• Новинка
Измерване на меридиана за изпращане на етерично масло керамичен съд за обгаряне, Хан обгаряне на здравето инфрачервен застой на кръвта

Измерване на меридиана за изпращане на етерично масло керамичен съд за обгаряне, Хан обгаряне на здравето инфрачервен застой на кръвта

резултат:
BGN 71.23

Брой продукти
Налично


Подробности

Номер На Модела:
негативно облекчение
Размер:
Multi Size SML
Приложение:
Тяло
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
Дъб, керамика
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
масажор за мускулите:
Масаж На Ставите
Да се улесни болка:
на празен буркан
баночная терапия:
лечение на
баночная чаша:
Баночный гърне

Избор на купувачи

1 чифт Силиконов гел коректор бурсита на палеца на крака Juanetes hallux valgus pro палеца сепаратори за изправяне на разпределителя Pro масажор

2.70 -26 % BGN 2.00

1 Пар Силиконски Гел Bunion Пенкалата Големите Пети Сепаратори Straightener Засилувач Нога Нега Алатка Hallux ValgПро massagerКарактеристикиМатеријал : силикон ГЕЛМали и исклучителна појава е удобен за носење.Силика гел материјал е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти се преклопуваат прсти и hallux valg

Многофункционален 3D двойна въздушна възглавница на шийката на матката масажен инструмент тяга на шийката на матката физиотерапия электромотор вибрира вибратор

BGN 350.40

Масажа дел : масажа на вратот, влечење физиотерапија Моќност : 6 v Фреквенција : 50 hz Оценет работно време : 20 минути, Отценети напон : 100240 V Контрола на владата : рака контрола на телесната Тежина : 1 KG Производ големина : 34*25.5*13.3 CM

Добро залепване ABS arms system 4 лепило гел подложки подмяна на мъжките ръце, тонизиращи полагане на нови възглавници, колани за безопасност

17.44 -8 % BGN 16.00

НОВИОТ Машки РАЦЕ Појас Гел Влошки.(на влошки cann не се користи сам,тој мора да се користи со појас на овој линк е само влошки ,нема појас и други)Спецификација : Точка име : Abs појас замена влошки Својства : Тело massager Примена : за повеќето бренд машки рака trainning појас,масажа појас...

2 кутии*100шт/скоростна Zhongyan Taihe игла за акупунктура еднократна игла за масаж на красотата игла

BGN 12.64

ВоведZhongyantaihe акупунктура игли за Еднократна употреба стерилни акупунктура игли цевка игла убавина масажа игла1,серпентина рачкамазна врвот (не јамка)2,екстра долг метална рачка(сребрена боја)3,индивидуални водич цевки4,хируршки нерѓосувачки челик5,стерилни ,за еднократна употреба за еднократна употреба6,лесно кора отворете пакет.Пакување : 100pcs / кутијаПревозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

2015 Нов шейк - шейк колан шейк-шейк пояс: загуба на тегло от корема, седалището, бедрата, краката, кръста, раменете Безплатна доставка

108.80 -10 % BGN 98.00

2015 година Нови тресат тресат појас се тресатсе тресат појас : Губење тежина од стомакот, задникот, бедро, crполовината, рамо Бесплатен превозотПлаќањето се очекува во рок од 3 дена по завршувањето на Аукцијата.Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.Ние брод повеќето предмети преку Кина Пост Воздух Mail,објекти превозот обично трае 1539 денови за испорака...

4шт вакуум баночные чаша от прозрачен силикон лицето на красотата почистване на мокри масажи за тяло Отслабване помощник издънка антицелулитен

BGN 39.42

започнетекрајотМатеријал : силиконНадворешниот дијаметар : НЕМА.4 : 7.5 cmНЕМА.3 : 6.0 cmНЕМА.2 : 4.8 cmНЕМА.1 : 3.2 cmЕден цел за 4 парчиња(4 големина)

Ново притока на естествена каменна гъба масажор за лице, бръчки и anti-age 3 бр./компл. салон СПА инструмент

BGN 30.21

напомена : постојат три типазлато во боја жолта jade печуркибела бојабело jade печуркицрна бојаobsidian печуркисите три компјутери по set + црвено подарок кутијаголемината на печурката : 45x45mm

Генератор на кислород A2000 преносима кислородна машина за домашна кислородна машина старецът медицински кислород, отпуснете се

206.40 -9 % BGN 188.00

1 Кога се користи, ве молиме испратете марка страна кон вас; 2 На нанапред; 3 Филтер буриња лево внатре humidifying магацин и право на одговор склад додадете вода за вода; 4...

