• Новинка
12шт пластмасов вакуумно баночная терапия въртяща се чаша масаж на тялото помощник лечение на изпускателната въздух здравеопазване масажор инструмент

12шт пластмасов вакуумно баночная терапия въртяща се чаша масаж на тялото помощник лечение на изпускателната въздух здравеопазване масажор инструмент

резултат:
BGN 136.26

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : Пластика
Пакет листата : 12 садови
(НЕМА.1-6, секој БР. ќе добиете 2 парчиња)

Подробности

Номер На Модела:
негативно облекчение
Размер:
Multi Size SML
Приложение:
Тяло
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
Силикон
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
масажор за мускулите:
Масаж На Ставите
Уелнес танковия масаж:
лечение на
отслабване:
буркан за затваряне на буркани
негативно облекчение:
Баночный гърне

Избор на купувачи

Масажът Шал 3D Разминающая Масажът наметало с червена светлина физиотерапевтическое устройство облекчава болната болка масажор тялото на инструмента на здравеоп?

110.24 -0 % BGN 110.00

Драг пријател , ако вашата земја plug беше поинаква од Кина , ве молиме имајте на ум дека кога ќе се направи со цел ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

1 чифт Силиконов гел коректор бурсита на палеца на крака Juanetes hallux valgus pro палеца сепаратори за изправяне на разпределителя Pro масажор

2.70 -26 % BGN 2.00

1 Пар Силиконски Гел Bunion Пенкалата Големите Пети Сепаратори Straightener Засилувач Нога Нега Алатка Hallux ValgПро massagerКарактеристикиМатеријал : силикон ГЕЛМали и исклучителна појава е удобен за носење.Силика гел материјал е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти се преклопуваат прсти и hallux valg

Пелин шафран сол масаж на топлинна пакет акупунктура и обгаряне на топлинна пакет чанта на шийката на матката коляното терапия използването на

92.16 -0 % BGN 92.00

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТОбичен пелин шафран сол масажа топлина пакет moxibustion акупунктура heatpack торба грлото на коленото терапија употребастандардна големина 18*29cm тежина за 1,2 кгдолго големина 21*65cm тежина 1.6 kgпред употреба ,треба греење со автоклав или микробранова

високо качество на ръчно определяне на вибриращи косата на скалпа четка гребен електрически акупунктурный масажор главата евтини продажба масаж на тялото на инст

26.72 -10 % BGN 24.00

Функција : 1 Материјал : ABS 2 Нов и Модерен дизајн 3 Водоотпорен дизајн, може да се користи при миењето и капење, и лесно да се чисти по употреба...

HIMABM натурален жълт 50*35 см jade Crystal скъпоценен камък яйце тазовото дъно мускулите на влагалището бен уа топката йони яйце за упражнения на Кегел

BGN 16.00

HIMABM Природни жолта 50*35cm jade кристал скапоцен камен јајце карличните Мускули Вагинален Бен Wa топката yoni јајце за Кегел вежбиАко сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме...

домакински най-добрият студен лазер вибратор женски вагинит ерозия на шийката на матката, за да затегнете

430.98 -23 % BGN 332.00

домаќинство најдобри студен ласерски вибратор женски стегне вагинатаОпис На ПроизводотШто е гинекологија 650nm ниско ниво ласерска терапија опсег?1...

Добро залепване ABS arms system 4 лепило гел подложки подмяна на мъжките ръце, тонизиращи полагане на нови възглавници, колани за безопасност

17.44 -8 % BGN 16.00

НОВИОТ Машки РАЦЕ Појас Гел Влошки.(на влошки cann не се користи сам,тој мора да се користи со појас...

Твърди Здрави Неопренови Колани За Отслабване Корсет За Отслабване На Талията Body Shaper Хапче За Отслабване Треньор Trimmer Health Care

3.74 -20 % BGN 3.00

Жените Возрасни Солидна Neoprene Здраво Слабеење Губење На Тежината Половината Ремени Тело Shaper Слабеење Тренер Тример КорсетиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетNeoprene Слабеење Половината Ремени Тело Shaper Слабеење обука корсетиShapers Водат Neoprene Слабеење Корсети Shaper КонтролаСпецификации : Материјал : Neoprene laminating polyster две страниБоја : Црна боја надвор и жолта боја на внатрешностаПечати : Свила печатење и дигитален печатењеГолемина на : Азија Врвот полите ширина половината narrowest ширина bottem полите ширинаГолемина на Половината tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водатS 6068cm / 23.426.5" 30cm / 11.7 45см / 17.55 28cm / 10.92 40cm / 15.6" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"М 6973cm / 26.528.4" 32cm / 12.48 45см / 17.55 30cm / 11.7 42cm / 16.38" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"L 7382cm / 28.431.9" 33cm / 12.87 46cm / 17.94 32cm / 12.48 43cm / 16.77" 38cm / 14.82" 50cm / 19.5"XL 8385cm / 32.333.1" 35cm / 13.65 48cm / 18.72 34cm / 13.26 44cm / 17.16" 40cm / 15.6" 52cm / 20.28"XXL 8690cm / 33.535.1" 36cm / 14.04 50cm / 19.5 35cm / 13.65 46cm / 17.94" 42cm / 16.38" 54cm / 21.06"XXXL 9196cm / 35.437.44" 38cm / 14.82 50cm / 19.5 36cm / 14.04 48cm / 18.72" 44cm / 17.16" 56cm / 21.84"1...

