• Новинка
4шт вакуум баночные чаша от прозрачен силикон лицето на красотата почистване на мокри масажи за тяло Отслабване помощник издънка антицелулитен

4шт вакуум баночные чаша от прозрачен силикон лицето на красотата почистване на мокри масажи за тяло Отслабване помощник издънка антицелулитен

резултат:
BGN 39.42

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Материјал : силикон
Надворешниот дијаметар :
НЕМА.4 : 7.5 cm
НЕМА.3 : 6.0 cm
НЕМА.2 : 4.8 cm
НЕМА.1 : 3.2 cm
Еден цел за 4 парчиња(4 големина)

Подробности

Номер На Модела:
негативно облекчение
Размер:
Multi Size SML
Приложение:
Лицето
търговска марка:
КАЛАНЛИН
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Материал:
Силикон
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
масажор за мускулите:
Масаж На Ставите
Уелнес танковия масаж:
лечение на
отслабване:
буркан за затваряне на буркани
негативно облекчение:
Баночный гърне

Избор на купувачи

Aptoco регулируема сладка талия машинка за подстригване пот колан Shaper колан за отслабване Wrap корема упражнения на корема Cinchers колан за мъже, жени

BGN 7.98

Совети : Оваа ставка има некои мирис се должи на meterial,но тоа е безбедно ве молиме не грижете се Тоа ќе исчезне по натопување со вода и се суши на воздух...

2 кутии*100шт/скоростна Zhongyan Taihe игла за акупунктура еднократна игла за масаж на красотата игла

BGN 12.64

ВоведZhongyantaihe акупунктура игли за Еднократна употреба стерилни акупунктура игли цевка игла убавина масажа игла1,серпентина рачкамазна врвот (не јамка)2,екстра долг метална рачка(сребрена боја)3,индивидуални водич цевки4,хируршки нерѓосувачки челик5,стерилни ,за еднократна употреба за еднократна употреба6,лесно кора отворете пакет.Пакување : 100pcs / кутијаПревозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Пелин шафран сол масаж на топлинна пакет акупунктура и обгаряне на топлинна пакет чанта на шийката на матката коляното терапия използването на

92.16 -0 % BGN 92.00

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТОбичен пелин шафран сол масажа топлина пакет moxibustion акупунктура heatpack торба грлото на коленото терапија употребастандардна големина 18*29cm тежина за 1,2 кгдолго големина 21*65cm тежина 1.6 kgпред употреба ,треба греење со автоклав или микробранова

HANRIVER високо качество на шийката на матката масажно устройство на шията Лумбална възглавница цялото тяло мултифункционална масажна възглавница битова гореща разп

89.44 -9 % BGN 81.00

детали за производот Производ големина : 32*26*14 CM Оценет напон : AC220 V Номинална моќност : 25 W Номинална фреквенција : 50 Hz Тежина : 2.1 кг Производ функција : вратот, грбот, половината, задникот, нозете, емулација лице допрете и месете масажа.

HIMABM 1pack=2pieces Natrual голям горещ спа бял базальтовый камък масаж базальтовый камък

BGN 32.80

HIMABM 1pack=2pieces 100% Natrual големи топла бања бела базалт камен масажа базалт каменАко сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме...

30шт тънък пластир стомаха изгаряне на мазнини отслабнете изгаряне на мазнини борба с целулита на корема крем parches adelgazantes

8.82 -43 % BGN 5.00

30pcs Тенок Превез Стомакот масти горење Папокот стап Слабеење на Телесната Тежина Горат Масти анти целулит Стомакот Крем parches adelgazantesКоличина : 30pcs / пакетНето тежина : 90gЕфикасност : 1.Да се ослободи од флегма влага, запек и едноставен дебелината.2.Рамномерно се намалува и да го блокира апсорпцијата на маснотии, шеќер и скроб.3.Помогне да согорувате масти и detoxifying на toxicants акумулирани во телото.4.Значајно и ефикасно slims до целото тело.Употреба : 1...

3 Серии По Естествен Нефритен Яйца Сю Ян, За Упражнения На Кегел 9 Бр Мускулите На Тазовото Дъно Вагинално Упражнения Яйце Йони

52.08 -16 % BGN 44.00

Спецификација : 1 Материјал : jade 2 Големина на : 5030 / 4030 / 3020mm 3 Облик : јајце облик 4 Употреба : кегел вежби и вагинален затегнување лифт 5...

Безплатна доставка за естествен нефрит възглавници с подово отопление електрически Jade масаж на здравеопазването Jade Pad загрява 10-70 градуса по Целзий

376.00 -20 % BGN 301.00

2016 година Бесплатен Превозот за Природни Jade Перница Загрева Електрични Jade Масажа Здравствена Заштита Jade Подлога Загрева 1070 целзиусови степениТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

BYRIVER 2017 Color Combination Premium Korea Jade Stone масажът легло с функция за MP3 музика, тенис на масажор

1747.20 -7 % BGN 1625.00

12955201912723630 НАЈДОБРИ ПРОДАВАЧОТ парче парче парче парче парче парче парче парче12955201912724443 ТОПЛА МАСАЖА КРЕВЕТ парче парче парче парче BYRIVER 2017 Нова Боја Комбинација Премиум Кореја Жад Камен Масажа Кревет Со MP3 Музика Функција Табела Massager ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : 1...

Нов прием на Высокопотенциальное терапевтични обзавеждане HK-8006

800.00 -5 % BGN 760.00

Нови Пристигнување Висок Потенцијал Терапевтска Опрема HK8006Опис на Објектот : 1 Висок / negetive потенцијал висок напон алтернативни електростатско поле, 2 изборен брзини за висок и низок потенцијал (максимална : 9000 V; ниска : 6000 V)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.