• Новинка
Usb Електрическа Вибриращ Врата Задна Въздушна Възглавница Купчина Масажор За Тяло Shiatsu Масаж На Рамото Масаж На Колата У Дома Електронен Грижи

Usb Електрическа Вибриращ Врата Задна Въздушна Възглавница Купчина Масажор За Тяло Shiatsu Масаж На Рамото Масаж На Колата У Дома Електронен Грижи

резултат:
BGN 100.88

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : СТП кожа+полиестер влакна
Моќност : DC5 V, USB конектор
Пакет листа : 1 перница massager, 1 USB кабел

Подробности

Номер На Модела:
Масаж на гърба
Размер:
Multi Size SML
Приложение:
Тяло
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
PU
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
масажна възглавница:
Шиен Вибриращ Масажор
електрическа възглавница:
Премахването На Стреса
инструмент за здравето:
вибриращ масаж
Д-масаж на врата:
Чукат Колан За Масаж
Електрическа Вибриращ Възглавница:
Пътна Възглавница Памет Nap

Избор на купувачи

BYRIVER 2017 Color Combination Premium Korea Jade Stone масажът легло с функция за MP3 музика, тенис на масажор

1747.20 -7 % BGN 1625.00

12955201912723630 НАЈДОБРИ ПРОДАВАЧОТ парче парче парче парче парче парче парче парче12955201912724443 ТОПЛА МАСАЖА КРЕВЕТ парче парче парче парче BYRIVER 2017 Нова Боја Комбинација Премиум Кореја Жад Камен Масажа Кревет Со MP3 Музика Функција Табела Massager ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : 1...

Многофункционален 3D двойна въздушна възглавница на шийката на матката масажен инструмент тяга на шийката на матката физиотерапия электромотор вибрира вибратор

BGN 350.40

Масажа дел : масажа на вратот, влечење физиотерапија Моќност : 6 v Фреквенција : 50 hz Оценет работно време : 20 минути, Отценети напон : 100240 V Контрола на владата : рака контрола на телесната Тежина : 1 KG Производ големина : 34*25.5*13.3 CM

Медицинското Обгаряне С Билки Чанта Скоростна Загряващ Масажор Акупунктурная Точка Масаж На Медицинското Обгаряне С Билки Терапия За Студ В Матката На Коремната ?

BGN 57.41

започнетекрајотМатеријал : бакарДолжина : појас е еластиченедна нарачка за еден сет(забелешка : moxa стапови треба да се купи одделно)

високо качество на ръчно определяне на вибриращи косата на скалпа четка гребен електрически акупунктурный масажор главата евтини продажба масаж на тялото на инст

26.72 -10 % BGN 24.00

Функција : 1 Материјал : ABS 2 Нов и Модерен дизајн 3 Водоотпорен дизајн, може да се користи при миењето и капење, и лесно да се чисти по употреба...

HANRIVER многофункционален электротермический коляното топло обгаряне на топло старата студена крак в коляното месене масаж електрически торба сол

95.84 -9 % BGN 87.00

Име : мултифункција електрични топла морска сол коленото Спецификација : за 65*26*2 CM Тежина : 2.8 КГ ±0.2 Напон : 220 V 50 HZ Номинална моќност : 65 W*2 контрола на Температурата опсег : 3080 ° C

Нов прием на Высокопотенциальное терапевтични обзавеждане HK-8006

800.00 -5 % BGN 760.00

Нови Пристигнување Висок Потенцијал Терапевтска Опрема HK8006Опис на Објектот : 1 Висок / negetive потенцијал висок напон алтернативни електростатско поле, 2 изборен брзини за висок и низок потенцијал (максимална : 9000 V; ниска : 6000 V)...

