• Новинка
2018 нов мъжки страйкбол открит тактически военен Mall бойна ловен камуфляжный жилетка

2018 нов мъжки страйкбол открит тактически военен Mall бойна ловен камуфляжный жилетка

резултат:
BGN 64.98
BGN 45.00 -31 %

Брой продукти
Налично


Име : ТАКТИЧКИ ВЕСТ
Предмет : HY-103
Употреба : одмор, туризам, спорт

Подробности

Размер:
L
Сезон:
Есен, Лято, Зима, Пролет
търговска марка:
HAN WILD
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал:
Найлон
Категория Продукти:
Пакети на открито
Подплата:
Полиамид / Найлон
Приложимо пол:
Неутрален / мъже и жени могат да бъдат
Модел:
Камуфлаж

Избор на купувачи

Тактически и стратегически D-Mittsu Chest Машина Urban Grey Wolf Combat Gear+Безплатна доставка(STG050939)

BGN 105.60

Слика покаже : Опис Информации : Тактички Стратешки ДMittsu Градите Екипаж Урбани Сива Волк Борба Опрема+Бесплатен превозот(STG050939)Опис : 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНАМатеријал : 500 D CorduraБесплатен ПревозотИсплата Информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

Тактическа жилетка, черна детски тактическа жилетка за обучение на игра на открито тестовия cosplay защитно облекло Бебешки дрехи, жилетки

84.61 -49 % BGN 43.00

Тактички вест Црно Дете е Тактички Вест За Надворешна Игра за Обука на Извидништвото Cosplay Заштитна Опрема Деца Елеци Облека Карактеристики : Материјали : најлон 600 DГолемина на : слободен големинаБоја : црнаВисока густина свила забен конец, обезбедува подобра заштита за вас дете е нежен врат.Мулти џебови, брзо кука и велкро дизајн, погодно да се задржи повеќе нешта во место.Половината прилагоди за да одговара на 6 12 години деца под 1.6 M / 5.2 ft висина.Одлично за airsoft,CS Поле,кампување,лов,и други активности на отворено.Пакет : 1 x Тактички ВестПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

Полицейски тактически жилетки, открит камуфлаж, военни бронирани спортно облекло ловна жилетка с пистолет кобур колан подсумок

81.84 -14 % BGN 70.00

Полицијата Тактички Вест Отворено Маскирна Воена панцири Спортски Носат Лов Вест со Пиштол holster појас Списание торбичкаКАРАКТЕРИСТИКИ : Направени од страна на 1000 D висока густина најлон материјал...

Открит Тактически Жилетки, Мъжки Военен Регулируема Боен Нападателен Пластинчатый Превозвач Ловна Жилетка, От Полевата Битка Еърсофт Molle Жилетка

122.40 -50 % BGN 61.00

Главни Карактеристики : Висок квалитет 600 D оксфорд материјал, посилни затегнувачка цврстина и отпорност на абење, комфорни и издржливи. Напред и назад донесе molle дизајн, лесно може да го носи други мали уреди. Рамо и половината страна дел донесе магијата лента и тока дизајн кој овозможува да се носат и полетување оваа тактичка вест брзо и удобно. Со 3 монтажни додаток вреќи за да се исполнат различни чување треба. Еден од додатокот кеси донесува голема магија лента дизајн, каде што можете да ги залепите значка како ваша идентификација.Answer : ___________________________ Note : оваа тактичка вест одговара за луѓето помалку од 100kg...

Неутрален водоустойчив защитен тактическа жилетка открит камуфлаж CS обзавеждане печат 97

94.14 -49 % BGN 48.00

Неутрален Водоотпорен Заштитен Тактички Вест Отворено Маскирна КС Опрема Печат 97КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени со висока густина најлон материјал.Целосно прилагодливи рамо и половината дебелина.Брзо ослободување тока за носење.печ може да биде прикачена на вест.Вклучувајќи ги и сите пошта и додатокот носители прикажани во фотографии.4 големи списание пошта и 5 фенерче или пиштол списание пошта на предната страна.Хидратација торбичка наоѓа на задната страна се приспособат 3 L вода резервоарот.Хидратација систем пијат цевка излез дупка на врвот на торбичка.Поместена перница рамо, рака за удобност носи.Совршен за макбаскет, војна игра и други активности на отворено.ДЕТАЛИ : Боја Мат црно ,OD,ACU,ТЕНТежина 1000gПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

Еърсофт Tactical Children Vest Molle Mini Protective Children ' s-vest Kids Safety Children Clothing 1000D Plate Carrier Vest

206.94 -49 % BGN 106.00

Airsoft Тактички Деца Вест Molle Мини Заштитна Децатавест Деца Безбедност на Децата Облека 1000 D Плоча Превозникот Вест Карактеристики : Изградена од страна 1000 D висок квалитет Најлон материјал, погоден за носене и издржливи, одлична за макбаскет, wargame или други активности на отвореноНалепници за дизајн на предната страна, лесно за ставање на лепенка на тоаMolle на двете предната и задната за прикачување на повеќе пошта или други производи3 x М4 пошта на предниот делПоместена рамо ремени се прилагодливиПоедноставена верзија за лесна за носењеДве вест плочи со дебелина 20mm се вклучениСпецификации : Материјали : Најлон 1000 DБоја : Црна,CB,FG,RG,КПВест големина : 25cm(W) x 30cm(L) (За деца се ouer 130cm)Имајте на ум : There можеби просечна грешка (2cm4cm) на нашето мерење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.