• Новинка
Самонагревающийся магнитотерапевтический колан лумбална диск напрежение херния топло болки в гърба здравето на талията обслужване на ставите, грижи се за тялото

Самонагревающийся магнитотерапевтический колан лумбална диск напрежение херния топло болки в гърба здравето на талията обслужване на ставите, грижи се за тялото

резултат:
BGN 43.38

Брой продукти
Налично


започнете
крајот

Подробности

Материал:
Памук, ABS
Номер На Модела:
Самонагревающийся
Размер:
Medium
Приложение:
Талия
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Електрически масаж:
Защитен колан
магнитна терапия:
Колан диск
ДА СЕ ЗАТОПЛЯТ:
здравеопазване

Избор на купувачи

BYRIVER 2017 Color Combination Premium Korea Jade Stone масажът легло с функция за MP3 музика, тенис на масажор

1747.20 -7 % BGN 1625.00

12955201912723630 НАЈДОБРИ ПРОДАВАЧОТ парче парче парче парче парче парче парче парче12955201912724443 ТОПЛА МАСАЖА КРЕВЕТ парче парче парче парче BYRIVER 2017 Нова Боја Комбинација Премиум Кореја Жад Камен Масажа Кревет Со MP3 Музика Функција Табела Massager ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : 1...

Добро залепване ABS arms system 4 лепило гел подложки подмяна на мъжките ръце, тонизиращи полагане на нови възглавници, колани за безопасност

17.44 -8 % BGN 16.00

НОВИОТ Машки РАЦЕ Појас Гел Влошки.(на влошки cann не се користи сам,тој мора да се користи со појас...

Най-продаваният ниско ниво лазерна терапевтичен жена най-добър вагинален подтяжитель срещу свободните вагинит ерозия на шийката на матката

BGN 430.98

Најдобро продаваните пониско ниво ласерска терапија женски најдобри вагинален tightener против лабава вагинатаОпис На ПроизводотШто е гинекологија 650nm ниско ниво ласерска терапија опсег?1...

Безплатна доставка за естествен нефрит възглавници с подово отопление електрически Jade масаж на здравеопазването Jade Pad загрява 10-70 градуса по Целзий

376.00 -20 % BGN 301.00

2016 година Бесплатен Превозот за Природни Jade Перница Загрева Електрични Jade Масажа Здравствена Заштита Jade Подлога Загрева 1070 целзиусови степениТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Генератор на кислород A2000 преносима кислородна машина за домашна кислородна машина старецът медицински кислород, отпуснете се

206.40 -9 % BGN 188.00

1 Кога се користи, ве молиме испратете марка страна кон вас; 2 На нанапред; 3 Филтер буриња лево внатре humidifying магацин и право на одговор склад додадете вода за вода; 4...

високо качество на ръчно определяне на вибриращи косата на скалпа четка гребен електрически акупунктурный масажор главата евтини продажба масаж на тялото на инст

26.72 -10 % BGN 24.00

Функција : 1 Материјал : ABS 2 Нов и Модерен дизајн 3 Водоотпорен дизајн, може да се користи при миењето и капење, и лесно да се чисти по употреба...

1бр душ на краката краката пречистване на скрубер за миене на краката здравеопазване домакински баня камък масажор чехли син

14.10 -15 % BGN 12.00

1 PCS Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Нога Здравствена Заштита Домаќинство Бања Камен Massager Пантофли СинаКарактеристики : Лесно се вклопува на маса врвот, многу погодно.LED долготрајни светилки, па можете да го користите во секое време.Се обезбеди чиста и светла одраз секогаш кога ви треба.Најдобрите подароци за вашето семејство и вашите пријатели!Помала моќ на барањето за обезбедување на континуиран светла.Спецификации : Материјал : пластикаБоја : синаГолемина : 13.5*31*11cmПакет се вклучени : 1 x Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Пантофли

1 чифт Силиконов гел коректор бурсита на палеца на крака Juanetes hallux valgus pro палеца сепаратори за изправяне на разпределителя Pro масажор

2.70 -26 % BGN 2.00

1 Пар Силиконски Гел Bunion Пенкалата Големите Пети Сепаратори Straightener Засилувач Нога Нега Алатка Hallux ValgПро massagerКарактеристикиМатеријал : силикон ГЕЛМали и исклучителна појава е удобен за носење.Силика гел материјал е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти се преклопуваат прсти и hallux valg

