• Новинка
Електрическо отопление коляното става на крака ръка колан за масаж на тялото Далечния инфрачервен електрически Мокса-обгаряне масажор автомобил домашна употреба

Електрическо отопление коляното става на крака ръка колан за масаж на тялото Далечния инфрачервен електрически Мокса-обгаряне масажор автомобил домашна употреба

резултат:
BGN 73.22

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : Крпа
Напојување : AC напон 220 V (НИ приклучок)
Пакет листа : 1 eletric massager, 1 moxa-moxibustion торба, 1 контролер

Подробности

Номер На Модела:
уред за масажиране на ръце
Размер:
Multi Size SML
Приложение:
ръка
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
Плат
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
масажен инструмент:
Чанта за масажиране на ръце на
Масаж:
Ел. Ръкавици За Ръце
инструмент за здравето:
Електрически Ставни Ръкавици
електрическо отопление:
Ръкавици В Скута Си
електрически масажор за коленете:
Масаж На Коляното
Масажор за ставите:
Инструмент За Масажиране На Ръце На
инфрачервен колан:
зона длинноволновой част инфрачервена област
инфрачервен нагревател на тялото:
инфрачервен масажор

Избор на купувачи

здравеопазване топлинна Нефритови разтегателен Pad с инфрачервена Корея Нефритови мат отопление масажен матрак 50*150 см Безплатна доставка

488.00 -45 % BGN 268.00

2016 Здравствена Заштита Термички Jade Троседот Подлога со Далеку инфрацрвена Кореја Jade Подлога Греење Масажа Душек 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Многофункционален 3D двойна въздушна възглавница на шийката на матката масажен инструмент тяга на шийката на матката физиотерапия электромотор вибрира вибратор

BGN 350.40

Масажа дел : масажа на вратот, влечење физиотерапија Моќност : 6 v Фреквенција : 50 hz Оценет работно време : 20 минути, Отценети напон : 100240 V Контрола на владата : рака контрола на телесната Тежина : 1 KG Производ големина : 34*25.5*13.3 CM

1 чифт Силиконов гел коректор бурсита на палеца на крака Juanetes hallux valgus pro палеца сепаратори за изправяне на разпределителя Pro масажор

2.70 -26 % BGN 2.00

1 Пар Силиконски Гел Bunion Пенкалата Големите Пети Сепаратори Straightener Засилувач Нога Нега Алатка Hallux ValgПро massagerКарактеристикиМатеријал : силикон ГЕЛМали и исклучителна појава е удобен за носење.Силика гел материјал е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти се преклопуваат прсти и hallux valg

30шт тънък пластир стомаха изгаряне на мазнини отслабнете изгаряне на мазнини борба с целулита на корема крем parches adelgazantes

8.82 -43 % BGN 5.00

30pcs Тенок Превез Стомакот масти горење Папокот стап Слабеење на Телесната Тежина Горат Масти анти целулит Стомакот Крем parches adelgazantesКоличина : 30pcs / пакетНето тежина : 90gЕфикасност : 1.Да се ослободи од флегма влага, запек и едноставен дебелината.2.Рамномерно се намалува и да го блокира апсорпцијата на маснотии, шеќер и скроб.3.Помогне да согорувате масти и detoxifying на toxicants акумулирани во телото.4.Значајно и ефикасно slims до целото тело.Употреба : 1...

Твърди Здрави Неопренови Колани За Отслабване Корсет За Отслабване На Талията Body Shaper Хапче За Отслабване Треньор Trimmer Health Care

3.74 -20 % BGN 3.00

Жените Возрасни Солидна Neoprene Здраво Слабеење Губење На Тежината Половината Ремени Тело Shaper Слабеење Тренер Тример КорсетиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетNeoprene Слабеење Половината Ремени Тело Shaper Слабеење обука корсетиShapers Водат Neoprene Слабеење Корсети Shaper КонтролаСпецификации : Материјал : Neoprene laminating polyster две страниБоја : Црна боја надвор и жолта боја на внатрешностаПечати : Свила печатење и дигитален печатењеГолемина на : Азија Врвот полите ширина половината narrowest ширина bottem полите ширинаГолемина на Половината tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водатS 6068cm / 23.426.5" 30cm / 11.7 45см / 17.55 28cm / 10.92 40cm / 15.6" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"М 6973cm / 26.528.4" 32cm / 12.48 45см / 17.55 30cm / 11.7 42cm / 16.38" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"L 7382cm / 28.431.9" 33cm / 12.87 46cm / 17.94 32cm / 12.48 43cm / 16.77" 38cm / 14.82" 50cm / 19.5"XL 8385cm / 32.333.1" 35cm / 13.65 48cm / 18.72 34cm / 13.26 44cm / 17.16" 40cm / 15.6" 52cm / 20.28"XXL 8690cm / 33.535.1" 36cm / 14.04 50cm / 19.5 35cm / 13.65 46cm / 17.94" 42cm / 16.38" 54cm / 21.06"XXXL 9196cm / 35.437.44" 38cm / 14.82 50cm / 19.5 36cm / 14.04 48cm / 18.72" 44cm / 17.16" 56cm / 21.84"1...

