• Новинка
Регулируеми X Краката Изправяне На Крака Коригиращи Колани, Налягане На Въздуха Козметични Ленти И Колани Коректор Форми За Възрастни И Деца Имейл

Регулируеми X Краката Изправяне На Крака Коригиращи Колани, Налягане На Въздуха Козметични Ленти И Колани Коректор Форми За Възрастни И Деца Имейл

резултат:
BGN 134.27

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : Ткаенина
М големина : За тежината помеѓу 17.5-45 килограм
L големина : За тежината помеѓу 45.5-85 килограм
Пакет листа : 1 buc

Подробности

Цвят:
Размер M, Размер L
Номер На Модела:
X Корекция На Краката
Размер:
Medium,Large
Приложение:
крака
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
Плат
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Корекция На Краката:
Коректор Формата На Крака
Корекция На Детски Крачета:
Гривни За Крака За Красота
O Корекция На Краката:
O Крак Бандажи
X Корекция На Краката:
O Крак Колани
електрически масажор за коленете:
X Крак Колани
Изправяне На Крака:
X Крак Бандажи

Избор на купувачи

200 Бр Крем За Отслабване Пъпа Пръчка Тънък Пластир Загуба На Тегло И Изгаряне На Мазнините Кръпка На Ефективността На Здравеопазването Силен D0961

26.54 -40 % BGN 16.00

200 Компјутери Слабеење Крем Папокот Стап Тенок Превез Губење На Тежината Гори Масти Печ Здравствена Заштита Ефикасноста Силна D0961Answer : ___________________________ Note : Оваа цена е за 200 парчиња, и 10 компјутери се стави во торба.Пакет : 10 Компјутери (Тие се стави во 1 торба)Состојки : нане, смола, phytoncid, природни минерални во прав, природни етерични маслаОпис на производот : столче јасно фолија принцип е да се користат природни гастроинтестиналнимотилитет од помогне на телото да се елиминираат преостанатите отпадоци, улогата може да им помогне на стомакот,телото остатоци од старите ќе се излачува природно да се намали товарот, ефектот нателото модификација, и без какви било несакани ефекти, е најсигурен брзо слабеење добропомошник.Употреба : дневна еден, не треба да бидат испратени повеќе од три часа секој пат, фолии директново прилог на стомакот преполната област, се користи ако абдоминална болка, чувство слабо, или долниот дел од телотосо мало чешање чувство, ова е нормално детоксикација.Answer : ___________________________ Note : абнормалности на кожата или користење на феноменот на иритација на кожата, ве молиме престане со користење натоа веднаш...

BYRIVER 2017 Color Combination Premium Korea Jade Stone масажът легло с функция за MP3 музика, тенис на масажор

1747.20 -7 % BGN 1625.00

12955201912723630 НАЈДОБРИ ПРОДАВАЧОТ парче парче парче парче парче парче парче парче12955201912724443 ТОПЛА МАСАЖА КРЕВЕТ парче парче парче парче BYRIVER 2017 Нова Боја Комбинација Премиум Кореја Жад Камен Масажа Кревет Со MP3 Музика Функција Табела Massager ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : 1...

Твърди Здрави Неопренови Колани За Отслабване Корсет За Отслабване На Талията Body Shaper Хапче За Отслабване Треньор Trimmer Health Care

3.74 -20 % BGN 3.00

Жените Возрасни Солидна Neoprene Здраво Слабеење Губење На Тежината Половината Ремени Тело Shaper Слабеење Тренер Тример КорсетиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетNeoprene Слабеење Половината Ремени Тело Shaper Слабеење обука корсетиShapers Водат Neoprene Слабеење Корсети Shaper КонтролаСпецификации : Материјал : Neoprene laminating polyster две страниБоја : Црна боја надвор и жолта боја на внатрешностаПечати : Свила печатење и дигитален печатењеГолемина на : Азија Врвот полите ширина половината narrowest ширина bottem полите ширинаГолемина на Половината tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водатS 6068cm / 23.426.5" 30cm / 11.7 45см / 17.55 28cm / 10.92 40cm / 15.6" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"М 6973cm / 26.528.4" 32cm / 12.48 45см / 17.55 30cm / 11.7 42cm / 16.38" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"L 7382cm / 28.431.9" 33cm / 12.87 46cm / 17.94 32cm / 12.48 43cm / 16.77" 38cm / 14.82" 50cm / 19.5"XL 8385cm / 32.333.1" 35cm / 13.65 48cm / 18.72 34cm / 13.26 44cm / 17.16" 40cm / 15.6" 52cm / 20.28"XXL 8690cm / 33.535.1" 36cm / 14.04 50cm / 19.5 35cm / 13.65 46cm / 17.94" 42cm / 16.38" 54cm / 21.06"XXXL 9196cm / 35.437.44" 38cm / 14.82 50cm / 19.5 36cm / 14.04 48cm / 18.72" 44cm / 17.16" 56cm / 21.84"1...

