• Новинка
Високо Еластичен Пръст Топката Сцепление Масажор Силата На Ръцете Масажно Оборудване Мускулната Сила Обучение Захват За Възрастните Стресът Се Отпуснете

Високо Еластичен Пръст Топката Сцепление Масажор Силата На Ръцете Масажно Оборудване Мускулната Сила Обучение Захват За Възрастните Стресът Се Отпуснете

резултат:
BGN 29.55

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : СТП+силикони
Пакет листа : 1 прст топката, 1 gripper топката, 1 прст massge стап

Подробности

Номер На Модела:
масаж на ръцете
Размер:
Multi Size SML
Приложение:
Ръка
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
Силикон
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Масажор За Улавяне На Пръстите:
Тренировка Мускулите На Ръцете
Пальцевой масажор:
Крушка за улавяне на
ръчен масажор:
ръчно заснемане
Силата На Топчета:
Крушка за улавяне на пръста пръст
Масаж На Мускулите На Ръката:
Пальцевой масажор

Избор на купувачи

Многофункционален 3D двойна въздушна възглавница на шийката на матката масажен инструмент тяга на шийката на матката физиотерапия электромотор вибрира вибратор

BGN 350.40

Масажа дел : масажа на вратот, влечење физиотерапија Моќност : 6 v Фреквенција : 50 hz Оценет работно време : 20 минути, Отценети напон : 100240 V Контрола на владата : рака контрола на телесната Тежина : 1 KG Производ големина : 34*25.5*13.3 CM

Твърди Здрави Неопренови Колани За Отслабване Корсет За Отслабване На Талията Body Shaper Хапче За Отслабване Треньор Trimmer Health Care

3.74 -20 % BGN 3.00

Жените Возрасни Солидна Neoprene Здраво Слабеење Губење На Тежината Половината Ремени Тело Shaper Слабеење Тренер Тример КорсетиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетNeoprene Слабеење Половината Ремени Тело Shaper Слабеење обука корсетиShapers Водат Neoprene Слабеење Корсети Shaper КонтролаСпецификации : Материјал : Neoprene laminating polyster две страниБоја : Црна боја надвор и жолта боја на внатрешностаПечати : Свила печатење и дигитален печатењеГолемина на : Азија Врвот полите ширина половината narrowest ширина bottem полите ширинаГолемина на Половината tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водатS 6068cm / 23.426.5" 30cm / 11.7 45см / 17.55 28cm / 10.92 40cm / 15.6" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"М 6973cm / 26.528.4" 32cm / 12.48 45см / 17.55 30cm / 11.7 42cm / 16.38" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"L 7382cm / 28.431.9" 33cm / 12.87 46cm / 17.94 32cm / 12.48 43cm / 16.77" 38cm / 14.82" 50cm / 19.5"XL 8385cm / 32.333.1" 35cm / 13.65 48cm / 18.72 34cm / 13.26 44cm / 17.16" 40cm / 15.6" 52cm / 20.28"XXL 8690cm / 33.535.1" 36cm / 14.04 50cm / 19.5 35cm / 13.65 46cm / 17.94" 42cm / 16.38" 54cm / 21.06"XXXL 9196cm / 35.437.44" 38cm / 14.82 50cm / 19.5 36cm / 14.04 48cm / 18.72" 44cm / 17.16" 56cm / 21.84"1...

здравеопазване топлинна Нефритови разтегателен Pad с инфрачервена Корея Нефритови мат отопление масажен матрак 50*150 см Безплатна доставка

488.00 -45 % BGN 268.00

2016 Здравствена Заштита Термички Jade Троседот Подлога со Далеку инфрацрвена Кореја Jade Подлога Греење Масажа Душек 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

2015 Нов шейк - шейк колан шейк-шейк пояс: загуба на тегло от корема, седалището, бедрата, краката, кръста, раменете Безплатна доставка

108.80 -10 % BGN 98.00

2015 година Нови тресат тресат појас се тресатсе тресат појас : Губење тежина од стомакот, задникот, бедро, crполовината, рамо Бесплатен превозотПлаќањето се очекува во рок од 3 дена по завршувањето на Аукцијата.Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.Ние брод повеќето предмети преку Кина Пост Воздух Mail,објекти превозот обично трае 1539 денови за испорака...

