• Новинка
Въртенето на инфрачервено отопление Масажна възглавница 3d месене Masssage Head възглавница електрическа врата Шиацу рамото Масаж на гърба, колата къща

Въртенето на инфрачервено отопление Масажна възглавница 3d месене Masssage Head възглавница електрическа врата Шиацу рамото Масаж на гърба, колата къща

резултат:
BGN 120.64

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : Кожа ткаенина
Моќност : AC220 V (НИ plug) или со автомобил полнач
Номинална напон : DC 12 V
Пакет листа : 1 перница massager, 1 AC адаптер за полнење, 1 автомобил полнач

Подробности

Номер На Модела:
Масаж На Врата
Размер:
Multi Size SML
Приложение:
Назад
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
Кожа
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
масажна възглавница:
Шиен Вибриращ Масажор
електрическа възглавница:
Премахването На Стреса
електрическа масажна възглавница:
вибриращ масаж
Д-Масаж На Скалпа:
Възглавница Масажор
Електрическа Вибриращ Възглавница:
Пътна Възглавница Памет Nap
възглавница на превозното средство:
автомобилната въздушна възглавница

Избор на купувачи

Силикон За Бракуване На Гърне Електрическо Отопление Затопляне На Медицинското Обгаряне С Билки Масаж Гърне Калай Меридиан Акупунктурная Точка За Ръце, Крака, Тял

BGN 57.22

започнетекрајотМатеријал : дрвени+силикониПоддржано од : AC220 V(НИ приклучок)Пакет листа : 1 електрични масажа тенџере, 1 дрвени база

Медицинското Обгаряне С Билки Чанта Скоростна Загряващ Масажор Акупунктурная Точка Масаж На Медицинското Обгаряне С Билки Терапия За Студ В Матката На Коремната ?

BGN 57.41

започнетекрајотМатеријал : бакарДолжина : појас е еластиченедна нарачка за еден сет(забелешка : moxa стапови треба да се купи одделно)

2015 Нов шейк - шейк колан шейк-шейк пояс: загуба на тегло от корема, седалището, бедрата, краката, кръста, раменете Безплатна доставка

108.80 -10 % BGN 98.00

2015 година Нови тресат тресат појас се тресатсе тресат појас : Губење тежина од стомакот, задникот, бедро, crполовината, рамо Бесплатен превозотПлаќањето се очекува во рок од 3 дена по завршувањето на Аукцијата.Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.Ние брод повеќето предмети преку Кина Пост Воздух Mail,објекти превозот обично трае 1539 денови за испорака...

масаж електрически турмалин отопление матрак Нефритовая Масажна възглавница за здравословно отопление офис разтегателен възглавница за продажба на 50*150 см

667.20 -45 % BGN 367.00

2016 година Масажа Електрични Турмалин Греење Душек Jade Масажа Перница Здрава Греење Канцеларија Троседот Перница За Продажба 50*150 CMТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

здравеопазване топлинна Нефритови разтегателен Pad с инфрачервена Корея Нефритови мат отопление масажен матрак 50*150 см Безплатна доставка

488.00 -45 % BGN 268.00

2016 Здравствена Заштита Термички Jade Троседот Подлога со Далеку инфрацрвена Кореја Jade Подлога Греење Масажа Душек 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Масажът Шал 3D Разминающая Масажът наметало с червена светлина физиотерапевтическое устройство облекчава болната болка масажор тялото на инструмента на здравеоп?

110.24 -0 % BGN 110.00

Драг пријател , ако вашата земја plug беше поинаква од Кина , ве молиме имајте на ум дека кога ќе се направи со цел ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

Безплатна доставка за естествен нефрит възглавници с подово отопление електрически Jade масаж на здравеопазването Jade Pad загрява 10-70 градуса по Целзий

376.00 -20 % BGN 301.00

2016 година Бесплатен Превозот за Природни Jade Перница Загрева Електрични Jade Масажа Здравствена Заштита Jade Подлога Загрева 1070 целзиусови степениТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Многофункционален 3D двойна въздушна възглавница на шийката на матката масажен инструмент тяга на шийката на матката физиотерапия электромотор вибрира вибратор

BGN 350.40

Масажа дел : масажа на вратот, влечење физиотерапија Моќност : 6 v Фреквенција : 50 hz Оценет работно време : 20 минути, Отценети напон : 100240 V Контрола на владата : рака контрола на телесната Тежина : 1 KG Производ големина : 34*25.5*13.3 CM

Нов прием на Высокопотенциальное терапевтични обзавеждане HK-8006

800.00 -5 % BGN 760.00

Нови Пристигнување Висок Потенцијал Терапевтска Опрема HK8006Опис на Објектот : 1 Висок / negetive потенцијал висок напон алтернативни електростатско поле, 2 изборен брзини за висок и низок потенцијал (максимална : 9000 V; ниска : 6000 V)...

BYRIVER 2017 Color Combination Premium Korea Jade Stone масажът легло с функция за MP3 музика, тенис на масажор

1747.20 -7 % BGN 1625.00

12955201912723630 НАЈДОБРИ ПРОДАВАЧОТ парче парче парче парче парче парче парче парче12955201912724443 ТОПЛА МАСАЖА КРЕВЕТ парче парче парче парче BYRIVER 2017 Нова Боја Комбинација Премиум Кореја Жад Камен Масажа Кревет Со MP3 Музика Функција Табела Massager ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : 1...

Здравеопазване отопление нефритови масажор възглавница ново отопление на седалката на дивана възглавници Нефритовая възглавница електрически отопление 50*150 см Б

688.00 -45 % BGN 378.00

Здравствена Нега на Греење Jade Massager Перница НОВИ Греење на Седишта Троседот Перница Jade Перница Електрични Загрева 50*150 CM Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

3шт паяк разширени вени, лечение на спрей сърбеж земните червеи бучки лоша крак лечение на васкулита натурален разтвор на китайски билков спрей

29.68 -29 % BGN 21.00

Опис на ПроизводотVasculitis Спреј Вени Третман Спреј Лошо Нога Излечи Природно Решение на Нога Киселина Bilges Чешање Earthworm ГруткиГлавната штета на долниот extremity проширените вени се како што следува : 1, влијанието на нога убава : вени во прилог на појавата на другата нога, ран почеток, пациентите имаат киселина bilges непријатност и болка; подоцна оштетени во подигне на вените, проширени и tortuoсо нога saphenoвена мозочен удар.2, вена повреда : проширените вена на пациенти со проширените вени е слаб, на venoпритисок е повисок, и локално снабдување со крв недостаток предизвикува мускулите, масното ткиво atrophy, испакнати вени во subcutaneoблаги штетата што ќе се случи, и лесно да се оштети вена ѕид...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.