домакински най-добрият студен лазер вибратор женски вагинит ерозия на шийката на матката, за да затегнете

430.98 -23 % BGN 332.00

домаќинство најдобри студен ласерски вибратор женски стегне вагинатаОпис На ПроизводотШто е гинекологија 650nm ниско ниво ласерска терапија опсег?1...

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

Най-продаваният ниско ниво лазерна терапевтичен жена най-добър вагинален подтяжитель срещу свободните вагинит ерозия на шийката на матката

BGN 430.98

Најдобро продаваните пониско ниво ласерска терапија женски најдобри вагинален tightener против лабава вагинатаОпис На ПроизводотШто е гинекологија 650nm ниско ниво ласерска терапија опсег?1...

масаж електрически турмалин отопление матрак Нефритовая Масажна възглавница за здравословно отопление офис разтегателен възглавница за продажба на 50*150 см

667.20 -45 % BGN 367.00

2016 година Масажа Електрични Турмалин Греење Душек Jade Масажа Перница Здрава Греење Канцеларија Троседот Перница За Продажба 50*150 CMТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

HANRIVER висококачествени електрически импулсен масажор за гърба и врата инструмент за лечение на шийните прешлени магнитна терапия акупунктура

BGN 38.24

ПУЛС НА ВРАТОТ MASSAGER 1 Пулсира фреквенција : 0 Hz 1000 Hz 2 Пулс ширина : 20Моќност : 3 VDC30m A 4 Со 6 видови на владата 5...

HANRIVER многофункционален электротермический коляното топло обгаряне на топло старата студена крак в коляното месене масаж електрически торба сол

95.84 -9 % BGN 87.00

Име : мултифункција електрични топла морска сол коленото Спецификација : за 65*26*2 CM Тежина : 2.8 КГ ±0.2 Напон : 220 V 50 HZ Номинална моќност : 65 W*2 контрола на Температурата опсег : 3080 ° C

BYRIVER 2017 Color Combination Premium Korea Jade Stone масажът легло с функция за MP3 музика, тенис на масажор

1747.20 -7 % BGN 1625.00

12955201912723630 НАЈДОБРИ ПРОДАВАЧОТ парче парче парче парче парче парче парче парче12955201912724443 ТОПЛА МАСАЖА КРЕВЕТ парче парче парче парче BYRIVER 2017 Нова Боја Комбинација Премиум Кореја Жад Камен Масажа Кревет Со MP3 Музика Функција Табела Massager ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : 1...

Безплатна доставка за естествен нефрит възглавници с подово отопление електрически Jade масаж на здравеопазването Jade Pad загрява 10-70 градуса по Целзий

376.00 -20 % BGN 301.00

2016 година Бесплатен Превозот за Природни Jade Перница Загрева Електрични Jade Масажа Здравствена Заштита Jade Подлога Загрева 1070 целзиусови степениТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Масажът Шал 3D Разминающая Масажът наметало с червена светлина физиотерапевтическое устройство облекчава болната болка масажор тялото на инструмента на здравеоп?

110.24 -0 % BGN 110.00

Драг пријател , ако вашата земја plug беше поинаква од Кина , ве молиме имајте на ум дека кога ќе се направи со цел ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

Добро залепване ABS arms system 4 лепило гел подложки подмяна на мъжките ръце, тонизиращи полагане на нови възглавници, колани за безопасност

17.44 -8 % BGN 16.00

НОВИОТ Машки РАЦЕ Појас Гел Влошки.(на влошки cann не се користи сам,тој мора да се користи со појас...

200 Бр Крем За Отслабване Пъпа Пръчка Тънък Пластир Загуба На Тегло И Изгаряне На Мазнините Кръпка На Ефективността На Здравеопазването Силен D0961

26.54 -40 % BGN 16.00

200 Компјутери Слабеење Крем Папокот Стап Тенок Превез Губење На Тежината Гори Масти Печ Здравствена Заштита Ефикасноста Силна D0961Answer : ___________________________ Note : Оваа цена е за 200 парчиња, и 10 компјутери се стави во торба.Пакет : 10 Компјутери (Тие се стави во 1 торба)Состојки : нане, смола, phytoncid, природни минерални во прав, природни етерични маслаОпис на производот : столче јасно фолија принцип е да се користат природни гастроинтестиналнимотилитет од помогне на телото да се елиминираат преостанатите отпадоци, улогата може да им помогне на стомакот,телото остатоци од старите ќе се излачува природно да се намали товарот, ефектот нателото модификација, и без какви било несакани ефекти, е најсигурен брзо слабеење добропомошник.Употреба : дневна еден, не треба да бидат испратени повеќе од три часа секој пат, фолии директново прилог на стомакот преполната област, се користи ако абдоминална болка, чувство слабо, или долниот дел од телотосо мало чешање чувство, ова е нормално детоксикација.Answer : ___________________________ Note : абнормалности на кожата или користење на феноменот на иритација на кожата, ве молиме престане со користење натоа веднаш...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.