1бр душ на краката краката пречистване на скрубер за миене на краката здравеопазване домакински баня камък масажор чехли син

14.10 -15 % BGN 12.00

1 PCS Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Нога Здравствена Заштита Домаќинство Бања Камен Massager Пантофли СинаКарактеристики : Лесно се вклопува на маса врвот, многу погодно.LED долготрајни светилки, па можете да го користите во секое време.Се обезбеди чиста и светла одраз секогаш кога ви треба.Најдобрите подароци за вашето семејство и вашите пријатели!Помала моќ на барањето за обезбедување на континуиран светла.Спецификации : Материјал : пластикаБоја : синаГолемина : 13.5*31*11cmПакет се вклучени : 1 x Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Пантофли

2 кутии*100шт/скоростна Zhongyan Taihe игла за акупунктура еднократна игла за масаж на красотата игла

BGN 12.64

ВоведZhongyantaihe акупунктура игли за Еднократна употреба стерилни акупунктура игли цевка игла убавина масажа игла1,серпентина рачкамазна врвот (не јамка)2,екстра долг метална рачка(сребрена боја)3,индивидуални водич цевки4,хируршки нерѓосувачки челик5,стерилни ,за еднократна употреба за еднократна употреба6,лесно кора отворете пакет.Пакување : 100pcs / кутијаПревозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Регулируеми X Краката Изправяне На Крака Коригиращи Колани, Налягане На Въздуха Козметични Ленти И Колани Коректор Форми За Възрастни И Деца Имейл

BGN 134.27

започнетекрајотМатеријал : ТкаенинаМ големина : За тежината помеѓу 17.545 килограмL големина : За тежината помеѓу 45.585 килограмПакет листа : 1 buc

3шт паяк разширени вени, лечение на спрей сърбеж земните червеи бучки лоша крак лечение на васкулита натурален разтвор на китайски билков спрей

29.68 -29 % BGN 21.00

Опис на ПроизводотVasculitis Спреј Вени Третман Спреј Лошо Нога Излечи Природно Решение на Нога Киселина Bilges Чешање Earthworm ГруткиГлавната штета на долниот extremity проширените вени се како што следува : 1, влијанието на нога убава : вени во прилог на појавата на другата нога, ран почеток, пациентите имаат киселина bilges непријатност и болка; подоцна оштетени во подигне на вените, проширени и tortuoсо нога saphenoвена мозочен удар.2, вена повреда : проширените вена на пациенти со проширените вени е слаб, на venoпритисок е повисок, и локално снабдување со крв недостаток предизвикува мускулите, масното ткиво atrophy, испакнати вени во subcutaneoблаги штетата што ќе се случи, и лесно да се оштети вена ѕид...

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

4шт вакуум баночные чаша от прозрачен силикон лицето на красотата почистване на мокри масажи за тяло Отслабване помощник издънка антицелулитен

BGN 39.42

започнетекрајотМатеријал : силиконНадворешниот дијаметар : НЕМА.4 : 7.5 cmНЕМА.3 : 6.0 cmНЕМА.2 : 4.8 cmНЕМА.1 : 3.2 cmЕден цел за 4 парчиња(4 големина)

масаж електрически турмалин отопление матрак Нефритовая Масажна възглавница за здравословно отопление офис разтегателен възглавница за продажба на 50*150 см

667.20 -45 % BGN 367.00

2016 година Масажа Електрични Турмалин Греење Душек Jade Масажа Перница Здрава Греење Канцеларија Троседот Перница За Продажба 50*150 CMТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Здравеопазване отопление нефритови масажор възглавница ново отопление на седалката на дивана възглавници Нефритовая възглавница електрически отопление 50*150 см Б

688.00 -45 % BGN 378.00

Здравствена Нега на Греење Jade Massager Перница НОВИ Греење на Седишта Троседот Перница Jade Перница Електрични Загрева 50*150 CM Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

здравеопазване топлинна Нефритови разтегателен Pad с инфрачервена Корея Нефритови мат отопление масажен матрак 50*150 см Безплатна доставка

488.00 -45 % BGN 268.00

2016 Здравствена Заштита Термички Jade Троседот Подлога со Далеку инфрацрвена Кореја Jade Подлога Греење Масажа Душек 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Електрически Масаж Силикон Шок Млечни Папка На Гърдите Водоустойчив Подпрыгивающие Яйца Стрес Се Отпуснете Електронен Инструмент На Здравеопазването

BGN 55.23

започнетекрајотМатеријал : Силика гел + електронска делМоќност : AAA батерија ( не вклучувајќи )една нарачка за еден сет

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.