Твърди Здрави Неопренови Колани За Отслабване Корсет За Отслабване На Талията Body Shaper Хапче За Отслабване Треньор Trimmer Health Care

3.74 -20 % BGN 3.00

Жените Возрасни Солидна Neoprene Здраво Слабеење Губење На Тежината Половината Ремени Тело Shaper Слабеење Тренер Тример КорсетиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетNeoprene Слабеење Половината Ремени Тело Shaper Слабеење обука корсетиShapers Водат Neoprene Слабеење Корсети Shaper КонтролаСпецификации : Материјал : Neoprene laminating polyster две страниБоја : Црна боја надвор и жолта боја на внатрешностаПечати : Свила печатење и дигитален печатењеГолемина на : Азија Врвот полите ширина половината narrowest ширина bottem полите ширинаГолемина на Половината tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водатS 6068cm / 23.426.5" 30cm / 11.7 45см / 17.55 28cm / 10.92 40cm / 15.6" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"М 6973cm / 26.528.4" 32cm / 12.48 45см / 17.55 30cm / 11.7 42cm / 16.38" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"L 7382cm / 28.431.9" 33cm / 12.87 46cm / 17.94 32cm / 12.48 43cm / 16.77" 38cm / 14.82" 50cm / 19.5"XL 8385cm / 32.333.1" 35cm / 13.65 48cm / 18.72 34cm / 13.26 44cm / 17.16" 40cm / 15.6" 52cm / 20.28"XXL 8690cm / 33.535.1" 36cm / 14.04 50cm / 19.5 35cm / 13.65 46cm / 17.94" 42cm / 16.38" 54cm / 21.06"XXXL 9196cm / 35.437.44" 38cm / 14.82 50cm / 19.5 36cm / 14.04 48cm / 18.72" 44cm / 17.16" 56cm / 21.84"1...

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

Нов прием на Высокопотенциальное терапевтични обзавеждане HK-8006

800.00 -5 % BGN 760.00

Нови Пристигнување Висок Потенцијал Терапевтска Опрема HK8006Опис на Објектот : 1 Висок / negetive потенцијал висок напон алтернативни електростатско поле, 2 изборен брзини за висок и низок потенцијал (максимална : 9000 V; ниска : 6000 V)...

4шт вакуум баночные чаша от прозрачен силикон лицето на красотата почистване на мокри масажи за тяло Отслабване помощник издънка антицелулитен

BGN 39.42

започнетекрајотМатеријал : силиконНадворешниот дијаметар : НЕМА.4 : 7.5 cmНЕМА.3 : 6.0 cmНЕМА.2 : 4.8 cmНЕМА.1 : 3.2 cmЕден цел за 4 парчиња(4 големина)

3шт паяк разширени вени, лечение на спрей сърбеж земните червеи бучки лоша крак лечение на васкулита натурален разтвор на китайски билков спрей

29.68 -29 % BGN 21.00

Опис на ПроизводотVasculitis Спреј Вени Третман Спреј Лошо Нога Излечи Природно Решение на Нога Киселина Bilges Чешање Earthworm ГруткиГлавната штета на долниот extremity проширените вени се како што следува : 1, влијанието на нога убава : вени во прилог на појавата на другата нога, ран почеток, пациентите имаат киселина bilges непријатност и болка; подоцна оштетени во подигне на вените, проширени и tortuoсо нога saphenoвена мозочен удар.2, вена повреда : проширените вена на пациенти со проширените вени е слаб, на venoпритисок е повисок, и локално снабдување со крв недостаток предизвикува мускулите, масното ткиво atrophy, испакнати вени во subcutaneoблаги штетата што ќе се случи, и лесно да се оштети вена ѕид...

Оборудване за физиотерапия лазер полза на дома на физическа терапия за влагалищного бавя

BGN 430.98

Физикална терапија за домашна употреба ласерски физикална терапија опрема за вагинален затегнувањеОпис На ПроизводотШто е гинекологија 650nm ниско ниво ласерска терапија опсег?1...

Масажът Шал 3D Разминающая Масажът наметало с червена светлина физиотерапевтическое устройство облекчава болната болка масажор тялото на инструмента на здравеоп?

110.24 -0 % BGN 110.00

Драг пријател , ако вашата земја plug беше поинаква од Кина , ве молиме имајте на ум дека кога ќе се направи со цел ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.