Здравеопазване отопление нефритови масажор възглавница ново отопление на седалката на дивана възглавници Нефритовая възглавница електрически отопление 50*150 см Б

688.00 -45 % BGN 378.00

Здравствена Нега на Греење Jade Massager Перница НОВИ Греење на Седишта Троседот Перница Jade Перница Електрични Загрева 50*150 CM Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Многофункционален 3D двойна въздушна възглавница на шийката на матката масажен инструмент тяга на шийката на матката физиотерапия электромотор вибрира вибратор

BGN 350.40

Масажа дел : масажа на вратот, влечење физиотерапија Моќност : 6 v Фреквенција : 50 hz Оценет работно време : 20 минути, Отценети напон : 100240 V Контрола на владата : рака контрола на телесната Тежина : 1 KG Производ големина : 34*25.5*13.3 CM

Медицинското Обгаряне С Билки Чанта Скоростна Загряващ Масажор Акупунктурная Точка Масаж На Медицинското Обгаряне С Билки Терапия За Студ В Матката На Коремната ?

BGN 57.41

започнетекрајотМатеријал : бакарДолжина : појас е еластиченедна нарачка за еден сет(забелешка : moxa стапови треба да се купи одделно)

2 кутии*100шт/скоростна Zhongyan Taihe игла за акупунктура еднократна игла за масаж на красотата игла

BGN 12.64

ВоведZhongyantaihe акупунктура игли за Еднократна употреба стерилни акупунктура игли цевка игла убавина масажа игла1,серпентина рачкамазна врвот (не јамка)2,екстра долг метална рачка(сребрена боја)3,индивидуални водич цевки4,хируршки нерѓосувачки челик5,стерилни ,за еднократна употреба за еднократна употреба6,лесно кора отворете пакет.Пакување : 100pcs / кутијаПревозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Безплатна доставка за естествен нефрит възглавници с подово отопление електрически Jade масаж на здравеопазването Jade Pad загрява 10-70 градуса по Целзий

376.00 -20 % BGN 301.00

2016 година Бесплатен Превозот за Природни Jade Перница Загрева Електрични Jade Масажа Здравствена Заштита Jade Подлога Загрева 1070 целзиусови степениТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Добро залепване ABS arms system 4 лепило гел подложки подмяна на мъжките ръце, тонизиращи полагане на нови възглавници, колани за безопасност

17.44 -8 % BGN 16.00

НОВИОТ Машки РАЦЕ Појас Гел Влошки.(на влошки cann не се користи сам,тој мора да се користи со појас на овој линк е само влошки ,нема појас и други)Спецификација : Точка име : Abs појас замена влошки Својства : Тело massager Примена : за повеќето бренд машки рака trainning појас,масажа појас...

Електрическо отопление коляното става на крака ръка колан за масаж на тялото Далечния инфрачервен електрически Мокса-обгаряне масажор автомобил домашна употреба

BGN 73.22

започнетекрајотМатеријал : КрпаНапојување : AC напон 220 V (НИ приклучок)Пакет листа : 1 eletric massager, 1 moxamoxibustion торба, 1 контролер

високо качество на ръчно определяне на вибриращи косата на скалпа четка гребен електрически акупунктурный масажор главата евтини продажба масаж на тялото на инст

26.72 -10 % BGN 24.00

Функција : 1 Материјал : ABS 2 Нов и Модерен дизајн 3 Водоотпорен дизајн, може да се користи при миењето и капење, и лесно да се чисти по употреба...

здравеопазване топлинна Нефритови разтегателен Pad с инфрачервена Корея Нефритови мат отопление масажен матрак 50*150 см Безплатна доставка

488.00 -45 % BGN 268.00

2016 Здравствена Заштита Термички Jade Троседот Подлога со Далеку инфрацрвена Кореја Jade Подлога Греење Масажа Душек 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.