4шт вакуум баночные чаша от прозрачен силикон лицето на красотата почистване на мокри масажи за тяло Отслабване помощник издънка антицелулитен

BGN 39.42

започнетекрајотМатеријал : силиконНадворешниот дијаметар : НЕМА.4 : 7.5 cmНЕМА.3 : 6.0 cmНЕМА.2 : 4.8 cmНЕМА.1 : 3.2 cmЕден цел за 4 парчиња(4 големина)

Ново притока на естествена каменна гъба масажор за лице, бръчки и anti-age 3 бр./компл. салон СПА инструмент

BGN 30.21

напомена : постојат три типазлато во боја жолта jade печуркибела бојабело jade печуркицрна бојаobsidian печуркисите три компјутери по set + црвено подарок кутијаголемината на печурката : 45x45mm

Многофункционален 3D двойна въздушна възглавница на шийката на матката масажен инструмент тяга на шийката на матката физиотерапия электромотор вибрира вибратор

BGN 350.40

Масажа дел : масажа на вратот, влечење физиотерапија Моќност : 6 v Фреквенција : 50 hz Оценет работно време : 20 минути, Отценети напон : 100240 V Контрола на владата : рака контрола на телесната Тежина : 1 KG Производ големина : 34*25.5*13.3 CM

2 кутии*100шт/скоростна Zhongyan Taihe игла за акупунктура еднократна игла за масаж на красотата игла

BGN 12.64

ВоведZhongyantaihe акупунктура игли за Еднократна употреба стерилни акупунктура игли цевка игла убавина масажа игла1,серпентина рачкамазна врвот (не јамка)2,екстра долг метална рачка(сребрена боја)3,индивидуални водич цевки4,хируршки нерѓосувачки челик5,стерилни ,за еднократна употреба за еднократна употреба6,лесно кора отворете пакет.Пакување : 100pcs / кутијаПревозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Здравеопазване отопление нефритови масажор възглавница ново отопление на седалката на дивана възглавници Нефритовая възглавница електрически отопление 50*150 см Б

688.00 -45 % BGN 378.00

Здравствена Нега на Греење Jade Massager Перница НОВИ Греење на Седишта Троседот Перница Jade Перница Електрични Загрева 50*150 CM Бесплатен Превозот Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

здравеопазване топлинна Нефритови разтегателен Pad с инфрачервена Корея Нефритови мат отопление масажен матрак 50*150 см Безплатна доставка

488.00 -45 % BGN 268.00

2016 Здравствена Заштита Термички Jade Троседот Подлога со Далеку инфрацрвена Кореја Jade Подлога Греење Масажа Душек 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

30шт тънък пластир стомаха изгаряне на мазнини отслабнете изгаряне на мазнини борба с целулита на корема крем parches adelgazantes

8.82 -43 % BGN 5.00

30pcs Тенок Превез Стомакот масти горење Папокот стап Слабеење на Телесната Тежина Горат Масти анти целулит Стомакот Крем parches adelgazantesКоличина : 30pcs / пакетНето тежина : 90gЕфикасност : 1.Да се ослободи од флегма влага, запек и едноставен дебелината.2.Рамномерно се намалува и да го блокира апсорпцијата на маснотии, шеќер и скроб.3.Помогне да согорувате масти и detoxifying на toxicants акумулирани во телото.4.Значајно и ефикасно slims до целото тело.Употреба : 1...

200 Бр Крем За Отслабване Пъпа Пръчка Тънък Пластир Загуба На Тегло И Изгаряне На Мазнините Кръпка На Ефективността На Здравеопазването Силен D0961

26.54 -40 % BGN 16.00

200 Компјутери Слабеење Крем Папокот Стап Тенок Превез Губење На Тежината Гори Масти Печ Здравствена Заштита Ефикасноста Силна D0961Answer : ___________________________ Note : Оваа цена е за 200 парчиња, и 10 компјутери се стави во торба.Пакет : 10 Компјутери (Тие се стави во 1 торба)Состојки : нане, смола, phytoncid, природни минерални во прав, природни етерични маслаОпис на производот : столче јасно фолија принцип е да се користат природни гастроинтестиналнимотилитет од помогне на телото да се елиминираат преостанатите отпадоци, улогата може да им помогне на стомакот,телото остатоци од старите ќе се излачува природно да се намали товарот, ефектот нателото модификација, и без какви било несакани ефекти, е најсигурен брзо слабеење добропомошник.Употреба : дневна еден, не треба да бидат испратени повеќе од три часа секој пат, фолии директново прилог на стомакот преполната област, се користи ако абдоминална болка, чувство слабо, или долниот дел од телотосо мало чешање чувство, ова е нормално детоксикација.Answer : ___________________________ Note : абнормалности на кожата или користење на феноменот на иритација на кожата, ве молиме престане со користење натоа веднаш...

3 Серии По Естествен Нефритен Яйца Сю Ян, За Упражнения На Кегел 9 Бр Мускулите На Тазовото Дъно Вагинално Упражнения Яйце Йони

52.08 -16 % BGN 44.00

Спецификација : 1 Материјал : jade 2 Големина на : 5030 / 4030 / 3020mm 3 Облик : јајце облик 4 Употреба : кегел вежби и вагинален затегнување лифт 5...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.