Масажът Шал 3D Разминающая Масажът наметало с червена светлина физиотерапевтическое устройство облекчава болната болка масажор тялото на инструмента на здравеоп?

110.24 -0 % BGN 110.00

Драг пријател , ако вашата земја plug беше поинаква од Кина , ве молиме имајте на ум дека кога ќе се направи со цел ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

HIMABM 1pack=2pieces Natrual голям горещ спа бял базальтовый камък масаж базальтовый камък

BGN 32.80

HIMABM 1pack=2pieces 100% Natrual големи топла бања бела базалт камен масажа базалт каменАко сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме...

HANRIVER висококачествени електрически импулсен масажор за гърба и врата инструмент за лечение на шийните прешлени магнитна терапия акупунктура

BGN 38.24

ПУЛС НА ВРАТОТ MASSAGER 1 Пулсира фреквенција : 0 Hz 1000 Hz 2 Пулс ширина : 20Моќност : 3 VDC30m A 4 Со 6 видови на владата 5...

Здравеопазване отопление нефритови масажор възглавница ново отопление на седалката на дивана възглавници Нефритовая възглавница електрически отопление 50*150 см Б

688.00 -45 % BGN 378.00

Здравствена Нега на Греење Jade Massager Перница НОВИ Греење на Седишта Троседот Перница Jade Перница Електрични Загрева 50*150 CM Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

200 Бр Крем За Отслабване Пъпа Пръчка Тънък Пластир Загуба На Тегло И Изгаряне На Мазнините Кръпка На Ефективността На Здравеопазването Силен D0961

26.54 -40 % BGN 16.00

200 Компјутери Слабеење Крем Папокот Стап Тенок Превез Губење На Тежината Гори Масти Печ Здравствена Заштита Ефикасноста Силна D0961Answer : ___________________________ Note : Оваа цена е за 200 парчиња, и 10 компјутери се стави во торба.Пакет : 10 Компјутери (Тие се стави во 1 торба)Состојки : нане, смола, phytoncid, природни минерални во прав, природни етерични маслаОпис на производот : столче јасно фолија принцип е да се користат природни гастроинтестиналнимотилитет од помогне на телото да се елиминираат преостанатите отпадоци, улогата може да им помогне на стомакот,телото остатоци од старите ќе се излачува природно да се намали товарот, ефектот нателото модификација, и без какви било несакани ефекти, е најсигурен брзо слабеење добропомошник.Употреба : дневна еден, не треба да бидат испратени повеќе од три часа секој пат, фолии директново прилог на стомакот преполната област, се користи ако абдоминална болка, чувство слабо, или долниот дел од телотосо мало чешање чувство, ова е нормално детоксикација.Answer : ___________________________ Note : абнормалности на кожата или користење на феноменот на иритација на кожата, ве молиме престане со користење натоа веднаш...

домакински най-добрият студен лазер вибратор женски вагинит ерозия на шийката на матката, за да затегнете

430.98 -23 % BGN 332.00

домаќинство најдобри студен ласерски вибратор женски стегне вагинатаОпис На ПроизводотШто е гинекологија 650nm ниско ниво ласерска терапија опсег?1...

високо качество на ръчно определяне на вибриращи косата на скалпа четка гребен електрически акупунктурный масажор главата евтини продажба масаж на тялото на инст

26.72 -10 % BGN 24.00

Функција : 1 Материјал : ABS 2 Нов и Модерен дизајн 3 Водоотпорен дизајн, може да се користи при миењето и капење, и лесно да се чисти по употреба...

Безплатна доставка за естествен нефрит възглавници с подово отопление електрически Jade масаж на здравеопазването Jade Pad загрява 10-70 градуса по Целзий

376.00 -20 % BGN 301.00

2016 година Бесплатен Превозот за Природни Jade Перница Загрева Електрични Jade Масажа Здравствена Заштита Jade Подлога Загрева 1070 целзиусови степениТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.