• Новинка
Докосването удар Меридиан масажор назад Пат акупунктурная точка масажът пръчка пълен режим на тялото преносим облекчаване на умора релаксация

Докосването удар Меридиан масажор назад Пат акупунктурная точка масажът пръчка пълен режим на тялото преносим облекчаване на умора релаксация

резултат:
BGN 25.60

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : силикон
Еден цел за едно парче

Подробности

Номер На Модела:
Масаж на тяло
Размер:
Multi Size SML
Приложение:
Тяло
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
Силикон
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
масажен инструмент:
масаж на главата
Масаж:
Премахването На Стреса
инструмент за здравето:
вибриращ масаж
Отбивающий Ритъм Меридиан:
Отпуснете мускулите
Масажор:
Акупунктурный Акупресура
силиконовата пръчка:
PET-стик

Избор на купувачи

Горещи продажба 8шт билков мехлем за премахването на възпаления, болки в здравеопазването мехлем болка заболяване тумор и болка

77.89 -82 % BGN 14.00

Топла Продажба 8 Pcs Растителна Маст Елиминација Воспаление, Болка Здравствена Заштита Маст Болка Болест Болест Оток И Болканазад болка печ Болка објавено Болка Крем болка гипс пиперки гипс zb болкаЛесно, каде болка паста каде...

BYRIVER 2017 Color Combination Premium Korea Jade Stone масажът легло с функция за MP3 музика, тенис на масажор

1747.20 -7 % BGN 1625.00

12955201912723630 НАЈДОБРИ ПРОДАВАЧОТ парче парче парче парче парче парче парче парче12955201912724443 ТОПЛА МАСАЖА КРЕВЕТ парче парче парче парче BYRIVER 2017 Нова Боја Комбинација Премиум Кореја Жад Камен Масажа Кревет Со MP3 Музика Функција Табела Massager ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : 1...

здравеопазване топлинна Нефритови разтегателен Pad с инфрачервена Корея Нефритови мат отопление масажен матрак 50*150 см Безплатна доставка

488.00 -45 % BGN 268.00

2016 Здравствена Заштита Термички Jade Троседот Подлога со Далеку инфрацрвена Кореја Jade Подлога Греење Масажа Душек 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

3 Серии По Естествен Нефритен Яйца Сю Ян, За Упражнения На Кегел 9 Бр Мускулите На Тазовото Дъно Вагинално Упражнения Яйце Йони

52.08 -16 % BGN 44.00

Спецификација : 1 Материјал : jade 2 Големина на : 5030 / 4030 / 3020mm 3 Облик : јајце облик 4 Употреба : кегел вежби и вагинален затегнување лифт 5...

Нов прием на Высокопотенциальное терапевтични обзавеждане HK-8006

800.00 -5 % BGN 760.00

Нови Пристигнување Висок Потенцијал Терапевтска Опрема HK8006Опис на Објектот : 1 Висок / negetive потенцијал висок напон алтернативни електростатско поле, 2 изборен брзини за висок и низок потенцијал (максимална : 9000 V; ниска : 6000 V)...

Генератор на кислород A2000 преносима кислородна машина за домашна кислородна машина старецът медицински кислород, отпуснете се

206.40 -9 % BGN 188.00

1 Кога се користи, ве молиме испратете марка страна кон вас; 2 На нанапред; 3 Филтер буриња лево внатре humidifying магацин и право на одговор склад додадете вода за вода; 4...

Безплатна доставка за естествен нефрит възглавници с подово отопление електрически Jade масаж на здравеопазването Jade Pad загрява 10-70 градуса по Целзий

376.00 -20 % BGN 301.00

2016 година Бесплатен Превозот за Природни Jade Перница Загрева Електрични Jade Масажа Здравствена Заштита Jade Подлога Загрева 1070 целзиусови степениТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

30шт тънък пластир стомаха изгаряне на мазнини отслабнете изгаряне на мазнини борба с целулита на корема крем parches adelgazantes

8.82 -43 % BGN 5.00

30pcs Тенок Превез Стомакот масти горење Папокот стап Слабеење на Телесната Тежина Горат Масти анти целулит Стомакот Крем parches adelgazantesКоличина : 30pcs / пакетНето тежина : 90gЕфикасност : 1.Да се ослободи од флегма влага, запек и едноставен дебелината.2.Рамномерно се намалува и да го блокира апсорпцијата на маснотии, шеќер и скроб.3.Помогне да согорувате масти и detoxifying на toxicants акумулирани во телото.4.Значајно и ефикасно slims до целото тело.Употреба : 1...

Твърди Здрави Неопренови Колани За Отслабване Корсет За Отслабване На Талията Body Shaper Хапче За Отслабване Треньор Trimmer Health Care

3.74 -20 % BGN 3.00

Жените Возрасни Солидна Neoprene Здраво Слабеење Губење На Тежината Половината Ремени Тело Shaper Слабеење Тренер Тример КорсетиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетNeoprene Слабеење Половината Ремени Тело Shaper Слабеење обука корсетиShapers Водат Neoprene Слабеење Корсети Shaper КонтролаСпецификации : Материјал : Neoprene laminating polyster две страниБоја : Црна боја надвор и жолта боја на внатрешностаПечати : Свила печатење и дигитален печатењеГолемина на : Азија Врвот полите ширина половината narrowest ширина bottem полите ширинаГолемина на Половината tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водат tiled големина најмногу се водатS 6068cm / 23.426.5" 30cm / 11.7 45см / 17.55 28cm / 10.92 40cm / 15.6" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"М 6973cm / 26.528.4" 32cm / 12.48 45см / 17.55 30cm / 11.7 42cm / 16.38" 35cm / 13.65" 50cm / 19.5"L 7382cm / 28.431.9" 33cm / 12.87 46cm / 17.94 32cm / 12.48 43cm / 16.77" 38cm / 14.82" 50cm / 19.5"XL 8385cm / 32.333.1" 35cm / 13.65 48cm / 18.72 34cm / 13.26 44cm / 17.16" 40cm / 15.6" 52cm / 20.28"XXL 8690cm / 33.535.1" 36cm / 14.04 50cm / 19.5 35cm / 13.65 46cm / 17.94" 42cm / 16.38" 54cm / 21.06"XXXL 9196cm / 35.437.44" 38cm / 14.82 50cm / 19.5 36cm / 14.04 48cm / 18.72" 44cm / 17.16" 56cm / 21.84"1...

2015 Нов шейк - шейк колан шейк-шейк пояс: загуба на тегло от корема, седалището, бедрата, краката, кръста, раменете Безплатна доставка

108.80 -10 % BGN 98.00

2015 година Нови тресат тресат појас се тресатсе тресат појас : Губење тежина од стомакот, задникот, бедро, crполовината, рамо Бесплатен превозотПлаќањето се очекува во рок од 3 дена по завршувањето на Аукцијата.Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.Ние брод повеќето предмети преку Кина Пост Воздух Mail,објекти превозот обично трае 1539 денови за испорака...

Пелин шафран сол масаж на топлинна пакет акупунктура и обгаряне на топлинна пакет чанта на шийката на матката коляното терапия използването на

92.16 -0 % BGN 92.00

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТОбичен пелин шафран сол масажа топлина пакет moxibustion акупунктура heatpack торба грлото на коленото терапија употребастандардна големина 18*29cm тежина за 1,2 кгдолго големина 21*65cm тежина 1.6 kgпред употреба ,треба греење со автоклав или микробранова

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.