравеопазването

BGN 55.23

започнетекрајотМатеријал : Силика гел + електронска делМоќност : AAA батерија ( не вклучувајќи )една нарачка за еден сет

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.