Електрическо отопление коляното става на крака ръка колан за масаж на тялото Далечния инфрачервен електрически Мокса-обгаряне масажор автомобил домашна употреба

BGN 73.22

започнетекрајотМатеријал : КрпаНапојување : AC напон 220 V (НИ приклучок)Пакет листа : 1 eletric massager, 1 moxamoxibustion торба, 1 контролер

домакински най-добрият студен лазер вибратор женски вагинит ерозия на шийката на матката, за да затегнете

430.98 -23 % BGN 332.00

домаќинство најдобри студен ласерски вибратор женски стегне вагинатаОпис На ПроизводотШто е гинекологија 650nm ниско ниво ласерска терапија опсег?1...

3шт паяк разширени вени, лечение на спрей сърбеж земните червеи бучки лоша крак лечение на васкулита натурален разтвор на китайски билков спрей

29.68 -29 % BGN 21.00

Опис на ПроизводотVasculitis Спреј Вени Третман Спреј Лошо Нога Излечи Природно Решение на Нога Киселина Bilges Чешање Earthworm ГруткиГлавната штета на долниот extremity проширените вени се како што следува : 1, влијанието на нога убава : вени во прилог на појавата на другата нога, ран почеток, пациентите имаат киселина bilges непријатност и болка; подоцна оштетени во подигне на вените, проширени и tortuoсо нога saphenoвена мозочен удар.2, вена повреда : проширените вена на пациенти со проширените вени е слаб, на venoпритисок е повисок, и локално снабдување со крв недостаток предизвикува мускулите, масното ткиво atrophy, испакнати вени во subcutaneoблаги штетата што ќе се случи, и лесно да се оштети вена ѕид...

Най-продаваният ниско ниво лазерна терапевтичен жена най-добър вагинален подтяжитель срещу свободните вагинит ерозия на шийката на матката

BGN 430.98

Најдобро продаваните пониско ниво ласерска терапија женски најдобри вагинален tightener против лабава вагинатаОпис На ПроизводотШто е гинекологија 650nm ниско ниво ласерска терапија опсег?1...

1бр душ на краката краката пречистване на скрубер за миене на краката здравеопазване домакински баня камък масажор чехли син

14.10 -15 % BGN 12.00

1 PCS Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Нога Здравствена Заштита Домаќинство Бања Камен Massager Пантофли СинаКарактеристики : Лесно се вклопува на маса врвот, многу погодно.LED долготрајни светилки, па можете да го користите во секое време.Се обезбеди чиста и светла одраз секогаш кога ви треба.Најдобрите подароци за вашето семејство и вашите пријатели!Помала моќ на барањето за обезбедување на континуиран светла.Спецификации : Материјал : пластикаБоја : синаГолемина : 13.5*31*11cmПакет се вклучени : 1 x Туш Подножјето на Нозете Почиста Scrubber за Миење Пантофли

1 чифт Силиконов гел коректор бурсита на палеца на крака Juanetes hallux valgus pro палеца сепаратори за изправяне на разпределителя Pro масажор

2.70 -26 % BGN 2.00

1 Пар Силиконски Гел Bunion Пенкалата Големите Пети Сепаратори Straightener Засилувач Нога Нега Алатка Hallux ValgПро massagerКарактеристикиМатеријал : силикон ГЕЛМали и исклучителна појава е удобен за носење.Силика гел материјал е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти се преклопуваат прсти и hallux valg

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

масаж електрически турмалин отопление матрак Нефритовая Масажна възглавница за здравословно отопление офис разтегателен възглавница за продажба на 50*150 см

667.20 -45 % BGN 367.00

2016 година Масажа Електрични Турмалин Греење Душек Jade Масажа Перница Здрава Греење Канцеларија Троседот Перница За Продажба 50*150 CMТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.