• Новинка
Охрана жилетка Stab-resistant жилетка Cs полето истински тактически жилетки, облекло нарязани доказателство за защита на лов военен жилетка

Охрана жилетка Stab-resistant жилетка Cs полето истински тактически жилетки, облекло нарязани доказателство за защита на лов военен жилетка

резултат:
BGN 78.11
BGN 40.00 -49 %

Брой продукти
Налично


Security Guard Вест Прободе-отпорни Вест Кс Областа Вистински Тактички Вест Облека Намали Доказ Заштита на Лов Воена Вест
Карактеристики :
Со прилагодливи лепенка, не треба да се грижите за проблемот на големината.
Анти-трн функција се постигнува со анти-трн лагер во рамките на вест.
Лагер внатре има манган челични лимови ваги може да анти се намали. (Лагер внатре не се вклучени)
Тоа е убава и ги заштитува и одржува на мочниот меур улога.
Имаат stong водоотпорен капацитет, нема потреба да се грижите за дождлив ден.
Описи :
Направени од најлон материјал, издржлив за долго време облечен.
Breathbale и удобен за носење.
Со multifuntion, совршен избор за вас.
Спецификација :
Модел : 7-5029
Материјали : најлон
Боја : црна
Облека должина : 55cm
Големина на стражата : 28*34cm
Пакетот вклучува :
1 x Security Guard Вест
(Лагер внатре не се вклучени)
(Лагер внатре не се вклучени)
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Подробности

търговска марка:
ВЪЛК ВРАГ
Пол:
Мъже
Сезон:
пролет, лято, есен, зима
Материал:
Найлон
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Използването на:
Колекция на военните фенове War-game

Избор на купувачи

Открит Тактически Жилетки, Мъжки Военен Регулируема Боен Нападателен Пластинчатый Превозвач Ловна Жилетка, От Полевата Битка Еърсофт Molle Жилетка

122.40 -50 % BGN 61.00

Главни Карактеристики : Висок квалитет 600 D оксфорд материјал, посилни затегнувачка цврстина и отпорност на абење, комфорни и издржливи. Напред и назад донесе molle дизајн, лесно може да го носи други мали уреди. Рамо и половината страна дел донесе магијата лента и тока дизајн кој овозможува да се носат и полетување оваа тактичка вест брзо и удобно. Со 3 монтажни додаток вреќи за да се исполнат различни чување треба. Еден од додатокот кеси донесува голема магија лента дизајн, каде што можете да ги залепите значка како ваша идентификација.Answer : ___________________________ Note : оваа тактичка вест одговара за луѓето помалку од 100kg...

Тактически и стратегически D-Mittsu Chest Машина Urban Grey Wolf Combat Gear+Безплатна доставка(STG050939)

BGN 105.60

Слика покаже : Опис Информации : Тактички Стратешки ДMittsu Градите Екипаж Урбани Сива Волк Борба Опрема+Бесплатен превозот(STG050939)Опис : 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНАМатеријал : 500 D CorduraБесплатен ПревозотИсплата Информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

Еърсофт Tactical Children Vest Molle Mini Protective Children ' s-vest Kids Safety Children Clothing 1000D Plate Carrier Vest

206.94 -49 % BGN 106.00

Airsoft Тактички Деца Вест Molle Мини Заштитна Децатавест Деца Безбедност на Децата Облека 1000 D Плоча Превозникот Вест Карактеристики : Изградена од страна 1000 D висок квалитет Најлон материјал, погоден за носене и издржливи, одлична за макбаскет, wargame или други активности на отвореноНалепници за дизајн на предната страна, лесно за ставање на лепенка на тоаMolle на двете предната и задната за прикачување на повеќе пошта или други производи3 x М4 пошта на предниот делПоместена рамо ремени се прилагодливиПоедноставена верзија за лесна за носењеДве вест плочи со дебелина 20mm се вклучениСпецификации : Материјали : Најлон 1000 DБоја : Црна,CB,FG,RG,КПВест големина : 25cm(W) x 30cm(L) (За деца се ouer 130cm)Имајте на ум : There можеби просечна грешка (2cm4cm) на нашето мерење...

Полицейски тактически жилетки, открит камуфлаж, военни бронирани спортно облекло ловна жилетка с пистолет кобур колан подсумок

81.84 -14 % BGN 70.00

Полицијата Тактички Вест Отворено Маскирна Воена панцири Спортски Носат Лов Вест со Пиштол holster појас Списание торбичкаКАРАКТЕРИСТИКИ : Направени од страна на 1000 D висока густина најлон материјал...

Неутрален водоустойчив защитен тактическа жилетка открит камуфлаж CS обзавеждане печат 97

94.14 -49 % BGN 48.00

Неутрален Водоотпорен Заштитен Тактички Вест Отворено Маскирна КС Опрема Печат 97КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени со висока густина најлон материјал.Целосно прилагодливи рамо и половината дебелина.Брзо ослободување тока за носење.печ може да биде прикачена на вест.Вклучувајќи ги и сите пошта и додатокот носители прикажани во фотографии.4 големи списание пошта и 5 фенерче или пиштол списание пошта на предната страна.Хидратација торбичка наоѓа на задната страна се приспособат 3 L вода резервоарот.Хидратација систем пијат цевка излез дупка на врвот на торбичка.Поместена перница рамо, рака за удобност носи.Совршен за макбаскет, војна игра и други активности на отворено.ДЕТАЛИ : Боја Мат црно ,OD,ACU,ТЕНТежина 1000gПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

Тактическа жилетка, черна детски тактическа жилетка за обучение на игра на открито тестовия cosplay защитно облекло Бебешки дрехи, жилетки

84.61 -49 % BGN 43.00

Тактички вест Црно Дете е Тактички Вест За Надворешна Игра за Обука на Извидништвото Cosplay Заштитна Опрема Деца Елеци Облека Карактеристики : Материјали : најлон 600 DГолемина на : слободен големинаБоја : црнаВисока густина свила забен конец, обезбедува подобра заштита за вас дете е нежен врат.Мулти џебови, брзо кука и велкро дизајн, погодно да се задржи повеќе нешта во место.Половината прилагоди за да одговара на 6 12 години деца под 1.6 M / 5.2 ft висина.Одлично за airsoft,CS Поле,кампување,лов,и други активности на отворено.Пакет : 1 x Тактички ВестПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.